dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 769 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 769 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Wojska Polskiego

Żory,śląskie

377 000 zł66 m² 5 748,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam ofertę mieszkania na trzecim piętrze w niskim czteropiętrowym bloku o powierzchni 65,58m2. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na duży balkon, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Częstochowa,śląskie

650 000 zł76 m² 8 552,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 76m2 położonego na kameralnym zamkniętym osiedlu w dzieliny Lininiec. Rozkład: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Katowice,śląskie

25 zł/m²1 000 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biura do wynajęcia w Katowicach od 1.000 do 2.000 m , 25 PLN/m , duży parking. Bezpośrednio! bez prowizji dla pośrednika! Szukasz komfortowej przestrzeni biurowej w Katowicach? Mamy coś,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łaziska Górne

Łaziska Górne,śląskie

369 000 zł61 m² 6 098,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Łaziskach Górnych (średnich) przy ul Kościuszki 106. Mieszkanie ma świetny układ pomieszczeń i składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Betonowa

Czeladź,śląskie

410 000 zł78 m² 5 256,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w zielonej i spokojnej dzielnicy Czeladzi Piaski. Nieruchomość usytuowana jest w kameralnym budynku, w którym znajdują się zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warmińska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

165 000 zł36 m² 4 621,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Tylko u nas - oferta na wyłączność! Niski koszt zakupu - świetna cena w centrum miasta. To doskonała propozycja zarówno dla osób szukających swojego pierwszego mieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Częstochowa,śląskie

3 500 zł71 m² 49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokoje 71m2 z tarasem Wierzchowisko prezentuje; aleja Nieruchomości lokalizacja; wierzchowisko, ul.Klonowa O MIESZKANIU Lokal mieszczący się na parterze,o powierzchni 71 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wandy

Imielin,śląskie

293 760 zł1 088 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż w ogrodzona działka w niedalekiej odległości pięknych zielonych terenów zbiornika Dziećkowice, wokół widoki na łąki, pola i lasy. Działka zlokalizowana w Imielinie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Michejdy

Cieszyn,śląskie

349 000 zł97 m² 3 613,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Cieszyn Centrum ul. Michejdy - na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 96,59 m, znajdujący się na parterze kamienicy. Nieruchomość blisko centrum miasta, idealna na prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dębowa

Ruda Śląska,śląskie

1 790 000 zł295 m² 6 063,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:892 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom z dużą działką 295,20 m powierzchni użytkowej | sauna | garaż | 4 łazienki | atrakcyjna lokalizacja Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Akacjowa

Bielsko-Biała,śląskie

699 000 zł190 m² 3 678,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:673 m²

Dom do remontu - 200 m - spokojna lokalizacja przy Cieszyńskiej - Bielsko-Biała Szukasz przestrzeni dla siebie i rodziny, ale nie chcesz przepłacać za cudze wykończenia? Chcesz stworzyć dom,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Gliwice,śląskie

899 000 zł65 m² 13 897 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Tylko U nas W ofercie! Oferujemy do zakupu piękny apartament, zlokalizowany przy ul. Biegusa w Gliwicach. Szukasz mieszkania z pięknym widokiem? Jednocześnie cenisz sobie szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Jamki

Jamki,śląskie

195 000 zł24 582 m² 7,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działki w miejscowości Jamki Działka składa się z 3 działek o nr ewidencyjnych 552/3; 551/6; 551/98, o łącznej powierzchnia to 24 582m2, długiej wzdłuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Sosnowiec,śląskie

300 000 zł46 m² 6 453 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja! Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania po generalnym remoncie, położonego w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Sosnowca Zagórzu. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

435 000 zł48 m² 9 062,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 10 nowoczesnych, komfortowych apartamentów wykonanych w oparciu o najnowocześniejszą technologię i zgodnie z najwyższymi standardami technicznymi, z zachowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Laliki,śląskie

799 000 zł200 m² 3 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Wyjątkowy,urokliwy dom Z bala ze zjawiskowym widokiem na górski krajobraz pasma beskidu śląskiego I żywieckiego. Całoroczny dom W stanie surowym zamkniętym położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jana Pawła II

Mikołów,śląskie

1 250 zł20 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka Mikołów ul. Jana Pawła II Oferujemy do wynajęcia kawalerkę o powierzchni ok. 20m , zlokalizowana przy ul. Jana Pawła II w Mikołowie. Mieszkanie znajduje się parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kruszcowa

Bytom,śląskie

269 000 zł54 m² 4 972,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Bloku po termomodernizacji. Bytom -śródmieście, ul. Kruszcowa 7 Jeśli szukasz przestronnego mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Poleśna

Sosnowiec,śląskie

380 000 zł186 m² 2 043,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:836 m²

Milowice to dzielnica z duszą, której niepowtarzalny urok tworzy kompozycja spokojnych, zielonych terenów i dostępu do pełnej infrastruktury miejskiej. Jest to idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Cisownica

Cisownica,śląskie

270 000 zł3 149 m² 85,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna, widokowa działka, o powierzchni 3149m2 , zlokalizowana w ustronnym miejscu w Cisownicy, sąsiadującej z uzdrowiskowym Ustroniem. Sielską atmosferę zapewnia brak intensywnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

692 875 zł60 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Miej się dobrze w centrum Lofty Büttnera - Sukiennicza 7, bielsko-Biała W samym sercu Bielska-Białej, w jednym z najbardziej urokliwych i klimatycznych miejsc w mieście,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Bytom,śląskie

250 000 zł57 m² 4 402,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na wizję mieszkania. W mieszkaniu trwają ostatnie prace kosmetyczno/remontowe - lokal jest po remoncie. Powierzchnia ok. 57m2 na którą składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grota-Roweckiego

Bytom,śląskie

149 900 zł26 m² 5 810,08 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na wizję mieszkania. Do sprzedaży proponuję mieszkanie o powierzchni ok 26m2 które położone jest na osiedlu w Szombierkach przy ul. Grota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Częstochowa,śląskie

1 350 zł48 m² 28,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia słoneczne dwupokojowe mieszkanie najchętniej dla pracującej pary, lub studentek na Tysiącleciu , w bezpośredniej bliskości Uczelni, hali Polonia, parku Wodnego, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barbary

Rybnik,śląskie

199 000 zł41 m² 4 853,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta mieszkania na parterze 41m2 w Niedobczycach. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, dużej kuchni oraz łazienki. Nieruchomość wymaga własnej aranżacji. W całym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

1 190 zł35 m² 34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja-rezerwacja-rezerwacja Dwupokojowe mieszkanie na wynajem 35 m2 w centrum Jastrzębia-Zdroju przy ulicy Śląskiej, wygodne pierwsze piętro, gwarantowane miejsce parkingowe za szlabanem. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielsko-Biała,śląskie

549 000 zł64 m² 8 578,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż bardzo jasne 3 pokojowe mieszkanie na 4 piętrze na pograniczu osiedla grunwaldzkiego I złotych łanów. Nieruchomość zlokalizowana jest blisko ścisłego centrum bielska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana

Zabrze,śląskie

12 098 zł526 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferujemy do wynajęcia ogrzewaną halę o powierzchni ok. 526 m2 w Zabrzu. Istnieje możliwość dodatkowego wynajęcia biur w budynku obok oraz innej hali. Media: prąd, siła, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Czarków

Czarków,śląskie

449 000 zł66 m² 7 085,37 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Osiedle po wszystkich odbiorach- mieszkania gotowe do przeniesienia prawa własności! * Oferta bezpośrednia od dewelopera (bez prowizji / bez podatku pcc) Nie zwlekaj, zainwestuj w swoją przyszłość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

489 000 zł60 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie położone na os. Tysiąclecia w Katowicach. Zlokalizowane zostało na 1 piętrze bloku z 2 windami. Składa się z 2 niezależnych pokoi, oddzielnej dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Liliowa

Lubliniec,śląskie

3 800 zł126 m² 30,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Do wynajęcia dom szeregowy w Lublińcu (wymyślacz). Dom z garażem - 126 m 2 Garaż w tym - 16,1 m 2 Działka - 260 m 2 Parter budynku: - wiatrołap, - pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ustroń

Ustroń,śląskie

700 000 zł360 m² 1 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 153 m²

Bez pisredników, oszczędzasz 23 700 zl Na sprzedaż: wyjątkowy dom w Ustroniu idealny dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem Mam do zaoferowania przestronny dom o powierzchni 360 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

728 000 zł137 m² 5 298,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wygodny, dobrze rozplanowany dom oznaczony numerem K. Ogórd na jasną, południową stronę. Garaż na spokojnym osiedlu z łatwym wyjazdem w każdą stronę. Lokalizacja, która łączy spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Weteranów

Ruda Śląska,śląskie

485 550 zł1 079 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wygodna działka budowlana w świetnej lokalizacji! | Ruda Śląska ul. Weteranów zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radockiego

Katowice,śląskie

455 000 zł62 m² 7 338,71 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! ** 3 pokoje z 2 balkonami ** mnóstwo światła, ** niski blok z windą Przestronne mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

3 200 zł81 m² 39,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Apartament na wynajem - Tarnowskie Góry, śródmieście Do wynajęcia nowoczesny, nowy niezamieszkały apartament o powierzchni 81 m , położony na pierwszym piętrze, piętrowego apartamentowaca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

380 381 zł37 m² 10 275 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Jamno

Jamno,śląskie

35 000 zł9 874 m² 3,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości labirynt Na sprzedaż 16 działek rolnych o łącznej powierzchni 9874m2, położonych w miejscowości Jamno gm. Mykanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czaniec

Czaniec,śląskie

600 000 zł162 m² 3 703,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 749 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker duża obniżka ceny! pilna sprzedaż Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie do wykończenia o powierzchni 162 m (wraz z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Żory,śląskie

299 000 zł55 m² 5 406,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,30m 2 , usytuowane na czwartym piętrze w niskim bloku. Lokal mieszkalny położony przy osiedlu Pawlikowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Kalna,śląskie

330 000 zł1 657 m² 199,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sielskie klimaty piękna lokalizacja W beskidach Słoneczna, superwidokowa działka budowlana o powierzchni 1657 m2, ( wymiary ~24m x ~66m ). W planie zagospodarowania przestrzennego.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij