dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 757 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 757 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

264 999 zł39 m² 6 793,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się blisko uczelni Powierzchnia 39M: salonsypialniakuchnia łazienka Czynsz - 540 zł Komunikacja: tramwajautobus Lokalizacja: blisko uczelniacentrum miastaw pobliżu wiele sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Chalotta

Rybnik,śląskie

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie M2 do wynajęcia od zaraz! M2 zlokalizowane na 5 p. w bloku 10 piętrowym na ul. Chalotta w Rybniku. Mieszkanie jest po remoncie, odmalowane gotowe do zamieszkania. Na wyposażeniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żorska

Tychy,śląskie

582 865 zł65 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc- kupując z nami tą nieruchomość nie zapłacisz prowizji, nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Gliwice,śląskie

2 690 zł58 m² 46,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wynajmu trzypokojowego mieszkania po generalnym remoncie - idealne rozwiązanie dla studentów poszukujących komfortowego i funkcjonalnego miejsca do nauki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jabłoniowa

Giebło-Kolonia,śląskie

195 000 zł1 830 m² 106,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję działkę o powierzchni 1830 m w 100% powierzchni budowlaną z aktualnym mpzp. Posiada dostęp do asfaltowej drogi. Na działce znajduje się przyłącze wody z aktualną umową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Modrzejowska

Będzin,śląskie

1 250 zł18 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne wkrótce! Do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Modrzejowskiej 89 w Będzinie Nieruchomość: powierzchnia 18 m2 I piętro Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Lenartowicza

Sosnowiec,śląskie

3 050 000 zł2 048 m² 1 489,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 068 m²

Okazja! Atrakcyjny budynek biurowy w Sosnowcu na sprzedaż. Na sprzedaż prawo użytkowania wieczystego działek o łącznej powierzchni 3 068 m2 wraz z zabudowaniami o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 190 000 zł210 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 046 m²

Dom do zamieszkania bez nakładów finansowych Prestiżowa dzielnica Tarnowskich Gór - Osiedle Kolejarzy Powierzchnia działki: 1046 m Idealny dla rodziny i do prowadzenia firmy Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Sukiennicza

Bielsko-Biała,śląskie

989 000 zł215 m² 4 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na sprzedaż - Bielsko-Biała, ul. Sukiennicza 7 211,20 m | 989 000 zł | Oferta na wyłączność Cały parter w kamienicy - 3 wejścia, centrum miasta, do adaptacji! Na sprzedaż przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

695 000 zł180 m² 3 861,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:933 m²

Dom z dużym potencjałem - Świerklaniec Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom do remontu, położony w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji - Świerklaniec. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Wolności

Częstochowa,śląskie

26,04 zł/m²96 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro locatus zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego w centrum Częstochowy. Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 96m2 położony na parterze kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Broniewskiego

Katowice,śląskie

1 700 zł21 m² 80,95 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia 1-pokojowe, komfortowe, jasne i ciche mieszkanie o powierzchni 20,86 m w spokojnej okolicy na Koszutce, przy ul. Broniewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Parkingowa

Łękawica,śląskie

109 000 zł37 m² 2 945,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 102 m²

Zabytkowy dom z bali w Łękawicy k. Żywca Z duszą, historią i ogromnym potencjałem Jeśli marzysz o miejscu, w którym czas płynie wolniej, a każdy detal opowiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

466 981 zł51 m² 9 113,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera wyprzedaż apartamentów w lokalizacji Sarniego Stoku najlepszy układ 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kusocińskiego

Gliwice,śląskie

2 000 zł63 m² 31,75 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia (najem okazjonalny) - Gliwice, ul. Kusocińskiego, dzielnica Trynek. Mieszkanie o powierzchni 63 m2 składa się z: salonu, dwóch sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Daszyńskiego

Gliwice,śląskie

7 000 zł120 m² 58,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Wynajmę obiekt handlowo usługowo w całość lub w częściach. 3 kondygnacje z prywatnym parkingiem przy głównej ulicy w Gliwicach Daszyńskiego parter 120m2 lub 200m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Katowice,śląskie

649 000 zł54 m² 12 112,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta na wyłączność! Proponuję do sprzedaży luksusowy, nowoczesny apartament usytuowany na III-piętrze, położony na kameralnym osiedlu przy Parku Ślaskim i Planetarium w Katowicach przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Węgierska Górka

Węgierska Górka,śląskie

5 900 000 zł1 406 m² 4 196,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:9 826 m²

Węgierska Górka, powiat żywiecki Oferta na wyłączność! Obiekt wypoczynkowo-szkoleniowy z restauracją, biurami, pokojami na wynajem i własnym parkingiem w sąsiedztwie lasu, rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Ligota

Ligota,śląskie

2 990 000 zł630 m² 4 746,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż wyjątkowy dwukondygnacyjny obiekt o wielofunkcyjnym przeznaczeniu: handlowo - usługowo - biurowo - magazynowym oraz mieszkalnym o łącznej pow. ok. 630 mkw., położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

349 000 zł47 m² 7 489,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przestronne, mieszkanie 2 pokojowe w Siemianowicach przy ul. Michałowicka Mieszkanie o pow. 46,57 m2 znajduje się na 1 piętrze z 4. Mieszkanie składa się z: - salonu ( wyjście na balkon).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Konarskiego

Gliwice,śląskie

580 000 zł71 m² 8 169,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Okazja inwestycyjna. Do sprzedania 2 lokale usługowe przy ul. Konarskiego 10 w Gliwicach. Nowoczesny budynek z 2018 roku. Pierwszy lokal: pusty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Cieszyn,śląskie

470 000 zł62 m² 7 580,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Lokalizacja- centrum cieszyna, parter Mieszkanie /62m2/ 3 pokojowe w centrum Cieszyna, słoneczna kuchnia, jeden z pokoi posiada garderobę. Mieszkanie odświeżone, dostępne natychmiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

570 000 zł2 121 m² 268,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko U nas! Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o łącznej powierzchni 6928 m , położona w spokojnej części Lipnika, na granicy Bielska-Białej. W skład oferty wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Uszczyka

Gliwice,śląskie

1 300 zł28 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na poddaszu do wynajmu w Gliwicach na ul. Uszczyka. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowej kamienicy. Ma powierzchnię 28 m2 i składa się kuchni z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wierzbowa

Siemianowice Śląskie,śląskie

1 700 zł28 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy na wynajem bardzo ładne, przytulne mieszkanie o powierzchni 28 m2, składające się z pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Położone jest na wysokim parterze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Sosnowiec,śląskie

285 000 zł67 m² 4 233,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta sprzedaży mieszkania sosnowiec, ul. Armii krajowej! Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe w budynku mieszkalnym, zlokalizowane w Sosnowcu przy ul. Armii Krajowej. Głównym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jankowskiego

Ruda Śląska,śląskie

2 100 zł54 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę funkcjonalne i w pełni umeblowane 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i przynależną piwnicą w bloku, na 3 piętrze z windą. Mieszkanie bardzo słoneczne, ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

685 213 zł67 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Katowice

Katowice,śląskie

1 350 000 zł154 m² 8 754,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

| polecam do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni 154,2m kwa , Budynek 3 kondygnacyjny parter, piętro oraz poddasze. użytkowe z roku 1990. Budynek wzniesiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jaworze,śląskie

850 000 zł108 m² 7 846,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Jaworze nałęże, powiat bielski nowe domy W jaworzu Domy w zabudowie bliźniaczej z dużymi ogródkami, garażem w bryle budynku, pompą ciepła i rekuperacją w cenie! -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Niedurnego

Ruda Śląska,śląskie

29 500 000 zł30 145 m² 978,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość w kształcie prostokąta, zlokalizowana przy Drogowej Trasie Średnicowej nr 902 (dtś) z bezpośrednim wjazdem (w str. Katowic) i zjazdem (od str. Gliwic). Działka otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

699 000 zł68 m² 10 249,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowe mieszkanie z ogródkiem - komfort, ciepło i urok w jednym! Prezentujemy ciepłe i pełne uroku mieszkanie, które na pewno Cię zachwyci od pierwszej chwili.To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubliniec

Lubliniec,śląskie

860 000 zł256 m² 3 359,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:285 m²

Prezentujemy wyjątkowy dom z duszą w sercu Lublińca, z pięknym widokiem na zamek. To unikatowa nieruchomość o niepowtarzalnym klimacie , której historia sięga dawnych lat- obecna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prokopa

Bytom,śląskie

215 000 zł35 m² 6 113 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Biuro wisto Nieruchomości prezentuje funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,17 m , położone na 1. piętrze w zadbanym budynku wielorodzinnym. To propozycja idealna zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzywa

Chorzów,śląskie

1 300 zł30 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia - Chorzów Klimzowiec, ul. Krzywa Do wynajęcia oferujemy komfortową kawalerkę o powierzchni 30,33 m , zlokalizowaną w jednej z najbardziej cenionych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Zabrze,śląskie

358 000 zł57 m² 6 257,65 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Sprzedam bez pośredników przestronne 3-pokojowe mieszkanie własnościowe 57,21 m2 z dużym balkonem i piwnicą + zamykany przedsionek 8m2 w 10-piętrowym bloku. Zabrze Centrum, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

835 000 zł151 m² 5 529,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący o powierzchni 151 m2 - stan deweloperski do wykończenia. Powierzchnia użytkowa: 151 m2 + strych. Lokalizacja: tarnowskie góry/pniowiec. Działka: 510m2 /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Kamesznica

Kamesznica,śląskie

140 000 zł25 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:428 m²

Jeśli marzą Państwo o spędzeniu najbliższych wakacji we własnym domku w Beskidach - to ta oferta jest dla Was :) Zalegalizowany drewniany kamping położony w górach , wśród lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

355 000 zł55 m² 6 451,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z wyposażeniem M4 os. XXX-lecia Duży balkon z widokiem na tereny zielone. Prezentujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie M4 położone w niskim blok u, na IV piętrze na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Toruńska

Gliwice,śląskie

1 050 000 zł91 m² 11 514,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferuję Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w Gliwicach Trynek, przy ulicy Toruńskiej, osiedle Nove Villove. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

419 000 zł71 m² 5 864,24 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 71,45 m , położone w Sosnowcu przy ul. Dalekiej. Lokal znajduje się na 8. piętrze w 10-piętrowym budynku po.