dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 789 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 789 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarzy

Bielsko-Biała,śląskie

599 000 zł69 m² 8 643,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty parkowe Tylko w Best Nest Nieruchomości! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu w stanie deweloperskim w prestiżowej lokalizacji, w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bojarskiego

Chorzów,śląskie

2 399 zł46 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie ponosi kosztów biura! ** balkon ** 1 sypialnia i salon aneksem kuchennym ** nowe mieszkanie! ** umeblowane i wyposażone ** komórka lokatorska i miejsce parkingowe Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kłomnice

Kłomnice,śląskie

74 900 zł616 m² 121,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, jedynie 12 minut od Częstochowy. Dojazd drogą asfaltową, dostępna infrastruktura techniczna: wodociąg, kanalizacja, prąd. W sąsiedztwie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

363 900 zł56 m² 6 498,21 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pełna galeria zdjęć dostępna jest na stronie naszego biura Tylko do niedzieli - specjalna obniżka ceny o 10 000 zł! Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia? To idealny moment, by podjąć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Rozwojowa

Wodzisław Śląski,śląskie

699 000 zł12 129 m² 57,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka mieszkaniowo - usługowa pow. 12129 m2 Lokalizacja: działka znajduje się w dzielnicy Wodzisławia Śląskiego w Kokoszycach, przy ulicy Rozwojowej - przy wjeździe na strefę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabowa

Ornontowice,śląskie

329 999 zł48 m² 6 874,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mega obniżka 329 999! Na sprzedaż - przytulne i zadbane mieszkanie z balkonem | Ornontowice, ul. Grabowa. Zapraszam do zakupu komfortowego 2-pokojowego mieszkania z balkonem, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Plebiscytowa

Mysłowice,śląskie

518 000 zł2 001 m² 258,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: dwie przylegające działki budowlane - Mysłowice, krasowy, ul. Plebiscytowa. Powierzchnia łączna: 2001 m (2 x 1000 m ) Cena za całość: 518 000 zł (259 zł/m ) Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Drogowców

Częstochowa,śląskie

35 zł/m²102 m² 3 570 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Biuro Nieruchomości dymowski. oferuje na wynajem przestronny budynek usługowo-handlowy zlokalizowany przy ulicy Drogowców 29a w Częstochowie. Nieruchomość usytuowana na parterze dwukondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miechowicka

Chorzów,śląskie

239 000 zł36 m² 6 638,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na pierwszym piętrze w odnowionej kamienicy w Chorzowie przy ul. Miechowickiej. Mieszkanie świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ryszki

Chorzów,śląskie

195 000 zł33 m² 5 927,05 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka do własnej aranżacji zlokalizowana w Chorzowie przy ulicy Ryszki, dzielnica Klimzowiec. Mieszkanie składa się z: salonu połączonego z kuchnią, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Zawada

Zawada,śląskie

2 900 000 zł11 634 m² 249,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Operat sporządzony przez rzeczoznawcę wycenia tą nieruchomość w 2023r. Na 3 100 000 zł. Działka usługowa, uzbrojona, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modrzejowska

Będzin,śląskie

1 250 zł30 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 30 m przy ul. Modrzejowskiej 89 w Będzinie. Lokal w pełni umeblowany i wyposażony, znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Załęska

Katowice,śląskie

304 000 zł53 m² 5 725,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 53 m2 na sprzedaż położone w Katowicach Brynowie, okolice ul. Załęskiej i Ligockiej oraz Kopalni Wujek super lokalizacja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Skoczów

Skoczów,śląskie

1 360 000 zł134 m² 10 149,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:724 m²

Dom znajduje się w miejscowości Pogórze, usytuowany w cichej okolicy w sąsiedztwie domków jednorodzinnych. Dojazd ślepą ulicą, co daje komfort w postaci braku ruchu tranzytowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona Racibórz

Racibórz,śląskie

16 562 000 zł23 837 m² 694,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość w Raciborzu o powierzchni działek ok. 3 ha. Działka o kształcie nieregularnym, zabudowana kompleksem budowli (budynków) przemysłowych. Część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zimorodka

Gliwice,śląskie

369 000 zł54 m² 6 895,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe - ul. Zimorodka 15, sikornik Gliwice Powierzchnia: 53,66 m2 Piwnica: 2,81 m2 Piętro: parter w 4-piętrowym bloku Opis mieszkania: na sprzedaż oferujemy przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Owocowa

Ruda Śląska,śląskie

1 200 zł28 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka w Rudzie Śląskiej - Twoje spokojne miejsce na nowy start Cisza i spokój przy ulicy Owocowej Czasem najcenniejsze w mieszkaniu nie jest to, co w środku, ale to, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wyry,śląskie

1 248 000 zł165 m² 7 563,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 135 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący usytuowany w Wyrach, o powierzchni użytkowo - mieszkalnej 165 m2, działka 1135 m2, sprzedam, 1 248 000 zł. Oferta bez prowizji - kupując tą nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

210 000 zł36 m² 5 849,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania komfortowy lokal użytkowy o przeznaczeniu administracyjnym o pow. ok. 36 mkw., położony w doskonałej lokalizacji miasta Bielska-Białej - obręb: Dolne Przedmieście (centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pokoju

Katowice,śląskie

1 000 zł24 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2025-11-01 Do wynajęcia mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Pokoju 10. Nieruchomość: powierzchnia 24 m2 Piętro 2 Ogrzewanie elektryczne Lokalizacja: miejsce doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perkoza

Gliwice,śląskie

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę najmu komfortowego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni około 52 m , zlokalizowanego w samym sercu osiedla Sikornik. Ta wyjątkowa lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konarskiego

Gliwice,śląskie

3 100 zł53 m² 58,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dane: ul. Konarskiego 23; 2 piętro; ocieplony blok; miejsce postojowe za szlabanem; 53,4 m -> 2 sypialnie, salon połączony z kuchnią, łazienka z wanną i mały balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Skoczów

Skoczów,śląskie

713 240 zł3 242 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż duża działka budowlana o numerze 541/6 i powierzchni 3242 m2 z pozwoleniem na budowę położona w malowniczej okolicy, z przepiękną panoramą gór i widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Gliwice

Gliwice,śląskie

9 000 zł500 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia piętro -500m2 (wysokość 4m ),w budynku produkcyjno-magazynowy i biurowy. Nieruchomość po kapitalnym remoncie, nowa elewacja (ocieplona).Osobne wejście z dostepem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piwna

Gliwice,śląskie

450 000 zł80 m² 5 598,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1966

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 80,38m2 znajdujące się na 2 piętrze w kamienicy przy ulicy Piwnej. Składa się z 4 pokoi, niewielkiej kuchni, łazienki z wc, osobnego wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Pacierzów

Pacierzów,śląskie

39 000 zł10 600 m² 3,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki z własnym źródłem. Bliskość natury oraz dostęp do cywilizacji ma dla Ciebie znaczenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania działkę rolną w Pacierzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

405 000 zł52 m² 7 788,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | Tychy, os. H | Niska zabudowa | Duży balkon Na sprzedaż jasne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych części Tychów - na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Chorzów

Chorzów,śląskie

1 699 zł53 m² 32,06 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 53m2 położone w Chorzowie przy ul. Wandy. Mieszkanie - z 2006r. - jest na 2 piętrze -brak windy. Lokal składa się z sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Cisownica

Cisownica,śląskie

990 000 zł136 m² 7 279,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Cisownica blisko Ustronia - dom jednorodzinny w otoczeniu przyrody z pięknymi widokami na pasma górskie. Budynek usytuowany na zagospodarowanej, ogrodzonej i słonecznej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

280 000 zł34 m² 8 163,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

blok 4 piętrowy z windą Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 34,3 m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku 4-piętrowym z windą. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chorzów

Chorzów,śląskie

147 000 zł42 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w Chorzów Plac św. Jana 14 Kamienica po rewitalizacji. Mieszkania do remontu i do własnej aranżacji o pow. 42m2, w mieszkaniu znajdują się 2 pionu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Skoczów

Skoczów,śląskie

5 000 zł186 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Skoczów/kiczyce, piękny dom W spokojnej lokalizacji, wysoki standard wykończenia Powierzchnia użytkowa 158m2, powierzchnia całkowita 186 m2, 7 pokoi, dwie kondygnacje, działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Tychy,śląskie

2 550 zł48 m² 53,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie położone na os. A przy ul Andersa ,mieszkanie po gruntownym remoncie ,z nową gustowną łazienką ,dużą ustawną i umeblowaną kuchnią , przedpokojem ,oraz 2 pokojami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Pastorowa

Korbielów,śląskie

350 000 zł46 m² 7 608,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:645 m²

Korbielów, ul. Pastorowa Uroczy drewniany dom letniskowy z werandą na ładnej działce Jeśli poszukujesz domku w górach, który może zapewnić Ci możliwość ucieczki z miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Częstochowa

Częstochowa,śląskie

7 650 €1 700 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia produkcyjno-magazynowa o metrażu ok. 1700 mkw. Niewielka odległość modułu od węzła komunikacyjnego "częstochowa Jasna Góra" i autostrady A1, stwarza doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ordona

Katowice,śląskie

1 800 zł38 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Katowicach przy ul. Ordona 12a, mieszkanie położone jest na 4 piętrze , budynek z windą. Mieszkanie posiada balkon. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

525 000 zł45 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta z prowizją 0%. Kupując nieruchomość nie płacisz wynagrodzenia biura nieruchomości. Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Budynek: proponujemy zakup mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Mikołów,śląskie

1 430 000 zł400 m² 3 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:777 m²

Kupujący- prowizja 0% Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu dwurodzinnego położonego w ścisłym centrum Mikołowa. Budynek składa się z części wybudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Sosnowiec,śląskie

328 000 zł57 m² 5 758,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja agencyjnej! Mam do zaoferowania mieszkanie wraz z piwnicą o łącznej powierzchni 63,20 m {mieszkanie 56,96 m , piwnica 6,24 m } położone w Sosnowcu - Pogoń przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. 11 Listopada

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

34,04 zł/m²50 m² 1 702 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Lokal biurowy 50 m w centrum Jastrzębia-Zdroju z niezależnym wejściem, własną przestrzenną klatką schodową i klimatyzacją! Masz pomysł na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Bytom,śląskie

149 000 zł35 m² 4 293,95 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przytulne dwupokojowe mieszkanie o pow. 34,7 m2 położone na drugim piętrze budynku z windą, mieszczącego się w centrum Bytomia przy ul. Kolejowej. Mieszkanie ciepłe.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij