dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 777 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 777 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Jeża

Bielsko-Biała,śląskie

1 900 000 zł1 500 m² 1 266,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Dzień dobry Sprzedam działkę budowlaną, zabudowaną dwoma parterowymi budynkami biurowo-magazynowymi, murowanymi, o powierzchni ok.870m2 i 624m2. Budynki w dobrym stanie technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Siewierz,śląskie

496 522 zł59 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu komfortowe 4-pokojowe mieszkanie usytuowane na nowym osiedlu w zielonej części Siewierza nad Zalewem Przeczycko-Siewierskim. Powierzchnia mieszkania to 58,76 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

177 000 zł36 m² 4 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie jednopokojowe w dzielnicy Raków. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w niskim bloku. Posiada okna pcv. Do mieszkania przynależy piwnica oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Cegielniana

Bytom,śląskie

569 000 zł90 m² 6 293,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:288 m²

Te domy sprzedają się szybciej niż powstają sprawdź, dlaczego Cegielniana to dziś najgorętszy adres w Bytomiu domy W budowie oddanie II kwartał 2026 oraz pcc2%! Domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

239 999 zł48 m² 4 948,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Powierzchnia 48,5M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka Czynsz - 560 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - vendo Park - C. H. Jagielończycy - Basen Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

228 999 zł33 m² 6 939,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Powierzchnia ok 33 m2: -Salon z balkonem -sypialnia -kuchnia -łazienka Wysoki Parter Otoczenie bloku zadbane, dużo zieleni Czynsz - 350zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Częstochowa

Częstochowa,śląskie

219 999 zł38 m² 5 789,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Powierzchnia - 38M: - salon - wycyklinowany parkiet - garderoba - kuchnia na wymiar - łazienka po generalnym remoncie W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna oraz usunięty gaz Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

47 196 zł2 622 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia : Budynek hali magazynowo produkcyjnej o powierzchni 2622m2 , specyfikacja techniczna: -posadzka betonowa niepylna, -wysokość 6m do 6,7m, -wjazd z poziomu "0" (brama o wys. 4,3m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sosnowiec,śląskie

1 950 zł47 m² 41,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 29 września! Na wynajem polecamy mieszkanie M-4, sosnowiec - Pogoń, 47 m , I piętro Oferujemy do wynajmu jasne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 47 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dąbrowa Górnicza,śląskie

379 000 zł92 m² 4 119,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferta tylko w naszym biurze! Posiadamy klucze! Zapraszamy na prezentację. Na sprzedaż polecamy przestronne i jasne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 92 m znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

490 000 zł49 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 49 m z miejscem parkingowym i komórką lokatorską - ul. Graniczna, dąbrowa Górnicza Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

2 500 zł39 m² 63,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia - Przytulny dom 40 m z dużym ogrodem i tarasem Oferujemy na wynajem wyjątkowy, w pełni wyposażony dom o powierzchni 40 m , położony w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komorowskich

Żywiec,śląskie

219 000 zł55 m² 3 981,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

- żywiec. ul. Komorowskich. Mieszkanie bezczynszowe w Śródmieściu na sprzedaż - Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w topowej i wyjątkowej lokalizacji w Żywieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wodociągowa

Żory,śląskie

900 000 zł6 840 m² 131,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezydent miasta żory ogłasza nieograniczony przetarg ustny (licytacja) na sprzedaż prawa własności nieruchomości, stanowiącej własność Gminy Miejskiej Żory położonej w Żorach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wodzisław Śląski,śląskie

269 000 zł51 m² 5 276,58 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Nowa niższa cena Przestronne mieszkanie na 2. piętrze z windą i balkonem w doskonałej lokalizacji! Na sprzedaż oferujemy jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 50,98 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Piekary Śląskie,śląskie

239 000 zł52 m² 4 613,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,80m2 zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Sowińskiego. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

349 000 zł57 m² 6 150,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1943

Prezentujemy Państwu mieszkanie w dzielnicy Wilcze Gardło, mieszkanie jest położone na samym Rynku - w budynku który przeszedł pełną termomodernizację w 2022 roku (docieplenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Wielkoborska

Gorzelnia,śląskie

749 000 zł17 076 m² 43,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna W pobliżu autostardy A1 W miejscowości gorzelnia, 9 km do centrum częstochowy Oferujemy do sprzedaży dużą działkę o powierzchni 17076 m 2 w Gorzelni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Połomia

Połomia,śląskie

569 000 zł120 m² 4 741,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Piękny wolnostojący w nowoczesnej bryle dom, dostępny od zaraz. Znajdujący się w cichej, spokojnej i malowniczej okolicy. W stanie deweloperskim. Dom o powierzchni 120m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Michałkowicka

Siemianowice Śląskie,śląskie

349 000 zł47 m² 7 489,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przestronne, mieszkanie 2 pokojowe w Siemianowicach przy ul. Michałowicka Mieszkanie o pow. 46,57 m2 znajduje się na 1 piętrze z 4. Mieszkanie składa się z: - salonu ( wyjście na balkon).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Mazańcowice

Mazańcowice,śląskie

199 000 zł4 938 m² 40,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna na sprzedaż - Mazańcowice Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 4 938 m (długość: 117 m, szerokość: 20 m) położona w Mazańcowicach. Atuty działki: teren płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Miedźna

Miedźna,śląskie

179 999 zł1 503 m² 119,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam na sprzedaż działkę w urokliwej lokalizacji w Miedźnej, przy ul. Potok. Z której to roztacza się piękny widok na góry oraz pola rolne. Jeżeli szukasz spokojnego zakątku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Drogowców

Częstochowa,śląskie

1 931 750 zł7 727 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna W sąsiedztwie centrum handlowego aniołów park oraz agata meble przy ul. Drogowców W częstochowie Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 7727 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Błażejowice,śląskie

469 000 zł142 m² 3 302,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 571 m²

Bezśporednio od pośrednika :) Szukasz domu w otoczeniu przyrody? Cenisz ciszę, spokój i bliskość natury? To wyjątkowe miejsce w gminie Wielowieś jest właśnie dla Ciebie! Magiczny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Cieszyn

Cieszyn,śląskie

1 800 zł34 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem Prywatny okazjonalny! Umeblowane plus garaz i komorka. .Niski czynsz! Oferujemy na wynajem mieszkanie o pow 33.06m/2 polozone na 1 pietrze w nowo wybudowanym apartamentowcu, Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bystrzanowice

Bystrzanowice,śląskie

259 000 zł210 m² 1 233,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż nieruchomość na którą składa się dom wolnostojący o powierzchni 60m oraz domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

199 000 zł37 m² 5 437,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,6m2 w skład którego wchodzi : - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy piwnica. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wierzchowisko

Wierzchowisko,śląskie

630 000 zł1 577 m² 399,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1577 m zlokalizowaną w miejscowości Wierzchowisko zaledwie 15 minut od centrum Częstochowy. Powierzchnia : 1577.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Dąbrówki

Katowice,śląskie

2 374 422 zł136 m² 17 434,30 zł/m²

 

Piętro:27/29

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2028

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Zadzwoń Lokalizacja Katowice, ul. Opolska Lokalizacja umożliwia wyjazd na najważniejsze arterie Aglomeracji - dtś i Autostrad A4 w ciągu 5-10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

237 000 zł35 m² 6 685,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1872

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,45m2 w pełni wyposażone i gotowe do wejścia. - salon - sypialnia - aneks kuchenny - łazienka z wc Kamienica po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Towarowa

Jaworzno,śląskie

339 000 zł52 m² 6 538,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania z przestronnym tarasem, usytuowanego na pierwszym piętrze w zadbanym bloku w Jaworznie, na osiedlu Podłęże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

326 000 zł60 m² 5 397,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,40m2 w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy piwnica oraz komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zabrze

Zabrze,śląskie

299 900 zł78 m² 3 847,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 77,95m2 w skład którego wchodzi: - salon - kuchnia - 2 sypialnia - przedpokój - łazienka z wc - piwnica 4,35m2 Lokal po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Piastów

Knurów,śląskie

215 000 zł35 m² 6 206,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż przestronna kawalerka Knurów, szczygłowice, aleja Piastów Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesność, komfort i świetną lokalizację? Ta kawalerka o powierzchni 34 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Mickiewicza

Bielsko-Biała,śląskie

9 999 999 zł1 770 m² 5 649,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:4 430 m²

oferuję na sprzedaż zabytkową, słynną willę Schneidera Budynek całkowicie wyremontowany na zewnątrz, częściowo wykonano prace adaptacyjne wewnątrz budynku. Kapitalny remont wykonany w 2014.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Częstochowa,śląskie

350 000 zł140 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:115 m²

Częstochowa, część kamienicy, raków, prusa, sprzedaż. Do sprzedania udział w kamienicy - 24%. W skład oferty wchodzi: - pawilon handlowy 65m2 - po remoncie, ogrzewanie podłogowe, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kusocińskiego

Częstochowa,śląskie

358 000 zł80 m² 4 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:630 m²

Dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Częstochowa przy ulicy Kusocińskiego. Nieruchomość w skład której wchodzi budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej ok 80m2 oraz garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Gliwice

Gliwice,śląskie

650 000 zł52 m² 12 454,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu do sprzedaży słoneczny lokal mieszkalny z dużym balkonem składający się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, dwoma sypialniami, przedpokojem i łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Armii Krajowej

Częstochowa,śląskie

1 500 zł44 m² 33,94 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 44,2 m 2 usytuowane na piątym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Armii Krajowej 66. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Sosnowiec,śląskie

197 000 zł38 m² 5 184,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Szukasz słonecznego 2 pokojowego mieszkania z balkonem w doskonałej lokalizacji Sosnowca? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 37,91 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Będzin,śląskie

1 280 zł29 m² 44,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni rozkładowe 2 pokoje w bloku przyjaznym dla zwierząt przy ul Małachowskiego 52 w Będzinie Nieruchomość: powierzchnia 29 m2 Piętro 3 Ogrzewanie.