dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 748 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 748 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro umeblowane Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

55,87 zł/m²18 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy na wynajem - tarnowskie góry! Do wynajęcia lokal o powierzchni 17,90 m2, usytuowany na pierwszym piętrze - piętrowego biurowca. Biurowiec jednopiętrowy. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

509 000 zł83 m² 6 124,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja! nowe osiedle! przestronny, słoneczny apartament W centrum miasta! klient nie płaci 2% pcc! doskonała lokalizacja! Do sprzedania apartament o powierzchni 83,11 m2, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wolności

Zabrze,śląskie

850 000 zł170 m² 5 003,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny lokal handlowo-usługowy w samym sercu Zabrza idealna inwestycja! Szukasz przestrzeni z ogromnym potencjałem w doskonałej lokalizacji? Ten lokal to miejsce, gdzie Twoja firma może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karliczka

Katowice,śląskie

379 000 zł37 m² 10 243,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż oferujemy komfortowe, umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 37 m , położone w cichej części katowickiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Andrzeja

Katowice,śląskie

820 480 zł103 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Do sprzedania lokal użytkowy o pow. 102,56 m2 w Katowicach przy ul. Andrzeja 2 (śródmieście około 150 m od dworca). Lokal mieści się na parterze w kamienicy z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

189 000 zł35 m² 5 366,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Częstochowa, raków - Aleja Wojska Polskiego, mieszkanie na sprzedaż. Oferujemy na sprzedaż lub zamianę mieszkanie zlokalizowane przy al. Wojska Polskiego w Częstochowie. Mieszkanie bardzo ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Warowna

Pszczyna,śląskie

700 zł18 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mała kawslerka w Pszczynie tylko dla jednej osoby o stalych dochodach bez zwierzat na co najmniej 9 miesiecy lub dluzej Ogłoszenie dodane do wielu portali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

42 zł/m²26 m² 1 071 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal biurowo-usługowy na wynajem tarnowskie góry! Do wynajęcia lokal o powierzchni 25,5 m2, usytuowany na drugim piętrze - dwupiętrowego biurowca. Do lokalu przynależy jedno miejsce postojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skargi

Katowice,śląskie

360 000 zł29 m² 12 413,80 zł/m²

 

Piętro:1/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W samym sercu katowic tylko 500 M do rynku Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wieszowa

Wieszowa,śląskie

291 600 zł972 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 972 m2 w Zbrosławicach - dzielnica Wieszowa. Działka jest w kształcie prostokąta, media: prąd, woda, kanalizacja w drodze asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skargi

Katowice,śląskie

364 500 zł27 m² 13 351,70 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żorska

Tychy,śląskie

641 223 zł65 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartamenty Żorska - nowoczesna inwestycja mieszkaniowa w Tychach w dzielnicy Żwaków. Żwaków - zielone serce Tychów. Miejsce, które pokochasz Inwestycja Apartamenty Żorska powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Cmentarna

Zbrosławice,śląskie

340 340 zł1 309 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyobraź sobie poranek w nowym domu w Zbrosławicach. Otwierasz okno sypialni, a przed Tobą rozciąga się widok na spokojną, zieloną panoramę miejscowości. Dzieci wesoło wybiegają do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Miasteczko Śląskie

Miasteczko Śląskie,śląskie

315 000 zł51 m² 6 171,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne, przestronne mieszkanie Z ogródkiem, w sąsiedztwie lasu! Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni około 13 m2 , duży strych, komórka na zewnątrz - 40,77 m2, garaż oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rubinowa

Gliwice,śląskie

450 000 zł70 m² 6 410,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 70,2 m2 w Gliwicach przy ul. Rubinowej (osiedle waryńskiego/stare Gliwice). Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kolejowa

Goleszów,śląskie

195 000 zł2 008 m² 97,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż nieruchomość w Goleszowie przy ul. Kolejowej obejmująca niezabudowaną działkę gruntu o powierzchni 2008 m2. Główne cechy działki : * zlokalizowana blisko centrum miejscowości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cyprysowa

Bielsko-Biała,śląskie

650 000 zł82 m² 7 948,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wkrótce W oficjalnej sprzedaży! kupujący nie płaci podatku pcc zapraszamy do zapoznania się Z naszą nową ofertą - 4 budynków mieszkalnych jednorodzinnych W zabudowie dwulokalowej (8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 900 zł1 302 m² 1,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka do wynajęcia w Tarnowskich Górach - Sowice. Do wynajęcia działka, ogrodzona o powierzchni 1302 m2, wymiary od frontu 67 m, szerokość 19 m Teren przeznaczony w planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chorzów,śląskie

389 000 zł50 m² 7 826,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w Chorzowie Batorym przy ulicy Brzozowej, w doskonałej lokalizacji, która łączy w sobie zarówno spokój mieszkańców, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Złota

Katowice,śląskie

827 840 zł52 m² 15 920 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

LV Development prezentuje dwupokojowe mieszkanie wykończone pod klucz o powierzchni 52m2 znajdujące się w inwestycji "apartamenty Złota" przy ul. Złota 69 w dzielnicy Dąb. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

450 000 zł220 m² 2 047,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 023 m²

Polecam Państwu dom z 1992r. podpiwniczony z garażem, wybudowany w 1992 roku metodą tradycyjną. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni ponad 5023m2 w tym: tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mieroszewskich

Sosnowiec,śląskie

344 736 zł41 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - dostępne również inne metraże Pracujemy również w weekendy- napisz sms! Inwestycja znajduje się w doskonale skomunikowanej lokalizacji! szybki dojazd do Centrum:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Czeladź

Czeladź,śląskie

20 000 €5 000 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn wysokiego składowania w Czeladzi. Proponowana powierzchnia wynosi ok. 4800 mkw. powierzchni dostosowanej do lekkiej produkcji oraz 150 mkw. powierzchni biurowo socjalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

304 000 zł800 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka W cichej spokojnej okolicy przy lesie! Do sprzedaży działka o powierzchni 800 m2 w Tarnowskich Górach, dzielnica Rybna. Działka w kształcie prostokąta, wymiary około 26x30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

1 250 000 zł164 m² 7 621,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:706 m²

Tylko u nas! Prezentujemy Państwu funkcjonalny, świetnie położony, jednorodzinny dom wolnostojący znajdujący się w Sosnowcu, w dzielnicy Klimontów. Dom wykończony jest w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szurmana

Katowice,śląskie

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe piękne mieszkanie położone przy ul. Szurmana (os. Franciszkańskie) w Katowicach. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, jego metraż liczy 50 m2, na co składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

435 000 zł48 m² 9 062,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 10 nowoczesnych, komfortowych apartamentów wykonanych w oparciu o najnowocześniejszą technologię i zgodnie z najwyższymi standardami technicznymi, z zachowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Bystrzańska

Bielsko-Biała,śląskie

605 000 zł530 m² 1 141,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka z potencjałem w znakomitej lokalizacji przy ruchliwej ulicy Bystrzańskiej tuż przed skrętem na Błonia. Na parceli znajduje się mały pawilon handlowy, kilkanaście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chorzów

Chorzów,śląskie

359 000 zł47 m² 7 685,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na Sprzedaż: designerskie Mieszkanie w Chorzowie Batorym - Gotowe do Zamieszkania! Marzysz o zamieszkaniu w nowoczesnym i stylowym wnętrzu, które nie wymaga żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Katowice,śląskie

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Katowic przy ul. Granicznej. Świetna lokalizacja dla studentów oraz rodzin.Największe atuty to lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pszczyńska

Gliwice,śląskie

199 000 zł18 m² 11 352 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe, oddane do użytkowania - możliwość wejścia od zaraz! zadzwoń Lokalizacja Gliwice, ul. Pszczyńska, obok Politechniki Śląskiej Budynek Oferowane Mikrokawalerki są budowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

799 000 zł2 370 m² 337,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę w Spokojnej Okolicy! Zabudowa samych Nowych Domów! - Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2370 m2 - położona w Świerklańcu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Budowlana

Zabrze,śląskie

2 200 zł52 m² 42,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko najem okazjonalny! 0% prowizji! 3 pokoje | 52,31m po generalnym remoncie dostępne od zaraz Na wynajem mieszkanie w Zabrzu przy ul. Budowlanej. Lokal znajduje się na 2 pietrze w bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Mickiewicza

Bielsko-Biała,śląskie

9 999 999 zł1 770 m² 5 649,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:4 430 m²

oferuję na sprzedaż zabytkową, słynną willę Schneidera Budynek całkowicie wyremontowany na zewnątrz, częściowo wykonano prace adaptacyjne wewnątrz budynku. Kapitalny remont wykonany w 2014.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Wielkiego

Bielsko-Biała,śląskie

1 600 zł52 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę piękne, funkcjonalne, 2-pokojwe mieszkanie 52 m , po generalnym remoncie, w bardzo dobrej lokalizacji (bardzo blisko do centrum, a komunikacją miejską można się dostać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sieroty

Sieroty,śląskie

899 000 zł120 m² 7 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 138 m²

Dom W spokojnej okolicy! Z potencjałem - działka 8138 m2. Do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni około 120 m2 usytuowany w Sierotach - dzielnica Wielowsi (powiat gliwicki),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Zabrze,śląskie

237 000 zł44 m² 5 448,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować komfortowe, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 43,5 m2, położone w samym centrum Zabrza, przy ul. 3 maja. Najważniejsze atuty: generalny remont zakończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Mysłowice,śląskie

823 000 zł130 m² 6 330,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Z ogromną przyjemnością przedstawiam wyjątkową ofertę zakupu domu na nowo powstałym osiedlu w Mysłowicach Morgach. To miejsce idealne dla tych, którzy pragną cieszyć się ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Katowice,śląskie

349 000 zł48 m² 7 233,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 -pokojowe mieszkanie, zlokalizowane 800 metrów od Spodka. Widna, ustawna kuchnia umożliwia zrobienie z niej pokoju a sąsiadująca łazienka z salonem , pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Radosna

Mierzęcice,śląskie

212 500 zł850 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlana W malowniczej, spokojnej okolicy! Zabudowa samych Nowych Domów! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 850 m2 - położona w Mierzęcicach, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

400 000 zł1 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni około 1000 m2 w willowej dzielnicy Tarnowskich Gór - dzielnica Repty Śląskie, w sąsiedztwie rezerwatu przyrody Segiet. Doskonałe walory.