dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 773 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 773 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro Bytom

Bytom,śląskie

28,57 zł/m²70 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Klimatyczny lokal biurowo-usługowy na poddaszu - bytom centrum - zaraz przy C.H. Agora Do wynajęcia lokal o powierzchni około 70 m2, usytuowany na poddaszu - trzypiętrowej kamienicy. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna

Piekary Śląskie,śląskie

230 000 zł40 m² 5 735,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,10m2 zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Leśnej. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Słoneczna

Szczyrk,śląskie

669 600 zł42 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament idealny pod wynajem krótkoterminowy! Doskonała lokalizacja - centrum Szczyrku, z widokiem na góry i skocznie narciarskie Strefa spa w obiekcie (z kompleksem saun, jacuzzi) 0% pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małopolska

Częstochowa,śląskie

5 100 zł86 m² 59,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ofertą biura jest przepiękny apartament o łącznej pow 90 mkw zlokalizowany w dzielnicy Parkitka przy ul. Małopolskiej Apartament położony jest na parterze w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Żywiec

Żywiec,śląskie

2 099 000 zł360 m² 5 830,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dostępna tylko W naszym biurze, kupujący nie płaci prwizji serdecznie zapraszamy do zapoznania się Z propozycją sprzedaży kamienicy po generalnym remoncie położonej blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jaworzno,śląskie

1 399 000 zł327 m² 4 278,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 117 m²

Oferta na wyłączność - Jeżeli szukasz ekskluzywnego, inteligentnego, wyjątkowego domu, który stanie się Twoim miejscem na ziemi, koniecznie zapoznaj się z niniejszą ofertą! Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Poprzeczna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

149 000 zł38 m² 3 921,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyłącznie W biurze nieruchomości prestige! rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m położone w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Jastrzębia-Zdroju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

360 000 zł46 m² 7 832,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Katowice Dąb, ul. Widok. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie do odświeżenia- znajdujące się na 3 piętrze w niskim bloku - to doskonała propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Fabryczna

Tychy,śląskie

40 zł/m²830 m² 33 208 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

*** prowizja 0%! *** Do wynajęcia lokal biurowy usytuowany w Tychach w pobliżu Gemini Park, o powierzchni 830 m2. Możliwość wydzielenia powierzchni około 500 m2 lub mniejszej wg potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Południe

Rybnik,śląskie

267 000 zł59 m² 4 494,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! przestronne mieszkanie W boguszowicach na osiedlu południe! niskie piętro! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnego trzypokojowego mieszkania typu szewdzkiego, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bielsko-Biała,śląskie

1 600 zł55 m² 29,25 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Widokowe 3 pokoje W centrum od zaraz! Do wynajęcia mieszkanie położone w Centrum Bielska-Białej (okolice dworca pks). Zlokalizowane zostało na 8 piętrze wysokiego bloku. Składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

259 000 zł62 m² 4 177,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy 62,18 m 2 - Sosnowiec, klimontów - bezczynszowy, parterowy, dostępny od zaraz. Oferujemy na sprzedaż samodzielny, bezczynszowy lokal użytkowy o powierzchni 62,18 m2 zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zwierzyniecka

Bielsko-Biała,śląskie

1 700 zł30 m² 56,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w apartamentowcu w Bielsku-Białej (wapienica) przy ulicy Zwierzyniecka 36. Mieszkanie ciche, przyjemne sąsiedztwo, duża czysta klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Majowa

Ruda Śląska,śląskie

1 250 000 zł143 m² 8 741,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny gotowy do wprowadzenia dom szeregowy Cena: 1 250 000 zł (+ 50 000 zł za wyposażenie) | Powierzchnia: 143 m | Działka: 188 m | Pokoje: 5 | Rok budowy: 2018 | Poddasze: użytkowe |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Sosnowiec,śląskie

494 999 zł43 m² 11 418,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 2 pokoje z balkonem! Nova Środula | Sosnowiec ul. Konopnickiej zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Kamesznica

Kamesznica,śląskie

149 000 zł720 m² 206,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam piękną działkę w sercu gór Beskidzkich o powierzchni 720 m2 Kamesznica Górna Walaśne okolica nr 525 Działka w trakcie zmiany przeznaczenia na budowlaną. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rudniki

Rudniki,śląskie

397 000 zł80 m² 4 962,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 947 m²

Dom wolnostojący, parterowy, o powierzchni użytkowej ok. 80m2 usytuowany na urokliwej działce o powierzchni 2947m2 w miejscowości Rudniki gm. Rędziny. Na działce dużo drzew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Katowice

Katowice,śląskie

12 100 zł484 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: hala magazynowo produkcyjna z zapleczem socjalnym o powierzchni łącznej 605m 2 w skład której wchodzi 1. hala magazynowa /produkcyjna o powierzchni 484m2 -1 brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Warszawska

Żory,śląskie

175 000 zł750 m² 252 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę w Żorach - Rogoźna. Działka o powierzchni 750 m2 zlokalizowana przy ul. Warszawskiej w zielonym otoczeniu. Działka o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iłłakowiczówny

Częstochowa,śląskie

285 000 zł49 m² 5 816,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker opisy nieruchomości Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 49m2,zlokalizowane na 3-cim piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Katowice,śląskie

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia 2-pokojowe przestronne, komfortowe, jasne i ciche mieszkanie o powierzchni 42,30 m w spokojnej okolicy na Koszutce, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gliwice,śląskie

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Gliwicach w centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w kamienicy. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzozowa

Ustroń,śląskie

574 000 zł56 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie w spokojnej dzielnicy Ustronia - Poniwiec. Oferta bezpośrednia - możliwość umówienia się na oglądanie mieszkania jeszcze tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Orzechowa

Ustroń,śląskie

530 000 zł54 m² 9 802,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, bardzo jasne i ciepłe, 2 pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem znajdujące się w Ustroniu przy ul. Orzechowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Częstochowa,śląskie

259 000 zł48 m² 5 340,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w centrum Częstochowy, zlokalizowane przy ulicy Szymanowskiego 9, dzielnica Śródmieście. Lokalizacja nieruchomości to idealne miejsce pod inwestycję, np. najem krótkoterminowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mstów

Mstów,śląskie

1 100 000 zł202 m² 5 445,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 650 m²

Parterowy dom wolnostojący po rozbudowie W 2021 roku położony 4 km od miejscowości Mstów Dom o powierzchni użytkowej 147m2, całkowitej 202m2, usytuowany na dużej, szerokiej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Chorzów

Chorzów,śląskie

9 900 zł330 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajmu hala magazynowo produkcyjna o powierzchni 330m2 Możliwość wynajmu większej powierzchni Konstrukcja z płyt warstwowych Wysokość 5-7m Posadzka niepylna Rozładunek z poziomu 0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ostrogórska

Sosnowiec,śląskie

512 000 zł62 m² 8 258,06 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Luksusowe 62 m po generalnym remoncie komfort i funkcjonalność Przestronne i nowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia wystarczy tylko przynieść walizkę! Całość zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Leśna

Leśna,śląskie

149 000 zł797 m² 186,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

-Leśna.Lipowa. Wyjątkowa działka budowlana na sprzedaż.- Prezentujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 797 m2 położoną w malowniczej miejscowości Leśna w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bolesława Chrobrego

Częstochowa,śląskie

79 000 zł282 m² 280,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania niedużą działkę budowlaną położoną w Częstochowie w dzielnicy Stradom przy ul. Bolesława Chrobrego 49a. Działka o szerokości 9,6 m z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gliwice

Gliwice,śląskie

1 830 000 zł265 m² 6 905,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Proszę o zapoznanie się z opisem nieruchomości. Na sprzedaż wykończony w wysokim standardzie, dom w zabudowie bliźniaczej, który stoi na dużej, ładnie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

320 000 zł49 m² 6 530,61 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem Mam przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie M3 o powierzchni użytkowej 49 m 2 , usytuowane na szóstym piętrze 10-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

451 000 zł36 m² 12 569,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca, które połączy komfort, nowoczesność i świetną lokalizację - to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy przestronne, a zarazem kompaktowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Chorzów,śląskie

1 600 zł39 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia (najem okazjonalny) - Chorzów, ul. Chodkiewicza, dzielnica Batory. Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 39 m2 składa się z: salonu, jadalni, oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawelska

Rybnik,śląskie

1 850 zł49 m² 37,76 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja | Po remoncie | Nowoczesne | 2 pokojowe mieszkanie | 49 m | Rybnik | ul. Wawelska To wyremontowane, nowoczesne i funkcjonalne 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazańcowicka

Czechowice-Dziedzice,śląskie

324 374 zł41 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością przedstawiamy 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na las - nowa inwestycja, czechowice-Dziedzice! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Częstochowa,śląskie

259 000 zł42 m² 6 166,67 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem w sercu Częstochowy! 2 pokoje | 42 m | al. Armii Krajowej | 11. piętro | Niebanalna lokalizacja, funkcjonalny układ, piękny widok z 11. piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rybnik

Rybnik,śląskie

829 000 zł228 m² 3 635,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom wolnostojący w Rybniku dzielnica Meksyk , województwo Śląskie zielona okolica duża powierzchnia mieszkalna dobra komunikacja Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domu idealnego dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sosnowiec,śląskie

265 000 zł48 m² 5 564,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1898

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,62 m , położone na 2. piętrze kamienicy przy Placu Kościuszki. Wymaga odświeżenia, co daje możliwość aranżacji według własnego gustu.

Szczegóły ogłoszenia