dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 743 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 743 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Katowice

Katowice,śląskie

1 450 zł22 m² 65,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka na Starej ligocie/brynowie. Mieszkanie na 4. piętrze w spokojnej okolicy, szybki dojazd na Ligotę i do Centrum. Mieszkanie z balkonem, w pełni umeblowane - szafy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Widokowa

Czeladź,śląskie

639 000 zł124 m² 5 153,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:292 m²

Oferujemy domy w zabudowie szeregowej znajdują się w Czeladzi ul. Widokowa. Cena zawiera: - wykończenie w stanie surowym zamkniętym, - na zewnątrz ocieplenie, elewacja, rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

38 zł/m²629 m² 23 902 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: ruda Śląska. Biurowiec znajduje się przy głównej trasie tranzytowej (autostrada A4 Wrocław - Kraków), oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową 629m2 znajdujący się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

199 000 zł35 m² 5 685,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż, 35 m2 w centrum Jastrzębia-Zdroju przy ulicy Śląskiej, wygodne pierwsze piętro, gwarantowane miejsce parkingowe za szlabanem. Cena to 199000 zł. Doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Tychy,śląskie

455 000 zł54 m² 8 410,35 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż w Tychach, z dużym balkonem! Tychy, ul. Legionów Polskich Lokalizacja: spokojna, zielona okolica, a jednocześnie wszędzie blisko. W zasięgu kilku minut sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sternicza

Bielsko-Biała,śląskie

458 000 zł54 m² 8 497,22 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż widokowe i słoneczne 3 pokojowe mieszkanie Z balkonem na osiedlu beskidzkim. Lokal mieści się na 8 piętrze W bloku Z nowymi windami przy ulicy sterniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przepilińskiego

Cieszyn,śląskie

1 590 000 zł450 m² 3 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Letnia Promocja niższa cena na wakacje! Oferta specjalna obowiązuje przy podpisaniu umowy przedwstępnej w lipcu lub sierpniu 2025 r. skorzystaj z okazji i zarezerwuj tę wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wojciecha Korfantego

Katowice,śląskie

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Katowice Centrum, ul. Korfantego 97, atal Sky+ , prywatnie, nowe - do wynajęcia. Mieszkanie dostępne od 1 września 2025. Nowe mieszkanie 42 m2 + + loggia 4,5 m2 , 3 piętro, 2 pokoje, kuchnia (indukcja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Częstochowa,śląskie

300 000 zł49 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 48,75m zlokalizowane w dzielnicy Ostatni Grosz przy al. Niepodległości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Nowa

Rudnik Wielki,śląskie

259 000 zł3 700 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Biuro nieruchomości Jura Estate ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną działkę na sprzedaż, położoną w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 490 000 zł360 m² 6 916,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy na sprzedaż budynek biurowy o łącznej powierzchni 360 m , położony w dogodnej lokalizacji w centrum miasta. Idealny pod działalność biurową. Obiekt jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Madalin

Madalin,śląskie

169 000 zł1 550 m² 109,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, ale z łatwym dostępem do miasta? Ta działka jest dla Ciebie! Lokalizacja: madalin, gm. Rędziny Powierzchnia: ok. 1550 m Wymiary: ok. 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Armii Krajowej

Katowice,śląskie

50 zł/m²307 m² 15 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Rezerwacja do 20.08.2025! 0% PROWIZJI! TYLKO W REALTON NIERUCHOMOŚCI! LOKALE DOSTĘPNE "OD ZARAZ" STAN DEWELOPERSKI Przedstawiam ofertę wynajmu lokali użytkowych, na terenie kompleksu obejmującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Częstochowa,śląskie

1 000 zł53 m² 18,87 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Częstochowa, centrum, mieszkanie M4 na wynajem. Oferta dostępna tylko w wgn. Mieszkanie wolne od zaraz! Mieszkanie dla rodzin z dziećmi, studentów, pracowników, firm. Oferujemy na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Bytom

Bytom,śląskie

600 000 zł97 m² 6 197,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 96,82m2 w samym sercu miasta, przy ruchliwej ulicy. Lokal po remoncie, wymieniona została instalacja elektryczna, podciągnięta siła oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

370 000 zł48 m² 7 708,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjnie położone mieszkanie składające się z dwóch niezależnych pokoi , kuchni , łazienki i przedpokoju w samym Centrum Częstochowy przy ul. Szymanowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Czuchowska

Hażlach,śląskie

69 000 zł918 m² 75,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w atrakcyjnej cenie! Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 918 m2, położoną w Hażlachu przy ulicy Czuchowskiej. Zgodnie z planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szarych Szeregów

Gliwice,śląskie

2 000 zł37 m² 54,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bardzo komfortowe i funkcjonalne, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i przynależną piwnicą, w centrum Gliwic w bloku, na 5 piętrze, w tym dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dąbrowa Górnicza,śląskie

270 000 zł68 m² 3 970,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferta tylko w naszym biurze! Posiadamy klucze! Zapraszamy na prezentację. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 68,20 m - parter kamienicy - Dąbrowa Górnicza, ul. Kościuszki 2c Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosabowskiego

Częstochowa,śląskie

315 000 zł52 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przestronne M 3 Sosabowskiego Północ prowadzi Aleja Nieruchomości lokalizacja Częstochowa,Północ Sosabowskiego O mieszkaniu Mieszkanie o powierzchni 52,5 m2 mieści się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolbe

Ruda Śląska,śląskie

167 000 zł35 m² 4 757,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Gotowe do zamieszkania, 2 pokojowe, kameralne mieszkanie o powierzchni 35,10m , zlokalizowane blisko parku, w Rudzie Śląskiej - Goduli przy ul. Maksymiliana Kolbe. Atuty nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Katowice

Katowice,śląskie

18 575 zł743 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do wynajęcia: hala magazynowo produkcyjna o pow 743m 2 (33mX22,5m) 2 bramy wjazdowe z poziomu 0 ( 3,8 x 4,53 m ) wysokość hali 6,65m ,posadzka niepylna, oświetlenie led, na hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Panki,śląskie

320 000 zł219 m² 1 461,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 885 m²

Na sprzedaż dom z potencjałem - Janiki, woj. śląskie Polecamy do sprzedaży przestronny, piętrowy dom o powierzchni użytkowej 137,5 m , położony w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Katowice

Katowice,śląskie

37 zł/m²160 m² 5 920 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia 6 pokoi biurowych wraz z wydzieloną kuchnią i wc oraz oddzielnym korytarzem o łącznej powierzchni ok. 160 m2. Pomieszczenia mają zróżnicowaną powierzchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kłobuck,śląskie

209 000 zł34 m² 6 075,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Wyjątkowa oferta mieszkania w samym centrum Kłobucka! Nie zwlekaj takie mieszkania znikają błyskawicznie! Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą komfortowego i przytulnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poręba,śląskie

230 000 zł47 m² 4 852,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Ustane 2 pokoje z balkonem! | Poręba ul. Mickiewicza zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ligocka

Katowice,śląskie

1 600 zł31 m² 51,45 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka 31 m - Ligocka 70a (katowice) Idealna dla singla, pary lub studenta! Wprowadź się od zaraz i ciesz się spokojnym osiedlem z doskonałym dojazdem do centrum. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Sławków

Sławków,śląskie

462 000 zł3 080 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania grunt przy drodze krajowej E - 94 ze zjazdem. Działka zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie drogi E -94, o wymiarach 22x140m. Dodatkowe informacje: kształt działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukasińskiego

Częstochowa,śląskie

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajmu mieszkanie położone na drugim piętrze w dzielnicy Raków na ul. Łukasińskiego. Kuchnia, pokój i łazienka. Mieszkanie odświeżone, gotowe do zamieszkania. Podana cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

385 000 zł43 m² 8 953,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla Kupującego! Tuż obok katowickiego Rynku - mieszkanie z potencjałem w kamienicy Promocja dla klienta gotówkowego: 385 000 zł Cena regularna: 439 000 zł Wyobraź sobie, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

630 000 zł128 m² 4 921,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej to nie tylko miejsce do zamieszkania, to inwestycja w przyszłość, gwarancja spokoju i stabilności. Wyjątkowe położenie, niepowtarzalne warunki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wisła,śląskie

633 000 zł46 m² 13 760,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament gotowy do zamieszkania! Pięknie zaprojektowany i wykonany! Na sprzedaż komfortowy, dwupokojowy apartament o powierzchni 46m2. Urządzony bardzo gustownie, z wykorzystaniem wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszelew

Będzin,śląskie

1 190 zł52 m² 22,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia mieszkanie przyjazne zwierzętom przy ulicy Koszelew 19 w Będzinie *nieruchomość* Powierzchnia 52 m2 Parter Ogrzewanie elektryczne *lokalizacja* W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Gliwice

Gliwice,śląskie

504 000 zł1 800 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży: działka (własność) o łącznej powierzchni 1800m - kształt regularny prostokąt działka płaska , dojazd drogą asfaltową Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego - teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

490 000 zł68 m² 7 205,88 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy do sprzedaż M4 w Dąbrowie Górniczej osiedle Mydlice o następujących parametrach: 68,1 m 2 - trzy pokoje, osobna kuchnia, łazienka, wc, przedpokój balkon piwnica przynależna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

249 000 zł44 m² 5 659,09 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Prezentujemy na sprzedaż przestronne M3 w Sosnowcu, dzielnica Zagórze o następujących parametrach: 44,13 m 2 - dwa niezależne pokoje, kuchnia, łazienka, osobno wc, przedpokój balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mazańcowicka

Czechowice-Dziedzice,śląskie

296 408 zł38 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością przedstawiamy 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - nowa inwestycja, czechowice-Dziedzice! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gliwice,śląskie

359 000 zł49 m² 7 302,69 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Brak prowizji od kupujących! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49 m , znajdujące się w dogodnej lokalizacji w Gliwicach. Jest to doskonała propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Panewnicka

Katowice,śląskie

379 000 zł57 m² 6 621,24 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do oglądania Mieszkanie znajduje się Katowicach Ligocie ul. Panewnicka 2a. Mieszkanie w stanie do remontu. Nieruchomość składa się z: 2 pokoi, kuchni, balkonu, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bielsko-Biała,śląskie

890 000 zł220 m² 4 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:769 m²

Dwupiętrowy dom z piwnicą, garażem, widokiem na góry, otoczony ogrodem, dający dużo przestrzeni, swobody i możliwości - dla każdego, kto szuka miejsca z klimatem, w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

180 000 zł28 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 29m2 położone na trzecim piętrze w wieżowcu w Centrum Częstochowy. Mieszkanie składa się z pokoju.