dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 777 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 777 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona, ul. Baczyńskiego

Sosnowiec,śląskie

565 000 zł3 007 m² 187,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy działkę o pow. 3007 m2 w Sosnowcu Milowicach z linią brzegową brynicy. Położona na granicy Sosnowca i Katowic w dzielnicy Milowice w obrębie drogi gminnej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyzwolenia

Bytom,śląskie

250 000 zł46 m² 5 422,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Brak prowizji od strony kupującej! 46,1 m | po remoncie generalnym | do odświeżenia Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,1 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

60 000 zł396 m² 151,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Tylko u nas w ofercie! Szukasz idealnego miejsca na wypoczynek? Chcesz spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi w otoczeniu natury? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

20 000 €5 000 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia od zaraz atrakcyjna powierzchnia logistyczna z dostosowaniem pod produkcję. Metraż proponowanej powierzchni to ok. 5000 mkw pow. produkcyjnej wraz z przynależącą do niej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Buhla

Rybnik,śląskie

735 000 zł122 m² 6 044,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Idealna oferta dla rodziny, która pragnie szybko zamieszkać - w malowniczej lokalizacji. Na sprzedaż nowoczesny, 1-piętrowy dom o pow. użytkowej 121,6 m2 + garaż - wybudowany w 2010 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ustroń,śląskie

695 000 zł63 m² 11 031,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wolne segmenty B i C Poznaj wyjątkową inwestycję, która powstaje nieopodal centrum miasta Ustroń, w okolicach ulicy Cieszyńskiej. Nowoczesne budownictwo ekologiczne z tradycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Częstochowa

Częstochowa,śląskie

15 600 €4 000 m² 3,90 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia produkcyjno-magazynowa o metrażu minimalnym ok. 4000mkw (moc prądu 350kw). W proponowanym parku dostępne jest więcej powierzchni - ok. 16000mkw łącznie. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pawłowice

Pawłowice,śląskie

269 900 zł55 m² 4 880,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,30 m 2 , usytuowane na trzecim piętrze w Pawłowicach przy ul. Polnej. Nieruchomość zlokalizowana na spokojnym, zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wolności

Chorzów,śląskie

980 zł34 m² 28,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia komfortowa kawalerka przy ulicy Wolności 40a Nieruchomość: powierzchnia 34 m2 Parter Ogrzewanie gazowe Lokalizacja: bardzo blisko do przystanku tramwajowego Wyposażenie: pokoju:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Częstochowa,śląskie

1 190 zł45 m² 26,44 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne, w pełni umeblowane dwupokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Powstańców Śląskich 8, w dzielnicy Ostatni Grosz. *Nieruchomość* Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Tychy,śląskie

684 000 zł79 m² 8 712,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rewolucjonistów

Będzin,śląskie

329 000 zł57 m² 5 771,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Przestronne, mieszkanie 2 pokojowe ( możliwość przywrócenia układu 3 pokojowego) z ogromnym potencjałem w Będzinie ( Syberka ) przy ul. Rewolucjonistów Mieszkanie o pow. 56,55 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kamieniec

Ustroń,śląskie

502 537 zł42 m² 11 988 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ustroń, osada kamieniec, apartamenty premium oferujemy na sprzedaż: mieszkanie z ogródkiem (ogródek za dopłatą) lokal 2: - na parterze - 2 pokoje ( salon z kuchnią, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Będzin,śląskie

270 000 zł53 m² 5 059,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem - Będzin, os. Syberka. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,36 m , zlokalizowane w Będzinie na popularnym osiedlu Syberka. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Mstowska

Rędziny,śląskie

694 400 zł224 m² 3 100 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Pawilon handlowy na sprzedaż - Pawilon użytkowy 224 m2, rędziny ul. Mstowska. Na sprzedaż pawilon użytkowy o powierzchni 224 m2, parterowy z poddaszem, położony przy ulicy Mstowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

290 000 zł56 m² 5 192,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Proponujemy Państwu mieszkanie M-4 o powierzchni 55,85 m2 przy ulicy Jasnej. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze i składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 500 zł46 m² 32,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne i słonecznie mieszkanie o powierzchni 46,40 m2 w Tarnowskich Górach - Osada Jana. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze, 4 piętrowego bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plaka

Wojkowice,śląskie

175 000 zł31 m² 5 627,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 31,1 m2, zlokalizowane na wysokim parterze w zadbanym bloku przy ul. Plaka w Wojkowicach. Lokal stanowi odrębną własność z założoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podlas

Ruda Śląska,śląskie

239 000 zł43 m² 5 558 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Ruda Śląska, godula Wisto Nieruchomości Biuro Godne Polecenia Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego 2-pokojowego mieszkania z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dudy-Gracza

Katowice,śląskie

510 980 zł37 m² 13 919,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta od Dewelopera , bez prowizji i podatku pcc. Z przyjemnością przedstawiamy najnowszą inwestycję deweloperską - Dudy Gracza 2 - realizowaną przez , firmę z ponad 30-letnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Miarki

Bytom,śląskie

415 000 zł139 m² 2 990,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Rezerwacja Na sprzedaż wyjątkowe, duże mieszkanie o powierzchni 139 m , położone na 3. piętrze w zadbanej, czteropiętrowej kamienicy z 1928 roku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

459 000 zł66 m² 6 996,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy Państwu bardzo atrakcyjne mieszkanie na osiedlu Beskidzkim w Bielsku-Białej. Szukaj W ofercie filmu na youtube. Niski blok, drugie piętro, ładna zadbana klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

240 000 zł40 m² 6 045,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie na sprzedaż - Świętochłowice, piasniki Oferuję Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 39,7 m , zlokalizowane w atrakcyjnej okolicy na Piasnikach , tuż przy parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

24,68 zł/m²77 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal na wynajem - 77 m - Centrum Tarnowskich Gór Cena: 1900 zł/miesiąc Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal o powierzchni 77 m , usytuowany na parterze prywatnej kamienicy w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rycerska

Piekary Śląskie,śląskie

184 190 zł577 m² 319 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cena do negocjacji! Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 577,40 m2 zlokalizowaną w spokojnej okolicy w Piekarach Śląskich - Dąbrówka Wielka. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Rybnik,śląskie

290 000 zł168 m² 1 726,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Rezerwacja Budynek inwestycyjny o powierzchni użytkowej 168 m , znajdujący się na przy głównej drodze w Rybniku, orzepowicach, przy ul. Rudzkiej 158, na działce o powierzchni 281.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Adamieckiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

234 999 zł29 m² 8 103,41 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Kawalerka na sprzedaż - Dąbrowa Górnicza, ul. Adamieckiego - 29 m po remoncie, z widokiem na centrum Jeśli interesuje Cię mieszkanie na sprzedaż w Dąbrowie Górniczej, ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

559 000 zł79 m² 7 075,95 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 79 m , zlokalizowane w Sosnowcu, przy ul. Wspólnej. W skład mieszkania wchodzi: salon kuchnia cztery niezależne sypialnie przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

250 000 zł55 m² 4 568,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** umowa przedwstępna *** wygodne I W pełni wyposażone M-4 na sprzedaż Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania położonego w Jastrzębiu Zdroju przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

200 000 zł38 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie z balkonem do remontu. Świetna lokalizacja, duży potencjał! Lokalizacja: tarnowskie Góry, os. Przyjaźń Powierzchnia: 37m 2 Piętro: 2 Liczba pokoi: 2 Cena: 200.000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dąbrowska

Niegowonice,śląskie

495 000 zł275 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:720 m²

Wyjątkowa okazja! Przestronny Dom w Sercu Niegowonic czeka na Ciebie! Szukasz nieruchomości z dużym potencjałem, idealnej pod inwestycję lub dla dwóch rodzin? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dudy-Gracza

Katowice,śląskie

583 530 zł44 m² 13 142,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mysłowice

Mysłowice,śląskie

430 000 zł54 m² 7 962,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie o powierzchn i 54 m , które znajduje się w Mysłowicach , w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Wielka Skotnica. Główne atuty mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bieruń

Bieruń,śląskie

1 299 000 zł210 m² 6 185,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 676 m²

Mam do zaoferowania dom wolnostojący, usytuowany na dużej zagospodarowanej działce, miejsce świetnie skomunikowane, dobry dojazd do S1 i dk44 na Tychy i Oświęcim. Na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

265 000 zł1 000 m² 265 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Wspaniała działka budowlana 1000m2 o wymiarach 25 x 42m w kształcie trapezu w Dąbrowie Górniczej - Ujejscu przy Pogorii IV. Działka w drugiej linii zabudowy. Media: prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

589 000 zł82 m² 7 182,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:195 m²

Szukasz miejsca, gdzie codzienność łączy się z ciszą natury i nowoczesnym komfortem? Odkryj unikalną, kameralną inwestycję zaledwie 4 domów w sercu Tarnowskich Gór,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Mostowa

Toporowice,śląskie

210 000 zł1 296 m² 162,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność, nie szukaj dalej, zadzwoń i dopytaj o szczegóły! Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1296m2 w kształcie prostokąta o wymiarach:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Astrów

Chorzów,śląskie

385 000 zł57 m² 6 754,39 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferuję do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie na wysokim parterze w 10-piętrowym bloku z lat 70-ych bezpośrednio przy Parku Róż. Generalny remont mieszkania (wymiana instalacji elektrycznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

600 000 zł3 599 m² 166,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa oferta, duża działka (3599 m 2 ) Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 działek budowlanych mieszczących się wśród luźnej zabudowy domów oraz terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

456 635 zł49 m² 9 252,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupując nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Mieszkanie gotowe do odbioru Jeśli interesuje Cię inny metraż- daj znać! Pracujemy również w weekendy- napisz sms! strona mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

399 000 zł63 m² 6 318,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

To mieszkanie to idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń, funkcjonalność i doskonałą lokalizację. Trzypokojowy układ zapewnia komfort zarówno rodzinie, jak i osobom szukającym.