dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 777 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 777 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Gliwice,śląskie

395 000 zł64 m² 6 171,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m , usytuowane na osiedlu Obrońców Pokoju - doskonała lokalizacja na skraju osiedla w otoczeniu zieleni, zapewniająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Małgorzatki

Bytom,śląskie

118 000 zł42 m² 2 831,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom, ul. Małgorzatki 11/1 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z wcoraz przedpokoju. Lokal wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

415 000 zł47 m² 8 811,04 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż widokowe mieszkanie Z ogromnym balkonem na osiedlu złote łany. Nieruchomość znajduje się na widokowym 8 piętrze I posiada 3 niezależne pokoje. Oferta jest skierowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

265 000 zł50 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Expander oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50 m2 zlokalizowane dzielnicy Raków w Częstochowie. Mieszkanie ciche i przytulne częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Częstochowa,śląskie

749 000 zł132 m² 5 657,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:376 m²

Ema Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę nowych domów w zabudowie bliźniaczej, dostępnych do sprzedaży w malowniczej części Częstochowy przy ulicy Warownej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstytucji

Bytom,śląskie

76 000 zł42 m² 1 794,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom, ul. Konstytucji 7b/4 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Lokal wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leśna

Latosówka,śląskie

153 000 zł90 m² 1 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:805 m²

Dom o powierzchni 90m2 z możliwością wykorzystania programu czyste powietrze (dofinansowanie do 135000) oraz poddasza 50m2. Budynek ustawiony w granicy dający możliwość wykorzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Biskupice,śląskie

1 348 500 zł245 m² 5 504,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Niezwykle funkcjonalny dom, wykończony w stanie deweloperskim premium, świetnie rozplanowany na dużej działce w pięknej okolicy. Duży salon połączony z kuchnią i spiżarnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wręczycka

Częstochowa,śląskie

910 000 zł163 m² 5 582,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Dom na bezpiecznym, zamykanym osiedlu z fantastyczną społecznością lokatorów i w bardzo atrakcyjnej cenie na zamykanym, chronionym osiedlu z 2014 roku w wyjątkowej lokalizacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Floriańska

Rybnik,śląskie

1 400 zł46 m² 30,43 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Atrakcyjne M 3 do wynajęcia - Rybnik, ul. Floriańska Lokalizacja: rybnik, ul. Floriańska - blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sielecka

Sosnowiec,śląskie

2 422 zł48 m² 50,55 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Sosnowiec, ul. Sielecka 22/17 Lokal usytuowany na 5 piętrze, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, wc, balkonu. Instalacje: wodnokanalizacyjna, elektryczna, gazowa, C.O., C.W.U. - zasilane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sabinowska

Częstochowa,śląskie

49,20 zł/m²30 m² 1 476 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Sabinowskiej 153. Cechy nieruchomości: powierzchnia ~ 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sąsiedzka

Świerklaniec,śląskie

361 340 zł1 246 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnej działki pod budowę swojego wymarzonego domu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż działka budowlana w Świerklańcu przy ulicy Sąsiedzkiej. Powierzchnia: 1246 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

250 000 zł51 m² 4 926,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w doskonałej lokalizacji jakim jest osiedle na "wzgórzu" Mieszkanie mieści się na 3 piętrze 4 piętrowego bloku w miejscu spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zabrze

Zabrze,śląskie

80 800 zł1 617 m² 49,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nr oferty: 4/3/05/2021 Działka o nieregularnym kształcie zabudowana budynkiem garażowym. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się zabudowa wielorodzinna, tereny zalesione, tereny przemysłowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bytom

Bytom,śląskie

9 500 000 zł33 252 m² 285,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nr oferty: 6/1/10/2021 Działki nr 425/1 oraz 426/1 zlokalizowane są w Bytomiu przy ul. Strzelców Bytomskich. Nie stanowią zwartego kompleksu, oddziela je działka oznaczona numerem 433/1. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

535 436 zł62 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Łódzka City 23 , - Bliżej centrum się nie da! Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z nowoczesnością Łódzka City 23 , to nowoczesny budynek, które łączy idealną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

508 000 zł17 789 m² 28,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nr oferty: 4/8/02/2020 Nieruchomość położona w Piekarach Śląskich w rejonie ul. Granicznej. Nieruchomość niezabudowana o kształcie nieregularnego wielokąta. Teren działki wykazuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wodzisławska

Mszana,śląskie

139 000 zł1 385 m² 100,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Działka pod Lasem z Bliskim Dostępem do Autostrady A1 - Oaza Spokoju i Przyrody w Gminie Mszana!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Brzozowa

Częstochowa,śląskie

1 000 zł24 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu działki usługowej zlokalizowanej w Częstochowie przy ul. Brzozowej 16. Cechy nieruchomości:Powierzchnia ~ 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

265 000 zł36 m² 7 402,23 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe (obecnie gabinet ginekologiczny) na parterze w centrum Gliwic. Lokal z miejskim ogrzewaniem i ciepłą wodą z miasta. Niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Gliwice

Gliwice,śląskie

1 399 000 zł131 m² 10 691,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży komfortowy dom w zabudowie szeregowej/środkowy szereg/ z zadbanym ogrodem i dwoma naziemnymi miejscami postojowymi w Gliwicach Ostropie.Parter:salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zabrze

Zabrze,śląskie

779 000 zł160 m² 4 868,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży przestronny i funkcjonalny dom trzykondygnacyjny ,wolnostojący na działce 350 m2 w Zabrzu Grzybowicach.Dom podpiwniczony,po wymianie dachu,wymianie instalacji,z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bolesława Śmiałego

Rybnik,śląskie

100 000 zł6 520 m² 15,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość obejmuje niezabudowane działki gruntu o numerach geodezyjnych 2469/19 oraz 2468/19 o łącznej powierzchni 0,6520 ha. Działki mają kształt regularny, od północnego zachodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Towarowa

Tychy,śląskie

94 zł/m²54 m² 5 076 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

*** prowizja 0%! *** Do wynajęcia lokal biurowy usytuowany w Tychach w pobliżu Gemini Park, o powierzchni 54 m2. Lokal znajduje się na parterze w 3 piętrowym wyjątkowym biurowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

32,45 zł/m²140 m² 4 550 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Lokal usytuowany na parterze, składający się z 7 pomieszczeń, przedsionka oraz wc. Instalacje: wodnokanalizacyjna, elektryczna i centralnego ogrzewania. Wejście do lokalu od frontu budynku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dankowice

Dankowice,śląskie

239 000 zł80 m² 2 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:918 m²

Rezerwacja! Biuro ajon Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom do remontu z wieloma możliwościami inwestycyjnymi położony w Dankowicach przy ul. Góra. Dom typu bliźniak położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Będzin,śląskie

216 000 zł48 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Będzin ul. Marii Konopnickiej 5e/28 Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienka z wc oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

389 628 zł35 m² 11 202,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Strażacka

Zabrze,śląskie

24,39 zł/m²15 m² 359 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Zabrze, ul. Strażacka 21 lok.4 Lokal usytuowany na parterze, składający się z 2 pomieszczeń. Instalacje:elektryczna, wodnokanalizacyjna, C.O.(aktualnie C.O. odłączone). Instalacje wymagają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

163 000 zł65 m² 2 500,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom, ul. Modrzewskiego 10/16 Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz schodów. Do lokalu należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Katowice,śląskie

470 000 zł113 m² 4 159,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1915

Duży lokal użytkowy 113m2 Katowice-Śródmieście do własnej aranżacji przy ruchliwej drodze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą lokalu użytkowego usytuowanego na parterze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Świerczyny

Mysłowice,śląskie

599 000 zł78 m² 7 679,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży budynek szeregowy parterowy położony w Mysłowicach przy ul. Świerczyny o pow. użytkowej 78 m2 wraz z dużym ogrodem ok. 300m2. Mieszkanie własnościowe składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

121 000 zł56 m² 2 156,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Sosnowiec, ul. Dobrzańskiego 112/3 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszalińska

Sosnowiec,śląskie

359 000 zł60 m² 5 983,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do oferty 3 pokkojowego mieszkania o powierzchni 60m2 usytuowanego na 4 pietrze w bloku. Oferta idealna dla rodzin, osób szukających dla siebie mieszkania na lata, bądź pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. 3 Maja

Bielsko-Biała,śląskie

32,47 zł/m²123 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Twoja firma zasługuje na najlepszą lokalizację w Bielsku-Białej. Lokal U1 przy ul. 3 maja 35 to strategiczne miejsce dla przedsiębiorców, którzy cenią widoczność, prestiż i dynamiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 640 zł51 m² 32,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni 50,71 m2 w Tarnowskich Górach - Osiedle Przyjaźń. Lokal usytuowany na 3 piętrze, 4 piętrowego ocieplonego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zabrzańska

Bytom,śląskie

19,29 zł/m²44 m² 843 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Bytom, ul. Zabrzańska 65 lok. 4 lokal usytuowany na parterze, składający się z 2 pomieszczeń, wc, korytarza. Wejście do lokalu od frontu budynku. Instalacje: elektryczna, wodnokanalizacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Obrońców Warszawy

Sosnowiec,śląskie

165 000 zł22 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Oferuję na sprzedaż 1 - po kojowe mieszkanie w Sosnowcu , w dzielnicy Juliusz , przy ul. Obrońców Warszawy. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia : 22m Rozkład pomieszczeń : Pokój 1 :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wojkowice

Wojkowice,śląskie

102 000 zł32 m² 3 214,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Wojkowice, ul. G. Morcinka 18a/4 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Lokal wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnicza

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

240 000 zł36 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 38 m2. Położone na pierwszym piętrze bloku w spokojnej okolicy Jastrzębia -zdroju Mieszkanie gotowe do zamieszkania.