dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 777 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 777 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 050 zł22 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia niewielka kawalerka 22m2, w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie w bloku trzypiętrowym na 1 piętrze. Blok ocieplony, czysta klatka schodowa otwierana domofonem, okna pcv Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Gliwice,śląskie

420 000 zł62 m² 6 741,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Ogłoszenie grzecznościowe Do sprzedania klimatyczne mieszkanie w dzielnicy Politechnika przy ulicy Stanisława Moniuszki 18. Składa się z dużego korytarza, widnej kuchni, łazienki oraz dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kopernika

Wodzisław Śląski,śląskie

125 000 zł1 816 m² 68,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w prestiżowej lokalizacji! Niecałe 70 zł/ m2! Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1.816 m2, położoną w pierwszej linii zabudowy przy ulicy Kopernika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

728 451 zł78 m² 9 282 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Filaretów

Tychy,śląskie

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tychy - oś F - filaretów Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty wynajmu urokliwego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 54,7 m , usytuowanego na 4. piętrze niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Proponujemy do wynajęcia lokal użytkowy z miejscami parkingowymi, położony w centrum Dąbrowy Górniczej. Powierzchnia lokalu 70mkw na poziomie 0. Lokal na parterze może być wynajmowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Tylna

Sadów,śląskie

128 500 zł1 243 m² 103,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości bmc oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Sadów, gmina Koszęcin, powiat lubliniecki. Parametry działki: działka o nieregularnym kształcie, powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gliwice

Gliwice,śląskie

5 500 000 zł1 400 m² 3 928,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:8 904 m²

Oferujemy do sprzedaży kompleks hotelowo - gastronomiczny o pow. działki 0,8904 ha Powierzchnia użytkowa hotelu: 1250m. Kubatura hotelu: 5370 m. Powierzchnia zabudowy 744,3 m. Dodatkowe budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwarecka

Bytom,śląskie

384 000 zł69 m² 5 573,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Spokojna lokalizacja 1 piętro piwnica balkon Z widokiem na zieleń rodzinny kąt blisko do A4 Powierzchnia: 69,8 m Cena: 384 000 pln Czynsz: 800 pln (w kosztach zaliczone ogrzewanie i fundusz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Salmopolska

Szczyrk,śląskie

1 440 490 zł69 m² 20 910 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Marzysz o inwestycji w sercu gór, która przyciągnie nie tylko turystów, ale i miłośników przygody? Oto twoja szansa! Lokalizacja: bike'owe Beskidy to prestiżowa inwestycja położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ślusarska

Katowice,śląskie

1 400 zł37 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis Przedstawiam ofertę do wynajęcia przytulnego i komfortowego mieszkania w kamienicy na parterze w doskonałej lokalizacji. Dostępne od zaraz! Lokalizacja : Katowice, ul. Ślusarska 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

465 000 zł99 m² 4 696,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 99 m2 w Centrum Gliwic( okolice Nowego Światu). Kamienica ocieplona, nowy dach, wymienione instalacje elektryczne i gazowe w bardzo dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

510 000 zł47 m² 10 750,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1917

Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,44 m , położone na parterze zabytkowej kamienicy w samym sercu osiedla Nikiszowiec - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Katowice

Katowice,śląskie

1 100 000 zł140 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zamieszkaj w wyjątkowym domu z przestronnym tarasem, idealnym miejscem do relaksu na świeżym powietrzu. Cisza i spokój otaczającej dzielnicy zapewnią Ci codzienny odpoczynek od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Focha

Częstochowa,śląskie

579 000 zł119 m² 4 865,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1952

Oferuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w centrum miasta, które łączy przestronność z komfortem. Znajduje się w doskonałej lokalizacji, blisko wszelkich udogodnień miejskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

466 072 zł53 m² 8 872,49 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

521 818 zł53 m² 9 847,48 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

367 442 zł37 m² 9 914,79 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielsko-Biała,śląskie

429 000 zł54 m² 7 973,98 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z propozycją 3- pokojowego mieszkania położonego na 6-tym piętrze bloku przy ulicy Wadowickiej. Jeśli marzysz o komfortowym mieszkaniu w spokojnej okolicy, ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

899 000 zł71 m² 12 662 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Tylko U nas! Na sprzedaż 3-pokojowy apartament z loggią położony na osiedlu atal francuska park! Zielona okolica, tuż przy 3ech stawach, muchowiec! Mieszkanie o pow. 70,5m2 położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Konstytucji

Bytom,śląskie

574 000 zł162 m² 3 544,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom, ul. Konstytucji 84/1 Lokal składa się z 5 pokoi, 2 kuchni, 2 łazienek, 3 przedpokoi, garderoby i komórki. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sztygarska

Ruda Śląska,śląskie

345 000 zł59 m² 5 847,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie 59 m z balkonem Ruda Śląska, bykowina Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m w Rudzie Śląskiej Bykowina, ul. Sztygarska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szypowice

Szypowice,śląskie

447 000 zł111 m² 4 027,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 372 m²

Rezerwacja Jeżeli szukasz domu wolnostojącego na terenach zielonych gmina Kroczyce, szypowice, ten dom spełni Twoje oczekiwania. Dom położony na działce o powierzchni 1 372 m2, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Skoczów

Skoczów,śląskie

7 500 zł245 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 323 m²

Piękny dom pod skoczowem, gotowy do zamieszkania bez prowizji dla biura nieruchomości dom wolnostojący W atrakcyjnej okolicy Powierzchnia użytkowa 245 m2, 5 pokoi, działka o powierzchni 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bożka

Rybnik,śląskie

380 000 zł60 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Bezczynszowe, umeblowane mieszkanie 60 m2 po generalnym remoncie - Rybnik, ul. Arki Bożka Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 60 m2, położone na poddaszu w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Józefowska

Katowice,śląskie

416 000 zł37 m² 11 243,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja W centrum katowic tylko 2 km do ronda Nowoczesna inwestycja składająca się z czterech segmentów Cała inwestycja składa się z 273 mieszkań, 7 lokali usługowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

516 868 zł51 m² 10 101 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mościckiego

Częstochowa,śląskie

2 600 zł50 m² 51,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne i przestronne mieszkanie o powierzchni 50,29 m2 położone na pierwszym piętrze w budynku z windą w dzielnicy Parkitka przy ul. Mościckiego. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chodkiewicza

Chorzów,śląskie

850 zł30 m² 28,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne mieszkanie znajdujące się w Chorzowie przy ul. Chodkiewicza 10 *nieruchomość* Powierzchnia 30 m2 Parter Ogrzewanie elektryczne *lokalizacja* W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bytkowska

Katowice,śląskie

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni rozkładowa kawalerka o powierzchni 34 m , w bloku przy ul Bytkowskiego w Katowicach *nieruchomość* Przestronny salon. W pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Rudno

Rudno,śląskie

6 500 zł395 m² 16,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Proponuję do wynajęcia przestronny dom o powierzchni prawie 400 m2, idealny do prowadzenia działalności gospodarczej z zakresu spa, kosmetyki, masażu czy innych usług wellness. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Katowice,śląskie

555 000 zł60 m² 9 265,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, powierzchni ok. 60 m2, po generalnym remoncie, w pełni umeblowane z wyposażeniem rtv i agd w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

245 000 zł45 m² 5 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Trzech Wieszczów - narożne, słoneczne, z potencjałem! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45 m zlokalizowane na 1 piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

36 zł/m²250 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Loka L dostępny od 1 czerwca 2025 R. Lokal idealny pod działalność księgową, call center, informatyczną, centrum rachunkowe Na wynajem lokal biurowo-usługowy o pow. ok. 250 mkw., położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

906 239 zł74 m² 12 225 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - przestronne 5-pokojowe mieszkanie na Trzy Lipki | Bielsko-Biała Bielsko-Biała, ul. Muszlowa - inwestycja Trzy Lipki (murapol) Mieszkanie 1.B.3.06 | 3. piętro (ostatnie!) 5 pokoi | 74,13m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bielsko-Biała,śląskie

457 000 zł56 m² 8 131,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Rezerwacja Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51.40 m , usytuowane na 3 piętrze 4 kondygnacyjnej kamienicy w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gliwice