dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 769 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 769 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro, ul. Okrężna

Siemianowice Śląskie,śląskie

360 000 zł72 m² 5 006,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Oferuję na sprzedaż lub wynajem lokal usługowy o powierzchni 71.9 m2 zlokalizowany w Siemianowicach Śląskich przy ul. Okrężnej 19. Nieruchomość składa się z przestronnej sali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

499 900 zł42 m² 12 045,80 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

1 380 000 zł340 m² 4 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:625 m²

Oferujemy na sprzedaż kamienicę o powierzchni całkowitej 340m2 Budynek podpiwniczony, dodatkowo do dyspozycji jest strych. Powierzchnia użytkowa 340 m2, powierzchnia mieszkalna 278 m2, działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mieszka I

Knurów,śląskie

225 000 zł43 m² 5 231,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

ul. Mieszka I 5b -spokojne, ciche osiedle! Funkcjonalny układ mieszkania - dwa niezależne pokoje - balkon z widokami na zieleń! możliwość wydzielenia trzeciego pokoju Na sprzedaż dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roosevelta

Zabrze,śląskie

1 340 zł26 m² 51,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne mieszkanie przyjazne dla zwierząt, przy ul. Franklina Roosevelta 3 *nieruchomość* Powierzchnia 29 m2 Piętro 4 W pełni umeblowane i wyposażone *lokalizacja*.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bielsko-Biała,śląskie

2 490 zł46 m² 54,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem W procedurze najem okazjonalny Koniecznie obejrzyj film prezentujący apartament. Na wynajem nowy apartament 2 pokojowy opow. 45,52 m2. Mieszkanie znajduje się w kameralnym nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Struzika

Zabrze,śląskie

270 000 zł51 m² 5 292,04 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51,02 m2, położone na 8. piętrze dziesięciopiętrowego wieżowca w zielonej i spokojnej części Zabrza - dzielnicy Poremba, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyzwolenia

Rybnik,śląskie

499 900 zł108 m² 4 623,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja oferty Piętro kamienicy Rybnik Centrum - serdecznie zapraszamy. Z ogromna przyjemnością prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 108,12m2, mieszczące się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bielsko-Biała,śląskie

1 900 000 zł429 m² 4 428,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 253 m²

Tylko u nas! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom mieszkalno-komercyjny, położony w malowniczej miejscowości Jaworze przy ul. Wapienickiej Nieruchomość, wybudowana w 1982 roku tradycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Chruszczobród,śląskie

869 000 zł169 m² 5 132,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 450 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny budowany "dla siebie", bardzo starannie przez sprawdzone ekipy, w 2024 roku wg projektu "dom w modrzewnicy 2 (g2)" odbicie lustrzane. Układ domu: 1. Wiatrołap 7,86.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bażantów

Katowice,śląskie

1 250 000 zł120 m² 10 416,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Słońce, przestrzeń i zieleń. Dwupoziomowy apartament w sercu Bażantowa. Cena: 1 250 000 zł | Powierzchnia: 119,66 m | Liczba pokoi: 4 | Piętro: 3 z 3 | Winda: tak | Rok budowy: 2009.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Rubinowa

Miasteczko Śląskie,śląskie

282 000 zł1 660 m² 169,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1660 m2 zlokalizowaną w zacisznym i widokowym miejscu Miasteczka Śląskiego (ulica Rubinowa) wśród łąk oraz lasów. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rybnik

Rybnik,śląskie

320 000 zł107 m² 2 990,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja oferty Piętro domu wraz z garażem w doskonałej lokalizacji - Rybnik Meksyk Oferujemy do sprzedaży piętro w budynku wolnostojącym, dwukondygnacyjnym - dzielnica Meksyk, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Częstochowa

Częstochowa,śląskie

279 000 zł48 m² 5 873,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny lokal usługowy, położony na parterze w bloku z dużą witryną. Lokal składa się z trzech osobnych gabinetów, dużego hollu oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Częstochowa,śląskie

339 000 zł59 m² 5 915,25 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem typu loggia, usytuowane na drugim piętrze w ocieplonym dziesięciopiętrowym bloku, położonym w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Gliwicka

Katowice,śląskie

599 000 zł130 m² 4 607,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:156 m²

Dom jednorodzinny do własnej aranżacji | katowice ul. Gliwicka zadzwoń: współpracując z homeon Nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie podpisujesz żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przemysłowa

Poręba,śląskie

395 000 zł70 m² 5 683,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Locatus ma przyjemność zaproponować Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie M-5, położone na parterze w spokojnej i zielonej części Poręby! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Styczyńskiego

Katowice,śląskie

3 070 zł60 m² 51,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Niebanalne, designerskie mieszkanie w centrum Katowic - ul. Styczyńskiego 5 To wyjątkowe, mieszkanie, które łączy najnowsze trendy z tradycyjnymi materiałami, znajduje w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malczewskiego

Bielsko-Biała,śląskie

339 000 zł44 m² 7 704,55 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker od właściciela! agencje zapraszam tylko Z klientami! - dostępne od zaraz - Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

343 354 zł41 m² 8 345,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Długa

Zabijak,śląskie

500 000 zł8 049 m² 62,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam teren przemysłowy, teren inwestycyjny o powierzchni 0,8 ha Koziegłowy ,siewierz, dk 1. Wgn Myszków, ul.Kościuszki 32 Oferujemy Państwu piękną działkę przemysłową o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Katowice

Katowice,śląskie

91,38 zł/m²29 m² 2 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o powierzchni 29,2m , -parter kamienicy, -wejście od głównej ulicy, -duża witryna, -lokal składa się z pomieszczenia ok. 27,4m 2 oraz zaplecza, toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bratków

Bielsko-Biała,śląskie

559 000 zł62 m² 9 016,13 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker bezpośrednio od właściciela Piękne, przytulne, pachnące nowością mieszkanie położone na wysokim parterze z balkonem, w jedno klatkowym bloku ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwrotnicza

Zabrze,śląskie

229 000 zł37 m² 6 189,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 37 m2, zlokalizowane w Zabrzu przy ul. Zwrotniczej 11f, na 2. piętrze czteropiętrowego bloku. Budynek przeszedł termomodernizację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Łaziska Górne,śląskie

230 000 zł33 m² 7 055,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji, przy ulicy Jana Pawła II w Łaziskach Górnych. Nieruchomość znajduje się w pobliżu centrum, a także w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turystyczna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

337 000 zł56 m² 6 050,27 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu mieszkanie M-4 o powierzchni 55,70 m2 przy ulicy Turystycznej po generalnym remoncie. Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze i składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

204 900 zł51 m² 4 017,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie własnościowe ok 50m2 stare budownictwo w niskim bloku. Blok 2 piętrowy ocieplony po termomodernizacji( w ubiegłym roku) nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Racibórz

Racibórz,śląskie

329 000 zł63 m² 5 195,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

oferta na wyłączność biura Szukasz komfortowego i przestronnego mieszkania w Raciborzu? Cenisz sobie praktyczny układ oraz świetną lokalizację? To oferta idealna dla Ciebie - jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Szczyrk

Szczyrk,śląskie

1 352 385 zł73 m² 18 450 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ulokuj kapitał w inwestycje, która przynosi zyski przez cały rok. Szczyrk to miejsce, które oprócz infrastruktury narciarskiej cechuje się wyjątkowo rozbudowaną infrastrukturą ścieżek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Rybnicka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

470 000 zł9 387 m² 50,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność tylko W realton nieruchomości Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki zlokalizowanej w świetnej lokalizacji - pomiędzy ulicą Rybnicką.