dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 757 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 757 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staromiejska

Gliwice,śląskie

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie M3 Gliwice - Łabędy ul. Staromiejska. Na wynajem mieszkanie o powierzchni 55 m2 na parterze, dwupiętrowej kamienicy - niezależne wejście do mieszkania. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

342 800 zł43 m² 7 972 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesna inwestycja. Przedstawiam ofertę mieszkań w znakomitej lokalizacji, dostępnych od IV kwartału 2025 roku, czyli już niebawem. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Meszna,śląskie

690 000 zł120 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 091 m²

Wyjątkowy dom z dużym warsztatem - idealny dla rodziny lub inwestora! Meszna k. Szczyrku Szukasz miejsca z klimatem, przestrzenią i potencjałem? Ta nieruchomość w Mesznej, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Katowice,śląskie

419 900 zł67 m² 6 267,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie trzypokojowe w sercu Katowic przy ul.Poniatowskiego ,dzielnicy Śródmieście. Doskonała lokalizacja zapewnia szybki dojazd do autostrady A4, ułatwiając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

413 693 zł54 m² 7 643,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

1 200 zł37 m² 32,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy ofertę wynajmu przytulnego mieszkania, które z M2 zostało zaaranżowane na lokal dwupokojowy ; mieszkanie znajduje się na parterze niskiego bloku w spokojnej lokalizacji Leszczyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hutnicza

Tarnowskie Góry,śląskie

188 500 zł47 m² 4 049,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż mieszkanie 46,55 m - idealne do własnej aranżacji. Kluczowe informacje: - powierzchnia: 46,55 m - Piętro: 2. - kamienica - Ogrzewanie: miejskie - Ciepła woda: z piecyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hażlaska

Cieszyn,śląskie

570 000 zł65 m² 8 769,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Powierzchnia: 64,81m Pomieszczenia: przestronny salon z aneksem kuchennym, zapewniający komfortową przestrzeń do wypoczynku i spotkań z rodziną; dwie jasne i przytulne sypialnie;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

575 000 zł60 m² 9 549,91 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

| widokowe 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na 5 piętrze | sarni stok - gotowe do wykończenia! Lokalizacja: bielsko-Biała, ul. Sarni Stok / Złote Apartamenty Powierzchnia użytkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Katowice,śląskie

24,90 zł/m²490 m² 12 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Posiadamy do wynajęcia biura z częścią socjalną o powierzchni ok. 488 m2 znajdujące na I piętrze biurowca z pełną infrastrukturą (możliwość wynajęcia całego piętra dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Siemianowice Śląskie,śląskie

369 000 zł60 m² 6 150 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Witaj! Dobrze, że wpadłeś. Zapraszam, rozgość się tutaj i sprawdź, czy zostaniesz na dłużej. Wyobraź sobie codzienne poranki w otoczeniu zieleni, z dala od zgiełku miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Wysockiego

Częstochowa,śląskie

18,18 zł/m²55 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem funkcjonalną powierzchnię magazynową o łącznej powierzchni 55 m2, zlokalizowaną na parterze budynku. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń o wymiarach 41 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Gliwice,śląskie

375 000 zł53 m² 7 062,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż mieszkanie w Gliwicach - idealne do odświeżenia i aranżacji według własnych potrzeb Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,10 m , usytuowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Widokowa

Tarnowskie Góry,śląskie

988 000 zł180 m² 5 488,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Widokowy, nowoczesny, niepowtarzalny, słoneczny apartament - tarnowskie góry - stare tarnowice! apartament Z ogromnym , W idokowym tarasem, w cenie garaż oraz miejsce parkingowe!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Bytom,śląskie

249 000 zł37 m² 6 729,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 37 m Bytom, szombierki, ul. Małachowskiego Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, umeblowane mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczyrk,śląskie

1 200 000 zł64 m² 18 799,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% podatku pcc (faktura vat 8%) Mam przyjemność zaprezentować apartament położony w znakomitej lokalizacji - znajduje się zaledwie kilkadziesiąt metrów od kolejki gondolowej na Małe Skrzyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa zabudowana Katowice

Katowice,śląskie

6 500 000 zł9 840 m² 660,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży teren o powierzchni 9840 m2 Grunt w użytkowaniu wieczystym Teren utwardzony w całości asfaltem i betonem Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Teren pod magazyny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

448 000 zł41 m² 10 884,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie z rynku pierwotnego w pełni umeblowane i wyposażone we wszystkie sprzęty agd - gotowe do zamieszkania lub wynajmu. Nowoczesność i funkcjonalność to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kadetów

Rybnik,śląskie

149 000 zł54 m² 2 774,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjna oferta dla rodzin, które pragną urządzić się według własnego pomysłu! Ofertą sprzedaży jest przestronne, dwupokojowe mieszkanie o pow 53,7 m2, usytuowane na wygodnym I piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sosabowskiego

Częstochowa,śląskie

670 000 zł4 046 m² 165,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W nieruchomości labirynt działka budowlana - dysponujemy aktualnymi bezterminowymi warunkami zabudowy na budowę zespołu 6o garaży! Na sprzedaż duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wojciecha Korfantego

Katowice,śląskie

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj jako pierwszy! Śliczne, ustronne i komfortowe mieszkanie czeka na Ciebie Do wynajęcia w pełni umeblowane mieszkanie z kompletnym wyposażeniem - gotowe do wprowadzenia się od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pola

Rybnik,śląskie

1 470 000 zł252 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 282 m²

Dom na sprzedaż bez pośredników wyjątkowa nieruchomość z potencjałem do zamieszkania i działalności! Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 252.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jastrzębska

Poraj,śląskie

350 000 zł1 362 m² 256,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana na rogu ulic Jastrzębskiej i Małej (800 m od centrum Poraja). Na działce stoi stary dom - może zostać rozebrany przed sprzedażą, bądź może zostać na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obywatelska

Tychy,śląskie

545 000 zł57 m² 9 541,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Katowice,śląskie

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Katowice Koszutka ul. Katowicka 5 min od Spodka Biuro nieruchomości oferuje do wynajmu : Przytulne , słoneczne mieszkanie w wysokim standardzie: * powierzchnia : 35,75 m2 * ilość pokoi : 2 (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

361 252 zł52 m² 6 908,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Reform Rolnych

Zabrze,śląskie

115 000 zł34 m² 3 358,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie do remontu w centrum Zabrza - idealna inwestycja lub wymarzone miejsce do życia! Adres: zabrze, ul. Reform Rolnych 11, dzielnica Centrum Południe Dlaczego warto wybrać to mieszkanie?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Chorzów

Chorzów,śląskie

495 000 zł76 m² 6 556,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

0% prowizji! Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji w Chorzowie II osiedle Rodziny Oswaldów. Do sprzedaży mieszkanie przestronne, rozkładowe o pow 75,50 m2 na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gliwice

Gliwice,śląskie

4 000 zł300 m² 13,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

| oferujemy do wynajmu parterowy pawilon o pow. 300 m2. składający się z 6 pomieszczeń: obszernej sali o wysokości 3,6 m, ze świetlikiem wzdłuż całego sufitu, 2 magazynów o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jainty

Bytom,śląskie

184 000 zł97 m² 1 892,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Pamiętaj, że współpracując z Home on Nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną obsługę. Pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

389 485 zł42 m² 9 328,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupując nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Mieszkanie gotowe do odbioru Jeśli interesuje Cię inny metraż- daj znać! Pracujemy również w weekendy- napisz sms! strona mieszkania: zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Gawliny

Katowice,śląskie

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Dostępne od zaraz! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie typu kawalerka o powierzchni 25 m2 położone w Katowicach przy .ulicy Gawliny Mieszkanie w budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Zabrze,śląskie

229 000 zł39 m² 5 871,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Idealne mieszkanie na start 39 m . Zlokalizowane w doskonałym miejscu, które łączy w sobie wygodę miejskiego życia z bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

661 060 zł85 m² 7 790,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera Przyjdź na Dzień Otwarty 07.06.2025 i uzyskaj dodatkowy rabat na miejsce postojowe! Jesteśmy do Państwa dyspozycji w sobotę 07.06.2025, w godzinach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeziny Nowe

Brzeziny Nowe,śląskie

950 000 zł132 m² 7 196,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 258 m²

Wyjątkowy dom z duszą komfort, natura i przestrzeń 10 minut od centrum Częstochowy Szukasz domu, który łączy nowoczesność z bliskością przyrody? Miejsca, gdzie poranna kawa smakuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Głowackiego

Bielsko-Biała,śląskie

279 000 zł41 m² 6 793,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania 1 pokojowego (z możliwością przebudowy na 2 pokoje ). Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Będzin,śląskie

126 490 zł9 370 m² 13,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Oferujemy do wynajęcia magazyny, hale, centrum dystrybucyjne w Będzinie o powierzchniach od 200 m2 do 10.000 m2 z opcją pełnej obsługi magazynowej , blisko drogi ekspresowej S1, DK 94.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sternicza

Bielsko-Biała,śląskie

1 890 zł44 m² 42,95 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na 8 piętrze, 44 m, 2 pokoje i kuchnia oddzielna, przedpokój i łazienka, balkon, na ulicy Sterniczej 8. Umowa zawierana jest na zasadach najmu okazjonalnego (notarialna).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Damrota

Tychy,śląskie

1 490 000 zł245 m² 6 081,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:450 m²

Twoje miejsce na przyszłość - nowoczesny bliźniak z inteligentnymi rozwiązaniami! Lokalizacja : Tychy, ul. Damrota Powierzchnia domu : 245 m Szukasz wyjątkowego domu, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Drzymały

Imielin,śląskie

787 000 zł127 m² 6 196,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi revelio! ** nowoczesne rozwiązania, szklane balustrady, bogaty stan deweloperski ** piec gazowy w cenie ** blisko lasu ** nowe przedszkole i żłobek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rybnik

Rybnik,śląskie

1 400 zł66 m² 21,21 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kwatery pracownicze i mieszkania dla firm Zapewniamy komfortowe warunki, elastyczne podejście i sprawną współpracę. Zawsze staramy się dopasować ofertę do potrzeb naszych klientów.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij