dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

24 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

24 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Zawiercie

Zawiercie,śląskie

569 000 zł160 m² 3 556,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 300 m²

Okazja! Sprzedam nowy nowoczesny dom w stanie deweloperskim w pięknej okolicy w Zawierciu. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość jaką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Lędziny

Lędziny,śląskie

280 000 zł1 853 m² 151,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość stanowi działke gruntu o numerze 1405/47 o powierzchni 1853 m2. Nieruchomośc jest zlokalizowana w Lędzinach w rejonie ul. Pokoju, w bezposrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grażyńskiego

Katowice,śląskie

2 490 zł44 m² 57,16 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Katowice - centrum - ul. Grażyńskiego 9 2-pokojowe mieszkanie po remoncie | Wysoki standard | Zostań pierwszym najemca Opis oferty: do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Bytom,śląskie

209 000 zł51 m² 4 114 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do własnej aranżacji Bardzo słoneczne Duży balkon Mieszkanie w Bytomiu w dzielnicy Stroszek przy ul. Strzelców Bytomskich. Lokal znajduje się na 3piętrze w 4piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Ogrodowa

Wymysłów,śląskie

968 500 zł6 439 m² 150,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Budowlana! Uzbrojona! Z ogromnym potencjałem działka w prestiżowej lokalizacji! Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty - malowniczej działki na sprzedaż, położonej w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Słonimskiego

Katowice,śląskie

1 550 zł22 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu mieszkanie na wynajem, znajdujące się w spokojnej dzielnicy Katowic - na Koszutce. Mieszkanie znajduje się przy ul. Antoniego Słonimskiego na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bojkowska

Gliwice,śląskie

303 000 zł42 m² 7 214,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 51 m2 - Gliwice, ul. Bojkowska Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2, położone w spokojnej, zielonej okolicy przy ul. Bojkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chorzowska

Bytom,śląskie

1 700 zł32 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 32 m2, zlokalizowane w Bytomiu przy ul. Chorzowskiej 12a, w wyremontowanym wieżowcu. Mieszkanie przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

406 908 zł46 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Łódzka City 23 , - Bliżej centrum się nie da! Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z nowoczesnością Łódzka City 23 , to nowoczesny budynek, które łączy idealną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Boruszowice

Boruszowice,śląskie

2 500 000 zł12 006 m² 208,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

15 minut do centrum Tarnowskich Gór. Spokojna, zielona okolica. W pobliżu lasów. Boruszowice! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży kompletu 11 działek budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Gliwice,śląskie

2 150 zł39 m² 55,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne mieszkanie w niskim bloku, zlokalizowane zaledwie 3 minuty spacerem od Galerii Forum! Ta komfortowa nieruchomość o powierzchni nieco poniżej 40 m to idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Zabrze,śląskie

159 000 zł37 m² 4 297,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Bezpośrednio Sprzedam mieszkanie położone w centrum Zabrza przy ul. Krasińskiego. Mieszkanie położone na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Jeleśnia

Jeleśnia,śląskie

25,93 zł/m²27 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Jeleśnia pow. żywiecki - do wynajęcia lokal o pow. 27 mkw składający się z dwóch pomieszczeń. Pierwsze - 15 mkw, drugie - 12 mkw (można podzielić na 2 części wydzielając wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 950 zł43 m² 44,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie Dąbrowa Górnicza, ul. Żeromskiego! Dane podstawowe: powierzchnia: 43,42 m Układ: 2 pokoje + osobna kuchnia + łazienka + przedpokójstan: w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Stellera

Katowice,śląskie

289 380 zł689 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam, mam do sprzedania nową działkę nr 9244/42 z dojazdem od ulicy Stellera media są do podłączenia od strony przylegającej ulicy Leczczy w drodze jest woda gaz kanalizacja oraz prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bojkowska

Gliwice,śląskie

303 000 zł42 m² 7 214,29 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Knurów,śląskie

199 000 zł58 m² 3 431,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie położone w Knurowie w spokojnej dzielnicy Szygłowice, przy ulicy Hugo Kołłątaja w niskim bloku po termomodernizacji. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pszów

Pszów,śląskie

230 000 zł62 m² 3 736,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyłącznie W naszym biurze *** rezerwacja *** Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 61,56 m2 położone na wysokim parterze w Pszowie na os. Grunwaldzkim. Lokal składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ogrodzieniec

Ogrodzieniec,śląskie

595 000 zł100 m² 5 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:457 m²

Nowa cena 595 000 (stara cena 660 000) Proponujemy do sprzedaży piętrowy dom w Ogrodzieńcu, na osiedlu domków jednorodzinnych. Dom o powierzchni 100 mkw na działce 457 mkw. Na najniższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

848 000 zł105 m² 8 113,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością prezentujemy nowoczesny apartament w zabudowie szeregowej na sprzedaż w Czechowicach-Dziedzicach! Nieruchomość o powierzchni 104,52 m 2 jest wykończona w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

1 200 zł55 m² 21,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie do wynajęcia w leszczynach! najem okazjonalny! Przedstawiamy ofertę mieszkania do wynajęcia mieszczącego się na 1 piętrze niskiego bloku w Leszczynach przy ul. Konopnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy, ul. Częstochowska

Koziegłowy,śląskie

12 500 000 zł3 260 m² 3 834,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:50

 

Parking:garaż wolnostojący

Ema Nieruchomości prezentuje Hotel i Restauracja Czardasz - Wyjątkowa Nieruchomość z Potencjałem na sprzedaż Zapraszamy do poznania niezwykłego obiektu - Hotelu i Restauracji Czardasz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Częstochowa

Częstochowa,śląskie

2 400 zł58 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 58m2 położony na wysokim parterze w nowym apartamentowcu usytuowanym na strzeżonym i ekskluzywnym osiedlu w okolicy Jasnej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościelna

Częstochowa,śląskie

799 000 zł141 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przedmiotem sprzedaży jest bliźniak o powierzchni 141 m kw. cena 799.000 tys. Strony świata :wschód, zachód, północ, budowa rozpoczęta. Nieruchomość składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bielsko-Biała,śląskie

439 000 zł50 m² 8 734,58 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż w Bielsku-Białej na Osiedlu Karpackim! Nieruchomość o powierzchni 50,26 m 2 mieści się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Piaskowa

Tychy,śląskie

725 000 zł1 163 m² 623,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną z urządzona księgą wieczystą, położoną w dzielnicy Czułów na terenie miasta Tychy ( województwo śląskie ). Nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wojsławice

Wojsławice,śląskie

355 000 zł110 m² 3 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferuję do sprzedania dom jednorodzinny w miejscowości Wojsławice. Dom o wymiarach 10x11m, pow. ok 110m2. Dom położony jest na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szczecińska

Gliwice,śląskie

395 000 zł62 m² 6 370,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy Państwu do sprzedaży w wyjątkowej lokalizacji bardzo atrakcyjne i komfortowe mieszkanie 3 pokojowe położone w Gliwicach w sąsiedztwie domów jednorodzinnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bytkowska

Katowice,śląskie

569 000 zł43 m² 13 303,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42,77 m , usytuowane na pierwszym piętrze nowoczesnego bloku z 2023 roku, przy ul. Bytkowskiej 107 w Katowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nad Kanałem

Zabrze,śląskie

295 000 zł50 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w najlepszej dzielnicy Zabrza. Dwupokojowe, zlokalizowane na czwartym piętrze. Lokal znajduje się w zadbanym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tarnopolska

Zabrze,śląskie

420 000 zł142 m² 2 966,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 121 m , położone w ocieplonej kamienicy w Zabrzu przy ul. Tarnopolskiej. To doskonała propozycja dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Chrzanowskiego