dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

24 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

24 132 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro, Aleja Wojciecha Korfantego

Katowice,śląskie

36 zł/m²250 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: katowice - al.Korfantego Przystanki komunikacji miejskiej w odległości ok. 100m (autobus, tramwaj). Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 250m 2 - samodzielny aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modrzewiowa

Katowice,śląskie

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Tylko W DMD estate! Na wynajem mieszkanie 4 pokojowe w Katowicach przy ul. Modrzewiowej Lokalizacja: oferujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie blisko centrum , bardzo dobrze skomunikowane ( linie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Janika

Zabrze,śląskie

2 200 000 zł8 150 m² 269,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zabrze-Zaborze Grunt o charakterze produkcyjno-usługowymz budynkami magazynowymi, o powierzchni ok 8150m2. Teren jest ogrodzony posiada niezależną bramę wjazdową. Na ofertowym terenie znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Żwirki i Wigury

Mikołów,śląskie

32 zł/m²25 m² 805 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji dostępne inne metraże Do wynajęcia lokal biurowy znajdujący się przy ul. Żwirki i Wigury 65 A w Mikołowie. Budynek z ochroną całodobową. Dostęp do lokali: pon-Pt: 6-22,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jurajska

Rzędkowice,śląskie

630 000 zł98 m² 6 459,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 374 m²

| na sprzedaż | Dom jednorodzinny w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej Mamy do zaoferowania Państwu dom w Rzędkowicach, przy ulicy Jurajskiej tuż obok Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Chorzowska

Katowice,śląskie

48 zł/m²210 m² 10 080 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Katowice - centrum, ul. Chorzowska - w bezpośrednim sąsiedztwie Silesia City Center, odległość do Drogowej Trasy Średnicowej ok. 0,5 km), autostrada A4 w odległości około 3km. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

306 559 zł43 m² 7 211,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Sosnowiec,śląskie

259 000 zł49 m² 5 323,74 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży słoneczne dwupokojowe mieszkanie w Sosnowcu w dzielnicy Sielec przy ul. 1 maja. Lokal mieszkalny ma 48,65m2 w które skład wchodzą : - dwa ustawne nieprzechodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Adamieckiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

275 000 zł44 m² 6 321,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne, dwustronne mieszkanie z balkonem (loggia) na 1-pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku, przy ul. Adamieckiego w Dąbrowie Górniczej. Bardzo dobra lokalizacja, przy parku. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Waszyngtona

Częstochowa,śląskie

19,64 zł/m²611 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia budynek po banku przy ul. Waszyngtona 32 w Częstochowie. W skład przedmiotu najmu wchodzi: budynek wolnostojący w okolicach centrum. Bardzo funkcjonalne, dobrze zorganizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sowińskiego

Katowice,śląskie

399 000 zł49 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Do sprzedaży słoneczne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 48,5 m2 na osiedlu Paderewskiego przy ulicy Sowińskiego. Lokal mieści się na drugim piętrze w bloku dziesięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

378 224 zł35 m² 10 881 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Zawiercie,śląskie

2 414 000 zł24 381 m² 99,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania teren na przedsięwzięcia wg. Mpzp: "zawsze znacząco oddziaływujące na środowisko" Zawiercie ul. Obrońców Poczty Gdańskiej Działki o numerach:   Tutaj lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Częstochowa,śląskie

1 250 zł47 m² 26,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 47 m , znajdującego się na 2 piętrze w niskim bloku (bez windy) na osiedlu 1000-lecie przy ul. Broniewskiego. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Sosnowiec,śląskie

1 900 zł44 m² 42,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną obsługę. Do końca kwietnia promocyjna cena wynajmu 1900.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skłodowskiej

Myszków,śląskie

275 000 zł50 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker 2-pokojowe mieszkanie 50 m | Parter | Centrum Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielonogórska

Sosnowiec,śląskie

365 000 zł71 m² 5 150,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Atrakcyjna oferta dla rodziny z dziećmi Zagórze Zielonogórska Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze i jest idealne dla dużej rodziny. Powierzchnia mieszkania wynosi około 70,87 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Katowice

Katowice,śląskie

11 000 000 zł1 300 m² 8 461,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż nowy park handlowy- topowe miasto w woj. śląskim. Znani najemcy, bezpośrednie sąsiedztwo innych sieciowych punktów. Powierzchnia najmu ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Żwirki i Wigury

Mikołów,śląskie

25 zł/m²18 m² 449 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Piekary Śląskie,śląskie

265 000 zł64 m² 4 140,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok.64m2 zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Kościuszki. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w 2 piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ceglana

Katowice,śląskie

870 000 zł68 m² 12 794,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup tego mieszkania to nie tylko prestiżowe miejsce zamieszkania, ale również wyjątkowa szansa na cieszenie się wygodą i funkcjonalnością nowoczesnego mieszkania, które zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowego

Świętochłowice,śląskie

236 640 zł41 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Zapraszamy do zapoznania się najnowszą ofertą sprzedaży apartamentów usytuowanych w gruntownie wyremontowanej kamienicy na ul. Dr. A. Bukowego 17 w Świętochłowicach. Apartamenty na ul dr. A.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolejowa

Gródków,śląskie

699 000 zł107 m² 6 532,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:401 m²

Nowa inqestycja w Gródkowie. Powstanie 8 bliźniaków o powierzchni 107 mkw każdy na działkach od 400 mkw. Gdzie? 17 km od Katowic 7 km do centrum handlowego M1 w Czeladzi 500m do szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Pawła II

Piekary Śląskie,śląskie

745 567 zł88 m² 8 481,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Wiosenna promocja - garaż I I komórka lokatorska W cenie! Łączny rabat ponad 60 000 złotych! Mieszkanie w stanie deweloperskim, oddanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kopaniny

Kopaniny,śląskie

165 000 zł2 789 m² 59,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Nowa oferta Oferujemy do sprzedania działkę w miejscowości Kopaniny, gmina Włodowice. Główne przeznaczenie działki w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego mn - budowlana, zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Sienkiewicza

Zabrze,śląskie

515 000 zł64 m² 8 070,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Apartament o powierzchni 63,81m2 z bardzo dużym tarasem bo 66m2. Lokal składa się z przestronnego salonu z otwartą kuchnią, dwóch sypialni, łazienki z toaletą, korytarza oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaźni Oświęcimskiej

Zabrze,śląskie

213 920 zł51 m² 4 194,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji obwieszczenie syndyka masy upadłości tomasza marca będącego osobą fizyczną nieprowadzącą działalności gospodarczej Syndyk masy upadłości dłużnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

2 199 zł31 m² 70,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe, całkowicie umeblowane W samym sercu bielska-białej Z tarasem, dużym ogródkiem I garażem! niskie koszty utrzymania! 1-pokojowe, klimatyzowane mieszkanie z dużym tarasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Partyzantów

Bielsko-Biała,śląskie

3 690 000 zł881 m² 4 188,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Uwaga! nowa cena 3600/M2 za lokal biurowo-handlowy 881 M2 + kupno ponad 50 % udziału W gruncie, w tym 15 miejsc parkingowych! Reprezentacyjny, dwupoziomowy lokal biurowy z dużym słonecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Andersa

Zabrze,śląskie

14 zł/m²129 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

128,6 m2 | 3 sale duża witryna Na wynajem lokal użytkowy w Zabrzu Rokitnicy przy ul. Andersa. Lokal usytuowany na parterze. Nieruchomość o powierzchni 128,6 m2 składa się z 1 głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Katowice

Katowice,śląskie

7 875 zł350 m² 22,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajmu hala o powierzchni 350m2 Konstrukcja hali murowana Wysokość 4,30 - 5,60 Posadzka betonowa niepylna Rozładunek z poziomu 0 1 brama (wys.3,60m x 2,80m) Wydzielona część socjalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Graniczna

Dąbrowa Górnicza,śląskie

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia na osiedlu Nowa Dąbrowa - Dąbrowa Górnicza, ul. Graniczna, reden. Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 55 m2 składa się z: salonu z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zabrska

Gliwice,śląskie

109 000 zł43 m² 2 534,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Witam, odstąpię mieszkanie w bloku tbs na ul. Zabrskiej 13, o powierzchni ok. 43 m2, na którą składa się pokój z aneksem kuchennym, sypialnia z wydzielonym małym pokojem, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

449 000 zł115 m² 3 900,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

0% prowizji! Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji w Świętochłowicach Chropaczów. Do sprzedaży mieszkanie przestronne, rozkładowe o pow 142 m2 na pierwszym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Częstochowa,śląskie

750 000 zł79 m² 9 480,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Ema Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, znajdujące się w prestiżowej dzielnicy Parkitka przy ul. Bialskiej 162 w Częstochowie. To nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Częstochowa,śląskie

3 000 zł200 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:648 m²

Ema Nieruchomości prezentuje na wynajem wolnostojący dom z ogromnym potencjałem, zlokalizowany w Częstochowie, w dzielnicy Tysiąclecie, przy ul. Wodzickiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Szopena

Wieszowa,śląskie

170 000 zł649 m² 261,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 649 m2 zlokalizowana w zacisznym miejscu Wieszowy (ulica Szopena) wraz z projektem budowlanym Dom w Kronoselkach pracowni Archon gratis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

412 019 zł42 m² 9 847,49 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

410 867 zł55 m² 7 488,01 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję, ul. Bór

Częstochowa,śląskie

17 zł/m²350 m² 5 950 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę halę produkcyjno - magazynową, przy ul. Bór w Częstochowie Powierzchnia: z hali 770m2 wydzielono na wynajem: 350m2 Zdjęcia pokazują całość. Obecnie dostępne jest 350m2. wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skalna

Jaskrów,śląskie

990 000 zł177 m² 5 590,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Oferta dostępna tylko w wgn Agencja Nieruchomości! Szukasz domu w zacisznym miejscu, a jednocześnie blisko miasta? Ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż bardzo ładny.