dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

24 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

24 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka komercyjna Gliwice

Gliwice,śląskie

38 000 zł9 367 m² 4,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu do wynajęcia działkę z zabudowaniami. Przeznaczenie: wynajem, działka przemysłowa na działalność usługową, magazynową, warsztatową. Nieruchomość jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Tychy,śląskie

1 290 000 zł130 m² 9 904,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Nowoczesny dom w Tychach-Jaroszowicach Marzysz o przestronnym i nowoczesnym domu, w którym Ty i Twoja rodzina znajdzie swoje miejsce? Ten Dom to połączenie funkcjonalności, wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Katowice

Katowice,śląskie

27 000 zł1 000 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: moduł magazynowy o powierzchni 1000m 2 Specyfikacja techniczna: wysokość 10,5m, siatka słupów 12x22,6m, wymiary hali 46,8x33,9m, dostęp: dok/poziom 0, nośność posadzki 7t/m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Gliwice

Gliwice,śląskie

3 100 zł76 m² 40,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy Państwu na wynajem 1/2 domu. Dom zlokalizowany w dzielnicy Gliwic Trynek , okolica domków jednorodzinnych. Na wynajem jest parter domu z oddzielnym wejściem, dostępem do ogrodu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Pietrzaki

Pietrzaki,śląskie

45 000 zł4 500 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam działkę leśną o powierzchni 4500 M2 w Pietrzakach województwo śląskie. Działka jest zalesiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słowackiego

Katowice,śląskie

561 930 zł44 m² 12 771,10 zł/m²

 

Piętro:10/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Katowice, centrum bez prowizji/bez pcc/gotowe do oddania/ lok.190 Zapraszam do obejrzenia kameralnej inwestycji kilka minut spacerkiem do DWORCA GŁÓWNEGO,RYNKU, Galerii Katowickiej. Oferowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukasińskiego

Chorzów,śląskie

249 000 zł72 m² 3 464,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Szukasz mieszkania z wygodnym układem w Chorzowie Batorym? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Chorzowie przy ulicy Łukasińskiego 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojciecha Korfantego

Katowice,śląskie

522 144 zł47 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Mieszkania w budowie - termin realizacji 1q 2027 Lokalizacja Katowice, al. Wojciecha korfantego/słoneczna Lokalizacja umożliwia wyjazd na najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konopnickiej

Sosnowiec,śląskie

2 600 zł45 m² 58,28 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne 2 pokoje w nowym budownictwie Opis mieszkania: mieszkanie jest nowocześnie wykończone, w pełni wyposażone i gotowe do wprowadzenia się. Składa się z: funkcjonalnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Rachowice

Rachowice,śląskie

499 000 zł5 866 m² 85,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Rachowice! Prezentujemy Państwu na sprzedaż działki zlokalizowane w Rachowicach przy ul Wiejskiej. W skład prezentowanej nieruchomości wchodzi VI działek o łącznej powierzchni 5866m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczytowa

Świętochłowice,śląskie

325 000 zł50 m² 6 539,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! Oferuję Państwu do sprzedaży słoneczne i rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Świętochłowicach, osiedle na Wzgórzu, ul. Szczytowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Będzin,śląskie

1 090 zł29 m² 37,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie przy ul. 1 maja *przyjazne dla zwierząt! *powierzchnia 29 m2 *piętro IV *ogrzewanie elektryczne Wyposażenie: *pokój: kanapa rozkładana, stół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dobra

Ustroń,śląskie

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem długoterminowy - minimum 1 rok. Unikalna, cicha lokalizacja (ślepa ulica) Bezpośrednio przy rzece Wiśle. Ścieżka rowerowa Ustroń - Skoczów. Oddzielne wejście. Duży ogród. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słowackiego

Katowice,śląskie

399 621 zł27 m² 14 800,80 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Katowice, centrum bez prowizji/bez pcc/gotowe do oddania/dodatkowe rabaty tylko dla moich klientów :-) lok 63 / taras Zapraszam do obejrzenia kameralnej inwestycji kilka minut spacerkiem do dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Katowice,śląskie

979 818 zł74 m² 13 231,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

oraz podatku pcc 2%. Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera! Idealne dla rodziny mieszkanie 4-pokojowe z tarasem w nowopowstającym apartamentowcu! Rabat 22%! Powierzchnia lokalu: 74,05 m2 Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wojkowice Kościelne

Wojkowice Kościelne,śląskie

253 000 zł1 328 m² 190,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż 6 dz iałek budowlanych o powierzchni od 1 085m2 do 1328m2 kształcie prostokąta o szerokość 28m i 32m. Do działek prowadzi droga dojazdowa o szerokości 6m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żywiec

Żywiec,śląskie

150 000 zł1 089 m² 137,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę w Żywcu w willowej dzielnicy Sporysz. Działka budowlana o powierzchni 1089 m2. Orientacyjne wymiary 14x86 metrów. Dojazd drogą gminną asfaltową. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Częstochowa,śląskie

380 000 zł49 m² 7 755,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Nowoczesne mieszkanie gotowe do zamieszkania! Jeśli szukasz komfortowego i stylowego mieszkania ta oferta jest dla Ciebie!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ślęzan

Świętochłowice,śląskie

899 000 zł88 m² 10 215,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Szukasz przestronnego mieszkania z ogrodem ? Cenisz sobie wygodę i bliskość do infrastruktury? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tychy

Tychy,śląskie

1 180 000 zł170 m² 6 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:644 m²

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Realton! Na sprzedaż dom wolnostojący w dobrej komunikacji do Katowic, tychów, mysłowic, bielska Białej! Dom znajduje się w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

269 999 zł37 m² 7 297,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Powierzchnia 37M: - salon - Sypialnia - Kuchnia - Łazienka W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna Dobra lokalizacja: - blisko tramwaj i autobus - C.H. M1, Lidl - zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poleska

Częstochowa,śląskie

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w nowym budynku z roku 2023,na zamkniętym osiedlu przy ulicy Poleskiej w Częstochowie.Budynek 5 piętrowy z windą, pomieszczeniem na rowery(wózki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Gliwice

Gliwice,śląskie

1 795 000 zł154 m² 11 655,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjny lokal trzykondygnacyjny z dużymi witrynami i oknami oraz z wejściem bezpośrednio od ulicy przy gliwickim rynku. Nieruchomość w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Juszczyna

Juszczyna,śląskie

530 000 zł65 m² 8 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:740 m²

Oferujemy do sprzedaży widokowy dom w Juszczynie, powiat żywiecki. Dom o powierzchni 35m2 dół (wiatrołap salon z kuchnią, łazienka, pomieszczenie gospodarcze), 30m2 góra (dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ceglana

Katowice,śląskie

345 352 zł29 m² 11 815 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Service in English - read below. Zadzwoń Lokalizacja Katowice, ul. Ceglana Lokalizacja umożliwia wyjazd na najważniejsze arterie Aglomeracji - dtś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piechy

Ruda Śląska,śląskie

269 999 zł51 m² 5 283,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duży balkon 2 pokojowe rozkładowe mieszkanie Bardzo słoneczne Mieszkanie w Rudzie Śląskiej w dzielnicy Godula przy ul. Piechy. Lokal znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kołodzieja

Siemianowice Śląskie,śląskie

613 327 zł79 m² 7 763,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

? kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! ? Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. ? porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Górki Wielkie

Górki Wielkie,śląskie

1 650 000 zł180 m² 9 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 049 m²

Piękny dom z 2019 roku wybudowany w tradycyjnej murowanej technologii. Znajduje się na 10,5 arowej zagospodarowanej, ogrodzonej działce na otwartej przestrzeni z widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Bielsko-Biała,śląskie

290 000 zł46 m² 6 240,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 835 m²

Mamy przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż w Komorowicach Krakowskich! Nieruchomość o powierzchni użytkowej 46,47 m 2 jest częściowo podpiwniczona, a w jej skład wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona

Wancerzów,śląskie

205 000 zł683 m² 300,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

sprzedam działkę w gm Mstów w miejscowości Wancerzów, w sąsiedztwie Urzędu Gminy oraz Kościoła działka o powierzchni około 700m2 z dostępem do Lini brzegowej rzeki Warta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferujemy Państwu do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze domu w ścisłym centrum Gliwic, w pobliżu I Urzędu Skarbowego. Lokal może zostać również wykorzystany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

389 999 zł57 m² 6 842,09 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum miasta Powierzchnia 57M: - salon z balkonem - Sypialnia - Sypialnia - Kuchnia - Łazienka - wc Pod blokiem dostępny zamykany parking dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysłowa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

326 082 zł40 m² 8 147,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc- kupując z nami tą nieruchomość nie zapłacisz prowizji, nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

428 328 zł49 m² 8 716,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podhalańska

Bytom,śląskie

319 000 zł51 m² 6 279,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Bytomiu - Szombierki Oferujemy Państwu przestronne, 2-pokojowe mieszkanie w Bytomiu , przy ul. Podhalańskiej w dzielnicy Szombierki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Bytom

Bytom,śląskie

1 250 zł16 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem kawalerkę o powierzchni 16,25m2 w pełni wyposażoną gotową do wejścia. Kamienica po kapitalnym remoncie. Nieruchomość w pełni wyposażona i gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Katowice,śląskie

378 000 zł30 m² 12 813,60 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

nr 351 Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie 29,5m2 w nowej inwestycji w samym centrum Katowic - blisko ul. Juliusza Słowackiego - kilka kroków do dworca pkp, rynku. Mieszkanie idealnie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rybnik,śląskie

300 000 zł50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie typu M-3 Rybnik - osiedle Nowiny Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m , położone na 8 piętrze w 10-piętrowym bloku z płyty przy ul. Dąbrówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przepiórek

Tychy,śląskie

665 000 zł65 m² 10 278,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem - Tychy, mąkołowiec, ul. Przepiórek sprzedaż bez prowizji I podatku pcc 2%! Powierzchnia użytkowa: 64,7 m Taras: aż 24,5 m ! Cena: 665 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Tychy

Tychy,śląskie

452 568 zł42 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja W tychach - apartamenty żorska! Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu w spokojnej, zielonej okolicy? Apartamenty Żorska to miejsce, gdzie komfort życia spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

377 796 zł58 m² 6 468 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

oraz podatku pcc 2%. Szukasz mieszkania 4-pokojowego dla siebie i swojej rodziny? A może jako inwestycję pod wynajem? Idealnie trafiłeś! Mieszkanie z rabatem aż 112.848 zł! Mieszkanie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij