dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

24 071 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

24 071 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

335 697 zł36 m² 9 340,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tęczowa

Chorzów,śląskie

817 740 zł139 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:185 m²

Tęczowa park to nowe osiedle powstające w Chorzowie przy ul. Tęczowej. Przedmiotem inwestycji jest budowa 23 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej i szeregowej oraz budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Częstochowa

Częstochowa,śląskie

2 500 zł100 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do wynajmu 1pietro domu wolnostojącego położonego w Częstochowie dzielnicy Błeszno - bardzo dobry dojazd do dk1. Dom o powierzchni 100m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Przyłęk

Przyłęk,śląskie

59 000 zł800 m² 73,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam, działki, spływ kajakowy, szczekociny, szyszki, przyłęk. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu na sprzedaż działki usytuowane w bajecznej miejscowości Przyłęk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojciecha

Katowice,śląskie

319 000 zł43 m² 7 502,35 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w Realton! Mieszkanie usytuowane w Katowicach, dzielnica Giszowiec. Znajduje się na 10 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku (winda dojeżdża do 10 piętra). Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

690 334 zł75 m² 9 262,50 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Dom wysoki standard Łodygowice

Łodygowice,śląskie

825 000 zł80 m² 10 262,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Oferta bez prowizji od zakupu! Zobacz wideo z wnętrza domu! Zapraszam do zakupu parterowego niedużego domu o pow. użytkowej 80,39 m2 wybudowanego w 2023 roku na działce 620m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

544 900 zł79 m² 6 897,47 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Budynek to wspaniały kameralny apartamentowiec z 11 kondygnacjami, posiada recepcje z ochroną ,loggię , garaż podziemny z 2011 roku. Zostało mi do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

949 999 zł119 m² 7 983,18 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji zdjęcia są autentyczne zrobione w mieszkaniu którego dotyczy ogłoszenie - to nie wizualizacje Budynek to wspaniały kameralny apartamentowiec z 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

771 999 zł97 m² 7 958,75 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji zdjęcia są autentyczne zrobione w mieszkaniu którego dotyczy ogłoszenie - to nie wizualizacje Budynek to wspaniały kameralny apartamentowiec z 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wolności

Ruda Śląska,śląskie

460 000 zł95 m² 4 823,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1894

Tylko w Realton Nieruchomości! Atuty nieruchomości: bardzo dobrze skomunikowane(komunikacja miejska, dworzec pkp, dtś, trasa N-S) 2 kawalerki z antresolą + 1 m. dwupokojowe- wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Gliwice

Gliwice,śląskie

2 150 000 zł7 100 m² 302,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka inwestycyjna w Gliwicach o powierzchni 0,71 ha. Bardzo duży potencjał nieruchomości. Przyłącze elektryczne na działce, kanalizacja sanitarna, deszczowa, woda i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Mikołów

Mikołów,śląskie

1 990 000 zł381 m² 5 223,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 590 m²

Prezentujemy atrakcyjną Wille na działce 4.633 m2. Nieruchomość w 2021 roku przeszła kapitalny remont, dzięki czemu (po małym liftingu) można się sprawnie wprowadzić - bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

339 000 zł49 m² 6 988,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

To trzypokojowe mieszkanie ma powierzchnię ponad 48 m . Jest wyposażone w balkon, co zapewnia dodatkową przestrzeń do odpoczynku. Dodatkowym atutem jest klimatyzacja, która sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

199 000 zł61 m² 3 247,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Rudy Śląskiej-Nowy Bytom Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,27 m , znajdujące się w doskonałej lokalizacji przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Rybnik,śląskie

365 690 zł67 m² 5 459,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nowoczesne, bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 66,98 m2 usytuowane w zielonej dzielnicy Rybnika. Lokal znajduje się na parterze i ma dostęp do ogródka ,który jest zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słoneczna

Katowice,śląskie

490 000 zł57 m² 8 638,93 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja! Katowice ul. Słoneczna - jasne mieszkanie do wprowadzenia od zaraz. Układ pomieszczeń: - przedsionek - hol - pokój 1 - pokój 2 - pokój 3 - kuchnia - łazienka - balkon duży -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Sikorskiego

Żory,śląskie

299 990 zł48 m² 6 249,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Idealne mieszkanie o powierzchni 48 m znajduje się na 4. piętrze, co czyni je doskonałym dla singla lub pary. Mieszkanie jest częściowo umeblowane, co daje możliwość dostosowania wnętrza do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puszkina

Knurów,śląskie

278 000 zł41 m² 6 847,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Idealna oferta dla osób, które pragną zamieszkać bez konieczności przeprowadzania jakichkolwiek remontów! Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,6 m2, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

259 000 zł49 m² 5 296,52 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Perfekcyjna oferta dla osób szukających mieszkania gotowego do wejścia! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie(48,9 m2) z pięknym widokiem przy ulicy Opolskiej! Lokal mieszkalny jest wyjątkowo zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle 700-lecia Żor

Żory,śląskie

335 990 zł47 m² 7 148,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

To mieszkanie ma powierzchnię około 47 m . Znajduje się ono na 3. piętrze w niskim bloku. Wnętrze nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych, ponieważ właściciel pozostawia wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Gliwice

Gliwice,śląskie

499 000 zł105 m² 4 756 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Polecam serdecznie duże, dwupoziomowe mieszkanie Z ogrodem, miejscem parkingowym I dwiema łazienkami położone W budynku kilkurodzinnym W łabędach. Budynek w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szeflera

Siemianowice Śląskie,śląskie

219 000 zł41 m² 5 341,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 41 m2 położone na 1 piętrze w 2-pięrowym bloku przy ulicy Szeflera w centrum Siemianowic Śląskich, składające się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

670 631 zł71 m² 9 457,50 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

331 349 zł36 m² 9 324,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie współpracujemy Z pośrednikami- brak pcc i prowizji już gotowe! : Przestronny apartament dwu-pokojowy, dodatkowo duży ogród na chwile prywatnego relaksu Bezpośrednia oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Katowice

Katowice,śląskie

19 756 zł898 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do wynajmu hala o powierzchni 898m2 2 suwnice typu Demag o udźwigu 1,5t każda Konstrukcja hali murowana Wysokość hali 6,5m; do belki 5,97m Oświetlenie ledowe Posadzka niepylna Rozładunek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

291 720 zł44 m² 6 630 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

399 000 zł54 m² 7 348,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie W bielsku-białej - 3 pokoje. Zapraszamy na prezentację przestronnego mieszkania na osiedlu Złote Łany w Bielsku-Białej. Lokal znajduje się na 3 piętrze w niskim 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

571 951 zł69 m² 8 248,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Styczyńskiego

Katowice,śląskie

429 000 zł44 m² 9 794,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Do sprzedaży mieszkanie w świeżo wyremontowanej kamienicy w śródmieściu Katowic, przy ulicy Styczyńskiego 2. Mieszkanie sprzedawane będzie w stanie deweloperskim Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Gliwice,śląskie

215 000 zł31 m² 7 030,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Polecam serdecznie dużą kawalerkę z co miejskim położoną na III piętrze niskiego bloku w Sośnicy. Budynek zadbany, klatka schodowa po remoncie, termomodernizacja. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Partyzantów

Będzin,śląskie

999 000 zł700 m² 1 427 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 462m2 zabudowana budynkiem usługowo handlowym z zapleczem magazynowym o łącznej powierzchni 700m2. Budynek trzykondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Tychy

Tychy,śląskie

91 zł/m²37 m² 3 399 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** prowizja 0%! *** Do wynajęcia lokal biurowy usytuowany w Tychach w pobliżu Gemini Park, o powierzchni 37.35 m2. Lokal znajduje się na parterze w 3 piętrowym wyjątkowym biurowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Gliwice,śląskie

365 000 zł55 m² 6 636,36 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w Gliwicach, ul. gen. Józefa Bema Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Tatrzańska

Zabrze,śląskie

719 000 zł216 m² 3 329 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Blisko lasu 5 min. do dts Wolnostojący Powierzchnia 216 m2 Działka 1004 m2 Dwukondygnacyjny dom wolnostojący z lat 80 usytuowany w Zabrzu Pawłowie przy ul. Tatrzańskiej. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Szymały

Radzionków,śląskie

850 000 zł3 646 m² 233,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:9 636 m²

Radzionków, nieruchomość biurowa na sprzedaż. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży nieruchomość biurową o łącznej powierzchni 3646 m2, na działce o pow. 9636 m2, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Zawada,śląskie

109 000 zł1 214 m² 89,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną znajdującą się w województwie Śląskim, powiecie Częstochowskim, gminie Mstów, miejscowości Zawada przy ul.Dolnej Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pietrzykowice

Pietrzykowice,śląskie

549 000 zł248 m² 2 213,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 201 m²

Pietrzykowice - Jezioro Żywieckie - Dom dwulokalowy na widokowej działce Dom o powierzchni użytkowej 213 m 2 i powierzchni po podłodze 248 m 2 położony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przy Parku

Tarnowskie Góry,śląskie

590 000 zł85 m² 6 941,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne, nowe osiedle apartamentów - tarnowskie góry - stare tarnowice! nowe osiedle! - taras, ogródek! Do sprzedania nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej 85 m2, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Katowice,śląskie

400 000 zł43 m² 9 302 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Więcej informacji *505 *403*427 Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji? Ta Alternatywa jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie znajduje się w jednej z najdogodniejszych części Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Chorzów

Chorzów,śląskie

899 000 zł93 m² 9 634,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Ciepłe I przytulne M5 przy parku śląskim idealne dla twojej rodziny. NA dwóch poziomach. Dynamicznie rozwijające się osiedle. Ofertą jest dwupoziomowe mieszkanie (wraz z wyposażeniem).