dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 854 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 854 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany Jaworze

Jaworze,śląskie

4 550 zł150 m² 30,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:547 m²

Urokliwy mały dom w Jaworzu z tarasem i garażem! dom dostępny od 5 maja 2025! Dom z cegły zmodernizowany w 2020roku, zlokalizowany w spokojnej i widokowej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Katowice,śląskie

2 185 zł40 m² 54,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe z balkonem, zlokalizowane w Katowicach przy ul. Pułaskiego, dolina Trzech Stawów. Brak prowizji dla biura nieruchomości! - możliwość zawarcia umowy najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skłodowskiej-Curie

Częstochowa,śląskie

449 000 zł73 m² 6 133,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, rozkładowe, dostępne "od ręki", mieszkanie z dużym balkonem, usytuowane w ocieplonym bloku czteropiętrowym położonym w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Chorzowska

Ruda Śląska,śląskie

3 000 000 zł440 m² 6 818,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna z ogromnym potencjałem! Idealna oferta dla firm poszukujących przestrzeni pod siedzibę, warsztat, magazyn lub produkcję! Ten obiekt usługowy oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

297 830 zł30 m² 9 875 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bytom

Bytom,śląskie

109 000 zł28 m² 3 892,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

. i wtedy zdarzyło się coś dziwnego, zamknęła oczy i poczuła się jak w domu. Szanowni Państwo, przedstawiam nieruchomość, która na dzień dzisiejszy wymaga zamknięcia oczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kościuszki

Rędziny,śląskie

270 000 zł2 800 m² 96,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rędziny, działka budowlana na sprzedaż. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 2800 m2, szerokości 21 m, zlokalizowaną w Rędzinach przy ul. Kościuszki. Na działce znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gliwice

Gliwice,śląskie

471 769 zł53 m² 8 901,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najlepsze rabaty, najniższe ceny na dni otwarte => zapytaj o szczególy :) - dostępne są również inne układy oraz większe i mniejsze metraże- dostępne mieszkania również na innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliwicka

Bytom,śląskie

380 000 zł100 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Sprzedam bez pośredników. Mieszkanie składa się z przedpokoju, kuchni ze spiżarką, łazienki i trzech pokoi. Jest w suche, ciepłe, wygodne, częściowo wyposażone i w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

368 999 zł57 m² 6 473,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dobra lokalizacja: - z balkonu widok na panoramę miasta - mnóstwo sklepów i punktów usługowych - blisko tramwaj i autobus Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kierocińskiej

Sosnowiec,śląskie

414 900 zł51 m² 8 135,29 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe bardzo funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie - przy jeziorze stawiki Mieszkanie w trakcie generalnego remontu dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zabrze,śląskie

1 600 zł49 m² 32,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem na zasadach najmu okazjonalnego 2-pokojowe mieszkanie powierzchni 48,79m2 położone w dobrej lokalizacji Zabrza przy Ul. Armii Krajowej. Mieszkanie znajduje się na parterze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

295 000 zł56 m² 5 315,32 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży przestronne trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w sercu miasta. Budynek z lat 60. wykonany z cegły, charakteryzujący się solidnym wykonaniem i ponadczasowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Ustroń

Ustroń,śląskie

217 500 zł1 450 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nowa cena 169 zł. ZA 1M2! Atrakcyjna działka budowlana w Ustroniu Lipowcu przy ul. Granicznej, nowy Świat Przy zakupie tej działki w cenie można otrzymać projekt i pozwolenie na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Orzech

Orzech,śląskie

1 790 000 zł263 m² 6 806,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:715 m²

Luksusowy Dom wolnostojący w Orzechu, urządzony pod okiem projektanta, nowoczesny, pod klucz, wysoka jakość wykończenia. Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 263 m2, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

276 016 zł27 m² 10 368,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

330 000 zł51 m² 6 436,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

oferta na wyłączność biura Szukasz 2-pokojowego mieszkania do wprowadzenia od zaraz w centrum Rybnika? To oferta skierowana jest dla Ciebie* Idealna propozycja dla osób ceniących sobie świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Skoczów

Skoczów,śląskie

490 000 zł64 m² 7 656,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Skoczów - Centrum miasta Przestronne mieszkanie z trzema pokojami o powierzchni 64 m2, znajdujące się na 2 piętrze w dwu piętrowym bloku. Układ mieszkania: - przedpokój - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

304 999 zł52 m² 5 865,37 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Powierzchnia ok 52 m2 -salon z balkonem -sypialnia -kuchnia -łazienka Drzwi antywłamaniowe Okna pcv Piwnica Otoczenie bloku zadbane, dużo zieleni Dobra lokalizacja - M1, promenada, aqua park,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

620 426 zł82 m² 7 615 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Najlepsze rabaty, najniższe ceny na dni otwarte => zapytaj o szczególy :) - dostępne są również inne układy oraz większe i mniejsze metraże, rożne piętra. Duże 5pokoje dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zapolskiej

Tychy,śląskie

1 750 zł55 m² 32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na wynajem Tychy, ul. Zapolskiej 10 Opis nieruchomości: oferujemy na wynajem dwupokojowe mieszkanie w Tychach przy ul. Zapolskiej, w dobrze skomunikowanej lokalizacji, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

619 500 zł82 m² 7 554,88 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Dom szeregowy Nakło Śląskie

Nakło Śląskie,śląskie

590 000 zł134 m² 4 402,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:180 m²

Nieruchomość inwestycyjna W nakle śląskim - gmina świerklaniec! Małe Osiedle 6 budynków w zabudowie szeregowej. Oferta Inwestycyjna, idealna nieruchomość dla dwóch rodzin! Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Na Skarpie

Gliwice,śląskie

350 zł15 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu garażu z kanałem Oferujemy na wynajem garaż z kanałem, o powierzchni 15 m , zlokalizowany przy ul. Na Skarpie w pobliżu ul. Kościuszki i Jana III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Józefowska

Katowice,śląskie

408 633 zł38 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W centrum katowic tylko 2 km do ronda Nowoczesna inwestycja składająca się z czterech segmentów Cała inwestycja składa się z 273 mieszkań, 7 lokali usługowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

294 567 zł29 m² 10 140 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

257 773 zł34 m² 7 621,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz smsa- dostępne również inne metraże. Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Gorzelnia

Gorzelnia,śląskie

169 999 zł918 m² 185,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana pod lasem niedaleko rzeki w Starej Gorzelnia Przepiękne miejsce w zielonym otoczeniu W pobliżu las, rzeka, łąki, pola Miejsca na długie rodzinne spacery Wymiary ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

531 611 zł65 m² 8 497,91 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie współpracujemy Z pośrednikami. Finał akcji! Zapraszamy po dodatkowe rabaty tylko bezpośrednio u Nas w biurze sprzedaży. Dostępni jesteśmy również w weekendy. Duży wybór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staszica

Łaziska Górne,śląskie

245 000 zł46 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Zapraszamy do zapoznania się Z ofertą zakupu mieszkania! cena 245 000 zł! mieszkanie trzypokojowe, łaziska górne - średnie ul. Staszica! dodatkowo możliwość dokupienia garażu! Trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu okazjonalnego nowoczesnego mieszkania z ogródkiem na osiedlu Cztery Pory Roku w Bielsku-Białej. Prezentujemy komfortowe mieszkanie, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Rybnik,śląskie

230 000 zł45 m² 5 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko teraz! obniżka cenowa! Umów się, zanim wyprzedzą Cię inni! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe usytuowane w centrum Rybnika przy ul. Wyzwolenia. Mieszkanie usytuowane na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Rybnik

Rybnik,śląskie

5 500 zł180 m² 30,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy do wynajęcia dom zlokalizowany w dzielnicy Wielopole, z idealnym połączeniem w kierunku centrum Rybnika, elektrowni, czy Gliwic. Rozkład pomieszczeń: - 6 pokoi sypialnych -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

561 352 zł65 m² 8 591,25 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bytom

Bytom,śląskie

192 320 zł601 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 800m2 w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Fazaniec! Działka jest bardzo dobrze skomunikowana 10 minut do centrum Bytomia i Rudy Śląskiej Orzegowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jana

Zabrze,śląskie

1 670 000 zł398 m² 4 195,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 164 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedstawiamy ofertę komfortowego domu zlokalizowanego w Zabrzu. Spokojna okolica, w sąsiedztwie której znajdują się zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stwosza

Ruda Śląska,śląskie

195 000 zł30 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 30 m położona na drugim piętrze w niskim, kameralnym budynku przy ul. Wita Stwosza w Rudzie Śląskiej (bykowina). Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 650 000 zł205 m² 8 048 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:493 m²

Pojezierze Dąbrowskie to nowa, prestiżowa inwestycja w Dąbrowie Górniczej zlokalizowana przy ulicy Brzozowej. Na terenie inwestycji zostanie zlokalizowanych 8 domów w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stalowa

Sosnowiec,śląskie

729 000 zł168 m² 4 339,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

ani podatku pcc! Zakup od Właściciela. Największy dom, najtaniej na rynku. Wyjątkowa okazja! Na sprzedaż nowy solidny dom w zabudowie bliźniaczej (lewy nr 6) w zielonej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

492 234 zł56 m² 8 758,61 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

 

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

712 991 zł78 m² 9 085 zł/m²