dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 816 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 816 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Orzech

Orzech,śląskie

1 790 000 zł263 m² 6 806,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:715 m²

Luksusowy Dom wolnostojący w Orzechu, urządzony pod okiem projektanta, nowoczesny, pod klucz, wysoka jakość wykończenia. Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 263 m2, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Dzień dobry, mam do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, które mieści się na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym na osiedlu Stara Gmina. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Rybnik

Rybnik,śląskie

334 000 zł70 m² 4 737,59 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, które posiadamy w swojej ofercie do sprzedaży położone jest na ul. Budowlanych, blok po termomodernizacji, nowa winda. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zbrosławice,śląskie

1 550 zł55 m² 28,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie - gotowe do zamieszkania! centrum zbrosławic! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 55 m2 w budynku w Zbrosławicach, usytuowany na pierwszym piętrze - dwupiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Michejdy

Cieszyn,śląskie

2 600 000 zł1 200 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:900 m²

Wyjątkowa kamienica na sprzedaż Cieszyn, ul. Michejdy 20 Na sprzedaż oferuję unikalny budynek historyczny o powierzchni 1200 m , zlokalizowany w malowniczym Cieszynie, przy ul. dra Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rybnik,śląskie

1 100 zł38 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w centrum miasta z balkonem! Nieruchomość o powierzchni 38,5 mkw usytuowana jest na parterze niskiego bloku. Składa się z przestronnego salonu z wejściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kosynierów

Sosnowiec,śląskie

999 000 zł114 m² 8 763,16 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Gotowy dom w oddanej do użytku inwestycji "zielone Zagórze" zlokalizowanej w Sosnowcu w sąsiedztwie Lasu Zagórskiego przy ul. Kosynierów (dzielnica Zagórze). Segment wykończony pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

345 000 zł51 m² 6 764,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Sprzedam Przestronne Mieszkanie 2-Pokojowe na Północy, ul. Kukuczki - Idealne dla Ciebie! Woźniakowski Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży rozkładowego, 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mstów

Mstów,śląskie

1 100 000 zł202 m² 5 445,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 650 m²

Parterowy dom wolnostojący po rozbudowie W 2021 roku położony 4 km od miejscowości Mstów Dom o powierzchni użytkowej 147m2, całkowitej 202m2, usytuowany na dużej, szerokiej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gliwice

Gliwice,śląskie

1 990 000 zł220 m² 9 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

| oferujemy na sprzedaż atrakcyjny dom w zabudowie bliżniaczej o pow.ok 220 m2 składajacy sie z 2 kondygnacji.Parter 2 pokoje,łazienka ,pomieszczenie do adaptacji na kuchnię pietro 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

336 363 zł46 m² 7 268 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

356 230 zł52 m² 6 833,49 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Dom wolnostojący Kruszyna

Kruszyna,śląskie

398 000 zł83 m² 4 795,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym, wolnostojący, parterowy, o pow. użytkowej 83m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wilcza

Jaworzno,śląskie

919 000 zł127 m² 7 213,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż trzypiętrowe mieszkanie o powierzchni 127,4 m2 w zadbanym bloku(2000 rok) obok lasu! Jeśli szukasz mieszkania z funkcjonalnością domu gwarantującego prywatność dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lipowa

Lipowa,śląskie

129 000 zł1 017 m² 126,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lipowa - działka budowlana o pow. 1017 mkw, o szer. ok. 31 m, dł. ok. 33 m, polożona na wzniesieniu, przy drodze gminnej utwardzonej. Na działce prąd, wod-kan gminna i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dąbrowa Górnicza,śląskie

298 000 zł41 m² 7 268,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dzień dobry, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania przy ul. Wybickiego 5 na osiedlu Gołonóg w Dąbrowie Górniczej. Lokal położony jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zielnioka

Mysłowice,śląskie

1 200 zł100 m² 12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Proszę wyłącznie o kontakt mailowy (jurrak małpa gmail kropka com) Jestem za granicą. Komórka zablokowana. Mieszkanie w domu 2-rodzinnym na 1. piętrze, 100 m (70 m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Polaka

Świętochłowice,śląskie

159 000 zł35 m² 4 529,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,1 m2 w samym Centrum Świętochłowic! Na sprzedaż mieszkanie na parterze w dwupiętrowym budynku. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Gliwice

Gliwice,śląskie

21 zł/m²114 m² 2 394 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Prezentujemy Państwu lokal do wynajęcia w doskonałej lokalizacji Gliwic. Lokal mieści się na 3 piętrze w zadbanym 4 kondygnacyjnym budynku. W skład oferowanego lokalu wchodzą :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sól

Sól,śląskie

249 000 zł2 134 m² 116,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 134 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu do położonego we wsi Sól , gmina Rajcza. Pochodzi z lat 60-tych poprzedniego wieku , wybudowany z bala na podpiwniczeniu z kamienia. Dom ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nakło Śląskie

Nakło Śląskie,śląskie

442 520 zł1 196 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy malowniczą działkę budowlaną w urokliwym miejscu. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 1196m2 , położona na terenie częściowo porośniętym drzewami, idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katarzyny

Gliwice,śląskie

1 150 zł31 m² 37,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie przy ul. Św. Katarzyny 5a w Gliwicach *powierzchnia 31 m2 *3 piętro *elektryczne ogrzewanie *idealne dla 1-2 osób *zewnętrzne miejsce postojowe *politechnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Laliki,śląskie

175 000 zł3 347 m² 52,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Beskid żywiecki - gmina milówka - laliki - korzystana I dogodna lokalizacja - biura - oferta godna polecenia - zapraszamy Prezentujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjny teren o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

329 850 zł51 m² 6 517,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol siewierz jeziorna: ekologiczna Dzielnica nad Zalewem Przeczycko-Siewierskim Murapol Siewierz Jeziorna to wyjątkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Michałowicza

Bielsko-Biała,śląskie

33 zł/m²40 m² 1 320 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy (I piętro, 2 pokoje), klimatyzowany, zlokalizowany w centrum Bielska-Białej, posiadający dostęp do bezpłatnego parkingu, dobrze skomunikowany (przystanek bus, ruchliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Doliny Miętusiej

Bielsko-Biała,śląskie

275 000 zł34 m² 8 208,96 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie jednopokojowe - kawalerka - pow.33 M2, kuchnia, łazienka z WC, parter z balkonem. Mieszkanie jest umeblowane - ale bez pralki i tv. Kuchnia wyposażona w niezbędne sprzęty -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Górnicza

Mysłowice,śląskie

250 000 zł52 m² 4 799,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 53m położone w Mysłowicach przy ul. Górniczej. Mieszkanie składa się z: - salonu z otwartą kuchnią - sypialni - gabinetu - przedpokoju - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grunwaldzki

Gliwice,śląskie

2 500 zł49 m² 51,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wolne od 01 stycznia 2025. Kompaktowe, nieduże mieszkanie trzypokojowe położone na I piętrze budynku Z cegły W okolicy placu grunwaldzkiego. Mieszkanie w dobrym stanie. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Skrajnica,śląskie

249 000 zł1 144 m² 217,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Skrajnica gm. Olsztyn, blisko Częstochowy, działka budowlana na sprzedaż. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Skrajnica w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Mirowska

Częstochowa,śląskie

6 500 000 zł14 502 m² 448,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***** sprzedane ***** oferta premium! Na sprzedaż duży teren przemysłowo-usługowy blisko centrum Częstochowy. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży wyjątkowo atrakcyjny teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piaskowa

Suszec,śląskie

235 000 zł58 m² 4 032,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w niskim bloku na pierwszym piętrze z balkonem, w miejscowości Suszec. Blok jest po termomodernizacji, mieści się na spokojnym osiedlu w zielonej okolicy. Wejście do bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Strażacka

Czyżowice,śląskie

530 000 zł150 m² 3 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 907 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Opowiem Ci pewną historię. Mam do sprzedania dom w Czyżowicach. Jest to bardzo ceniona "miejscówka", wiesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

1 200 zł47 m² 25,75 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie w naszym biurze. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania przy ul. Strzelców Bytomskich w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grunwaldzki

Gliwice,śląskie

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam serdecznie klimatyczny, luksusowo wykończony apartament w kamienicy. Centrum, stare Miasto, aleja Korfantego. Możliwość parkowania na zamykanym podwórzu. Mieszkanie po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Wiercica

Wiercica,śląskie

35 000 zł11 511 m² 3,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wiercica gm. Przyrów, teren rolno-budowlany na sprzedaż. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży teren rolno-budowlany o łącznej powierzchni 1,1511 ha, położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lompy

Mysłowice,śląskie

1 300 zł27 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Lompy 5 w Mysłowicach *przyjazne dla zwierząt *powierzchnia 27 m2 *piętro 1 *ogrzewanie elektryczne *doskonała lokalizacja, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Katowice,śląskie

528 336 zł49 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:4/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lokal mieszkalny położony na 4 piętrze w apartamentowcu w centrum Katowic. Inwestycja to pierwszy realizowany na tak dużą skalę projekt wielofunkcyjny na Śląsku. Kompleks składa z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Skargi

Katowice,śląskie

377 992 zł26 m² 14 328,70 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Brak Podatku pcc Brak prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 26,38m2 ,mieszczący się w samych centrum Katowic! Lokal nr 264 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Rędziny,śląskie

159 000 zł34 m² 4 676,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią o pow. użytkowej 34 m2. Budynek znajduję się przy ul. Broniewskiego 5 w miejscowości Rędziny nieopodal Częstochowy (zaledwie 7 km).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siewierz

Siewierz,śląskie

309 409 zł45 m² 6 888 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mega rabaty ceny lokali! rabat na materiały budowlane 25% szczegóły- tel! 0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% - Zakup mieszkania z ogródkiem od Developera. Dzwoniąc na to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rybnicka

Pszczyna,śląskie

800 000 zł200 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 135 m²

Dom na sprzedaż Pszczyna(dla klientów za gotówkę) Powierzchnia użytkowa : 200m2(140m2 plus 60m2 piwnica podgrzewana) Rodzaj budynku: jednorodzinny Działka : 0,1135ha Garaż w piwnicy domu.