dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 799 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 799 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sosnowiec,śląskie

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowana i wyposażona kawalerka Sosnowiec, ul. Staszica! Oferujemy do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 30 m , położoną na trzecim piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sosnowiec,śląskie

269 000 zł61 m² 4 445,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje z balkonem | Sosnowiec ul. Wagowa zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczyrk

Szczyrk,śląskie

760 000 zł147 m² 5 170,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:908 m²

Tylko w Best Nest Mamy przyjemność zaprezentować piętrowy, wolnostojący dom o powierzchni całkowitej ok 146,98 m2 zlokalizowany w miejscowości Buczkowice na granicy ze Szczyrkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Panewnicka

Katowice,śląskie

569 000 zł68 m² 8 378,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Tylko w Realton! Mieszkanie usytuowane w Katowicach, dzielnica Panewniki, ul. Panewnicka. Znajduje się na 1 piętrze dwupoziomowego budynku. Kameralne, spokojne i ogrodzone osiedle oddane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaśminów

Mikołów,śląskie

1 250 000 zł313 m² 3 993 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:871 m²

Oferujemy na sprzedaż piękny jednorodzinny dom w Mikołowie ,w malowniczej dzielnicy Gronie przy ulicy Jaśminów. Dom zbudowano w roku 2011. Położony w spokojnej zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

405 000 zł50 m² 8 019,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzysz o mieszkaniu w centrum, które łączy doskonałą lokalizację, elegancję i komfort? Nie przegap tej okazji - skorzystaj z nowej, niższej ceny! To najprawdopodobniej najlepsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Częstochowa,śląskie

359 000 zł47 m² 7 605,93 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Expander, prezentuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie przy ul. Słowackiego. Słoneczne mieszkanie z balkonem usytuowane jest na 6 piętrze w wieżowcu. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ustrońska

Skoczów,śląskie

1 700 zł35 m² 49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Skoczów, komfortowa kawalerka, wysoki standard, duży balkon, centrum miasta Oferujemy do wynajęcia komfortowe, umeblowane mieszkanie, o powierzchni użytkowej 35 m2, znajdujące się na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałeczki

Chorzów,śląskie

365 000 zł47 m² 7 799,15 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z balkonem Chorzów Klimzowiec, ul. ks. Jana Gałeczki Cena: 380 000 zł Powierzchnia: 46,8 m Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

65,09 zł/m²25 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy na wynajem - tarnowskie góry! Do wynajęcia lokal o powierzchni 25,35 m2, usytuowany na pierwszym piętrze - piętrowego biurowca. Biurowiec jednopiętrowy. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Tychy

Tychy,śląskie

359 000 zł884 m² 406,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tychy Wygorzele, ul. Jakuba aktualny plan zagospodarowania - 6mn dla dewelopera, dla inwestora indywidualnego obok nowej zabudowy, uzbrojenie przy działce Do sprzedaży działka o powierzchni 884m 2 Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Michałowicza

Bielsko-Biała,śląskie

825 350 zł97 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko w Best Nest Nieruchomości! Do sprzedania lokal w budynku z 2010 roku o powierzchni 97,10m2, na pięrwszym piętrze budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Jasienica

Jasienica,śląskie

3 950 000 zł811 m² 4 870,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do sprzedania: unikalna rezydencja w malowniczej gminie Jasienica, położona na widokowej działce o powierzchni ponad 0.5 ha CO WYRÓŻNIA TĄ NIERUCHOMOŚĆ : Ekskluzywna rezydencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy

Ornontowice,śląskie

249 000 zł45 m² 5 533,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy z najemcą o powierzchni 45 m2 w Ornontowicach, w powiecie mikołowskim, usytuowany na działce o powierzchni 124 m2, możliwość inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 250 000 zł118 m² 10 593,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:246 m²

Szukasz domu w prestiżowej części Tarnowskich Gór w okolicy nowych domów jednorodzinnych, jednocześnie z dobrze skomunikowanej ze światem? Mamy coś dla Ciebie! Koniecznie sprawdź film!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Morcinka

Cieszyn,śląskie

98 000 zł18 m² 5 378,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu kawalerkę do generalnego remontu na ulicy Morcinka w Kaczycach w cenie 98 tysięcy złotych. Mieszkanie o powierzchni 18,22 m2 na wysokim parterze, 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

329 000 zł39 m² 8 369,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Dla mieszkańców miejsca parkingowe pod budynkiem - wjazd przez szlaban. Polecam serdecznie nieduże, dwupokojowe mieszkanie z balkonem położone w centrum miasta, nowy Świat. Blisko na Rynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ujejskiego

Tychy,śląskie

555 000 zł67 m² 8 283,58 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Na sprzedaż piękne, gotowe do zamieszkania mieszkanie z pięknym widokiem! Lokalizacja : ul. Ujejskiego, tychy Powierzchnia : 67,6 m Piętro : 7/7 - ostatnie piętro Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Sosnowiec,śląskie

326 648 zł43 m² 7 655,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promocja Limitowana! Obowiązuje maksymalnie do 7.1.2025 lub do wyczerpania puli promocyjnej. Najniższe ceny tylko w Biurze Sprzedaży. Dni otwarte (sobota)! Duży wybór mieszkań_przyjdź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

275 000 zł52 m² 5 288,46 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie położone na os. Tuwim w Siemianowicach Śląskich. Zlokalizowane zostało na parterze wysokiego bloku. Składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Gagarina

Zabrze,śląskie

990 zł26 m² 38,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia jasna kawalerka przy ulicy Gagarina 1 w Zabrzu *powierzchnia 26,5 m2 *parter *miejskie ogrzewanie *pełne wyposażenie i umeblowanie (pralka, lodówka, kuchenka) *idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

550 000 zł141 m² 3 900,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Świerklańcu, usadowiony jest na działce ok.600m 2. Dom budowany jest na podstawie projektu Dom w Murajach (gb) z uwzględnieniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

65 zł/m²33 m² 2 156 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy na wynajem - tarnowskie góry! Do wynajęcia lokal o powierzchni 33,17 m2, usytuowany na pierwszym piętrze - piętrowego biurowca. Biurowiec jednopiętrowy. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nasyp

Gliwice,śląskie

1 200 zł41 m² 29,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia jasne 2 pokoje przy ulicy Nasyp 2 w Gliwicach *powierzchnia 41 m2 *1 piętro *centralne ogrzewanie *pełne wyposażenie i umeblowanie (pralka, lodówka, kuchenka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słoneczna

Katowice,śląskie

728 295 zł63 m² 11 525,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatnie mieszkania- do odbioru jeszcze w tym roku! Zadzwoń:i umów się na spotkanie. Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz podatku pcc 2%. Na sprzedaż:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Skłodowskiej-Curie

Bielsko-Biała,śląskie

850 000 zł404 m² 2 103,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 161 m²

Na sprzedaż wyjątkowa przestronna nieruchomość w okolicy Śródmieścia łącząca w sobie lokale mieszkalne z dochodową inwestycją w postaci wynajmowanych warsztatów. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

2 590 000 zł334 m² 7 754,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 421 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertą unikatowego domu, usytuowanego w spokojnej i pełnej zieleni okolicy Świerklańca. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 335m położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Tychy

Tychy,śląskie

452 568 zł42 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego, przytulnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 41,52 m , idealnego zarówno dla singli, par, jak i małych rodzin. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnowskie Góry,śląskie

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowoczesne, nowe, słoneczne mieszkanie M3 osiedle przyjaźń! Do wynajęcia słoneczne mieszkanie o powierzchni 50 m2, znajdujące się w Tarnowskich Górach - dzielnica Osiedle Przyjaźń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Zielona

Mykanów,śląskie

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000m2 położona w miejscowości Mykanów, przy ul. Zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pliszki

Gliwice,śląskie

219 000 zł29 m² 7 551,72 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Do sprzedania kawalerka na osiedlu Sikornik w najbardziej poszukiwanej części osiedla. Jeden z pierwszych budynków od strony centrum miasta. Cisza, spokój i mnóstwo zieleni dookoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Częstochowa,śląskie

1 100 zł49 m² 22,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do wynajmu mieszkania położonego na parterze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Raków. Powierzchnia nieruchomości to 49m2 składa się na nią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz Częstochowa

Częstochowa,śląskie

830 zł20 m² 41,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie na wynajem w Centrum, niedaleko Alei nmp. Kameralna kawalerka usytuowana jest na drugim piętrze w kamienicy. Mieszkanie jest odświeżone, okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Gliwice,śląskie

320 000 zł47 m² 6 808,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okol. ul. Warszawskiej. Mieszkanie 2-pokojowe 46,95 m2 rozkładowe, na wysokim parterze w budynku 2-piętrowym z cegły. Po generalnym remoncie. Okna nowe pcv, instalacje elektryczne wymienione, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Toszecka

Gliwice,śląskie

1 550 zł40 m² 38,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| oferujemy do wynajęcia 1 pokój w mieszkaniu 2 pokojowym,kuchnia,łazienka,przedpokój.Mieszkanie umeblowane i wyposażone.Ogrzewanie centralne miejskie.Mieszkanie położone na 2 piętrze 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Browarna

Bielsko-Biała,śląskie

85 zł/m²20 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferuję na wynajem powierzchnie biurowa przeznaczona pod usługi medyczne, gabinety kosmetyczne, gabinety psychologiczne, terapeutyczne itp Bardzo wysoka jakość wykończenia. Parking Pomieszczenie socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

65,03 zł/m²18 m² 1 164 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy na wynajem - tarnowskie góry! Do wynajęcia lokal o powierzchni 17,90 m2, usytuowany na pierwszym piętrze - piętrowego biurowca. Biurowiec jednopiętrowy. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Moniuszki

Cieszyn,śląskie

1 600 zł21 m² 77,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu jednopokojowe mieszkanie w budynku wielorodzinnym usytuowanym w Cieszynie przy ul. Moniuszki. Lokal znajduje się na 1 piętrze , ma powierzchnię 20,65 m 2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parkowa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

389 000 zł52 m² 7 480,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa oferta Oferujemy do sprzedania nowobudowane mieszkanie w Dąbrowie Górniczej, na Łęknicach, ul. Parkowa Mieszkanie o powierzchni 52 m2 znajduje się na 1 piętrze w niskim budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radomska

Katowice,śląskie

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam do zaoferowania umeblowane mieszkanie zlokalizowane w Katowicach przy ulicy Radomskiej o powierzchni użytkowej 60 m2 znajdujące się na 10 piętrze składające się z: 3 pokoi; osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasprowicza

Gliwice,śląskie

1 199 999 zł304 m² 3 947,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:798 m²

Dom z rewelacyjnym układem - spełni nawet najwyższe wymagania! Świetny wybór dla Rodziny lub osób które chcą prowadzić przydomową praktykę. Gliwice Sośnica | Kasprowicza | Dla Rodziny | Pod.