dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 786 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 786 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Modrzewiowa

Katowice,śląskie

629 000 zł70 m² 8 985,71 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie o pow. całkowitej : 70,18 m2 , pow. mieszkalna.: 67,92 m2, komórka 2,2 m2 składa się z 4 oddzielnych pokoi, przedpokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Leśna

Leśna,śląskie

216 000 zł1 080 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszam do zakupu pięknie położonej działki w Lipowej, 4 km od Żywca w malowniczym regionie Beskidu Żywieckiego. Gmina Lipowa położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

1 999 zł51 m² 39,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Mieszkanie 51 m2 do wynajecia. Dwa pokoje, kuchnia, lazienka, narozny Balkon, piwnica. Wkrotce dodatkowe brakujace mebelki nowe naturalnie nowe. Telefon:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cichociemnych

Gliwice,śląskie

267 000 zł37 m² 7 216,22 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Idealne mieszkanie w świetnej lokalizacji okazja inwestycyjna! Sprzedam mieszkanie w Gliwicach przy ul. Cichociemnych 3 w dzielnicy Trynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Katowice

Katowice,śląskie

1 800 000 zł890 m² 2 022,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Budynek biurowo magazynowy parterowy o pow.890m2 na działce 2400m2 Doprowadzona woda,gaz ,energia elektryczna Lokalizacja: Katowice ul.Owocowa Telefon:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Browarniana

Bytom,śląskie

20 zł/m²100 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Jedyny taki lokal w mieście! Nieruchomość położona w ścisłym centrum Bytomia ze wspaniałymi widokami na całe miasto, które zapewniają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Wojciecha Korfantego

Katowice,śląskie

165,22 zł/m²23 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy do wynajęcia nowoczesne biuro serwisowane o powierzchni 23 m , zlokalizowane na 6. piętrze prestiżowego biurowca DL Tower. Telefon:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poczesna

Poczesna,śląskie

605 250 zł150 m² 4 035 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nieruchomość na którą składa się działka ewidencyjna nr 824/3, położonej w miejscowości Wrzosowa (gmina Poczesna) o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Rynek

Skoczów,śląskie

57,14 zł/m²77 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajme lokal o pow.77m.kw. znajdujący sie na parterze kamienicy Rynek4 w samym centrum Skoczowa. Wysokość pomieszczeń: ok 3,20 m Wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dębowa

Tychy,śląskie

375 000 zł49 m² 7 653,06 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 49m , znajdujące się przy ulicy Dębowej 1 w Tychach. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

554 314 zł70 m² 7 954 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Specjalna okazja na zakup inwestycyjnego studia w wyjątkowej cenie: ostatnie sztuki 3pok. na osiedlu w tym układzie! najniższe ceny tylko w grudniowej promocji. Świetnia lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Władysława Jagiełły

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

33,25 zł/m²12 m² 399 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker! O S T A T N I E W O L N E ! Oferujemy wynajem magazynów samoobsługowych self storage i boxów zewnętrznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nowa

Bolesław,śląskie

189 000 zł130 m² 1 453,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dom do remontu, piekna okolica. 10km od Racibórz. w 2 niezalezne wejscia , mozna zrobic 2 mieszkania. 1 mieszkanie to 3 pokoje, kuchnia, lazienka. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

630 000 zł60 m² 10 588,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do sprzedaży apartament w bloku 5-piętrowym, dzielnica Parkitka. Mieszkanie z wystawą okien na wschód. Okna pcv trzyszybowe. Nieruchomość składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Góreckiego

Katowice,śląskie

6 000 zł67 m² 89,55 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Czynsz: 6000 zł Opłaty administracyjne: w cenie Miejsce postojowe w garażu: w cenie Internet światłowód w cenie Media wg zużycia-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Gliwicka

Wilcza,śląskie

24 200 000 zł201 541 m² 120,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker uwaga: na chwilę obecną nie chcemy współpracować z agencjami nieruchomości. Cena nieruchomości w przypadku zakupu całości- 120,00 zł/ m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Potępa

Potępa,śląskie

710 000 zł110 m² 6 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 068 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję do sprzedaży prawdziwą perełkę! Odmuchów! Dom o powierzchni ponad 100m2, wykończony z największą dbałością nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

20 zł/m²175 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek parterowy z osobnym wejściem z przodu i z tyłu budynku. Możliwość prowadzenia usług, lokalu gastronomicznego , handlu ,apteki. Doskonała lokalizacja w przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokolska

Katowice,śląskie

1 399 900 zł75 m² 18 665,30 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszamy do zapoznania się z propozycją dopracowanych gotowych apartamentów dla wymagających, na najwyższych piętrach (XIII - XV) Sokolska Towers,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rybnik

Rybnik,śląskie

256 000 zł1 400 m² 182,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna duża działka! Prezentujemy Państwu działkę znajdującą się w doskonałej lokalizacji Rybnika- zebrzydowice. Działka o powierzchni 1400 m 2 , znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Jodłowa

Rybnik,śląskie

560 000 zł2 674 m² 209,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż piękna, słoneczna działka budowlana o powierzchni 2677 m2, otoczona wysokimi drzewami od strony zachodniej , położona wśród luźnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

326 300 zł36 m² 9 236,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przestronny apartament dwu-pokojowy, dodatkowo duży balkon 4,5 m2 na chwile prywatnego relaksu! Sprzedaż bezpośrednia dewelopera_brak podatku pcc_bez prowizji 0 zł Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Orla

Szczyrk,śląskie

2 199 000 zł304 m² 7 233,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:653 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszamy , Nieruchomość inwestycyjna w Szczyrku, prosperujacy w pełni gotowy biznes. Składajacą się z budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budowlana

Zabrze,śląskie

220 000 zł46 m² 4 782,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker trzy niezależne pokoje balkon I piętro! Po całkowitym odświeżeniu, wraz z wymianą instalacji w łazience i kuchni. Wygląda ślicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Katowice

Katowice,śląskie

23 310 zł2 331 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia budynek biurowo-usługowy, 3-kondygnacyjny, wolnostojący z przestrzennym parkingiem na ponad 30 samochodów. Budynek zlokalizowany jest w prestiżowej dzielnicy Katowic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Mikołów

Mikołów,śląskie

40,18 zł/m²224 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Szukasz lokalu z dużą witryną? Interesuje Cię centrum miasta oraz bliskość jednej z głównych ulic? Może ta oferta jest dla Ciebie? Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

279 000 zł37 m² 7 540,54 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą addom Jeśli poszukujesz mieszkania od razu do zamieszkania lub wynajmu to ta oferta jest dla Ciebie (nie jestem zainteresowany ofertami Pośredników): oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Radlin,śląskie

229 000 zł180 m² 1 272,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:878 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Szukasz domu do własnej aranżacji ? A może szanujesz swój czas nie masz czasu wozić dzieci do szkoły czy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

178 000 zł34 m² 5 235,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie w Czerwionce Leszczyny przy ul.3 Maja 3a Jestem jedynym właścicielem tej nieruchomości i oferuję mieszkanie na sprzedaż bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Ogrodowa

Zabrze,śląskie

57 000 zł400 m² 142,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Witam mam do sprzedania piękny ogródek działkowy Rod wypoczynek w Zabrzu Biskupicach .Niestety z powodu wyprowadzki nie jestem w stanie nadal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Zabrze,śląskie

394 850 zł53 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w kamienicy w centrum Zabrza na 1 piętrze. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wymieniono wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Bytom,śląskie

329 000 zł54 m² 6 092,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,83 m2. Zlokalizowane jest na 3 piętrze w 4 piętrowym, zadbanym bloku znajdującym się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Dekabrystów

Częstochowa,śląskie

29,76 zł/m²84 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajmę lokal użytkowy przy ul. Dekabrystów 25 B w Częstochowie. Nieruchomość ta położona jest w atrakcyjnym miejscu blisko zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Śląska

Miasteczko Śląskie,śląskie

149 000 zł68 m² 2 191,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker dom 68 metrów w miasteczku slaskim, salon z kuchnia, 2 sypialnie i lazienka. dzialka 200m. dom do kapitalnego remontu, alternatywa dla mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Chorzów,śląskie

2 100 zł51 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajmę mieszkanie w Chorzowie - spokojna okolica ,mieszkanie po remoncie, czynsz ok 650 zł, małe zwierzątka mile widziane Telefon:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Jainty

Bytom,śląskie

15,37 zł/m²65 m² 999 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sala z efektownymi przeszkleniami tuż przy Agorze Przedstawiamy Państwu klimatyzowaną salę o powierzchni ponad 60 m2, która może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mstów

Mstów,śląskie

1 100 000 zł202 m² 5 445,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 650 m²

Parterowy dom wolnostojący po rozbudowie W 2021 roku położony 4 km od miejscowości Mstów Dom o powierzchni użytkowej 147m2, całkowitej 202m2, usytuowany na dużej, szerokiej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jainty

Bytom,śląskie

22,72 zł/m²88 m² 1 999 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowoczesne biuro w klimatycznej kamienicy przy Agorze Bytom *** promocja - zdecyduj się w listopadzie lub grudniu, a czynsz wyniesie tylko 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jodłowa

Świętochłowice,śląskie

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Witam uprzejmie, do wynajęcia świeżo po remoncie mieszkanie dwupokojowe,wyposażone w nowe sprzęty, nowe meble na wymiar, nowe łóżka. Wokół dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orla

Szczyrk,śląskie

3 500 zł80 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajmę mieszkanie w domu na parterze , pietrze lub na drugim. Teren monitorowany , ochrona Czasza 24h na dobę Cena dotyczy w każdym wypadku do 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Szukasz nowoczesnego, komfortowego mieszkania blisko centrum miasta? To oferta idealna dla Ciebie! Przeprowadź się do miejsca, które łączy nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Następna