dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 824 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 824 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Pokój, ul. Barbary

Katowice,śląskie

400 zł8 m²

 

Piętro:1/3

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *do wynajęcia pokój w mieszkaniu przy ulicy Barbary 10 w Katowicach *powierzchnia 8 m2 *piętro 1 *ogrzewanie miejskie *drzwi wewnętrzne do pokoju zamykane osobnym kluczem *internet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Orzesze

Orzesze,śląskie

537 037 zł130 m² 4 141,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:646 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom parterowy, jednorodzinny wg projektu firmy Archon "dom w Barwinkach 2". Cena 537037,04 zł netto + 8%vat obejmuje działkę o powierzchni 646m2 oraz budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Wola,śląskie

78 000 zł790 m² 98,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w miejscowości Wola (śląskie) na ul. Wiśniowej. Działki położone są w spokojnej i cichej okolicy, przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

487 575 zł51 m² 9 731,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W dni Otwarte Oferta na dodatkowe rabaty tylko bezpośrednio u Nas w biurze Sprzedaży. Zapraszamy do Biura na inwestycji w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skargi

Katowice,śląskie

599 705 zł51 m² 11 726,70 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w nowej inwestycji w centrum Katowic. Mieszkanie idealnie nadaje się pod wynajem w okolicy jest bardzo mało hoteli co przekłada się na dobry popyt wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszczynowa

Zabrze,śląskie

190 000 zł38 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie 38 m2,Zabrze Zaborze ul.Leszczynowa. 2 pokoje-jeden z balkonem,kuchnia,łazienka. Mieszkanie do odświeżenia,niedawno położone panele na całym mieszkaniu,łazienka do małego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Rybnik,śląskie

1 350 000 zł578 m² 2 334,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Oferujemy na sprzedaż inwestycyjną kamienicę o pow. 374m2 oraz budynki magazynowe o pow. 204m2 w centrum Rybnika-Śródmieście blisko rynku bo zaledwie 300m, zabudowania wzniesione na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Zabrze,śląskie

210 000 zł39 m² 5 369,47 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w centrum Zabrza, w bloku na 8. piętrze. Lokal o powierzchni 39,11 m2, do własnej aranżacji, idealny dla osób poszukujących mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

359 000 zł70 m² 5 128,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Biuro nieruchomości Vestali Property oferuje do sprzedaży mieszkanie w ścisłym centrum Sosnowca przy ul.Wspólnej. Znakomite dla singla, pary i rodziny czy pod inwestycje Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

417 500 zł56 m² 7 470,03 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Na Wzgórzu - Oglądasz okolicę z góry. Najwyżej położone miejsce w Sosnowcu. Zielona, przyjazna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Katowice

Katowice,śląskie

51,70 zł/m²820 m² 42 396 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Umeblowana powierzchnia biurowa ok. 820m2 w budynku biurowym klasy A. Lokal składa się z powierzchni typu open space, kilku pomieszczeń biurowych , salki konferencyjnej, salki spotkań ,strefy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jaworzno

Jaworzno,śląskie

280 000 zł52 m² 5 436,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do generalnego remontu O powierzchni 51,50m 2 - jaworzno - podwale ul. 11-go listopada Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 51,50m 2 w Jaworznie, dzielnica Podwale. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

404 529 zł63 m² 6 439,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol siewierz jeziorna: ekologiczna Dzielnica nad Zalewem Przeczycko-Siewierskim Murapol Siewierz Jeziorna to wyjątkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

28 zł/m²25 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Rezerwacja nieruchomości mają przyjemność zaprezentować Państwu lokal usługowo - handlowy, położony w Jastrzębiu Zdroju, w centrum dzielnicy Zdrój, przy ul. 1Maja. Powierzchnia lokalu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bielsko-Biała,śląskie

769 000 zł150 m² 5 141,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ostatni lokal W sprzedaży! zamieszkaj pod górami - nowa, kameralna inwestycja! garaż, miejsce parkingowe I ogródek W cenie! opis inwestycji: nowa, kameralna inwestycja w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

476 566 zł53 m² 9 072,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Wolka - Cichy i rewelacyjnie skomunikowany sam środek Górnośląskiej Metropolii. Wolka, ul. Odległa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

407 949 zł57 m² 7 157 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dopytaj o dodatkowe rabat na mieszkanie i miejsce parkingowe: zapraszamy do Biura Sprzedaży w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie Bezpośrednią ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sokolska

Katowice,śląskie

385 000 zł29 m² 13 275,90 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mikato Pragnę przedstawić inwestycję w sercu miasta Katowice. Brak podatku pcc. Zakup bezprowizyjny. Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

497 536 zł56 m² 8 821,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku IV kwartał 2025 teraz promocja! Oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rodzinna

Kobiór,śląskie

1 995 000 zł478 m² 4 173,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 566 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży niepowtarzalnej rezydencji w malowniczej miejscowości Kobiór zaledwie 10 km od Tychów i 34 km od Bielska Białej. Ta przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

394 128 zł55 m² 7 025,71 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najniższe ceny tylko w Biurze Sprzedaży. Dni otwarte (sobota)! Duży wybór mieszkań_przyjdź i zobacz na żywo naszą inwestycję : duże 3pok. w lokalizacji Oś. Kukułek, z mega.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

559 517 zł60 m² 9 380 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wojska Polskiego

Żory,śląskie

385 000 zł63 m² 6 073,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, przedstawiamy ofertę mieszkania m-5 o pow. 63,39m2 zlokalizowanego w Żorach na ul. Aleja Wojska Polskiego. Nieruchomość zlokalizowana jest na 4 piętrze, czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

303 011 zł43 m² 7 127,99 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Działka budowlana Góra

Góra,śląskie

125 000 zł887 m² 140,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż działka budowlana Z mediami Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą działki budowlanej znajdującej się w miejscowości Góra gm. Miedźna. Działka nr 1144/40 idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Gliwice,śląskie

15 zł/m²1 000 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia biura z pomieszczeniami socjalnymi o powierzchni do 1.200 m2 (w tym powierzchnia typu OPEN SPACE), całe piętro, oddzielne wejście. Do wynajęcia również powierzchnie magazynowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Rybnik,śląskie

140 000 zł1 995 m² 70,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko u nas: na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość w Jejkowicach o powierzchni 1995m2 pod budowę domu lub jako inwestycja na przyszłość. Teren pochyły w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zakup bezpośrednio od dewelopera. Z przyjemnością oferujemy mieszkanie na prestiżowym nowo wybudowanym Osiedlu w Chorzowie, blisko Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Katowice,śląskie

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja : Katowice, ligota, ul. Zgody opis : Do wynajęcia czarujące mieszkanie! Powierzchnia : 32 m Piętro : 2 Liczba pięter w budynku : 2 Meble : mieszkanie w pełni umeblowane Cena :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Katowice

Katowice,śląskie

486 507 zł35 m² 13 750,90 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera, bez podatku pcc! Oferujemy na sprzedaż eleganckie 2-pokojowe mieszkanie w sercu Katowic - położonym zaledwie 5 minut spacerem od Rynku! Ten wyjątkowy kompleks to trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

429 010 zł57 m² 7 552,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

 

Archiwalne

Hala klimatyzowana Będzin

Będzin,śląskie

22 400 zł800 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: wydzielona powierzchnia magazynowo/produkcyjna 800m 2 specyfikacja techniczna: -posadzka betonowa niepylna -nośność posadzki 5t/m2 -wysokość 10m do belki stropowej, -wjazd z poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

560 016 zł65 m² 8 579,99 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

384 733 zł40 m² 9 580 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zwycięstwa

Wyry,śląskie

275 000 zł1 133 m² 242,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Kupujący nie ponosi kosztów ibsługi revelio! Wyślij smsa z hasłem Wyry na numer kontaktowy z ogloszenia - od razu dostaniesz pinezkę z dokładną lokalizacją. ** z pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokolska

Katowice,śląskie

959 000 zł75 m² 12 786,70 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

414 526 zł57 m² 7 297,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie Kalej

Kalej,śląskie

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Duże jednopokojowe mieszkanie położone na parterze w domu wolnostojącym. Całe wyposażenie nowe , nieużywane. Nowe meble kuchenne wraz ze sprzętem agd. Duże szafy w przedpokoju. Pokój na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

428 468 zł44 m² 10 092,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dodatkowe rabaty tylko w Biurze dewelopera! Duży wybór gotowych mieszkań_przyjdź i zobacz na żywo :) Rabat nawet 20-35 tyś w Dni otwarte pt/so U Nas najtaniej! hala do 50%rabatu :).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kalej

Kalej,śląskie

138 000 zł800 m² 172,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Biuro onyx Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 800 m2 (wymiary ok. 21x38 m), położoną w miejscowości Kalej, gmina Wręczyca Wielka. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

5 990 zł240 m² 24,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajmu halę w Rudzie Śląskiej o powierzchni 240 m kw. Opis nieruchomości: hala murowana, o wysokości 5,50 m. Wymiary: dł 26 m, szer, 9,50 m Posadzka pylna. Poziom.