dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 755 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 755 ogłoszeń

150 000 zł921 m² 162,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność biura! Działka budowlana Żory-Rój ul.Kłokocińska 921m2 Nieruchomość zlokalizowana w piątej linii zabudowy w Żorach, obręb Rój, województwo Śląskie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł73,85 m² 6 486,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne M4 - 73,85 m , Rybnik, kłokocim - 479.000 zł Cena: 479 000 zł BEZ PODATKU PCC M4 - dostępne 4 mieszkania: Powierzchnia: 73,85 m Piętro: 1 Ekspozycja:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa niższa cena! Na sprzedaż zadbane i przytulne mieszkanie o powierzchni 55 m, zlokalizowane w Rybniku Niedobczycach, przy ul. Wrębowej. Lokal znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę 40 ar w Kończycach Wielkich. Działka budowlana oznaczona c34mn w mpzp. Idealna działka pod dom lub dla inwestora pod lokatę kapitału. Działka o powierzchni około 40 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 182 zł43,85 m² 9 787,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł1 768 m² 178 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Sławków. Pięknie położona działka o powierzchni 1768m2 o kształcie zbliżonym do kwadratu bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

21,11 zł/m²90 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Świetna lokalizacja! parking! Na gabinety, usługi! Lokal znajduje się na parterze, w budynku, w którym funkcjonują inne lokale usługowe-obiekt frontowy. Przed obiektem są miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł5 800 m² 310,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w dzielnicy Stradom w Częstochowie. Nieruchomość położona w drugiej linii zabudowy o łącznej powierzchni 5800m2. Teren w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł39 m² 12 538,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! W naszym biurze! Na sprzedaż: jasne i funkcjonalne mieszkanie z balkonem Katowice, ul. Armii Krajowej. Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł92,90 m² 8 062,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom szeregowy segment zwenętrzny, zlokalizowany w miejscowości Olsztyn. Dom o powierzchni 92.9m2 na działce o powierzchni ok. 300m2. Dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł435 m² 2 294,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Super oferta w dobrze skomunikowanej części łodygowic dom dwurodzinny o pow. użytkowej ok 250 mkw. Garaż wolnostojący dwustanowiskowy + dodatkowy mały garaż o pow.15mkw. Oferta idealna.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł73 m² 4 506,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-5 przy ul. Ruchu Oporu w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie o pow. 73 m2 usytuowane na III piętrze w niskim bloku. Lokal składa się z czterech pokoi, kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł45 m² 6 644,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze kupujący zwolniony Z opłaty agencyjnej Na sprzedaż budynek mieszkalny o powierzchni zabudowy ok. 45 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł430 m² 4 418,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 441 m²

Dom wielorodzinny z ogromnym potencjałem - Kozłowa Góra Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w spokojnej, zielonej okolicy - idealna dla inwestora z pomysłem lub dla dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł29,54 m² 5 416,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki usytuowanej na pierwszym piętrze, w niskim 4 piętrowym bloku w Leszczynach. Mieszkanie składa się z dużego, widnego pokoju, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale do wynajęcia jastrzębie-zdrój, ul. Arki Bożka! - Idealne pod usługi, handel, biuro - Świetna lokalizacja blisko targowiska - Duży, darmowy parking dla klientów i najemców * lokal nr 1.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł50,28 m² 11 734,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż luksusowy, 2-pokojowy apartament z ogródkiem Mieszkanie nigdy nie było zamieszkane, wykończone w wysokim standardzie, idealne do wprowadzenia, wyposażone we wszystkie sprzęty agd.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł137 m² 12 043,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Na sprzedaż - klimatyczny dom z bali z widokiem na Jezioro Żywieckie i Babią Górę! Jeśli szukasz miejsca z duszą, w którym natura spotyka się z komfortem - ta.

Szczegóły ogłoszenia

28,68 zł/m²136 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy położony w ścisłym centrum Gliwic. Biuro o powierzchni 136m2, w skład którego wchodzi: open space - 56m2 gabinet - 32m2 sekretariat - 12m2.

Szczegóły ogłoszenia

32,61 zł/m²46 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal 46 mkw W ścisłym centrum Do wynajęcia lokal o powierzchni 46 mkw usytuowany na parterze kamienicy położonej w ścisłym centrum miasta. Lokal o przeznaczeniu biurowym, handlowym.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł109 m² 6 321,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:901 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 139 m2 (powierzchnia zabudowy 109 m2) znajdujący się w Myszkowie przy ulicy ogrodowej. Usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł145 m² 5 379,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 254 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 145m2 zlokalizowany w Poczesnej na działce 1254 m2. Ogromnym atutem budynku jest to, że został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł44 m² 7 477,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Poszukujesz mieszkania po remoncie bez nakładów finansowych? Zależy Ci na mieszkaniu kompletnie wyposażonym i umeblowanym? Czy bardziej istotna jest dla Ciebie spokojna okolica i mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł1 786 m² 1 091,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dwóch hali produkcyjnych z zapleczem biurowo-socjalnym i magazynowym oraz wygodnym placem manewrowym, zabezpieczonym bramą automatyczną sterowaną.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Umowa najmu okazjonalnego. Wolne od 01.06 Mieszkanie położone w centrum Rybnika na ul. Dworcowej, lokal posiada kuchnię z oknem( umeblowana, lodówka, pralka, piec, nowe meble, taborety).

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł35,60 m² 5 028,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,6 m , położone na wysokim parterze w kameralnym, 4-piętrowym bloku z cegły. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł36,80 m² 5 706,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Idealne mieszkanie na start, dla osoby starszej lub inwestora. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży słonecznej kawalerki położonej w niskim bloku w ścisłym centrum Wodzisławia Śląskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł63 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestrzeń dla wymagających, funkcjonalność i jakość dla tych, którzy doceniają najwyższe standardy oferta tyko W biurze kb nieruchomości-nie szukaj więcej! W Radlinie - dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m2, położone w dogodnej lokalizacji, w pobliżu dworca pkp. Lokal składa się z: dwóch niezależnych, ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

289 340 zł1 702 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przepiękna i widokowa działka o powierzchni 1702 mkw położona jest w urokliwym zakątku w Porąbce, miejscowości położonej niedaleko jezior żywieckiego i międzybrodzkiego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł220 m² 5 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:900 m²

Zamieszkaj bliżej natury - Korbielów w Beskidzie Żywieckim Klimatyczny dom w górach w zasięgu Twojej ręki! Zamieszkaj wśród gór, blisko lasu i stoków narciarskich - 654.

Szczegóły ogłoszenia

144 000 zł632 m² 227,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 632 m2, położona w Rydułtowach Nieruchomość ma regularny, prostokątny kształt o wymiarach około 30 m x 22 m, co zapewnia wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²125 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal usługowo-biurowy o pow. 125m 2 piętro W budynku wolnostojącym przestrzeń biurowo-usługowa w wapienicy I ogólnodostępnym parkingiem na posesji opis lokalu lokal na.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł48 m² 5 520,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Piekary Śląskie Centrum ul. Targowa 48 m2 2 pokoje + balkon! Cena do negocjacji! we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą praktycznego i ustawnego, 2 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Głowackiego 2a w Bytomiu. Nieruchomość: powierzchnia 23 m2. Parter. Ogrzewanie centralne. Lokalizacja: spokojna i funkcjonalna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

293 632 zł29,12 m² 10 083,52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł160 m² 27,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do Wynajęcia magazyn 160 m2 w Katowicach. Magazyn składa się z dwóch pomieszczeń: - pierwsze wymiary 25 m na 4 m, wysoki 2.5m posiada regały, - drugie pomieszczenie 8,2 m na 5,2.

Szczegóły ogłoszenia

54,19 zł/m²133,93 m² 7 257 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu usługowego w Częstochowie przy ul. św. Rocha 98. Cechy nieruchomości: - powierzchnia użytkowa ~ 133.93.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł1 145 m² 1 266,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

Nowa cena! Nieruchomość tylko 80 m od Starego Zamku. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zabudowanej, oznaczonej geodezyjnie jako działka.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł46,20 m² 3 441,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 46,20 m , położone na 1. piętrze w kameralnym, dwupiętrowym bloku z cegły z 1980 roku, przy ul. Robotniczej w Koniecpolu. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł79,61 m² 41,45 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 79,61 m2 składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij