dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 777 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 777 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja Wojciecha Korfantego

Katowice,śląskie

1 350 000 zł200 m² 6 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedania wolnostojący budynek biurowo- warsztatowy znajdujący się z Katowicach przy ul. Korfantego. Nieruchomość ta położona jest w otoczeniu innych nieruchomości komercyjnych. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wolności

Zabrze,śląskie

53,33 zł/m²52 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca nie ponosi kosztów obsługi! ** ul Wolności, naprzeciw Galerii Zabrze ** po generalnym remoncie ** duża witryna ** klimatyzowany ** indywidualnie sterowane ogrzewanie podłogowe Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czartoryskiego

Częstochowa,śląskie

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe ( salon z kuchnią + sypialnia). Pełne wyposażenie w sprzęt agd i rtv ( zmywarka, piekarnik, płyta). Lokalizacja centrum Częstochowy, ogrzewanie miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Wisła,śląskie

820 300 zł63 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferuję na sprzedaż urokliwy apartament o powierzchni łącznej 63 m2, zlokalizowany w centrum Wisły. To idealne miejsce dla osób ceniących wygodę, luksus i piękne widoki. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Gospodarcza

Racibórz,śląskie

640 000 zł6 189 m² 103,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na terenie przemysłowym w Raciborzu. Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 6.189 m2, położoną na strefie przemysłowej w Raciborzu przy ulicy Gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Tarnowskie Góry,śląskie

229 000 zł38 m² 6 026,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy piękne mieszkanie położone w spokojnej i cichej okolicy Tarnowskich Gór, przy ulicy Chopina. Cena tej nieruchomości to 229 000 pln, co stanowi atrakcyjną ofertę na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Kobyłczyce

Kobyłczyce,śląskie

49 000 zł9 270 m² 5,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka rolna zlokalizowana jest w gminie Mstów, w miejscowości Kobyłczyce, działka nr. 552 Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna o nr. ewidencyjnym 552, która zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Częstochowa,śląskie

2 000 zł33 m² 61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie w nowej inwestycji Wierzchowisko prezentuje; aleja Nieruchomości lokalizacja; wierzchowisko ul Klonowa O mieszkaniu Lokal mieszczący się na 1 piętrze,o powierzchni 33 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rybnik

Rybnik,śląskie

225 000 zł37 m² 6 114,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Duża kawalerka przy ul. Kościuszki w Rybniku! Opis: mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie typu M-2 o powierzchni 36,8 mkw położone na parterze niskiego bloku. Dzięki dużemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

244 999 zł43 m² 5 697,65 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Otako Nieruchomości zaprasza do oglądania przytulnego mieszkania blisko C.H. Jagiellończycy Mieszkanie jest zadbane: powierzchnia 43 m2 -salon -sypialnia z wyjściem na balkon -kuchnia -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drzymały

Chorzów,śląskie

495 000 zł70 m² 7 071,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie trzypokojowe z dwoma balkonami, nowe i gotowe do wprowadzenia! Doskonale skomunikowane, w ładnej kamienicy w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Brylantowa

Pszczyna,śląskie

699 000 zł201 m² 4 820 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:913 m²

Sprzedam dom w Pszczynie, ul. Brylantowa 8 (kolonia Jasna) - typowa kostka z lat 70 - 2 mieszkania niezależne ze wspólną klatką schodową - piwnica przeznaczona na pomieszczenia gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

648 784 zł69 m² 9 409 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku IV kwartał 2025 teraz jest promocja! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Skoczów

Skoczów,śląskie

650 000 zł105 m² 6 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wspaniała Park Twoje Miejsce w Sercu Pogórza Zapraszamy do odkrycia Wspaniałej Park kameralnego osiedla położonego w malowniczym Pogórzu, przy ul. Wspaniałej. To miejsce oferuje wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Tychy

Tychy,śląskie

485 000 zł54 m² 8 981,48 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Taniej niż cena dewelopera - promocja do 12.11.2024 Nowoczesny 3-pokojowy apartament w doskonałej lokalizacji, z balkonem, z C.O. - spełnij marzenie o idealnym domu! Dodatkowo dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gliwice,śląskie

399 000 zł63 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko W naszym biurze! zobacz film I wirtualny spacer! Szukasz mieszkania w spokojnej lokalizacji, a zarazem z dostępu do pełnej infrastruktury? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Częstochowa,śląskie

469 000 zł61 m² 7 688,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 61m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Północ przy ulicy Baczyńskiego. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łaziska Górne,śląskie

1 299 000 zł414 m² 3 137,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:761 m²

Na sprzedaż dochodowa nieruchomość w samym centrum Łazisk Górnych, ogółem powierzchnia użytkowa budynku 414 m2. Dom o powierzchni użytkowo-mieszkalnej 296 m2 oraz lokal usługowo-handlowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiedrzyńska

Częstochowa,śląskie

315 000 zł57 m² 5 487,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 57,4 m 2 usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Kiedrzyńskiej. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kruczka

Zabrze,śląskie

590 000 zł380 m² 1 552,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:540 m²

Kamienica 3 kondygnacje 6 mieszkań 3x kawalerka 3 X dwupokojowe Wynajęte długoterminowo bez zaległości lokatorów do weryfikacji w banku. Działka 560m2 Pow całkowita kamienicy 380m2 Strych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

599 000 zł101 m² 5 930,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kupujący zwolniony Z podatku pcc 2%. Pomagamy w uzyskaniu kredytu. W ofercie również apartamenty dwupoziomowe z możliwością podziału na dwa mieszkania - doskonałe pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pszczyńska

Gliwice,śląskie

1 250 zł25 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul. Pszczyńskiej 51 (zaraz obok Politechniki Śląskiej) w Gliwicach *powierzchnia 21 m2 *3 piętro *centralne ogrzewanie *pełne wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radostowice

Radostowice,śląskie

4 600 000 zł776 m² 5 927,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 176 m²

Agencyjnej! Chcesz ulokować kapitał i mieć stały dochód? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż budynek piekarni z 2005r. o powierzchni ok. 320m oraz dom z 2012r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Brenna,śląskie

273 000 zł1 991 m² 137,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nowa niższa cena zapraszamy! Posiadamy w ofercie działkę budowlaną w miejscowości Brenna Leśnica o powierzchni 1991m2 w kształcie przypominającym nieregularny trapez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tresna

Tresna,śląskie

350 000 zł92 m² 3 789,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 522 m²

Idealne miejsce dla amatorów wędrówek po Beskidach i miłośników sportów wodnych. Wolnostojący, nieduży dom o pow. 92,37 m 2 z garażem o pow. 22,53 m 2 , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Częstochowa

Częstochowa,śląskie

10 560 zł960 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni 960m2. Nieruchomość z bardzo dobrym połączeniem trasą dk1 zarówno w stronę Katowic jak i Warszawy Hala blaszana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

523 809 zł52 m² 10 066 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Buduje się dla Ciebie nowe mieszkanie. Już możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Czeladź,śląskie

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agent prowadzący Kamil Gonciarz Tel : Do wynajęcia nowoczesne i przestronne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone przy ul. 21 Listopada w Czeladzi. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

329 000 zł39 m² 8 435,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowy lokal mieszkalny położony w Chorzowie przy ulicy Jasnej 1 Mieszkanie po generalnym remoncie! Blisko dtś! kupujący nie płaci wynagrodzenia oraz pcc 2%! Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabłockiego

Katowice,śląskie

5 000 zł100 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem wykończony nowoczesny apartament premium na zamkniętym osiedlu przy ul. Zabłockiego moderna 2 Apartament znajduje się na 2 piętrze w budynku z windą Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

1 300 000 zł124 m² 10 483,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Budynek to wspaniały kameralny apartamentowiec z 10 kondygnacjami, posiada recepcje z ochroną ,loggię , garaż podziemny. - 5 min. do ch Silesia - 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jesionowa

Katowice,śląskie

1 649 000 zł146 m² 11 294,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Budynek to wspaniały apartamentowiec z 10 kondygnacjami, posiada recepcje z ochroną ,loggię , garaż podziemny. - 5 min. do ch Silesia - 5 min. do Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wilamowice,śląskie

699 000 zł100 m² 6 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

NA sprzedaż nowy dom wolnostojący stan deweloperski o podwyższonym standardzie możliwość wykończenia pod klucz powierzchnia domu: około 100 m2 powierzchnia działki: około 400 m2 garaż:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rataja

Katowice,śląskie

1 500 zł49 m² 30,61 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie znajduje się w Katowicach - Osiedle Witosa przy ul. Rataja Nieruchomość znajduje sie na 8 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie składa sie z: - salonu z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Częstochowa,śląskie

198 999 zł30 m² 6 633,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie m2 na tysiącleciu ul.P.C.K. na czwartym piętrze w bloku cztero piętrowym po termomodernizacji , w mieszkaniu jest cicho ponieważ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Paderewskiego

Zawiercie,śląskie

890 000 zł376 m² 2 367,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 222 m²

Prezentujemy dom, pełen wspomnień, dobrych i szczęśliwych chwil. To przestrzeń, która przez lata była świadkiem radości i rodzinnych spotkań. Dom można zamieszkać z rodziną, można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję Katowice

Katowice,śląskie

40 zł/m²740 m² 29 600 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesna hala przeznaczona pod produkcję lub magazynowanie. Hala o łącznej powierzchni 740m2 ( w tym 40m2 powierzchnia socjalna - dwa pomieszczenia, dwie toalety) Hala poziom "0",.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

193 000 zł1 100 m² 175,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Strzybnicy o łącznej powierzchni 1.100 m2 Składa się z 2 działek po 550m2 Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną, w pobliżu zabudowa nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katowicka

Katowice,śląskie

1 600 zł31 m² 51,12 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko W realton nieruchomości! klucze W biurze mieszkanie dostępne od zaraz! obowiązuje najem okazjonalny! Przytulne mieszkanie znajdujące się w Katowicach, przy ul. Katowickiej (ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Sosnowiec,śląskie

1 699 zł35 m² 49 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy jasne jednopokojowe mieszkanie położone w Sosnowcu przy ulicy Warszawskiej. Doskonała lokalizacja w Centrum Miasta. W okolicy pełna infrastruktura, świetna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Kopernika

Siemianowice Śląskie,śląskie

149 000 zł32 m² 4 656,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 32 m2 położone na 1 piętrze dwupiętrowego budynku przy ulicy Kopernika w Siemianowicach Śląskich w Centrum, składające się z 1.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij