dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 777 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 777 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kadetów

Rybnik,śląskie

165 000 zł45 m² 3 659,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! mieszkanie Z dużym potencjałem na 2 piętrze! Prezentujemy ofertę mieszkania typu M2 stanowiącego odrębną własność, które znajduje się na 2 piętrze niskiego bloku na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

454 999 zł43 m² 10 643 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inteligentne i komfortowe mieszkanie położone na wschodnim zboczu wzgórza Trzy Lipki skąd rozciąga się urzekający widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Podlesie

Jankowice,śląskie

125 000 zł800 m² 156,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Z projektem I pozwoleniem na budowę. Prezentujemy Państwu na sprzedaż cztery działki budowlane posiadające projekt i pozwolenie na budowę. Każda z działek ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zakopiańska

Ślemień,śląskie

219 000 zł40 m² 5 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom położony na działce budowlano-usługowej, ślemień, pow. żywiecki, woj. śląskie. Dom w trakcie remontu, położony w świetnej lokalizacji, miejsce idealne pod działalność lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

410 866 zł44 m² 9 339,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Rzut mieszkania wraz z wymiarami znajdziesz na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Rybna

Rybna,śląskie

95 000 zł1 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działki pod zabudowę jednorodzinną w otoczeniu lasu Do sprzedaży działka budowlano-o pow. 1000m2 (wymiary 24x42) z możliwością powiększenia o działkę sąsiednią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Poziomkowa

Szczyrk,śląskie

2 199 000 zł270 m² 8 144,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 420 m²

Oferta dostęna wyłącznie W naszym biurze, z przyjemnością prezentujemy Państwu do sprzedania dom z pięknym widokiem zlokalizowany prz ul. Poziomkowej w szczyrku. Niewątpliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 600 zł62 m² 25,81 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje na wynajem mieszkanie 62 m 2 usytuowany na siódmym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Północ przy ulicy W.Witosa. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

220 000 zł36 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Północ, usytuowane na parterze w bloku 4 piętrowym. Nieruchomości o powierzchni 36 m2 składa się z : dużego pokoju z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Sobieskiego

Bielsko-Biała,śląskie

2 100 zł36 m² 58,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem bardzo przyjemne mieszkanko zlokalizowane w świetnej lokalizacji. Nieruchomość zlokalizowana jest na skrzyżowaniu ulic Piastowskiej i Sobieskiego. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Niedurnego

Katowice,śląskie

490 zł8 m²

 

Piętro:2/3

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *do wynajęcia pokój w 4- pokojowym mieszkaniu przy ulicy Niedurnego 2 w Katowicach *powierzchnia 44,5 m2 *II piętro *ogrzewanie centralne Wyposażenie: *pokój: łóżko, stolik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bialska

Częstochowa,śląskie

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament. Ravello. Lokalizacja Apartament 2 pokojowy na 1 piętrze przy ul Bialskiej mieszkanie W skład lokalu wchodzi duży salon z jadalną oraz aneksem kuchennym,sypialnia,przedpokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

280 000 zł35 m² 8 092,49 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Katowicach w dzielnicy Giszowiec. Powierzchnia mieszkania: 34,60 m2 Piętro 9/10 układ mieszkania: salon Pokój Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bystra

Bystra,śląskie

318 870 zł1 181 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1181 m2 położoną w Bystrej. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta, w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedurnego

Katowice,śląskie

360 000 zł43 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Kupujący nie ponosi kosztów na rzecz agencji! koniecznie zobacz spacer 3 D! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 43,20 m2 w dzielnicy Zawodzie, katowice! Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Katowice,śląskie

2 100 zł56 m² 37,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przestronne mieszkanie w Katowicach, w spokojnej dzielnicy Dąbrówka Mała, przy ulicy Andersa. Lokal ma powierzchnię 56,36 m i znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ceglana

Katowice,śląskie

346 625 zł28 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Service in English - read below. Zadzwoń Lokalizacja Katowice, ul. Ceglana Lokalizacja umożliwia wyjazd na najważniejsze arterie Aglomeracji - dtś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

685 800 zł66 m² 10 352 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jana III Sobieskiego

Katowice,śląskie

46,67 zł/m²90 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy położony w centrum Katowic w ok ul. Sokolskiej, gliwickiej, opolskiej. Lokal znajduje się na parterze w budynku wielofunkcyjnym, posiada obszerną witrynę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

404 280 zł36 m² 11 277 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Biuro, ul. Harcerska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

47,09 zł/m²55 m² 2 590 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

oferta na wyłączność biura ogrzewanie miejskie Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 55,4m2. Lokal znajduje się na na 1 piętrze w pasażu handlowym w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

574 909 zł66 m² 8 777 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Wolka - Cichy i rewelacyjnie skomunikowany sam środek Górnośląskiej Metropolii. Wolka, ul. Odległa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz Bytom

Bytom,śląskie

900 zł16 m²

 

Piętro:2/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 200 zł

Do wynajęcia duży słoneczny pokój w 2-pokojowym samodzielnym mieszkaniu studenckim z jasną kuchnią dla studentów. Mieszkanie położone jest w bloku znajdującym się w Bytomiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

565 081 zł56 m² 10 024 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Dom z garażem

Bytom,śląskie

535 700 zł189 m² 2 834,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Silesia Cztery Kąty prezentuje w ofercie sprzedaży dom w stanie surowym zamkniętym w atrakcyjnej lokalizacji z wieloma możliwościami adaptacji. Idealna inwestycja dla rodziny jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ugody

Częstochowa,śląskie

420 000 zł122 m² 3 442,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 272 m²

Rezerwacja Dom w cenie mieszkania Wyczerpy Górne Częstochowa Do sprzedaży dom wolnostojący położony w Częstochowie przy ulicy Ugody. Budynek posiada układ pomieszczeń w amfiladzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

536 453 zł53 m² 10 106 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Buduje się dla Ciebie nowe mieszkanie. Już możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

695 612 zł100 m² 6 942,24 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy po dodatkowe rabaty tylko bezpośrednio u Nas w biurze sprzedaży. Dostępni jesteśmy również w weekendy. Duży wybór gotowych mieszkań_przyjdź i zobacz na żywo :) Jedyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

476 686 zł52 m² 9 109 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Bielsko-Biała,śląskie

45 zł/m²317 m² 14 265 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal biurowo-usługowy 317 mkw., DOSTĘPNY OD 01.11.2024 R. Na wynajem lokal o pow. ok. 317 m 2 plus współczynnik powierzchni wspólnej wynoszący ok. 39,65 mkw., położony na I piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Częstochowa,śląskie

359 000 zł47 m² 7 605,93 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Expander, prezentuje do sprzedaży dwu-pokojowe mieszkanie przy ul. Słowackiego. Słoneczne mieszkanie z balkonem usytuowane jest na 6 piętrze w wieżowcu. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Żory,śląskie

250 000 zł1 062 m² 235,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki budowlane usytuowane w Żorach, obręb Rogoźna, województwo Śląskie o pow. 1062m2 oraz 2000m2. Działki w kształcie prostokątów-wymiary na mapie, dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Katowice

Katowice,śląskie

29 zł/m²50 m² 1 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia biuro o powierzchni 50m - 2 pokoje połączone ze sobą. Toaleta w części wspólnej z innymi najemcami. Standard dobry. Teren ogrodzony i strzeżony. Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrogórska

Sosnowiec,śląskie

257 773 zł36 m² 7 110,98 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agencjom i pośrednikom dziękuję. Bez prowizji. Mieszkanie 36.25 m, do wprowadzenia. 2 pokoje, kuchnia, przedpokój łazienka, balkon V piętro, winda. Całkowicie wyposażone, m.in. jak na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

682 018 zł100 m² 6 806,57 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do Biura Sprzedaży po najniższą możliwą cenę. Dostępni jesteśmy w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie Bezpośrednią ofertę w najlepszych cenach! Zagarnij.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Siemianowice Śląskie,śląskie

205 000 zł33 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Okazja! Mieszkanie idealne również pod inwestycję. Polecamy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 33 m2 położone na 1 piętrze 4-piętrowego bloku przy ulicy Kolejowej w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Żory

Żory,śląskie

490 000 zł52 m² 9 423,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe O powierzchni 52 M2 atuty : - nowy, niski 1 piętrowy, energooszczędny budynek, tylko 2 mieszkania w budynku - poziom 1 wejście własną klatką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

579 000 zł61 m² 9 545 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferuję Państwu zakup mieszkania typu M-4 (trzypokojowe), zlokalizowanego przy ul. Jasnej w Gliwicach. Tylko U nas W ofercie! Szukasz mieszkania blisko centrum dla rodziny? Jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 3 Maja

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

320 000 zł43 m² 7 441,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Witam serdecznie. W tej oto ofercie piękne mieszkanie w Czerwionce-Leszczynach w dzielnicy Czuchów. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze budynku. Dodatkowym urokiem tego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Karolinki

Gliwice,śląskie

1 700 zł28 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia: mieszkanie w Gliwicach, osiedle Karolinki bez pośredników, prosto od właściciela. Zapraszamy do zamieszkania w nowoczesnym, komfortowym mieszkaniu o powierzchni 28 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mieroszewskich

Sosnowiec,śląskie

388 000 zł65 m² 5 969,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 66,29m2 w Sosnowcu - dzielnicy Zagórze. W skład lokalu wchodzi: parter: - łazienka+ wc - Kuchnia - Pokój - Wiatrołap - Przedpokój Piętro: - salon.