dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 769 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 769 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Katowice,śląskie

335 000 zł48 m² 6 907,22 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 48 m2 położone w Katowicach Bogucicach na osiedlu Kukuczki super lokalizacja! Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Mikołów,śląskie

471 192 zł64 m² 7 353,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:140 m²

Apartamenty bezczynszowe rabat 15000zł na górne segmenty do końca promocji Mam przyjemność przedstawić osiedle Kukułcza Enklawa w dzielnicy Borowa Wieś, nowa inwestycja na mapie Mikołowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Zabrze

Zabrze,śląskie

4 800 zł160 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wynajmę lokal użytkowy w Zabrzu, na parterze budynku. Opis obiektu: obiekt ma powierzchnie ok 160 m kw. dostęp z rampy ok 60 cm.(4 stopnie schodów) Lokal składa się z jednego dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowe Chechło

Nowe Chechło,śląskie

1 490 000 zł173 m² 8 612,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:826 m²

Idealna lokalizacja! Do sprzedania komfortowy, przestronny dom jeednorodzinny usytuowany w Nowym Chechle. Dom wybudowano przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Powierzchnia użytkowa domu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piaskowa

Strzebiń,śląskie

400 000 zł200 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:905 m²

witam na sprzedaż działka z domem i budynkiem gospodarczym dom z piwnica , dwa pietra i strych .w budynku wymienione okna na plastykowe , poszycie dachu , rynny, instalacja solarna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnowskie Góry,śląskie

380 000 zł50 m² 7 553,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni około 50 m2 w Tarnowskich Górach - Osiedle Przyjaźń. Lokal usytuowany na 3 piętrze, 4 piętrowego ocieplonego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

2 000 zł48 m² 41,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie trzypokojowe na wynajem o powierzchni 47,91 m 2 , zlokalizowane na nowo powstałym osiedlu w Czechowicach-Dziedzicach! Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Gliwice

Gliwice,śląskie

499 000 zł105 m² 4 759,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Polecam serdecznie duże, dwupoziomowe mieszkanie Z ogrodem, miejscem parkingowym I dwiema łazienkami położone W budynku kilkurodzinnym W łabędach. Budynek w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne mieszkanie w kamienicy po generalnym remoncie o powierzchni 40 m2, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc. Pierwsze piętro. Kamienica ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

16 800 zł1 200 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferujemy do wynajęcia halą produkcyjną lub magazynową w Sosnowcu o powierzchni ok. 1.200 m2 i wysokości ok. 10 m, wyposażona w suwnicę o udźwigu 12 t (2 x 6 t),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

269 000 zł46 m² 5 797,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zapraszamy do zakupu przytulnego mieszkania położonego w dzielnicy Trzech Wieszczów blisko Szpitala. Mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze w odnowionym bloku blisko centrum. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

294 000 zł61 m² 4 821,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży przestronnego, słonecznego mieszkania z nowoczesną kuchnią i elegancką łazienką po remoncie. - lokalizacja: rybnik, os. Południe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Katowice,śląskie

2 150 zł41 m² 52,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zupełnie nowe, nigdy niezamieszkałe - ul. Słoneczna. Lokalizacja: katowice, ul. Słoneczna Mieszkanie znajduje się w nowym, świeżo oddanym bloku w dzielnicy Koszutka, zaledwie parę przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Jaworzno

Jaworzno,śląskie

1 200 000 zł364 m² 3 295,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży podpiwniczony budynek biurowy, jednopiętrowy usytuowany na działce o powierzchni 1380 m 2 w miejscowości Jaworzno, tuż przy samym centrum handlowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Granitowa

Siemianowice Śląskie,śląskie

269 000 zł51 m² 5 274,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Okazja! Polecamy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 51 m2 położone na 2 piętrze w 4-pięrowym bloku przy ulicy Granitowej w centrum Siemianowic Śląskich, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Szkolna

Zabrze,śląskie

625 167 zł71 m² 8 822,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie sprzedaży mamy prestronne i ustawne mieszkanie 3 pokojowe Salon z aneksem kuchennym to 20,65m2 osobna łazienka i osobne w-c trzy przestronne sypialnie Udogodnienia: nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

535 755 zł52 m² 10 397 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja W wymarzonym miejscu Z widokiem na góry! bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc I prowizji dla biura Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Korfantego

Gliwice,śląskie

2 300 zł63 m² 36,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie przy al. Korfantego w Gliwicach. Nowe mieszkanie świeżo po remoncie, zachowana oryginalna więźba dachowa, lokal idealny dla pary, singli, studentów. Mieszkanie w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Częstochowa,śląskie

365 000 zł80 m² 4 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:494 m²

Pilnie sprzedam Dom w cenie mieszkania Gnaszyn Górny Częstochowa Do sprzedaży dom parterowy wolnostojący położony w Częstochowie przy ulicy Drzewnej. Budynek posiada układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Goleszów

Goleszów,śląskie

299 000 zł3 243 m² 92,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duża działka w połowie budowlana w dzielnicy willowej. Okazałe, nowe budynki w sąsiedztwie. Piękna panorama na Zawodzie w Ustroniu. Bardzo łatwy dojazd drogą asfaltową. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

274 080 zł27 m² 10 151,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W dni Otwarte Oferta na dodatkowe rabaty tylko bezpośrednio u Nas w biurze Sprzedaży. Zapraszamy do Biura na inwestycji w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Doniecka

Tarnowskie Góry,śląskie

470 000 zł63 m² 7 439,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie bez pośredników. Mieszkanie położone w cichej, spokojnej i bezpiecznej lokalizacji. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Wymienione okna, drzwi, wszystkie instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Katowice,śląskie

2 190 zł53 m² 41,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia jasne 2 pokoje przy ulicy Zofii Nałkowskiej 13 *powierzchnia 53 m2 *III piętro *ogrzewanie miejskie Wyposażenie: *salon: kanapa, stół, krzesła *pokój nr1: łóżko, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jasna

Górki Śląskie,śląskie

99 000 zł2 028 m² 48,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2028 m bez pośredników, oferta od właściciela Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 2028 m , z czego 1328 m przeznaczone jest pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bukowa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 300 000 zł255 m² 5 098,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:283 m²

Dom z potencjałem w pierwszej linii brzegowej nad Pogorią Na sprzedaż podpiwniczony dom do remontu, w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 180 m 2 , usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czechowice-Dziedzice,śląskie

329 000 zł50 m² 6 580 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z propozycją 2- pokojowego mieszkania położonego na 1- wszym piętrze bloku przy ulicy Dolnej w Czechowicach idealna lokalizacja dla osób ceniących ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Mysłowice,śląskie

399 000 zł52 m² 7 747,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 52m położone w Mysłowicach przy ul. Gustawa Morcinka. Mieszkanie składa się z: - dwóch ustawnych pokoi - dużej kuchni - przedpokoju - łazienki z wc - balkonu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łazy

Łazy,śląskie

429 000 zł270 m² 1 588,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Łazach w cichej i spokojnej okolicy. Budynek w dobrym stanie. Dom o powierzchni 260m2 usytuowany na działce o powierzchni 1000m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witosa

Knurów,śląskie

2 200 zł48 m² 45,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy nowoczesny apartament do wynajęcia w Centrum Knurowa przy ulicy Witosa 3 od zaraz. Przedmiotem najmu jest komfortowy lokal mieszkalny o powierzchni 48,14 m2 plus duży balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

796 000 zł69 m² 11 603,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Lux. Katowice. Przedstawiamy ofertę luksusowych apartamentów zlokalizowanych w spokojnej okolicy, nieopodal Parku Śląskiego. Inwestycja jest o wysokim standardzie wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Rymera

Rybnik,śląskie

150 000 zł55 m² 2 727,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy Państwu na sprzedaż użytkowanie wieczyste działki (do 2089r.) wraz z budynkiem usługowym w ruchliwej części Niedobczyc o powierzchni 360 m2. Działka o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pustułek

Katowice,śląskie

1 050 000 zł99 m² 10 606,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne mieszkanie na Bażantowie z pięknym ogrodem i przestronnym widokowym balkonem. Pragniemy zaprosić Państwa do zapoznania się z niezwykłą ofertą sprzedaży bezczynszowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Katowice

Katowice,śląskie

720 636 zł78 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% - Zakup M4 z ogródkiem o pow. 66,27 m2 od Developera! Dzwoniąc na to ogłoszenie bezpłatnie zyskujesz: - profesjonalną obsługę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Kolejowa

Częstochowa,śląskie

390 000 zł1 805 m² 216,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka z prawomocnym pnb oraz projektem budowlanym budynku usługowo-magazynowego. Przedmiotowy projekt przewiduje wykonanie budynku usługowo-magazynowego. Projektowana inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jesionowa

Ruda Śląska,śląskie

999 900 zł161 m² 6 210,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:192 m²

Wyjątkowy Dom na Sprzedaż w Goduli - Spokój i Komfort w Idealnej Lokalizacji Cena: 999 000 pln | Powierzchnia: 161 m | Piętra: 3 | Rok budowy: 2012 | Pokoje: 6 Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Pszczyna

Pszczyna,śląskie

465 000 zł63 m² 7 380,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego inwestycji składającej się z dwóch budynków, w których łącznie znajduje się osiem mieszkań. Do mieszkań na parterze przynależne są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tychy

Tychy,śląskie

1 190 000 zł184 m² 6 485,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:802 m²

Tychy wygorzele - pełna zieleni dzielnica nowoczesny, parterowy dom dla osób ceniących spokój Przemyślanie zaprojektowany, komfortowy dom wolno stojący o powierzchni użytkowej ok. 149m 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Chorzów

Chorzów,śląskie

315 000 zł56 m² 5 602,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w Chorzowie przy ul 16 Lipca o powierzchni 56,22m2 w skład którego wchodzi: salon Sypialnia Gabinet Kuchnia Przedpokój Łazienka z wc Garderoba Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Bytom

Bytom,śląskie

800 000 zł97 m² 8 262,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 96,82m2 w samym sercu miasta, przy ruchliwej ulicy. Lokal po remoncie, wymieniona została instalacja elektryczna, podciągnięta siła oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gliwice

Gliwice,śląskie

789 000 zł85 m² 9 292,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowe czteropokojowe, mieszkanie w sąsiedztwie Parku Grunwaldzkiego na parterze, w domu czterorodzinnym z wyjściem bezpośrednio do ogrodu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zbrosławice

Zbrosławice,śląskie

538 000 zł125 m² 4 304 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:615 m²

Kupujący zwolniony z podatku pcc! Na sprzedaż funkcjonalny dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 125 m2 (powierzchnia użytkowa 98 m2) i został usadowiony na działce 615 m2,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij