dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 789 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 789 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordonówny

Sosnowiec,śląskie

310 000 zł49 m² 6 327 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność przedstawić Państwu do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w centrum Sosnowca z pięknym widokiem na panoramę miasta. Na powierzchnię 49 mkw składa się: -salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pokoju

Katowice,śląskie

1 150 zł24 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia jasna kawalerka przy ulicy Pokoju 10a w Katowicach *powierzchnia 24 m2 *piętro 2 *ogrzewanie elektryczne *idealna propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie ergonomiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzóski

Bielsko-Biała,śląskie

779 000 zł150 m² 5 208,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ostatni lokal W niższej cenie - tylko 5.275/m2! ZAMIESZKAJ POD GÓRAMI - NOWA, KAMERALNA INWESTYCJA! GARAŻ, MIEJSCE PARKINGOWE I OGRÓDEK W CENIE! OPIS INWESTYCJI: NOWA, KAMERALNA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Rybnik

Rybnik,śląskie

23,53 zł/m²170 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal usytuowany w śródmieściu Rybnika Lokalizacja: - główny trakt handlowo - usługowy - w najbliższym sąsiedztwie: plac Wolności, teatr, centrum handlowe Focus,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 300 zł41 m² 31,71 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po generalnym remoncie. Dwa pokoje z dużą kwadratową kuchnią. Nowe meble. Dodatkowym atutem jest zamykany na pilota parking dla mieszkańców bloku. 1300zl dla właściciela , 483zł do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Bielsko-Biała,śląskie

419 000 zł53 m² 7 965,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko w Best Nest Nieruchomości prezentujemy Państwu ustawne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,60 m2 zlokalizowane w budynku przy ul. Kazimierza Wielkiego w Bielsku-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Budowlana

Zabrze,śląskie

800 zł18 m²

 

Piętro:-

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:850 zł

Wynajmę pokój jednoosobowy o powierzchni 18m2, w mieszkaniu trzypokojowym na 4 piętrze, ul.Budowlana - osiedle Rokitnica, 2 km pieszo na kampus SUM. Mieszkanie składa się z: -3 nieprzechodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zabrze,śląskie

249 999 zł38 m² 6 594,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w naszym biurze! Szukasz mieszkania z nowoczesnym układem? Cicha, spokojna okolica ma dla Ciebie znaczenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie w Zabrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Maciejków

Radziechowy,śląskie

190 000 zł1 395 m² 136,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży widokową działkę w Radziechowach, powiat żywiecki. Działka budowlana o powierzchni 1395 m2. Media woda w odległości około 100 metrów, prąd, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chorzowska

Bytom,śląskie

195 000 zł40 m² 4 929,22 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie mieszczące się w Bytomiu przy ul. Chorzowskiej, w dzielnicy Rozbark. Lokal o powierzchni 39,56 m2 mieści się na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Beskidzka

Kozy,śląskie

730 000 zł100 m² 7 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży dom położony w Kozach u podnóża gór tuż przy lesie z własnym przepływowym oczkiem wodnym, dodatkowo za ogrodzeniem płynie górki strumyk ,w którym pływają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Bytom,śląskie

144 900 zł39 m² 3 715,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zakupu tego urokliwego mieszkania, które położone jest w prestiżowej okolicy. To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort, funkcjonalność i wygodę życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wojciecha Korfantego

Katowice,śląskie

2 000 zł38 m² 52,91 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne i w pełni wyposażone mieszkanie w samym ścisłym centrum Katowic, mieszczące się w Superjednostce, z całodobową ochroną i windą. W cenie wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wisła

Wisła,śląskie

560 000 zł36 m² 15 555,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wisła Kopydło Oferujemy państwu na sprzedaż mieszkanie z miejscem postojowym zlokalizowanym obok apartamentu. Mieszkanie znajduje się w kameralnym dwupiętrowym budynku, będącym częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Tychy

Tychy,śląskie

15 000 zł600 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia : wydzielona powierzchnia magazynowa 600m2 ( możliwość najmu w dwóch różnych modułach prostokąt 10,6mX60m oraz zbliżony do kwadratu 23,5mX26m ) Dane techniczne: -wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Tadeusza Kościuszki

Częstochowa,śląskie

14 zł/m²128 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjny lokal handlowo-usługowy w samym centrum Częstochowy. Budynek ma 3 kondygnacje. (parter, piętro i piwnice) Powierzchnia 127,5 m2. Wejście bezpośrednio z chodnika. Bardzo dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

5 800 000 zł1 000 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękną kamienicę w centrum miasta przy ul. Słowackiego. Budynek składa się z czterech kondygnacji o łącznej powierzchni w ok 1000m2. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Reja

Bytom,śląskie

990 zł24 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *mieszkanie po generalnym remoncie - nowe okna, instalacja, wyposażenie *elektryczne ogrzewanie *powierzchnia 24 m2 *1 piętro *pełne wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chorzów

Chorzów,śląskie

328 334 zł36 m² 9 050 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy wykończenie pod klucz! Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, bez podatku pcc! Przedstawiamy Państwu wyjątkowy, nowoczesny projekt stworzony z myślą o osobach aktywnych, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Katowice

Katowice,śląskie

587 637 zł44 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:14/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kupując U nas nie zapłacisz prowizji bezpośrednio od dewelopera, mieszkania wykończone pod klucz, opis inwestycji: oferujemy Państwu wyjątkową możliwość zakupu prestiżowych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Katowice,śląskie

499 000 zł60 m² 8 317 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż w Katowicach Osiedle Tysiąclecia, ul. Bolesława Chrobrego Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m, położone na 12. piętrze w 13-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bohaterów Westerplatte

Rybnik,śląskie

1 450 zł46 m² 31,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem po kapitalnym remoncie. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w niskim bloku przy ul. Westerplatte. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tarnogórska

Gliwice,śląskie

665 000 zł86 m² 7 722,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Szukasz przestronnego mieszkania, które nie wymaga remontu? Mamy coś idealnego dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Gliwicach , które spełni Twoje oczekiwania w zakresie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Rydzowa

Wilamowice,śląskie

770 000 zł5 320 m² 144,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w Skoczowie obręb Wilamowice, zaledwie 2km od centrum. Nieruchomość składa się z trzech działek ewidencyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Lisa

Katowice,śląskie

1 150 zł24 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul. Lisa 9 *powierzchnia 24 m2 *parter *ogrzewanie elektryczne *okolica, w której mieści się mieszkanie jest doskonale skomunikowana, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Katowice

Katowice,śląskie

32 561 zł1 205 m² 27,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia budynek magazynowo-biurowy O łącznej powierzchni 1205,6m 2 , na który składają się: 1.CZĘŚĆ MAGAZYNOWO-PRODUKCYJNA 603,05m 2 -parter, -1 brama z poziomu 0, -posadzka niepylna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kijowska

Katowice,śląskie

475 000 zł42 m² 11 229 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu do sprzedaży w pełni wyposażony 2 pokojowy, przytulny i jasny apartament na nowoczesnym Osiedlu Franciszkańskim. Gotowy do zamieszkania lub wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bytkowska

Katowice,śląskie

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas w Expander oferta nowoczesnego dwupokojowego klimatyzowanego apartamentu przy ul.Bytkowskiej wraz z przynależnym miejscem parkingowym w garażu podziemnym i komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Zabrze

Zabrze,śląskie

23 000 zł1 500 m² 15,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: hala produkcyjna 1500m (2 nawy po 750m ) Dane techniczne: -wjazd z poziomu 0, -4 bramy wjazdowe (wys. 4,4m, szer. 3,8m), -3 suwnice o udźwigu 5t (wysokość do haka suwnicy 5m),.