dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 789 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 789 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojewódzka

Katowice,śląskie

662 000 zł95 m² 7 002 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe mieszkanie położone w kamienicy w samym centrum Katowic. W pobliżu restauracje, sklepy, teatr, hotel. Mieszkanie gotowe do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Reja

Bytom,śląskie

890 zł20 m² 44,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *mieszkanie po generalnym remoncie - nowe okna, instalacja, wyposażenie *elektryczne ogrzewanie *powierzchnia 20 m2 *parter *pełne wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Juszczyna

Juszczyna,śląskie

210 000 zł1 962 m² 107,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę w miejscowości Juszczyna, powiat żywiecki. Działka o przeznaczaniu h3us- tereny sportu i rekreacji o powierzchni 1962 m2. H3us-okoóo 1442m2,ze-około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turystyczna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

222 000 zł56 m² 3 985,64 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie typu M-4 o pow. 55,7 m2, znajdujące się na widokowym 10 piętrze bloku przy ul. Turystycznej. Składa się z trzech pokoi, kuchni otwartej na salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poleska

Częstochowa,śląskie

2 550 zł41 m² 62 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w nowoczesnym stylu z dużym balkonem. Nowe, zamykane osiedle w Częstochowie. Prezentuje; aleja Nieruchomości lokalizacja; częstochowa, parkitka, ul. Poleska. O mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Cieszyńska

Zabrze,śląskie

1 150 zł15 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia jasna kawalerka przy ulicy Cieszyńskiej 6 *powierzchnia 15 m2 *parter *elektryczne ogrzewanie *zewnętrzne miejsce postojowe *pełne wyposażenie i umeblowanie (pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

299 000 zł57 m² 5 245,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 57m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Raków. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turystyczna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

219 000 zł56 m² 3 931,78 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania typu m-4 położonego na widokowym dziesiątym piętrze w bloku przy ul.Turystycznej. Mieszkanie o powierzchni 55,70m2 z przynależną komórką na dziewiątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

360 000 zł42 m² 8 571 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie, zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Kultury i Wypoczynku z tężnią solankową. Nieruchomość ma 42m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Wisła

Wisła,śląskie

660 000 zł74 m² 8 918,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferta z prowizją 0%. Kupując nieruchomość nie płacisz wynagrodzenia biura nieruchomości. Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Wisła os. Belweder Okazja. Cena obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, Plac Chopina

Ruda Śląska,śląskie

860 000 zł776 m² 1 108,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:910 m²

- - restauracja Pianka / Bar Pianka - Ruda Śląska - Oferta na wyłączność - Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nie tyle samej nieruchomości, ale gotowego pomysłu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Bielsko-Biała,śląskie

776 966 zł66 m² 11 808 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatnia szansa na wyprowadzkę! Nie przegap okazji! Jak mówi stare przysłowie: najlepsze rzeczy w życiu są za darmo. No może nie wszystko, ale dwie rzeczy na pewno! Kupując to mieszkanie, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Katowice

Katowice,śląskie

2 800 000 zł290 m² 9 655,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 894 m²

Na sprzedaż wolnostojący, parterowy, bardzo słoneczny dom o powierzchni całkowitej 290 m2 w Tarnowskich Górach - Osiedle Kolejarzy. Nieruchomość usytuowana na pięknie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Racibórz,śląskie

365 000 zł59 m² 6 186,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta mieszkania na czwartym piętrze o powierzchni 59m2 w niskim bloku. Skład się z salonu z wyjściem na balkon, łazienki, przedpokoju z zabudowaną szafą, kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Porąbka,śląskie

459 000 zł124 m² 3 701,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:759 m²

Dom w górach - Wielka Puszcza - Porąbka - pow. bielski - woj. śląskie. Nieruchomość w otoczeniu lasu, piękny widok, świetna lokalizacja. Dom gotowy do zamieszkania, możliwość remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Syriusza

Gliwice,śląskie

1 700 zł31 m² 54,86 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka: lokalizacja: gliwice, osiedle Kopernika, ul. Syriusza. Rodzaj nieruchomości: lokal mieszkalny w bloku po termomodernizacji. Układ: pokój z wyjściem na balkon, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielsko-Biała,śląskie

570 000 zł59 m² 9 662,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nowoczesne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem i przynależną piwnicą, świetna lokalizacja - Bielsko-Biała Leszczyny. Na sprzedaż mieszkanie M4 w bardzo dobrej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zimorodka

Gliwice,śląskie

250 000 zł38 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Prezentujemy mieszkanie zlokalizowane przy ul. Zimorodka w Gliwicach. Doskonale zaprojektowany układ pomieszczeń sprawia, że przestrzeń jest wykorzystana maksymalnie efektywnie, a każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Bytom,śląskie

259 000 zł56 m² 4 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Witaj Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w Szombierkach na ul. Wyzwolenia. Samych Szombierek zachwalać nie trzeba - to spokojna , zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Międzyrzecze Górne

Międzyrzecze Górne,śląskie

999 000 zł492 m² 2 030,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Tylko u nas Okazja! Oferujemy do sprzedaży dwa domy, jeden dom przedwojenny w Międzyrzeczu Górnym na granicy z dzielnicą Stare Bielsko Dom o powierzchni 400 m2. położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chalotta

Rybnik,śląskie

270 500 zł50 m² 5 410 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż oferowane jest przestronne mieszkanie o powierzchni 50 m + piwnica 2,94 m2, położone na 9. piętrze w wieżowcu z windą przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Katowice,śląskie

44,63 zł/m²112 m² 4 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie przeznaczone do wynajęcia na działalność biurową zlokalizowane na 1 piętrze atrakcyjnej kamienicy z windą w prestiżowej lokalizacji Katowic, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brenna

Brenna,śląskie

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w centrum Brennej. Mieszkanie ma powierzchnię około 48m2 i zlokalizowane jest na poddaszu domu wielorodzinnego, w którym znajdują się wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marusarzówny

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

155 000 zł36 m² 4 305,56 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania typu m-2, położonego na widokowym dziewiątym piętrze w bloku przy ul.Marusarzówny. Składa się z przestronnego pokoju z możliwością przedzielenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Bursztynowa

Częstochowa,śląskie

1 200 zł35 m²

 

Piętro:parter/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 200 zł

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do wynajęcia pokój dwuosobowy zlokalizowany w domu wolnostojącym z osobnym wejściem położony w dzielnicy Mirów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Skoczów

Skoczów,śląskie

2 200 zł36 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Skoczów| harbutowice| Bezczynszowe Apartamenty Premium Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w kameralnym budynku, w którym znajduje się tylko 6 mieszkań. Piętro, 36,5 m2, 2 pokoje. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Skrzyneckiego

Częstochowa,śląskie

1 290 zł19 m² 67,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulna kawalerka przy Politechnice Częstochowskiej *powierzchnia 20 m2 *4 piętro *centralne ogrzewanie *idealna dla singla lub pary *w pobliżu Politechnika i Uniwersytet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Tychy

Tychy,śląskie

35,71 zł/m²42 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Tychy - stare tychy Zapraszamy do wynajmu atrakcyjnego lokalu w Tychach, na Starych Tychach, o łącznej powierzchni 42m2. Ten przestronny lokal znajduje się na parterze, co zapewnia doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boliny

Mysłowice,śląskie

178 000 zł62 m² 2 870,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62m2 w Mysłowicach przy ul. Boliny-które znajduje się w Kamienicy. W skład mieszkania wchodzi: - oddzielna kuchnia - salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamenhofa

Katowice,śląskie

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Zamenhofa 14 *powierzchnia 38 m2 *piętro 3 *ogrzewanie miejskie Wyposażenie: *pokój dzienny z aneksem kuchennym: rozkładana sofa ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Styczyńskiego

Chorzów,śląskie

350 000 zł69 m² 5 053,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w Realton! Klucze w biurze - zadzwoń i umów się na prezentacje! Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego! 0% Prowizji Dwupoziomowe mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turystyczna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

264 000 zł70 m² 3 744,68 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie typu M-6 o pow. 70,51 m , położone na idealnym I piętrze, w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie w układzie 3x1, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Zabrze

Zabrze,śląskie

44 352 zł2 800 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szanowni Państwo, oferujemy do wynajęcia powierzchnie w nowoczesnym magazynie zlokalizowanym w Zabrzu, w strefie przemysłowej. Powierzchnia dostępna będzie od 04q2023 Wielkość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona

Bielsko-Biała,śląskie

165 000 zł264 m² 625 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Rodzinny Ogródek Działkowy rod Matecznik w Bielsku-Białej przy ul. Gościnnej. Na działce postawiony domek rekreacyjny - dwupoziomowy. Ogródek świetnie usytuowany, zagospodarowany - trawa, krzewy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Knurów

Knurów,śląskie

277 000 zł35 m² 7 936,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w doskonałej lokalizacji w Knurowie. Mieszkanie przeszło gruntowny remont w 2017 roku. Zostały wymienione między innymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Mysłowice

Mysłowice,śląskie

35 150 zł2 350 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szanowni Państwo, oferujemy do wynajęcia powierzchnie w nowoczesnym magazynie zlokalizowanym w okolicy Mysłowic. Powierzchnia dostępna jest od zaraz. Przykładowa powierzchnia magazynowa: 2350.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmonautów

Gliwice,śląskie

260 400 zł37 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie,przy ulicy kosmonautów(gliwice-Łabędy) zlokalizowane w spokojnej okolicy przy lesie. Idealne dla osób ceniących sobie ciszę i kontakt z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Ustroń

Ustroń,śląskie

239 000 zł18 m² 13 277,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Nowa atrakcyjna cena - 239.000 zł. Ustroń w urokliwej dzielnicy Jaszowiec polecam kawalerkę z oznaczonym miejscem parkingowym na terenie obiektu. Mieszkanie o powierzchni 18 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Gliwice,śląskie

2 500 zł48 m² 52,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie po generalnym remoncie na Sikorniku w Gliwicach. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, przejściowy salon, kuchnia, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Katowice,śląskie

2 400 zł78 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

english version below Do wynajęcia przepiękne mieszkanie położone w zabytkowym Nikiszowcu przy ul. Świętej Anny. Mieszkanie już od samego wejścia zachwyca olbrzymią przestrzenią, wysokimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lenartowicza

Bielsko-Biała,śląskie

359 000 zł50 m² 7 180 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Tylko w Best Nest Nieruchomości prezentujemy Państwu ustawne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 zlokalizowane w budynku przy ul. Lenartowicza w Bielsku-Białej. Nieruchomość.