dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 777 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 777 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

561 787 zł60 m² 9 363,11 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Jedyny taki i zarazem najlepszy układ 3 pokoi na inwestycji, dużymi tarasem na południe. Dodatkowo przepiękny widok na panoramę miasta. Wyprzedaż apartamentów w lokalizacji Oś. Kukułek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pawłowice

Pawłowice,śląskie

499 900 zł101 m² 4 949,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Ostatni segment w atrakcyjnej lokalizacji. Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 101m2 każdy. Nieruchomości położone są na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, Załęże

Katowice,śląskie

12 000 000 zł2 835 m² 4 232,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 211 m²

Katowice załęże Do sprzedaży 6-cio kondygnacyjny budynek o funkcji biurowo-magazynowej. Budynek po częściowym remoncie obejmującym ok. 70 % powierzchni. Konstrukcja szkieletowa pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Frenzla

Bytom,śląskie

167 700 zł645 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki budowlane w Bytomiu przy ul. Frenzla/nikla ( Miechowice ). Teren podzielony na 31 działek o różnych powierzchniach (od 600m2 - 1057m2). W Planie Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dickensa

Gliwice,śląskie

690 000 zł60 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania, nowe, komfortowe mieszkanie położone na osiedlu Radosnym, na ulicy Dickensa. Nowy budynek, oddany do użytku w 2024 roku. Świetna lokalizacja, blisko Strefy Ekonomicznej, dobry wyjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jankowskiego

Ruda Śląska,śląskie

209 000 zł44 m² 4 782,61 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Komfortowe mieszkanie w dobrej lokalizacji w dzielnicy Wirek, do własnej aranżacji. Ruda Śląska Wirek, ul. Alojzego Jankowskiego 16b Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie umiejscowione na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przemysłowa

Tychy,śląskie

1 700 zł62 m² 27,42 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie z balkonem przy ulicy Przemysłowej 15 *powierzchnia 62 m2 *7 piętro *ogrzewanie miejskie Wyposażenie: *salon: kanapa rozkładana, regały,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Częstochowa,śląskie

349 999 zł35 m² 9 999,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Piękne mieszkanie dwupokojowe, z dużym tarasem, na nowoczesnym osiedlu w sercu dzielnicy Parkitka. Wysoki standard materiałów. Łazienka wykończona w nowoczesnym loftowym stylu. Duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bytom

Bytom,śląskie

231 920 zł892 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Atrakcyjne działki budowlane w Bytomiu - Miechowice ul. Księdza Jana Frenzla / ul. Józefa Nickla Na sprzedaż działka o powierzchni 892 m2, w kształcie nieregularnego trapezu, płaska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zygmunta Starego

Gliwice,śląskie

1 690 zł30 m² 56,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia niewielkie, przytulne mieszkanie w Śródmieściu Gliwic. Ze względu na wielkość przeznaczone dla jednej osoby (maksymalnie dwóch). Bardzo dobra lokalizacja blisko ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Katowice,śląskie

441 840 zł39 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły - tel 0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% - Zakup mieszkania z balkonem/tarasem lub ogródkiem od Developera! Dzwoniąc na to ogłoszenie bezpłatnie zyskujesz: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kingi

Częstochowa,śląskie

1 190 000 zł315 m² 3 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:763 m²

Ema Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 315 m2 usytuowany w bardzo atrakcyjnej części Częstochowy w dzielnicy podjasnogórskiej przy ul.Św.Kingi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tychy

Tychy,śląskie

290 000 zł48 m² 6 063,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

#M3 - idealne na start. . Z ogródkiem. Z komórką W budynku gospodarczym. szybki dojazd w każdym kierunku Ofertą jest bezczynszowe mieszkanie w stanie do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Bielsko-Biała,śląskie

369 000 zł54 m² 6 858,74 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W naszym biurze! Zapraszamy na prezentację 3 pokojowego, jasnego mieszkania zlokalizowanego na wysokim parterze w 10-piętrowym bloku na os. Słonecznym przy Ul. Malczewskiego 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Częstochowa,śląskie

803 500 zł73 m² 10 999,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeden z ostatnich apartamentów gotowych do odbioru. Idealny dla tych, którzy nie chcą czekać! Lokal nr 1. Mieszkanie na parterze z tarasem na Osiedlu Brzozowym. Osiedle składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Browarna

Bielsko-Biała,śląskie

85 zł/m²18 m² 1 488 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferuję na wynajem powierzchnie biurowa przeznaczona pod usługi medyczne, kancelarie prawne, notarialne itp Bardzo wysoka jakość wykończenia. Parking Pomieszczenie socjalne Toaleta Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Sosnowiec,śląskie

249 000 zł44 m² 5 595,51 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na Sprzedaż w Idealnej Lokalizacji- sosnowiec, ul. Hallera! Cena ofertowa: 249 000zł Lokalizacja i okolica: sosnowiec, rudna, ul. Hallera W najbliższej okolicy znajdziemy: - sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Cieszyn

Cieszyn,śląskie

580 000 zł80 m² 7 204,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu banotówka. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w bloku bez windy. Powierzchnia mieszkania to 80.5m2. Do mieszkania przynależy duża piwnica. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Górki Wielkie

Górki Wielkie,śląskie

99 000 zł508 m² 194,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta tylko W naszym biurze prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną W górkach wielkich. Działka budowlana w Górkach Wielkich przy ulicy Grabowej- bardzo cicha i ustronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Katowice,śląskie

1 137 600 zł76 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pewel Ślemieńska

Pewel Ślemieńska,śląskie

110 000 zł1 100 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z szczegółami oferty sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1100 m2, mieszczącej się w miejscowości Pewel Ślemieńska w powiecie żywieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

377 000 zł56 m² 6 732,14 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Drzwi Otwarte 01-05.08 ( w godzinach 9-18 w sobotę od 9 do 14 ) gdzie znajdziecie Bezpośrednią OFERTĘ w najlepszych CENACH! Jedyny taki i zarazem NAJLEPSZY układ 3 pokoi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Toporowice

Toporowice,śląskie

260 000 zł2 500 m² 104 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

- nowa oferta - okazja - Działka budowlana o przeznaczeniu mieszkaniowym - Toporowice - - uwaga! W dniach 13.09 - 21.09.2024r. przebywam na urlopie wypoczynkowym! Proszę o kontakt od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Słonecznikowa

Katowice,śląskie

934 000 zł100 m² 9 377,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiam Państwu nowoczesny, 99,6-metrowy dom, zlokalizowany na rodzinnym, zamkniętym osiedlu w Katowicach. Ten dom to idealne miejsce dla rodziny, zapewniające komfort, bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Bielsko-Biała,śląskie

347 000 zł46 m² 7 543,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Lokale użytkowe z funkcją mieszkalną! Sobieskiego 174 Doskonały lokal pod inwestycje! numer trzy ( 3 ) na załączonym rzucie. Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Przyszowska

Gliwice,śląskie

560 000 zł125 m² 4 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 190 m²

Witam Oferuję do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 125m2 ,wraz z wolnostojącym budynkiem murowanym o powierzchni 200m2. Gliwice ul.Przyszowska 7 Oferta na WYŁACZNOŚĆ Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

419 000 zł53 m² 7 884,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci pcc! bezczynszowe! doskonała lokalizacja! Do sprzedania trzy ostatnie mieszkania w doskonałej lokalizacji w Tarnowskich Górach - Bobrowniki Śląskie. Dostępne mieszkania :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kamienna

Bieruń,śląskie

209 000 zł978 m² 213,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z mediami: wodociąg, kanalizacja i prąd na działce Bieruń Stary ul. Kamienna, pow. 978 m2 Piękna działka budowlana z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Zabrze,śląskie

1 400 zł42 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko w Realton Nieruchomości Najem okazjonalny! 2 Pokoje | 42 m2 Spokojna, dobrze skomunikowana lokalizacja | ul. Żwirki i Wigury - dzielnica Mikulczyce Po remoncie Przedstawiamy państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Nowy Bytom

Ruda Śląska,śląskie

32 zł/m²74 m² 2 369 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ruda śląska - nowy bytom - hallera Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 74,03m2, usytuowany na 1 piętrze w budynku biurowym. Lokal składa się z 4 pomieszczeń (20,51m2, 29,41m2, 13,78m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

389 980 zł57 m² 6 841,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Drzwi Otwarte 29-31.07 ( w godzinach 9-18 ) gdzie znajdziecie Bezpośrednią OFERTĘ w najlepszych CENACH! Specjalna okazja na zakup pięknego, przestrzennego mieszkania w wyjątkowej cenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rybnik,śląskie

399 000 zł175 m² 2 280 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:548 m²

oferta na wyłączność biura Przedmiotem oferty jest budynek wolnostojący w stanie surowym zamkniętym o pow. użytkowej 132 m2 , zlokalizowany w Rybniku przy ulicy Stefana Żeromskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Browarna

Bielsko-Biała,śląskie

85 zł/m²18 m² 1 488 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferuję na wynajem powierzchnie biurowa przeznaczona pod usługi medyczne, gabinety kosmetyczne, gabinety psychologiczne, terapeutyczne itp Bardzo wysoka jakość wykończenia. Parking Pomieszczenie socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jaskrów,śląskie

999 000 zł379 m² 2 635,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 709 m²

Tylko teraz, wyjątkowa cena 999 000 zł obowiązuje do końca lipca. Nie przegap tej okazji, by stać się właścicielem wymarzonego domu w atrakcyjnej cenie. Ema Nieruchomości serdecznie zaprasza do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

29 zł/m²35 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok 35 m kw, w Rudzie Śląskiej na wysokim parterze. Opis obiektu: lokal użytkowy znajduje się w budynku biurowym na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słoneczna

Katowice,śląskie

565 301 zł60 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania w nowej inwestycji położonej w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Katowic - Koszutce.! kupuj bezpośrednio od dewelopera - bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

325 000 zł342 m² 950,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:780 m²

Wymarzony dom 438,3m2 dla rodziny, działka 780 m2 w bardzo atrakcyjnej cenie oraz lokalizacji! Wymarzony dom dla rodziny. Dom jest wolnostojący z garażem w stanie surowym zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ornontowice

Ornontowice,śląskie

545 000 zł180 m² 3 027,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 309 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Ornontowice. Oferowana nieruchomość składa się z piętrowego domu o pow. 180 m2 z tarasem/werandą, budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Targowa

Wancerzów,śląskie

360 000 zł100 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 490 m²

Mam do sprzedania dom po babci i dziadku, znajdujący się w malowniczej miejscowości Wancerzów pod Częstochową. Dom jest wolnostojący, jednorodzinny, ma powierzchnię użytkową około 78 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Stroma

Dębowiec,śląskie

105 060 zł1 236 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka budowlana w Dębowcu przy ulicy Stromej powiat cieszyński województwo śląskie w odległości od Skoczowa 5km Cieszyna13km Ustronia 15km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grottgera

Sosnowiec,śląskie

239 000 zł27 m² 8 851,85 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker sprzedane-sprzedaż bezpośrednia! Piętro:7(szczęśliwe piętro) Kuchnia;Nieduża, ale w pełni wyposażona Łazienka;Wyposażona w wannę.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij