dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 777 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 777 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szczecińska

Chorzów,śląskie

1 100 zł31 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w Chorzowie przy ul. Szczecińskiej 10, mieszkanie położone jest w zadbanym bloku na 5 piętrze. Plusem lokalu jest przede wszystkim lokalizacja, bardzo szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłodnicka

Gliwice,śląskie

1 590 zł31 m² 51,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia 2 pokoje przy ulicy Kłodnickiej 10 *powierzchnia 31 m2 *piętro 3 *ogrzewanie gazowe *bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu Politechnika Śląska oraz główna ulica miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Zabrze

Zabrze,śląskie

37 400 zł1 700 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: moduł magazynowy o powierzchni 1700m 2 Specyfikacja techniczna: wysokość 10,5m, wymiary hali 48,9x36,5m, rozstaw słupów 12mX24m 3 doki, 1 brama z poziomu 0, posadzka niepylna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

319 000 zł53 m² 6 031,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52 ,89 m2 w Sosnowcu Dzielnica Pogoń w skład którego wchodzi: - przestronna kuchnia - duży salon - dwie sypialnie - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Gliwice

Gliwice,śląskie

189 000 zł30 m² 6 293,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Polecam serdecznie kawalerkę po kapitalnym remoncie Z parkingiem I małą sypialnią. Mieszkanie znajduje się w ocieplonej oficynie budynku w dzielnicy politechnika/baildona. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cmentarna

Chorzów,śląskie

1 250 zł26 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Cmentarnej 24 *mieszkanie po generalnym remoncie - nowe okna, instalacja, wyposażenie *elektryczne ogrzewanie *2 piętro *powierzchnia 26 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wisła

Wisła,śląskie

670 000 zł130 m² 5 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:911 m²

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Przepiękna okolica pozbawiona zgiełku miasta. Górski klimat osiągnięty pomimo dosyć bliskiego sąsiedztwa kilku domów. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

7 000 zł2 000 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na wynajem wybrukowany plac O powierzchni około 2000 mkw. W cenie 3,50 zł/ mkw. zlokalizowany w obiekcie magazynowo-handlowo-usługowym w przemysłowej dzielnicy miasta Bielska-Białej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

373 400 zł53 m² 7 084,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w cichej okolicy blisko natury! Miejsce idealne dla rodzin z dziećmi, młodych osób jak i seniorów. Bezpieczeństwo i spokój na pierwszym miejscu. Prezentowane mieszkanie: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kominka

Katowice,śląskie

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50 m2 z balkonem i pięknym widokiem tuż obok awf. Miejsce postojowe w cenie. Lokalizacja: ul. Kominka 2 w Katowicach - po drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Katowice

Katowice,śląskie

1 300 000 zł3 000 m² 433,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Przedmiotem sprzedaży jest konstrukcja modułowa hali o powierzchni ok 3000m2. Konstrukcja budynku prefabrykowana, modułowa. Budynek zaprojektowano w konstrukcji stalowych powtarzalnych przęseł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Polna

Ostrów,śląskie

91 000 zł2 491 m² 36,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla osób ceniących ciszę, spokój i bliskość natury. Do sprzedania działka budowlana o powierzchni około 2491 m2 położona w zielonej i spokojniej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

486 000 zł87 m² 5 586,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dzień dobry. Chciałem zaoferować Państwu funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 87m2 zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej , przy ul. Stefana Żeromskiego Lokal położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

10 500 zł120 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zamieszkaj tam, gdzie inni jeżdżą na wakacje! Wynajmij dom z widokiem na Beskid Żywiecki. Oferta przykładowa. Prosimy nie kontaktować się. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Oświęcimska

Mysłowice,śląskie

31,03 zł/m²58 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowo - handlowy w sąsiedztwie dworca autobusowego oraz dworca pkp krótko: mysłowice Oświęcimska / Wysockiego 2a | lokal po gastronomii | obok dworca pkp opłaty: - całkowity miesięczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

317 027 zł39 m² 8 211,01 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mega rabaty ceny lokali! rabat na materiały budowlane 25% szczegóły- tel! 0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% - Zakup mieszkania z balkonem od Developera. Dzwoniąc na to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia atrakcyjny apartament zlokalizowany na os.Radosnym w Gliwicach. Osiedle Radosne to zamknięty i monitorowany kompleks nowoczesnych budynków charakteryzujących się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Akacjowa

Bielsko-Biała,śląskie

729 000 zł190 m² 3 836,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:673 m²

Tylko u nas Okazja! Oferujemy do sprzedaży dom w Bielsku Białej okolice Hulanki. Dom o powierzchni ok. 190 m2. położony na działce ok.673m2 (dł.30m x szer.25m). Dom z działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Andersa

Gliwice,śląskie

699 000 zł103 m² 6 786,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu ponad 100 metrowe, słoneczne mieszkanie dwupoziomowe mieszczące się w Gliwicach przy ul. Andersa. Prestiżowe i nietuzinkowe mieszkanie mieści się na 1 i 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mariacka

Sosnowiec,śląskie

900 zł26 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Mariackiej 12 *powierzchnia 26 m2 *piętro 3 *ogrzewanie centralne *przyjazne dla zwierząt Wyposażenie: *pokój:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

720 zł40 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn znajdujący się w centrum Czechowic-Dziedzic. Idelany pod magazyn prodykcyjny lub handlowy. Pomieszczenia ogrzewane, suche. Przed budynkiem znajduje się parking. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Wąsosz

Wąsosz,śląskie

227 500 zł3 500 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka/las w miejscowości Wąsosz gmina Koniecpol. Szerokość działki 25 Długość działki 140 Uwaga: możliwość zakupu wielu działek w pakiecie (łącznie 20 działek) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Częstochowa,śląskie

8 500 zł220 m² 38,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Duży dom wielorodzinny na Wierzchowisku gotowy do zamieszkania. Piękna działka o powierzchni 1940 m2 o ładnym kształcie 37 m szerokości. Do domu są dwa osobne wejścia. W domu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

1 900 zł49 m² 38,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

*** Mieszkanie do wynajęcia *** dla wymagających pachnie świeżością Z przyjemnością przedstawiam Państwu najnowszą ofertę wynajmu lokalu mieszkalnego o powierzchni użytkowej 49,05 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorskiego

Katowice,śląskie

3 000 zł81 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie w wieżowcu na Osiedlu Paderewskiego, katowice, ulica Sikorskiego Zapraszamy do wynajmu przestronnego mieszkania na parterze, w wieżowcu, z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliny

Chorzów,śląskie

229 000 zł56 m² 4 089,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż: mieszkanie w Chorzowie Batorym, ul. Kaliny Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w Chorzowie Batorym przy ulicy Kaliny. Lokal znajduje się na drugim piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Międzyblokowa

Ruda Śląska,śląskie

1 200 zł28 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka położona w Rudzie Śląskiej w dzielnicy Halemba na ul. Międzyblokowa. Do dyspozycji przyszłego najemcy jest: - duży salon z rozkładaną sofą, szafą, stołem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

850 000 zł125 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania bezczynszowe mieszkanie z własnym ogrodem w Bielsku-Białej dzielnica Wapienica , doskonała lokalizacja Do sprzedania bezczynszowe mieszkanie w Bielsku-Białej w podziale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

155 000 zł37 m² 4 154,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Idealna oferta dla osób, które cenią sobie ciszę, spokój i dobrą lokalizację! Na sprzedaż mieszkanie o pow. 37,31 m2 z dużym potencjałem i wieloma możliwościami - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Różana

Tychy,śląskie

570 000 zł833 m² 684,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tychy Czułów, ul. Tulipanów / Różana miejscowy plan zagospodarowania W trakcie uchwalania dla dewelopera, dla inwestora indywidualnego obok nowej zabudowy Do sprzedaży działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

489 000 zł37 m² 13 216,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w Katowic w dzielnicy Kostuchna Mieszkanie zajduje się na 3 piętrze w nowo powstałym apartamentowcu w 2023r Rozkład pomieszczeń: - otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bytom

Bytom,śląskie

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowa nieruchomość usytuowana jest w niskim bloku z cegły świeżo ocieplonym. Z bezpłatnym parkingiem. Luksusowe mieszkanie jest bardzo ustawne, umeblowane i wygodne, ma 50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Wróblewskiego

Siemianowice Śląskie,śląskie

89 000 zł17 m² 5 174,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy do sprzedaży garaż murowany o powierzchni 17.20 m2 położony w kompleksie garaży przy ulicy Wróblewskiego w Siemianowicach Śląskich dzielnica Bytków. W garażu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

430 800 zł66 m² 6 498,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Oferujemy do sprzedaży nowy lokal z dwoma witrynami do własnej aranżacji usytuowany na parterze prestiżowej, trzypiętrowej, całkowicie odrestaurowanej kamienicy w Siemianowicach Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Darwina

Tychy,śląskie

359 000 zł47 m² 7 638,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opis Mieszkanie Tychy, ul. Darwina, 47 m2 - 359 000 zł Przedstawiam, na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z balkonem o powierzchni 47m2. Mieszkanie zlokalizowane jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łużycka

Gliwice,śląskie

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w ścisłym centrum Gliwic na ulicy Łużyckiej. Świetna lokalizacja - 100 metrów od Politechniki Śląskiej, 500 metrów od Starówki. Mieszkanie po remoncie kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

299 000 zł43 m² 6 953,49 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sośnica. Słoneczne, ciepłe mieszkanie usytuowane w wieżowcu. Pow. 42,78 m2, 2 pokoje, p. 2/10. Niezależne wejścia do wszystkich pomieszczeń. C.o. miejskie. C.w. - junkers (nowy). Balkon. Ściany:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cegielniana

Bytom,śląskie

699 000 zł100 m² 6 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kupujący zwolniony z 2% pcc! Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w Bytomiu przy ul. Cegielnianej- zaledwie 2km od Rynku w Bytomiu! Projekt 'w malinówkach 2b' Domy są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Urbana

Zabrze,śląskie

434 600 zł53 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowy apartament z tarasem położony w Zabrzu przy ul. Urbana 5 Słoneczne i ciche z wyposażoną kuchnią oraz łazienką mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tychy

Tychy,śląskie

490 000 zł72 m² 6 758,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Wyłączność - nie szukaj dalej. ### Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania w Tychach na osiedlu Z Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 4-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bytom

Bytom,śląskie

899 000 zł277 m² 3 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Wyjątkowy Dom w Prestiżowej Lokalizacji - Oferta od Agencji Wisto Nieruchomości Z radością prezentujemy Państwu unikalną ofertę sprzedaży funkcjonalnego domu, dostępną poprzez renomowaną.