dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 853 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 853 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Źródlana

Ustroń,śląskie

476 483 zł40 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Promocja - niższa cena w maju! Czy marzysz o spokojnym miejscu, gdzie każdego dnia możesz cieszyć się pięknym widokiem na góry? ? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

259 999 zł40 m² 6 499,98 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Otako Nieruchomości zaprasza do oglądania M3 z dużym balkonem w śródmieściu Częstochowy Możliwość przerobienia na 3 pokoje z aneksem Powierzchnia ok 40m2 -salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Karpacka

Bielsko-Biała,śląskie

46,57 zł/m²277 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dzień Dobry, wynajmę lokal usługowo biurowy w Bielsku - Białej w biurowcu przy ul. Karpackiej 24. Lokal o powierzchni użytkowej 277 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

1 900 zł77 m² 24,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osoba do kontaktu: tel. Oferta zarezerwowana Oferta na wyłączność. Przedmiotem oferty wynajmu jest przestrzenne / klimatyczne mieszkanie położone na drugim piętrze w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Knurów

Knurów,śląskie

290 000 zł47 m² 6 116,85 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkanie o powierzchni 47,41m2 , usytułowane na dziewiątym piętrze w bloku z windą. Mieszkanie posiada 3 pokoje , kuchnię ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Patriotów

Rybnik,śląskie

45 000 zł16 m² 2 439,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Rezerwacja! Oferujemy Państwu na sprzedaż garaż o powierzchni 16,4 m2 zlokalizowany przy ulicy Patriotów w Rybniku - Boguszowicach, garaż znajduje się w rzędzie pośród innych garaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Żory,śląskie

750 000 zł102 m² 7 374,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:288 m²

Osiedle Pawła Lokaja Żory Otoczenie inwestycji stanowi zabudowa jednorodzinna, dzięki czemu jest ono spokojne, kameralne i sielskie. Można znaleźć tutaj ciszę i wytchnienie od hałaśliwego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zawada

Zawada,śląskie

94 221 zł1 083 m² 87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jeżeli cenisz sobie ciszę, spokój i relaks i masz w planie budować dom i teraz pozostaje już tylko zakup działki to mam ofertę idealną dla Ciebie - Działki w Zawadzie, 14 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piwnika-Ponurego

Sosnowiec,śląskie

329 000 zł67 m² 4 910,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Wyłącznie W realton nieruchomości! Prezentujemy Państwu mieszkanie usytuowane w Sosnowcu, przy ulicy Majora Jana Piwnika-Ponurego. Znajduje się na wysokim parterze 2-piętrowego budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Stary Targ

Cieszyn,śląskie

340 000 zł19 m² 17 894,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dochodowy lokal usługowy w centrum Cieszyna! Oferujemy na sprzedaż samodzielny lokal usługowy o powierzchni około 19 m2 w zabytkowej kamienicy usytuowanej na rogu ulic Menniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzozowa

Częstochowa,śląskie

690 000 zł70 m² 9 851,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferuję na sprzedaż ekskluzywny apartament znajdujący się przy Alei Brzozowej w dzielnicy Parkitka w Częstochowie. Mieszkanie mieści się w spokojnej części dzielnicy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Częstochowa,śląskie

350 000 zł49 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym zabezpieczonym domofonem pośród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wierzbowa

Siemianowice Śląskie,śląskie

1 800 zł28 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy na wynajem bardzo ładne, przytulne mieszkanie o powierzchni 28 m2, składające się z pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Położone jest na wysokim parterze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Bory

Pietrzykowice,śląskie

220 000 zł1 100 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na góry Oferta na wyłączność biur a. Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w Pietrzykowicach koło Żywca (kilka kilometrów do centrum). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

517 600 zł59 m² 8 755 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku IV kwartał 2025 teraz promocja! Oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

395 292 zł54 m² 7 303,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyprzedaż prawie gotowych apartamentów w lokalizacji Oś. Kukułek. W sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe w tym układzie z oknami skierowanymi na południowy wschód-zachód. * zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

500 000 zł49 m² 10 296,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja! gotowe do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż gotowy do zamieszkania 2 pokojowy lokal o powierzchni 48,56m2. Zlokalizowany na parterze na os. Sarni Stok w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Rozwojowa

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

990 000 zł10 019 m² 98,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę pod działalność produkcyjno - usługową. Oferta na wyłączność biura! Oferujemy nieruchomość o powierzchni 1 ha, która położona jest w strefie przemysłowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Ceglana

Katowice,śląskie

70 zł/m²231 m² 16 170 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

_Nowoczesne Biura Klasy A z możliwością adaptacji_ ul. Ceglana! top lokalizacja Doskonała Lokalizacja: bliskość centrum Katowic (2 km) i autostrady A4 (300 m) zapewnia wygodny dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczyrk

Szczyrk,śląskie

928 375 zł74 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż apartament W szczyrku Inwestycja znajduje się w zacisznej części Szczyrku, z dala od zgiełku i hałasu, a zaledwie kilka minut jazdy samochodem od centrum jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

365 660 zł39 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie deweloperskim, termin oddania koniec 2022r. Winda, bardzo dobra lokalizacja blisko centrum. Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: 40 000 zł zł Cena brutto m2 komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Goląsza Górna

Goląsza Górna,śląskie

439 000 zł112 m² 3 919,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Dom wolnostojący z dużą działką! | Goląsza Górna Zadzwoń Współpracując z homeon Sosnowiec biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie podpisujesz żadnych umów. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ziołowa

Katowice,śląskie

1 290 zł27 m² 47,78 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *jasne, przestronne mieszkanie z balkonem *parter *27 m2 *ogrzewanie miejskie *przeznaczone dla 1-2 osób *w pełni umeblowane i wyposażone *górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

230 000 zł38 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 39m2 położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 800 zł47 m² 38,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowo komfortowe, 2 - pokojowe mieszkanie w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Kasprzaka 52. Budynek znajduje się na spokojnym osiedlu w niskiej zabudowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Chorzowska

Gliwice,śląskie

750 zł10 m²

 

Piętro:1/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:750 zł

Chorzowska. Do wynajęcia 1 pokój w 7 - pokojowym mieszkaniu - czynsz z mediami dla 1 osoby. Wszystkie media w czynszu. Wolne od zaraz. C.o. gazowe - piec 2-funkcyjny. Kaucja w wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bażantów

Katowice,śląskie

3 500 zł61 m² 57,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko W realton! obowiązuje najem okazjonalny Prezentujemy Państwu piękny, 3-pokojowy apartament premium na wynajem o powierzchni 60,66 m2, zlokalizowany na nowym, monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orchidei

Bielsko-Biała,śląskie

325 000 zł40 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przedstawiam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Bielsku-Białej Hałcnów. Niska zabudowa, dobry dojazd do Centrum. Idealne na start lub pod wynajem. Na powierzchnię ok. 40 m2 składa się: - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Heweliusza

Zabrze,śląskie

60 zł/m²51 m² 3 084 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

* doskonała lokalizacja * Nowoczesne osiedle 1 budynek już oddany do użytku kolejny wrzesień 2023 * Możliwość własnej aranżacji wynajmowanej powierzchni, bądź zlecenie wykończenia pod konkretnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podjazdowa

Sosnowiec,śląskie

146 000 zł44 m² 3 331,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Sosnowiec, ul. Podjazdowa 6/25 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Do lokalu należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Widok

Katowice,śląskie

484 718 zł47 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu wygodne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,06 m2 na katowickim Osiedlu Ducha. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 3 piętrowego kameralnego bloku, składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

421 100 zł59 m² 7 137 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol siewierz jeziorna: ekologiczna Dzielnica nad Zalewem Przeczycko-Siewierskim Murapol Siewierz Jeziorna to wyjątkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Katowice,śląskie

1 100 zł21 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Najemca nie płaci prowizji Do wynajęcia kawalerka o pow. mieszkalnej 21 m2 w Chorzowie II przy ul. Słowackiego 8, i p centralne ogrzewanie - koszt 5 zł m2 =105zł miesięcznie woda wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Makuszyńskiego

Sosnowiec,śląskie

6 990 zł190 m² 36,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy na wynajem dom w Sosnowcu przy ul. Makuszyńskiego o powierzchni 190m2. Dobry zarówno na cele biurowe, mieszkalne, a także na cele zakwaterowania pracowników. Jedyna taka okazja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Żory,śląskie

329 900 zł55 m² 5 965,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Rezerwacja-rezerwacja-rezerwacja Mieszkanie M-4 Żory , osiedle Pawlikowskiego, atrakcyjna lokalizacja, 3 pokoje, powierzchnia 55,30m2 w układzie nrd, do wprowadzenia, 4 piętro, niski blok. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Słoneczna

Mysłów,śląskie

170 000 zł1 500 m² 113 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentuję Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni około 1500 m2 w formie prostokąta. Możliwość wydzielenia metrażu działki pod potrzeby klienta. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Krzywa

Mysłowice,śląskie

233 520 zł834 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana ładnie położona, w sąsiedztwie nowe domy. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ruda Śląska,śląskie

869 000 zł161 m² 5 397,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:238 m²

Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprosić do zakupu urokliwego, 10-letniego domu w segmentowej zabudowie narożnej. Ta niepowtarzalna nieruchomość jest gotowa do natychmiastowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Głęboka

Cieszyn,śląskie

849 000 zł86 m² 9 872,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dochodowy parter z witryną | cieszyn rynek | 86 m2 ul. Głęboka 28 Oferujemy na sprzedaż parter z witryną w unikalnej kamienicy zlokalizowanej na ul. Głębokiej w Cieszynie. Ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

397 767 zł55 m² 7 285,11 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Jedno z ostatnich mieszkanie w tym układzie, są to wschodnie 3 przestronne pokoje. Apartamenty w lokalizacji Oś. Kukułek ul. Klimontowska. Odbiór Kluczy: koniec budowy Maj 2024 Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Mysłowice

Mysłowice,śląskie

250 000 zł701 m² 356,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod lasem w Mysłowicach, morgach Prezentujemy na sprzedaż działkę pod zabudowę domem jednorodzinnym. Zostały wydane wz warunki zabudowy. Zostało wykonane przyłącze prądu,.