dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 846 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 846 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kościuszki

Myszków,śląskie

4 500 zł200 m² 22,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:146 m²

Budynek podzielono na 2 niezależnie lokale z osobnym wejściem. 1- obejmuje parter wraz z użytkowa piwnica o pow. 128 m/kw 2- zajmuje 1 piętro o pow. 72 m/kw. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Karpacka

Bielsko-Biała,śląskie

30 zł/m²300 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal o łącznej powierzchni 300m2 znajdujący w budynku przy ul. Karpackiej. W skład oferowanego lokalu wchodzi: dwupiętrowa powierzchnia magazynowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

269 000 zł31 m² 8 677,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 31m2 położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym w okolicy Skweru Sokołów Częstochowie. Mieszkanie w trakcie remontu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

295 000 zł30 m² 9 800,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Polecam serdecznie nieduże mieszkanie idealne pod inwestycję. Mieszkanie po przebudowie i świeżo po kapitalnym remoncie. Z kawalerki uzyskano dwupokojowe mieszkanie. Salon z aneksem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Mysłowice

Mysłowice,śląskie

372 320 zł2 864 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 2864m2. W okolicy domy jednorodzinne. Zielona, spokojna lokalizacja blisko centrum. Bardzo dobry dojazd do autostrady A4. Niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

2 000 zł48 m² 41,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia przestronnego mieszkania o powierzchni 47,84m2 , położonego na osiedlu Brzeziny w Czechowicach-Dziedzicach. Trzy pokojowe mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

309 900 zł44 m² 6 964,04 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Otako Nieruchomości zaprasza do oglądania M3 blisko uczelni na tysiącleciu Powierzchnia ok 44,5m2 -salon z wyjściem na duży balkon -sypialnia -kuchnia -łazienka -przedpokój Mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żorska

Tychy,śląskie

595 000 zł50 m² 11 782,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dzień otwarty - sobota 23 marca godz. 12:00 -13:00 Tychy ul. Żorska 103 Przyjdź - Zobacz - Złóż ofertę Koniecznie zadzwoń aby zapisać się na prezentację tel. *** Kupując z nami to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Olchowa

Wilkowice,śląskie

1 200 000 zł220 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:770 m²

Dom wolnostojący w urokliwej lokalizacji - wilkowice ul. Olchowa Oferujemy dom wolnostojący o łącznej powierzchni użytkowej 220m2 (plus strych 110m2 i przyziemie 110m2) usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

48 zł/m²25 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo-usługowy na wynajem! Do wynajęcia lokal o powierzchni 25 m2, usytuowany na pierwszym piętrze. Lokal składa się z jednego pomieszczenia, wspólnej kuchni oraz toalety. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

284 500 zł46 m² 6 184 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Osoba do kontaktu: tel. Oferta na wyłączność Przedmiotem oferty sprzedaży jest 3 pokojowe - widokowe / rozkładowe mieszkanie położone w budynku o bardzo dobry stanie technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

516 560 zł65 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,57 m2 położone na parterze w czteropiętrowym budynku wielorodzinnym o nowoczesnej architekturze, położonym jest w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

567 500 zł62 m² 9 482,03 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Osoba do kontaktu: tel. Oferta na wyłączność. Przedmiotem oferty sprzedaży jest komfortowe / bardzo rozkładowe / jasne - 3 pok. mieszkanie w nowoczesnym budynku z windą / o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Głożyńska

Wodzisław Śląski,śląskie

275 000 zł140 m² 1 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Własny dom W cenie mieszkania - okazja! Mam przyjemność zaoferować dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 140m2, położony na 4-arowej działce w Wodzisławiu Śląskim przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Rybnik

Rybnik,śląskie

1 700 zł64 m² 26,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bezczynszowy elegancki apartament typu M- 4 blisko centrum rybnika Apartament 3-pokojowy o powierzchni ok. 64 m2 blisko centrum miasta, znajdujący się w wolnostojącym budynku (w budynku 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ostrogórska

Sosnowiec,śląskie

295 000 zł32 m² 9 227,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezprowizyjnie, bez pcc, bez dodatkowych kosztów cena za wykończone mieszkanie Nowe 1 pokojowe mieszkanie 29,80 m2 na parterze w bardzo dobrej lokalizacji! Lokal nr 6a Mieszkanie doskonałe zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

205 000 zł38 m² 5 466,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 37,5 m 2 usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku w dzielnicy Raków przy W. Sieroszewskiego. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Bielsko-Biała,śląskie

313 680 zł44 m² 7 140,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 przestronne pokoje, centrum Bielska-Białej, tuż obok Dworca, piękne Zielone Patio dla mieszkańców oraz Prywatny Ogródek! To wszystko możesz mieć nie wydając więcej niż 313 680 zł! I co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Skośna

Pewel Ślemieńska,śląskie

295 000 zł64 m² 4 609,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Oferujemy do sprzedaż dom do remontu o powierzchni 64 metry kwadratowe na działce o powierzchni 1700 metrów kwadratowych droga dojazdowa gminna utwardzona (płyty betonowe ) Dom składa się :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

759 000 zł73 m² 10 350,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bezprowizyjnie, bez pcc, bez dodatkowych kosztów Nowe 4 pokojowe mieszkanie 73,33 m2 na 6 piętrze w bardzo dobrej lokalizacji! Lokal nr 77a Mieszkanie doskonałe zarówno jako inwestycja jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

229 260 zł29 m² 7 905,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka Z oknami na południe. Wielka Wyprzedaż mieszkań już prawie gotowych. Zadzwoń i umów się na spotkanie Mieszkanie kupują Państwo bezpośrednio od Dewelopera! Nie płacąc żadnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bytom

Bytom,śląskie

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48m2 w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - pokój dziecięcy/gabinet/garderoba - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

524 856 zł69 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69,06 m 2 położone na parterze w czteropiętrowym budynku wielorodzinnym o nowoczesnej architekturze, położonym jest w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kamienna

Piekary Śląskie,śląskie

119,05 zł/m²10 m² 1 250 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy do wynajmu lokal o powierzchni 10,5 m2 w pawilonie handlowo - usługowym przy ulicy Kamiennej w Piekarach Śląskich, składający się z 1 pomieszczenia. Do budynku przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Sosnowiec,śląskie

299 000 zł50 m² 5 980 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 m2 w Sosnowcu przy ulicy Jagiellońskiej w skład którego wchodzą: - salon z aneksem kuchennym - 2 pokoje wraz z antresolami -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Bytom,śląskie

175 000 zł61 m² 2 882,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja bez prowizji - całość kosztów obsługi biura ponosi właściciel oferta na wyłączność Przestronne mieszkanie w centrum Bytomia na 1-szym piętrze z piwnic ą i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Raciborska

Katowice,śląskie

565 000 zł49 m² 11 575,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Budynek w wysokim standardzie, stan deweloperski, mieszkanie posiada koncepcje aranżacji, na życzenie Kupującego możliwość wykończenia pod klucz (prace wykończeniowe wg odrębnej wyceny).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reptowska

Bytom,śląskie

1 500 zł48 m² 31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiam Państwu trzypokojowe mieszkanie na wynajem. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Reptowskiej w Bytomiu (miechowice). Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Żory,śląskie

2 000 zł75 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie o pow. 75m2 w nowej kamienicy w centrum Żor, usytuowane na pierwszym piętrze. Reprezentacyjny salon połączony z aneksem kuchennym, sypialnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Kwietnia

Czeladź,śląskie

249 000 zł40 m² 6 225 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia w dobrze skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 39,72 m2 składającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Bogucicka

Katowice,śląskie

25 zł/m²54 m² 1 343 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Mam przyjemnośc zaprezentować Państwu do wynajęcia lokal biurowy położony w Katowicach przy ul. Bogucickiej. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w 1 piętrowym budynku. Dane techniczne:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Hażlach

Hażlach,śląskie

2 950 000 zł1 815 m² 1 625,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:6 469 m²

Oferta z prowizją 0%. Kupując nieruchomość nie płacisz wynagrodzenia biura nieruchomości. Cieszyn okolice. Oferujemy Państwu do sprzedaży kompleks usługowy-produkcyjny. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna

Katowice,śląskie

582 712 zł56 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Nowoczesne Osiedle "na Koszutce" - Mieszkania dla Aktywnych w Katowicach Ulica Słoneczna, druga linia zabudowy, przytulne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Katowice

Katowice,śląskie

65 zł/m²102 m² 6 630 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia : nowa , komfortowa powierzchnia biurowa 102 m kw. - zamknięty aneks biurowy, składa się z sekretariatu, gabinetu, open space, salka konferencyjna, mały aneks kuchenny. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mysłowice

Mysłowice,śląskie

260 000 zł48 m² 5 462,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47m2 w Mysłowicach przy ul. Wielka Skotnica, które znajduje się na 1 piętrze w bloku. W skład mieszkania wchodzi: - trzy pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Wisła

Wisła,śląskie

2 590 000 zł6 500 m² 398,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze, prezentujemy Państwu nieruchomość gruntową w skład której wchodzą dz. 723/18, 723/17, 723/16, 723/15, 723/14, 723/13, 723/12, 720/22 łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Katowice,śląskie

539 864 zł52 m² 10 390 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezprowizyjnie, bez pcc, bez dodatkowych kosztów Nowe gotowe do wejścia 3 pokojowe mieszkanie 51,96 m2 na parterze w bardzo dobrej lokalizacji! Lokal nr 16a Mieszkanie doskonałe zarówno jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Czeladź

Czeladź,śląskie

235 000 zł50 m² 4 718,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,8m2 w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy duża piwnica -16m2. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Katowice

Katowice,śląskie

700 000 zł160 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:502 m²

Do sprzedaży oferuję dom położony w Katowicach Ligocie, w spokojnej zielonej okolicy w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Wybudowany w latach 1970 tych na narożnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Karolinki

Gliwice,śląskie

2 300 zł51 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu (z 2022 r.) przy ul. Karolinki. Salon z otwartą kuchnią, osobna sypialnia, łazienka i garderoba z dużą szafą. Z salonu i sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, aleja marsz. Józefa Piłsudskiego

Jaworzno,śląskie

339 000 zł51 m² 6 674,54 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje z balkonem! Gotowe do zamieszkania! Jaworzno Podłęże zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z Home estate biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia,.