dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 785 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 785 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana

Tarnowskie Góry,śląskie

275 000 zł699 m² 393 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki pod swój wymarzony dom ta oferta powinna Cię zainteresować. Do sprzedania działka o powierzchni 699m2 znajdujące się w Tarnowskich Górach-Starych Tarnowicach. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwiatkowskiego

Katowice,śląskie

469 000 zł49 m² 9 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Marzenia o idealnym mieszkaniu stają się rzeczywistością! Wozniakowski nieruchomości ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie, które pozwoli Ci cieszyć się komfortem i wygodą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczyrk

Szczyrk,śląskie

2 800 000 zł584 m² 4 797,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 242 m²

Tylko w Best Nest Nieruchomości oferujemy do sprzedaży nieruchomość inwestycyjną z wydanym pozwoleniem na przebudowę i rozbudowę istniejących budynków mieszkalnych. Lokalizacja :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

710 500 zł72 m² 9 868,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Apartamenty Premium w Centrum Bielska-Białej, dzielnica Aleksandrowice Zapraszamy do zakupu ekskluzywnych apartamentów w samym sercu Bielska-Białej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chorzów

Chorzów,śląskie

247 500 zł53 m² 4 669,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokoje po generalnym remoncie, z wymienionymi instalacjami, wyposażone w meble kuchenne i płytę indukcyjną. Mieszkanie posiada sporą komórkę lokatorską na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Brzuśnik

Brzuśnik,śląskie

105 000 zł914 m² 114,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Brzuśnik w gm. Radziechowy-Wieprz - działka budowlana z pięknym widokiem Polecamy Państwu działkę z pięknymi widokami na Kotlinę Żywiecką, położoną w malowniczej scenerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wesoła

Czechowice-Dziedzice,śląskie

470 000 zł50 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz ustawnego mieszkania "pod klucz" z windą , dającego sporo możliwości aranżacyjnych w doskonałej i spokojnej lokalizacji? Przestronne i słoneczne mieszkanie dwupokojowe na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zapolskiej

Częstochowa,śląskie

1 400 zł60 m² 23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowe mieszkanie w Częstochowie(dzielnica 1000-lecie) prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,ul.Zapolskiej,przy sklepie Lewiatan O MIESZKANIU Lokal mieści się na 2 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starzyńskiego

Częstochowa,śląskie

1 250 zł48 m² 26,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Starzyńskiego 4, dzielnica Północ w Częstochowie. Nieruchomość o powierzchni ok. 48m2 mieści się na 2 piętrze w bloku czteropiętrowym. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Bielska

Tychy,śląskie

461 900 zł54 m² 8 598,29 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Specjalna okazja na zakup pięknego 3 pokojowego mieszkania z balkonem w wyjątkowej cenie .ZAKUP bez prowizji i podatku PCC. Zaledwie kilka minut wystarczy, by przenieść się stąd nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Częstochowa,śląskie

1 298 000 zł219 m² 5 926,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:374 m²

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny, nowoczesny dom jednorodzinny, w zabudowie bliźniaczej z 2009 roku, o powierzchni całkowitej 219 mkw. Budynek posiada dwie kondygnacje naziemne oraz garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowaka

Chorzów,śląskie

170 000 zł33 m² 5 198,78 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Tylko W realton umowa na wyłączność Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie usytuowane w Chorzowie, w dzielnicy Pnioki. Lokal znajduje się na 4 piętrze 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

2 399 000 zł206 m² 11 645,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:751 m²

Nieruchomość usytuowana jest w Częstochowie - dzielnica Wyczerpy, pośród nowej zabudowy w zielonej okolicy, otoczona lasem. Dom o powierzchni całkowitej 206 m w którego wkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Żywiec,śląskie

1 100 000 zł280 m² 3 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 535 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w Żywcu. Dom o powierzchni 280 m2. położony na działce 1535m2. Dojazd drogą asfaltową. Media podłączony prąd, woda i kanalizacja miejska, gaz,. Dom do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Międzyrzecze Górne

Międzyrzecze Górne,śląskie

160 000 zł1 079 m² 148,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży malowniczą działkę Międzyrzeczu Górnym. Działka o wielkości 1079 m . o przeznaczeniu budowlanym. Działka o orientacyjnych wymiarach 35x30 metrów i o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kleeberga

Piekary Śląskie,śląskie

350 000 zł69 m² 5 072 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wisto - biuro godne polecenia przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania w Piekarach Śląskich przy ulicy Kleeberga. Opis nieruchomości: powierzchnia: 69m Liczba pokoi: 3 Piętro: parter Kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Milówka

Milówka,śląskie

150 000 zł900 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Milówka - Beskid Żywiecki Super działka budowlana z pięknym widokiem i dobrym dojazdem o powierzchni 900 m2. Na działce studnia, sieć wodociągowa i kanalizacyjna. Obok działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wisła

Wisła,śląskie

1 690 000 zł300 m² 5 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:769 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze Oferujemy Państwu do sprzedania duży budynek mieszkalno-pensjonatowy zlokalizowany w malowniczej miejscowości górskiej Wisła. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Mysłowice

Mysłowice,śląskie

1 190 000 zł416 m² 2 860,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 096 m²

Na sprzedaż kamienica o pow. użytkowej mieszkań 362m2, całkowicie podpiwniczona, na działce 1096 m2. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

485 000 zł64 m² 7 605,46 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,77 m2 z balkonem na czwartym piętrze w 10 piętrowym bloku. Mieszkanie znajduje się w Katowicach w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sosnowiec,śląskie

280 000 zł66 m² 4 252,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 przestronne pokoje Zagórze obok Parku Kępa | Sosnowiec ul. Szymanowskiego. Zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z Homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamesznica

Kamesznica,śląskie

819 000 zł179 m² 4 565,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 417 m²

Zobacz Spacer 360! Piętrowy dom w Kamesznicy na działce o pow. 3400 mkw Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica piekny widok bliskość terenów zielonych Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Międzyrzecze Górne

Międzyrzecze Górne,śląskie

220 000 zł2 246 m² 97,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka W otoczeniu zieleni! cicha spokojna okolica! Spokojna okolica, boczna uliczka oraz otoczenie zieleni to niebywały atut tej nieruchomości. Liczne drogi dojazdowe zapewniają szybkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pola

Katowice,śląskie

330 000 zł48 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Stanowczo nie jestem zainteresowany współpracą z agencjami nieruchomości, firmami pośredniczącymi. Oferuję na sprzedaż mieszkanie własnościowe na osiedlu położonym w dzielnicy Załęska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowińskiego

Katowice,śląskie

1 150 zł43 m² 26,74 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie W realton nieruchomości! obowiązuje najem okazjonalny! właściciel wyklucza wynajem obcokrajowcom Prezentujemy Państwu mieszkanie usytuowane w Katowicach, przy ulicy gen Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gdańska

Katowice,śląskie

269 000 zł39 m² 6 897,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

agencyjnej! Szukasz niewielkiego mieszkania do remontu w Katowicach, o super układzie pomieszczeń, w doskonałej lokalizacji, idealnie nadającego się jako inwestycja pod wynajem? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Mglista

Rybnik,śląskie

490 000 zł270 m² 1 814,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Rezerwacja domu! Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu znajdującego w Rybnickiej Kuźni, w sąsiedztwie zalewu Rybnickiego, nieopodal lasu oraz w pobliżu osiedla przy ul. Mglistej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Brzozowa

Ustroń,śląskie

632 390 zł57 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ustroń, brzozowe apartamenty, nowa jakość na mapie ustronia mieszkanie z dużym balkonem, lokal 14: - na II piętrze - 2 pokoje ( salon z kuchnią, sypialnia, łazienka z wc ) - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szczyrk

Szczyrk,śląskie

1 150 000 zł62 m² 18 548,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W naszym biurze, zapraszam do zapoznania się Z ofertą sprzedaży widokowego apartamentu W szczyrku Niewątpliwym atutem jest bliskość natury, urzekające widoki, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Twardorzeczka

Twardorzeczka,śląskie

150 000 zł865 m² 173,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położone w malowniczej miejscowości Twardorzeczka. Grunt położony w otoczeni zieleni, a to niebywały atut tej nieruchomości. Liczne drogi dojazdowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Beskidzka

Chorzów,śląskie

1 399 zł55 m² 25,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przestronne mieszkanie 2-pokojowe 55m2 w Chorzowie przy ul. Beskidzkiej. Mieszkanie składa się z: - kuchni otwartej na salon - salonu - przestronnej sypialni - przedpokoju - łazienki - wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

1 990 zł60 m² 33,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przestronne mieszkanie 2-pokojowe 60m2 w Katowicach (osiedle Pastelowe). Mieszkanie składa się z: - kuchni otwartej na salon - salonu - przestronnej sypialni - przedpokoju - łazienki - wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Nowa

Wierzchowisko,śląskie

400 000 zł1 260 m² 317,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Piękna działka na Wierzchowisku, kwadrat niemal idealny - szerokość od wjazdu 35 metrów, głębokość 36 metrów. Prąd, gaz i woda w drodze. Cicha spokojna okolica w dzielnicy uważanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Tychy,śląskie

461 900 zł53 m² 8 751,42 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Idealne mieszkania na inwestycje: apartament 3pok. w najbardziej zielonej dzielnicy a jednocześnie w centrum tychów. Ciche mieszkanie do wnętrza osiedla. Oferta bezpośrednia -brak podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Chorzów

Chorzów,śląskie

1 840 zł44 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przestronne mieszkanie 2-pokojowe 44m2 w Chorzowie przy ul. 17 Sierpnia. Mieszkanie składa się z: - kuchni otwartej na salon - przestronnej sypialni - przedpokoju - łazienki - wc - dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

30 000 zł3 600 m² 8,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Typ oferty: budynek użytkowy do wynajęcia Czynsz wynajmu:30000 zł (8,33zł/m ) Dostępny: natychmiast Forma własności: własność, księga wieczysta Budynek:3600 m powierzchni użytkowej 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tulipanowa

Siemianowice Śląskie,śląskie

799 000 zł157 m² 5 089,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 m²

Osiedle spacerowe Siemianowice Śląskie ul. Tulipanowa Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym( możliwość wykończenia pod klucz) który składa się z: parter: wiatrołap 9,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Bytom,śląskie

150 000 zł32 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe do remontu przy ul Mikołaja Reja 10. Lokalizacja: w okolicy sklepy (biedronka, lidl, orać centrum handlowe), lodowisko. Dobry dojazd do centrum miasta (do Agory 2,6 km na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kończyce Małe

Kończyce Małe,śląskie

149 000 zł1 190 m² 125,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta dla klientów, którzy szukają swojego miejsca wśród ciszy i terenów zielonych. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica piekny widok Działka.