dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 780 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 780 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. 3 Maja

Bielsko-Biała,śląskie

259 000 zł27 m² 9 553,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nie czekaj aż inni skończą swoje inwestycje! Ta gotowa kawalerka czeka na Ciebie. Urządź swoje 4 kąty na przestrzeni niemal 30 mkw. i to w doskonałej lokalizacji: samo centrum Bielska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Górnośląska

Mysłowice,śląskie

880 000 zł144 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:816 m²

Mysłowice - kosztowy - górnośląska Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży wyjątkowego domu, który idealnie łączy komfort mieszkania z niskimi kosztami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Częstochowa,śląskie

339 000 zł39 m² 8 692 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie na parterze w bloku czteropiętrowym w centrum Częstochowy. Lokal o powierzchni 39 m2 składa się z pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Struzika

Zabrze,śląskie

1 320 zł51 m² 25,88 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko Najem okazjonalny! 2 Pokoje | 51 m2 Idealne dla rodziny Styl lat 90 Umeblowane Przedstawiamy państwu 2-pokojowe mieszkanie na wynajem w świetnej lokalizacji w Zabrzu przy ul. Struzika. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

750 000 zł176 m² 4 255,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Budynek mieszkalno- usługowy w dębieńsku! nieruchomość Z dużym potencjałem! Przedstawiamy ofertę sprzedaży budynku mieszkalno- usługowego, który mieści się na terenie gminy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pławniowice

Pławniowice,śląskie

1 249 000 zł250 m² 4 994 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:870 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży,komfortowy,funkcjonalny dom wolnostojący na działce 870 m2 w Pławniowicach,w bliskiej odległości Gliwic i Pyskowic.Dom zbudowano z ceramicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Knurów

Knurów,śląskie

414 920 zł47 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu do sprzedaży nowe mieszkanie w Knurowie, składające się z salonu z aneksem kuchennym, pokoju, łazienki, przedpokoju i dużego tarasu 7,95 m 2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kusięta

Kusięta,śląskie

299 000 zł75 m² 3 987 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Biuro Nieruchomości Wisto ma przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość na sprzedaż. To niepowtarzalna okazja do zakupu uroczego domku mieszkalnego o powierzchni 75 m2 oraz przylegającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagienki

Pszów,śląskie

339 000 zł65 m² 5 215,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta mieszkania w Pszowie o powierzchni 65m2 na trzecim w piętrze niskim bloku. Składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, osobnej toalety oraz przedpokoju. Ciekawy układ balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pszczyna

Pszczyna,śląskie

1 069 000 zł266 m² 4 026,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:720 m²

Przestrzeń 265,5 m2 powierzchni. Rozkładowe 6 -pokoi z wiatą na dwa samochody i garażem w bryle. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Lipowa

Lipowa,śląskie

130 000 zł1 057 m² 122,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlana położona w Lipowej Działka budowlana o powierzchni 1057 m2 przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe. Wymiary 20x50 metrów Nieruchomość jest dobrze nasłoneczniona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Międzyrzecze Górne

Międzyrzecze Górne,śląskie

240 000 zł3 216 m² 74,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży malowniczą działkę Międzyrzeczu Górnym. Działka o wielkości 3216 m . o przeznaczeniu budowlano-rolno-leśnym. Działka o orientacyjnych wymiarach 36x72x47x52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mariacka

Sosnowiec,śląskie

850 000 zł100 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 100 m2 w Sosnowcu na ulicy Mariackiej, w skład którego wchodzą: 2 sypialnie kuchnia z salonem garderoba 2 łazienki przedpokój taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jeżynowa

Bielsko-Biała,śląskie

589 000 zł1 000 m² 589 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W kamienicy Mam przyjemność zaprezentować widokową działkę budowlaną położoną w Kamienicy. Nieruchomość zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Mikołów,śląskie

340 000 zł86 m² 3 935,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

agencyjnej! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie trzypokojowe o pow. 86,39 m2, zlokalizowane w Orzeszu, przy ul. Spokojna. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

297 000 zł40 m² 7 425 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najmniejsze 2 pokoje w budynku gotowym na maj 2024. Wielka Wyprzedaż mieszkań już prawie gotowych. Zadzwoń i umów się na spotkanie. Sprzedaż bezpośrednia dewelopera_brak podatku pcc_bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mireckiego

Częstochowa,śląskie

320 000 zł58 m² 5 536,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe położone na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym. Blok z nową elewacją , po termoizolacji. Duża kwadratowa kuchnia, ustawne pokoje. Niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Mikołów

Mikołów,śląskie

458 550 zł1 019 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 1019 m2 zlokalizowana w Mikołowie w dzielnicy Gniotek. Główne atuty nieruchomości: dobra ekspozycja na strony świata Działka jednorodzinna (mn). Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

419 000 zł46 m² 9 109 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Tychy,śląskie

488 900 zł56 m² 8 686,92 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Specjalna okazja na zakup pięknego, mieszkania w wyjątkowej cena! apartament w najbardziej zielonej dzielnicy a jednocześnie w centrum tychów. Ostatnie 3 pokoje w tym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lenartowicza

Sosnowiec,śląskie

280 000 zł63 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

sprzedam m4 w spokojnej okolicy .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Tychy,śląskie

375 936 zł42 m² 8 933,84 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przestronne zachodnie 2pok. Z dużym balkonem 4,5m2_z gwarancją najniższej proponowanej ceny w zakupie gotówkowym. Sprzedaż bezpośrednia dewelopera_brak podatku pcc_bez prowizji 0 zł idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Brzozowa

Rybnik,śląskie

180 000 zł700 m² 257,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam trzy działki budowlane jak na zdjęciach. Działki znajdują się w dzielnicy Maroko nowiny na ulicy Brzozowej. Dwie z nich są o wymiarach około 22.5m x 31m. Trzecia ma wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

669 000 zł74 m² 8 979,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż przestronne I wyremontowane 3 pokojowe mieszkanie W centrum miasta W sąsiedztwie teatru. Więc jeśli szukasz całkowicie wyposażongo pięknego mieszkania, cenisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kościuszki

Gliwice,śląskie

890 000 zł150 m² 5 937,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Poszukujesz lokalu pod swoją działalność w centrum Gliwice? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość o powierzchni 150 m2, zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

275 028 zł32 m² 8 595 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

69 000 zł644 m² 107,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka w Połomii w 3 linii zabudowy przy ul. Wolności. Masz pomysł na dom nieopodal lasu? Brakuje ci tylko działki? Właśnie ją znalazłeś. Działka w malowniczym miejscu zapewni Ci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rymera

Chorzów,śląskie

395 000 zł49 m² 8 061,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49 m2 w Chorzowie na ulicy Rymera, w skład którego wchodzą: 2 pokoje kuchnia łazienka przedpokój balkon Mieszkanie gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żwirki i Wigury

Zbrosławice,śląskie

289 000 zł76 m² 3 802,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:683 m²

Sprzedam dom, serdecznie dziękuję biurom nieruchomości za współpracę. Jestem dostępny telefonicznie do 22:00, również w weekendy, więc śmiało można się ze mną skontaktować. Dom można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. de Gaulle'a

Zabrze,śląskie

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko Najem okazjonalny! 2 Pokoje | 50 m2 Idealne dla rodziny Styl lat 90 Umeblowane Przedstawiamy państwu 2-pokojowe mieszkanie na wynajem w świetnej lokalizacji w Zabrzu przy ul. De Gaullea.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Tychy,śląskie

393 900 zł44 m² 9 040,62 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Specjalna okazja na zakup pięknego 2 pokojowego mieszkania z balkonem w wyjątkowej cenie. Zakup bez prowizji i podatku pcc. Zaledwie kilka minut wystarczy, by przenieść się stąd nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ziętka

Ruda Śląska,śląskie

397 902 zł56 m² 7 050 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! apartamenty ziętka - Cisza, zieleń i spokój, a wszędzie blisko i szybko. Buduje się dla Ciebie na wspaniałym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rybnik

Rybnik,śląskie

1 400 zł55 m² 25,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny! Mieszkanie trzypokojowe, umeblowane i wyposażone, balkon, kuchnia z oknem. Mieszkanie może byc również puste. Czynsz ok 550zł, odstępne 1400zł, kaucja 3.000zł. Prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mikołów,śląskie

1 550 000 zł210 m² 7 380,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 155 m²

Promocyjna cena 1550000zł dom wolnostojący Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę wyjątkowego domy wybudowanego w 2004r w Mikołowie w sąsiedztwie lasu. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielka Skotnica

Mysłowice,śląskie

230 000 zł38 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie do własnej aranżacji w znakomitej lokalizacji Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony świata bliskość terenów zielonych Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

699 000 zł82 m² 8 570,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest bardzo duże, funkcjonalne mieszkanie o pow 81,56 mkw, w dzielnicy Stradom. Apartament położony jest w zabudowie wielorodzinnej na wysokim parterze. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Katowice

Katowice,śląskie

950 000 zł5 362 m² 177,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działki gruntowe położone w południowej dzielnicy Katowic - Zarzeczu o łącznej pow. 5362m2. Działka położona jest w atrakcyjnej i bardzo spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

401 567 zł53 m² 7 629,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartamenty w lokalizacji Oś. Kukułek ul. Klimontowska. W sprzedaży ostatnie mieszkanie w tym układzie, są to 3 narożne pokoje na zachód z super widokiem i dużym balkonem 8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

588 948 zł64 m² 9 259 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja jw. Construction - Osiedle Kościuszki Duże, jasne, nowe i komfortowe mieszkanie. z balkonem. Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

359 437 zł38 m² 9 461 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Małe, przytulne mieszkanko z malutkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

657 993 zł71 m² 9 295 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartamenty Mickiewicza to kameralny wolnostojący budynek mieszkalny (oddany do użytkowania) w otoczeniu ogrodu, położony w zabytkowym centrum Bielska-Białej, w pobliżu najbardziej.