dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 816 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 816 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Pszów

Pszów,śląskie

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny, mieszkanie umeblowane, czyste, zadbane. Czynsz z wodą, internetem, śmieciami na dwie osoby 650zł, odstępne 1200zł (do uzgodnienia), prąd według zużycia, kaucja 2000zł. :link.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Stabika

Katowice,śląskie

3 290 000 zł440 m² 7 477,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 070 m²

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zobaczenia domu na żywo! Dnia 10.02.2024r. odbędzie się dzień otwarty domu mieszczącego się w Rudzie Śląskiej. Zadzwoń i dowiedz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Katowice

Katowice,śląskie

346 610 zł30 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Świetna propozycja dla inwestorów- ekspresowy najem mieszkań W okolicy kolejny etap- katowice wełnowiec- kawalerka - 30,14m2 Zadzwoń i umów się na spotkanie kupujesz bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rogoźnicka

Zabrze,śląskie

599 000 zł136 m² 4 397,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:202 m²

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! Zostały jeszcze 3 segmenty - wystarczy, że napiszesz smsa, wyślemy maila lub info na whatsapp :) * spokojne otoczenie * 4 sypialnie + salon + 2 łazienki +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

420 000 zł110 m² 3 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 155 m²

Oferujemy na sprzedaż wolnostojący, jednorodzinny dom o powierzchni użytkowej ok 110 m2 usytuowany na działce o pow. 1155m2 wzniesiony w Wodzisławiu Śląskim w centrum miasta. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

709 000 zł136 m² 5 213,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Oferujemy domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 136m2 znajdujące się w Siemianowicach Śląskich z bezpośrednim sąsiedztwem pola golfowego, zakończenie budowy planowane jest na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mysłowice

Mysłowice,śląskie

750 000 zł257 m² 2 918,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:801 m²

Duży dom dwurodzinny - dobra cena 2900zł/m2 krótko: mysłowice - Brzezinka | dom dwurodzinny | urokliwy ogród | remont 2012 atuty: - dom o charakterze dwurodzinnym - niezależna klatka schodowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

169 000 zł38 m² 4 424,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży mieszkanie typu M-3 położone na idealnym II piętrze z balkonem niskiego bloku. Mieszkanie o pow. 38m2, składa się z dwóch pokoi, kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielka Skotnica

Mysłowice,śląskie

399 000 zł66 m² 6 039,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Dostępne od zaraz! Mieszkanie 3 pokojowe z osobną kuchnią znajduje się w Mysłowicach, wielka Skotnica. Nieruchomość mieści się w bloku po termoizolacji wykonanej w 2022 roku na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrówki

Rybnik,śląskie

1 300 zł33 m² 39,82 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do Wynajęcia duża kawalerka z wydzieloną częścią sypialnianą Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w Rybniku na osiedlu Nowiny przy ul. Dąbrówki, w wysokim bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

340 000 zł38 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferuję do sprzedania dwu pokojowe mieszkanie 38 m2, zlokalizowane na oś. Tysiąclecia w Katowicach przy ul. Piastów 18, (12 piętro). Doskonała lokalizacja budynku, w okolicy znajdziemy: - park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Strumień

Strumień,śląskie

89 000 zł850 m² 104,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferta na wyłączność! Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 850 m 2 , usytuowaną w Zbytkowie przy ulicy Sportowej. Działka nie podlega wpływom eksploatacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bocianów

Siemianowice Śląskie,śląskie

1 020 000 zł217 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu pakiet dwóch mieszkań w domu z dużym potencjałem, położonym w Siemianowicach Śląskich w prestiżowej dzielnicy Pszczelnik. W bezpośrednim sąsiedztwie Pole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

570 000 zł64 m² 8 912 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

438 256 zł51 m² 8 607 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Dom z tarasem Koziegłówki

Koziegłówki,śląskie

225 000 zł76 m² 2 961 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Dom do zamieszkania w lesie to oferta dla osób poszukujących spokoju, ciszy z dala od zgiełku ulicznego. Dom zlokalizowany jest 260 metrów od głównej drogi w lesie. Otynkowany, okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

261 000 zł28 m² 9 355 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

433 500 zł48 m² 9 031 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! Możliwość przerobienia mieszkania na 3-pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

698 700 zł77 m² 9 131 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

328 100 zł36 m² 9 014 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

275 028 zł32 m² 8 595 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Chorzów

Chorzów,śląskie

570 000 zł63 m² 9 048 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

275 028 zł32 m² 8 595 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

416 000 zł47 m² 8 916 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

572 425 zł66 m² 8 734 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

419 000 zł46 m² 9 109 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

328 000 zł36 m² 9 011 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

601 000 zł66 m² 9 170 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

335 000 zł38 m² 8 816 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

335 000 zł38 m² 8 816 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Gliwice,śląskie

1 950 zł50 m² 39 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe na os. Zubrzyckiego. Świetna lokalizacja - 10 minut piechotą na Politechnikę Śląską, 15 minut piechotą na Starówkę. W pobliżu pełna infrastruktura osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

570 000 zł64 m² 8 912 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

419 000 zł46 m² 9 109 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Katowice

Katowice,śląskie

570 000 zł63 m² 9 048 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

386 200 zł43 m² 8 944 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Poniatowskiego

Rybnik,śląskie

1 900 zł47 m² 40,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia Bezczynszowe piętro domu w Centrum Miasta Mieszkanie o pow. 47 m2 , usytuowane na II piętrze w wolnostojącym budynku mieszkalnym. Doskonała lokalizacja, centrum miasta, ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

433 500 zł48 m² 9 031 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiechaczka

Świętochłowice,śląskie

1 850 zł51 m² 36,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w Świetochłowicach Chropaczowie, ul. Wiechaczka. Trzecie pietro Mieszkanie rozkładowe, okna na dwa kierunki, słoneczne i widne. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

386 200 zł43 m² 8 944 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

438 256 zł51 m² 8 607 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-