dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 816 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 816 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Imielin

Imielin,śląskie

499 000 zł114 m² 4 384,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Spełnij swoje marzenia! twój przytulny dom. . z tarasem - otwarty widok na staw. w spokojnej okolicy. otoczony zielenią. z garażem. łatwy dojazd Przedmiotem oferty jest dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Komfortowy, 2-pokojwy apartament W cygańskim lesie! Do sprzedania komfortowy, 2-pokojowy apartament położony w świetnej lokalizacji w Bielsku-Białej - Cygańskim Lesie. Zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sosnowa

Rybnik,śląskie

427 382 zł60 m² 7 145,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkania spełniają warunki Programów: - bezpieczny Kredyt 2% - Mieszkanie Bez Wkładu Własnego W ofercie tej inwestycji są również inne mieszkania, inne metraże na różnych poziomach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jodłowa

Świętochłowice,śląskie

180 000 zł36 m² 4 946,41 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Świętochłowice, kawalerka do własnej aranżacji, dzięki czemu stworzysz swoje wymarzone wnętrze! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Koniecpol

Koniecpol,śląskie

44 900 zł2 200 m² 20,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Oferta prywatna od właściciela! Działka budowlana o powierzchni 2200m2 otoczona lasami, położona pod Koniecpolem w malutkiej miejscowości około 6 km od Koniecpola, dojazd asfaltową drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

280 000 zł50 m² 5 588,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Wygodne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej okolicy Trzech Wieszczy z dużym balkonem. Trzypokojowe mieszkanie na wysokim parterze o powierzchni 50m2. Rozkładowe, z możliwością nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

249 000 zł40 m² 6 225 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie - o pow. użytkowej 40 m2 w Katowicach-Dąbrówce Małej znajdujące się na czwartym piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z: - dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

895 000 zł106 m² 8 443,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Niepowtarzalna okazja! - komfortowy dom szeregowy W świetnej lokalizacji! opis nieruchomości: do sprzedania dom położony w dzielnicy Kamienica w Bielsku-Białej (pod Szyndzielnią).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

1 199 000 zł488 m² 2 456,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedstawiamy na sprzedaż budynek idealny pod inwestycję dla nieruchomości wydano pozwolenie na zmianę przeznaczenia budynku na wielomieszkaniowy Nieruchomość wzniesiona została metodą tradycyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gliwice

Gliwice,śląskie

2 730 zł78 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferuje do wynajęcia lokal użytkowy w Gliwicach na parterze w samodzielnym budynku w centrum osiedla. Lokal składa się z 2 pomieszczeń o powierzchni ok 35 m kw każde, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Korfantego

Żory,śląskie

340 000 zł56 m² 6 104,13 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Świetna oferta w samym sercu Żor, dla rodzin z dziećmi i nie tylko! Nieruchomość złożona z: salon 17,7 m.kw kuchnia zamykana bez okna 6 m.kw sypialnia 12 m.kw sypialnia 10 m.kw łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Raciborska

Rybnik,śląskie

289 900 zł90 m² 3 210,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Idealna oferta dla osób, które cenią sobie komfort, prywatność i dobrą lokalizację - bez czynszu! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trachy

Trachy,śląskie

620 000 zł171 m² 3 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:532 m²

Zamieszkaj W otoczeniu zieleni I natury Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, trojaczej - dom wewnętrzny w stanie surowym zamkniętym na zamkniętym osiedlu zielona przystań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wilamowice

Wilamowice,śląskie

442 650 zł68 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle wschód to nowoczesna i kameralna inwestycja powstająca w Wilamowicach , zaledwie 3km od centrum Skoczowa. Mieszkanie nr 12 - piętro - przedpokój - salon z otwartą kuchnią - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukasińskiego

Częstochowa,śląskie

225 000 zł49 m² 4 591,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie z balkonem, osobną kuchnią i łązienkąpołożone w dzielnicy Raków w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

572 425 zł66 m² 8 734 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasickiego

Chorzów,śląskie

224 900 zł36 m² 6 161,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkanie z doskonałą komunikacją, zlokalizowane w pobliżu Katowic, które zapewnia równocześnie spokój i prywatność? Doskonale trafiłeś! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rynek

Gliwice,śląskie

330 000 zł41 m² 8 048,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okolice Rynku. Komfortowe mieszkanie usytuowane w budynku wielorodzinnym z lat 40-tych ub. wieku. Pow. 40,62 m2, p.1/1, 1 przestronny pokój, duża kuchnia z jadalnią, duża łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

419 000 zł46 m² 9 109 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wawelska

Rybnik,śląskie

399 000 zł78 m² 5 115,38 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Witam Państwa serdecznie. Oferujemy Państwu mieszkanie położone w Rybniku na osiedlu Wawelska. Mieszkanie duże, przestronne, pokoje nieprzechodnie, bardzo duże jasne. Okna pcv, ogrzewanie miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

299 000 zł72 m² 4 152,78 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania typu m-6 w układzie 2x2, położonego na widokowym ósmym piętrze w bloku przy ul.Zielonej. Mieszkanie nadaje się do wprowadzenia od razu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

570 000 zł64 m² 8 912 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

275 028 zł32 m² 8 595 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

698 700 zł77 m² 9 131 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zabrze

Zabrze,śląskie

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę M3 gotowe do zamieszkania! bardzo dobra lokalizacja - spokojne otoczenie cisza atrakcyjne warunki - możlwiość doposażenia pokoi wg potrzeb najemcy umowa - najem okzajonalny cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

275 028 zł32 m² 8 595 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

256 300 zł28 m² 9 186 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solidarności

Ruda Śląska,śląskie

233 000 zł41 m² 5 710,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Tylko U nas! 0% prowizji! Nieruchomość znajduje się w Rudzie Śląskiej, halemba, ul. Solidarności. Mieszkanie nadaje się do wprowadzenia, jest świeżo po całkowitym odświeżeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

419 000 zł46 m² 9 109 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Zabrze

Zabrze,śląskie

1 200 zł20 m² 58,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 20,43m2 w skład którego wchodzi: - salon - kuchnia - antresola - łazienka z wc Lokal po kapitalnym remoncie, z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

433 500 zł48 m² 9 031 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! Możliwość przerobienia mieszkania na 3-pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

438 256 zł51 m² 8 607 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

601 000 zł66 m² 9 170 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Katowice

Katowice,śląskie

570 000 zł63 m² 9 048 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

386 200 zł43 m² 8 944 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

335 000 zł38 m² 8 816 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

2 499 zł41 m² 61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Biuro Nieruchomości Wisto ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 41m2. Nieruchomość składa się z przedpokoju, salonu wraz z kuchnią, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

335 000 zł38 m² 8 816 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Chorzów

Chorzów,śląskie

570 000 zł63 m² 9 048 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

628 000 zł71 m² 8 869 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

386 200 zł43 m² 8 944 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-