dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 811 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 811 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Budowlana

Zabrze,śląskie

257 000 zł53 m² 4 810,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje | 53,43m2 Balkon Ogrzewanie z sieci miejskiej Blisko śum Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Budowlanej w Zabrzu. Lokal znajduje się na 3 piętrze 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie. Wodzisław śląski. Centrum. Powierzchnia 38m 2 Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze nowej inwestycji- kamenicy po generalnym remoncie położonej tuż obok rynku miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Adamka

Bytom,śląskie

437 000 zł66 m² 6 591,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do zakupu 3 pokojowe przestronne, słoneczne mieszkanie o pow. 66.30m2 w stanie developerskim, znajdujące się na pierwszym piętrze nowo wybudowanego apartamentowca na terenie ogrodzonego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Jabłoniowa

Katowice,śląskie

63 000 zł19 m² 3 316 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:19 m²

Oferujemy do sprzedaży garaż murowany o powierzchni ok. 19 m2 w Katowicach Dębie przy ul. Jabłoniowej - super okalizacja! Garaż jest suchy, wyposażony w energię elektryczną, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Rybnik

Rybnik,śląskie

999 000 zł300 m² 3 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:548 m²

Rybnik-ścisłe centrum miasta. Kamienica 3 minuty pieszo od rybnickiego rynku ,oraz zaledwie 2 minuty pieszo od kampusu. Nieruchomość jedyna w swoim rodzaju .Wszędzie blisko a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pszowska

Wodzisław Śląski,śląskie

2 800 zł63 m² 44,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Zadzwoń i umów się na prezentację. Możesz też wcześniej zobaczyć wirtualny spacer po mieszkaniu. Zamieszkaj na osiedlu leśne zacisze! - pozostał nam tylko 1 wolny lokal mieszkalny! leśne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Rybnik

Rybnik,śląskie

49 000 zł16 m² 3 081,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest garaż murowany o powierzchni 15,90m2 , pełna własność z kw. Nieruchomość znajduję się w kompleksie garaży położonym w Rybniku przy ul.Jankowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

162 000 zł43 m² 3 789,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! przestronna kawalerka na parterze! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania typu M2, które mieści się na parterze niskiego bloku na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Zabrze

Zabrze,śląskie

5 970 zł235 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajmu halę produkcyjną z rampą powierzchni ok. 210 m kw w Zabrzu Opis nieruchomości: obiekt składa się z: 1) hali produkcyjnej dwu nawowej przedzielonej ścianą każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orląt Lwowskich

Zabrze,śląskie

2 000 zł87 m² 23,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko w Realton Nieruchomości Najem okazjonalny! 3 Pokoje | 86,9 m2 Spokojna, dobrze skomunikowana lokalizacja | Zabrze, dzielnica Maciejów Wyposażone Przedstawiamy państwu duże 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pawłowicka

Strumień,śląskie

459 000 zł169 m² 2 719,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Kupujący nie ponoszą kosztów obsługi biura nieruchomości "revelio" ( Oferta na Wyłączność ). Dla zdecydowanego klienta możliwość negocjacji ceny sprzedaży nieruchomości! Polecamy sprawdzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ustroń

Ustroń,śląskie

1 216 320 zł4 344 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Duża, płaska działka budowlana. Kształt regularnego prostokąta z utwardzonym dojazdem do samej granicy. Teren można podzielić na mniejsze działki lub zabudować kilkoma domami w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Koziegłowy

Koziegłowy,śląskie

299 000 zł142 m² 2 103,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:934 m²

Oferta 0%! kup bez prowizji 0%! Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom o powierzchni użytkowej 142,16 m usytuowany na działce 934 m w Koziegłowach. Powierzchnia parteru:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Koziegłowy

Koziegłowy,śląskie

299 000 zł142 m² 2 103,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta 0%! kup bez prowizji 0%! Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 142,16 m usytuowany na działce 934 m w Koziegłowach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rostkowskiego

Bytom,śląskie

695 000 zł121 m² 5 743,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Budowa została rozpoczęta w 2021r., koniec budowy przewidywany na IV kwartał 2023r. Domy szeregowe znajdują się w Bytomiu - Szombierkach przy ul. Rostkowskiego. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Częstochowa

Częstochowa,śląskie

10 800 zł360 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnie magazynowo-biurowe po generalnym remoncie blisko centrum miasta oraz strefy przemysłowej. Opisywany obiekt posada kilka pomieszczeń magazynowych wraz z biurami oraz zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

479 000 zł170 m² 2 817,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Rezerwacja! Oferta na wyłączność! Zakup w ramach czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Właściciel zastrzegł kontakt jedynie za pośrednictwem biura nieruchomości - proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Bielska

Tychy,śląskie

389 537 zł42 m² 9 372,88 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Idealne na inwestycje 2 duże pokoje z bardzo dobrej cenie już prawie gotowe. Mieszkanie kupują Państwo bezpośrednio od Dewelopera bez prowizji i podatku pcc 2% przy transakcji kupna. Opis *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fitelberga

Tychy,śląskie

249 000 zł37 m² 6 729,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ładnie położone mieszkanie - na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Fitelberga - przy cichej, spokojnej uliczce. Klatka schodowa jest zamykana, z domofonem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korfantego

Świętochłowice,śląskie

390 000 zł57 m² 6 878,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja agencji. Mam do zaoferowania Państwu mieszkanie 4-pokojowe w Świętochłowicach przy ulicy Wojciecha Korfantego. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze i składa się z: kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kozielska

Gliwice,śląskie

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronna i zadbana kawalerka położona w centrum Gliwic. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Kozielskiej (na samym jej początku), w pobliżu licy siemińskiego/wieczorka. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

519 000 zł56 m² 9 202,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie Z bardzo dużym tarasem I miejscem postojowym na sarnim stoku. Jeśli szukasz spokojnego miejsca W otoczeniu zieleni I nie masz ochoty lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Struzika

Zabrze,śląskie

950 zł33 m² 28,79 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia 2 pokojowe mieszaknie przy ulicy Struzika 6b. *Piętro 11 *powierzchnia 33 m2 *ogrzewanie centralne *w okolicy wszystkie niezbędne punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

2 800 zł63 m² 44,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zwycięstwa

Gliwice,śląskie

60 zł/m²213 m² 12 780 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Duży lokal na wynajem W samym centrum gliwic! 50M od dworca głównego Budynek zlokalizowany jest przy rogu ulic Zwycięstwa oraz Bohaterów Getta Warszawskiego Lokal zabezpieczony systemem alarmowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warmińska

Katowice,śląskie

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę kawalerki o powierzchni ok. 47,5 m2 z balkonem w Katowicach, dzielnica Ligota. Nieruchomość jest gotowa do zamieszkania. Mieszkanie z świetnym rozkładem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pietrzykowice

Pietrzykowice,śląskie

1 050 000 zł200 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowa niższa cena! Na sprzedaż piękny, nowoczesny i w pełni urządzony, parterowy dom wolnostojący w urokliwej i spokojnej okolicy. Dom położony na obrzeżu wsi Pietrzykowice usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

239 000 zł53 m² 4 509,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53m2 w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - pokój dziecięcy - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Rynek

Ustroń,śląskie

100 zł/m²15 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Rezerwacja! Ustroń centrum Rynek Lokal o pow. 15m2 położony na parterze w ścisłym centrum miasta. Ogrzewanie podłogowe,klimatyzacja dwustrefowa,duże witryny. Lokal nie wymaga remontu,stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Gwiezdna

Częstochowa,śląskie

193 000 zł25 m² 7 720 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie po remoncie, umeblowane, w pełni wyposażone, kameralne, świetnie zlokalizowane. Udogodnienia: ciepła woda z sieci, dwie windy, centralne ogrzewanie. Doskonała lokalizacja: pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

2 700 zł56 m² 47,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowy apartament w Gliwicach! Prezentujemy Państwu 3 pokojowy apartament, na nowym osiedlu w Karolinki Gliwicach. Mieszkanie mieści się na II piętrze, apartamentowca z monitoringiem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pod Palenicą

Jaworze,śląskie

880 000 zł79 m² 11 139,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

Polecam na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 79 m2 w pięknej okolicy w Jaworzu. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni ok. 550 m2 ogrodzonej. Cisza, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

189 000 zł42 m² 4 458,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 41 mkw, zlokalizowanego w sercu Zabrza - Centrum, w bliskim sąsiedztwie domit-u. To 2-pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Serdeczna

Rybnik,śląskie

179 500 zł55 m² 3 282,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokojowe mieszkanie z dostępem do ogródka Umowa na wyłączność biura. Prezentujemy Państwu Nieruchomość typu M-3 o powierzchni 54,69 m2 zlokalizowaną w Rybniku w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

189 000 zł46 m² 4 132,95 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Nowa cena! polecam serdecznie dwupokojowe mieszkanie Z co miejskim położone na I piętrze wieżowca W rudzie śląskiej kochłowice, ulica oświęcimska. Zakup wyłącznie za gotówkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Patriotów

Rybnik,śląskie

284 000 zł62 m² 4 599,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń i koniecznie umów się na prezentację - Zapraszamy Możesz też wcześniej zobaczyć wirtualny spacer po mieszkaniu. Duże i ustawne mieszkanie z potencjałem - 3 Pokoje Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szkolna

Dąbrowa Górnicza,śląskie

377 500 zł38 m² 9 986,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 37,8 m2 Nowy budynek przy ul. Szkolnej 2 w Dąbrowie Górniczej. Deweloper: pbm Expert Sp. z o. o. Mieszkanie usytuowane jest na wyzszym parterze. W budynku jest winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czwartaków

Gliwice,śląskie

430 000 zł67 m² 6 716,42 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atuty mieszkania * Lokalizacja. Blisko centrum, jednocześnie blisko terenów zielonych. Park Starokozielski tuż obok. * komfortowe piętro - 3. * przestronne, nieprzechodnie 3 pokoje. * podwójne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 149 000 zł290 m² 3 962,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Narożny dom w zabudowie szeregowej, działka 800 m/kw, wybudowany w latach 2007/2008, podpiwniczony, w piwnicy toaleta, oraz trzy duże pomieszczenia , na poziomie zero garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siemiradzkiego

Bielsko-Biała,śląskie

380 000 zł59 m² 6 451,61 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w Bielsku w spokojnej okolicy, jednocześnie w wygodnej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Słonecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

549 000 zł63 m² 8 714,29 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63 m2 w Katowicach, w dzielnicy Muchowiec w skład którego wchodzą: - 3 pokoje - kuchnia - salon - przedpokój - łazienka - wc -.