dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 770 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 770 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kordeckiego

Katowice,śląskie

162 000 zł25 m² 6 480 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowaniu Państwu mieszkanie do remontu w samym Centrum Katowic! Pełna infrastruktura potrzebna do życia w zasięgu 500 metrów od mieszkania. Nieruchomość znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

311 780 zł36 m² 8 565 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

537 264 zł64 m² 8 400 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

324 814 zł38 m² 8 548 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Chorzów

Chorzów,śląskie

658 174 zł74 m² 8 846 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

275 028 zł32 m² 8 595 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

438 256 zł51 m² 8 607 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

189 000 zł973 m² 194,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki pod domy jednorodzinne W lipniku Z dala od miejskich zatłoczonych osiedli. Kup i wybuduj dom jednorodzinny lub zainwestuj w ziemię. W ofercie działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

324 814 zł38 m² 8 548 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Nostrożny

Brenna,śląskie

480 000 zł5 056 m² 94,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecam uroczą nasłonecznioną działkę w dzielnicy Lachy w Brennej. Powierzchnia wynosi 5056 m2, w tym około 800 m2 lasu, który znajduje się w granicy gruntu. Teren lekko nachylony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

572 425 zł66 m² 8 734 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Częstochowa,śląskie

332 000 zł52 m² 6 347,99 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie, dostępne od ręki, do wprowadzenia! Atrakcyjne, rozkładowe, ustawne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, usytuowane na 5. piętrze w ocieplonym bloku dziesięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

235 000 zł42 m² 5 595,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42m2 w skład którego wchodzi: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy duża piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

319 000 zł51 m² 6 214,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyłączność tylko w naszym biurze.- REZERWACJA Oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Tychach na os.C przy ul. Czystej. Nieruchomość o powierzchni 51,33 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Skoczów

Skoczów,śląskie

595 000 zł69 m² 8 623 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Skoczów; centrum; parter; wysoki standard Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69 m2, po generalnym remoncie, położone na parterze. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opawska

Racibórz,śląskie

350 000 zł74 m² 4 729,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży pięknego mieszkania w kamienicy w Raciborzu. Mieszkanie o powierzchni 74m2 składa się z dużego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

180 000 zł36 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36 m2 zlokalizowane w Bytomiu dzielnica Rozbark. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki. Na podłogach panele oraz płytki, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Czeladź

Czeladź,śląskie

189 000 zł31 m² 6 057,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż poleca się piękna kawalerka w wysokim standardzie wykończenia. Świetnie nadaje się na start dla singla, młodej pary jak i również na inwestycyjne pod najem gdyż aktualnie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

169 000 zł38 m² 4 447,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-3 o powierzchni 38 m2 usytuowane na IV pietrze w niskim bloku w Jastrzębiu-Zdroju na oś. 1000-lecia. W skład mieszkania wchodzi: dwa pokoje, kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tychy

Tychy,śląskie

539 000 zł114 m² 4 728,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie posiadamy słoneczne i przestronne mieszkanie 3 - pokojowe z dodatkowo zaadoptowaną antresolą na poddaszu przy ul. Budowlanych w Tychach. Ta urokliwa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Tarnogórska

Gliwice,śląskie

18,33 zł/m²60 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Okolice ul. Tarnogórskiej. Lokal biurowy usytuowany w budynku, w którym znajdują się wyłącznie lokale użytkowe. Pow. ok. 60 m2, 4 pomieszczenia, toaleta. C.o. ogrzewanie wspólne dla całego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

180 000 zł49 m² 3 651,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie do wprowadzenia w znakomitej lokalizacji, bytom - Śródmieście. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wolności

Chorzów,śląskie

45,45 zł/m²88 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal położony w pobliżu targowiska. Przystanku tramwajowego ,najlepsza lokalizacja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Częstochowa,śląskie

385 000 zł52 m² 7 403,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy atrakcyjne mieszkanie składające się z dwóch pokoi w odrestaurowanej kameralnej kamienicy w Centrum miasta Częstochowy. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi o pow 52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Lubliniecka

Pawonków,śląskie

99 864 zł12 563 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wartościowa oferta od Wisto Nieruchomości - Biura godnego polecenia! Przestronna parcela o powierzchni 1,26 hektara, położona w malowniczym Pawonkowie, w gminie Pawonków, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pszczyńska

Gliwice,śląskie

1 450 zł18 m² 80,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio przy ul. Pszczyńskiej 51,w pobliżu Politechniki Śląskiej *miejskie ogrzewanie = ciepłe mieszkanie *18 m2. *V piętro *miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ligocka

Katowice,śląskie

1 050 zł26 m² 40,38 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Ligockiej 2 *piętro 1 *powierzchnia 26 m2 *ogrzewanie miejskie Wyposażenie: *pokój: kanapa, szafa, stół, krzesła, stolik, szafka *pokój nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawelska

Rybnik,śląskie

245 000 zł46 m² 5 303,03 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu mieszkanie położone w Rybniku na osiedlu Wawelska. Mieszkanie duże, przestrzenne jasne. kuchnia z oknem. Mieszkanie czyste, doskonała lokalizacja, mieszkanie do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małopolska

Częstochowa,śląskie

386 155 zł50 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Chcesz mieszkać na osiedlu premium w rewelacyjnej lokalizacji dającej zarówno bliskość udogodnień miasta oraz ciszę niczym na wsi ? Mamy coś idealnego! Mieszkanie w stanie deweloperskim -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Długosza

Borowno,śląskie

79 000 zł5 100 m² 15,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlano - rolną znajdującą się w województwie Śląskim, powiecie Częstochowskim, gminie Mykanów w miejscowości Borowno przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rycerska

Będzin,śląskie

970 zł63 m² 15,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszaknie przy ulicy Rycerskiej 2. *Piętro 1. *Powierzchnia 63 m2. *Ogrzewanie miejskie. *Przeznaczone dla 1-4 osób. *Przyjazne dla zwierząt. Wyposażenie: *salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reptowska

Bytom,śląskie

173 000 zł38 m² 4 591,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie Bytom Miechowice Sprzedam mieszkanie o powierzchni 37,68 m2 na 3 pietrze, położone w Bytomiu Miechowicach przy ulicy Reptowskiej. Otoczenie stanowi zabudowa wielorodzinna w otoczce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Mikołów

Mikołów,śląskie

320 000 zł1 072 m² 298,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

0% prowizji! Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu strefy centrum w Mikołowie dzielnica Reta. Do sprzedaży działka o pow 1072 m2, wymiary; szerokość frontu: 17,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wodzisław Śląski,śląskie

259 000 zł55 m² 4 743,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam 3 pokoje na 3 piętrze. Z wielką przyjemnością przedstawiam Państwu klimatyczne i z wielkim potencjałem mieszkanie w samym centrum Wodzisławia Śl. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokolska

Katowice,śląskie

1 390 000 zł95 m² 14 574,80 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Tylko W realton oferta na wyłączność! dla wymagającego klienta! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu gotowy dwupak inwestycyjny na sprzedaż - apartamenty wykończone pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Ruda Śląska,śląskie

217 000 zł38 m² 5 680,63 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

M3 z balkonem w Rudzie Śląskiej, 38,2 m2 z widokiem na skwer! - dostępne od zaraz Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

349 000 zł47 m² 7 425,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego, zlokalizowanego na 2 piętrze w niskim 2-piętrowym budynku z cegły na os. Słonecznym. Mieszkanie o pow. 47.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gliwice

Gliwice,śląskie

1 600 000 zł25 440 m² 62,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! W dniach od 28.12.2023 do 04.01.2024 w sprawie nieruchomości proszę o kontaktować się pod numer telefonu! ** rewelacyjnie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

248 000 zł54 m² 4 592,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu M-3 położonego na drugim piętrze w niskiej zabudowie bloku na oś. 1-go Maja. Mieszkanie przytulne jasne po generalnym remoncie do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Poniszowice

Poniszowice,śląskie

105 000 zł1 170 m² 89,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana, niezabudowana Poniszowice Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1170 m2 kształtem przypominająca prostokąt. Nieruchomość znajduje się w Poniszowicach, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sosnkowskiego

Ćwiklice,śląskie

285 000 zł150 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:771 m²

Dom do remontu ćwiklice, ul. Sosnkowskiego cena 285.000 ZŁ Zapraszam do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą! Dom będący przedmiotem sprzedaży położony jest w Ćwiklicach, przy ul.