dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 743 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 743 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Katowice

Katowice,śląskie

34 zł/m²143 m² 4 862 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany w trzygondygnacyjnym budynku biurowym w ścisłym centrum Katowic. Lokal oraz budynek w bardzo dobrym stanie technicznym. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Roboty

Gierałtowice,śląskie

579 000 zł133 m² 4 353,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:548 m²

Okazyjna cena! 0% prowizji Przedstawiam ofertę sprzedaży domu typu bliźniak. Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji w Gierałtowicach, wśród zabudowy niskiej. Pierwsze gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

387 278 zł47 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! Możliwość przerobienia mieszkania na 3-pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

311 780 zł36 m² 8 565 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Katowice

Katowice,śląskie

2 900 000 zł700 m² 4 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szanowni Państwo, budynek położony w Katowicach o powierzchni 700m2 na działce 800 m2 świetnie nadający się pod motel, pensjonat, siedzibę firmy, gabinety, prywatną klinikę. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

311 780 zł36 m² 8 565 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Działka przemysłowa Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

880 800 zł11 744 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży prawo użytkowania wieczystego do działek niezabudowanych o łącznej powierzchni 11.744 m.kw. Działki zlokalizowane są na terenach przemysłowych, oddalonaych około 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

2 000 000 zł1 600 m² 1 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Szanowni Państwo! Posiadamy do sprzedania lokal użytkowy w Dąbrowie Górniczej - Strzemieszyce Wielkie o łącznej powierzchni 1600 m2. Idealnie nadaje się na sieć sklepów spożywczych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kopernika

Katowice,śląskie

38,99 zł/m²109 m² 4 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Szanowni Państwo, w swojej ofercie posiadamy na wynajem lokal o powierzchni 109 m2 w samym centrum Katowic, w okolicach Placu Miarki. Lokal o bardzo wysokim standardzie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Staropodleska

Mikołów,śląskie

899 000 zł136 m² 6 610,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

oraz pcc2%! dom: w zabudowie szeregowej skrajny( działka 320m2) Powierzchnia użytkowa- 136m2 Stan deweloperski! Parter składa się z: -przestronnego salonu z jadalnią (z widokiem na ogródek).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Strzelców Bytomskich

Bytom,śląskie

20 zł/m²300 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szanowni Państwo, do wynajęcia lokal w wolnostojącym budynku (pawilonie) na terenie osiedla mieszkaniowego, blisko głównej drogi łączącej Bytom z Tarnowskimi Górami. Powierzchnia lokalu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Pilica

Pilica,śląskie

3 200 000 zł1 300 m² 2 461,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 552 m²

Szanowni Państwo! Posiadamy do sprzedania teren inwestycyjno - produkcyjny w miejscowości Szyce, wraz z budynkiem biurowym, socjalnym oraz halami produkcyjnymi o łącznej powierzchni 1300m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Aldera

Chorzów,śląskie

41 zł/m²100 m² 4 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Szanowni Państwo, oferujemy na wynajem pomieszczenia biurowego w Chorzowie. Jego powierzchnia to 100 m2. Umiejscowiony na parterze. Do dyspozycji parking, z którego korzystać mogą najemcy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Sokolska

Katowice,śląskie

25 zł/m²314 m² 7 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:-

Szanowni Państwo, w swojej ofercie posiadamy na wynajem lokal biurowy w centrum Katowic o powierzchni 314 m2. Stan techniczny lokalu bardzo dobry - do wejścia. Lokal składa się z 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

438 256 zł51 m² 8 607 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Rapackiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

15 000 zł700 m² 21,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 663 m²

Szanowni Państwo, posiadamy na wynajem zakład produkcyjny mieszczący się w Ząbkowicach w Dąbrowie Górniczej. Budynek o powierzchni 700 m2 umieszczony na działce 4663 m2. Zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Chorzowska

Katowice,śląskie

39 zł/m²41 m² 1 599 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 41 m.kw., położony na I piętrze w reprezentacyjnym kompleksie budynków biurowych z lokalami handlowo-usługowymi w parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tychy

Tychy,śląskie

749 000 zł195 m² 3 841,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:841 m²

Tychy wygorzele dom dla pracowników lub 1 - 2 rodzin. Do sprzedaży dom dwu kondygnacyjny dla 1-2 rodzin lub na minimum 8 do 12 miejsc noclegowych. Powierzchnia około 130m2 na dwóch kondygnacjach - parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

256 300 zł28 m² 9 186 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

591 263 zł71 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Kościuszki

Katowice,śląskie

3 967 500 zł345 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:11

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, oferujemy na sprzedaż przepiękne duże mieszkanie w centrum Katowic. Powierzchnia 345 m2, składa się z dziesięciu wykończonych pokoi, w tym jednen posiadają piękną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Tychy

Tychy,śląskie

3 500 000 zł665 m² 5 263,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Szanowni Państwo, mamy do zaoferowania do sprzedaży działkę zabudowaną budynkiem wolnostojacym w Tychach o powierzchni całkowitej 665,9 m2, położony w bardzo dobrym punkcie miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Chorzów

Chorzów,śląskie

2 000 000 zł360 m² 5 555,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Atrajcyjna oferta W ciekawej cenie! idelane miejsce na siedzibę twojej firmy! Szanowni Państwo, oferujemy na sprzedaż budynek z bardzo atrakcyjnymi lokalami. Lokalizacja -chorzów, blisko dtś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Graniczna

Gliwice,śląskie

4 532 385 zł23 243 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szanowni Państwo, oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową niezabudowaną zlokalizowaną przy największym węźle drogowym w Polsce, utworzonym poprzez skrzyżowanie drogi krajowej nr 44,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Udórz

Udórz,śląskie

285 000 zł291 m² 979,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 610 m²

Szanowni Państwo, posiadamy na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym. Jego wielkość to 291 m2. Składa się z parteru, piętra i poddasza do adaptacji. Rozprowadzony prąd. Woda do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

485 775 zł5 715 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży prawo użytkowania wieczystego do działek niezabudowanych o łącznej powierzchni 5.715 m2 (dwie działki o powierzchni 4.647 m2 oraz udział w wysokości 1/2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kolista

Katowice,śląskie

25 zł/m²25 m² 625 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 25 m.kw., składający się z jednego pomieszczenia, zlokalizowany na III piętrze w pięciokondygnacyjnym budynku biurowym w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Czerwińskiego

Katowice,śląskie

30 zł/m²40 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szanowni Państwo, oferujemy na wynajem lokal biurowy w Katowicach na Koszutce. Powierzchnia 40m2, składa się z dwóch pomieszczeń (w jednym podłączona woda - istnieje możliwość postawienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. 1 Maja

Katowice,śląskie

16,67 zł/m²120 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szanowni Państwo, do wynajęcia powierzchnia 120 m2, znajdująca się na parterze w II piętrowym budynku w Katowicach. Budynek składa się z pomieszczeń idealnych do zaadaptowania na biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

362 712 zł43 m² 8 400 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Budynek użytkowy Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

11 057 zł885 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 956 m²

Oferujemy do wynajęcia halę produkcyjno-magazynową zlokalizowaną w dzielnicy Dąbrowy Górniczej Ząbkowice, na terenie przemysłowym, ogrodzonym, dozorowanym, monitorowanym i oświetlonym. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

572 425 zł66 m² 8 734 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Bora-Komorowskiego

Sosnowiec,śląskie

21,32 zł/m²985 m² 21 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Szanowni Państwo, do wynajęcia lokal w Sosnowcu o łącznej powierzchni 985 m (parter 727 m i antresola 258 m2). Kubatura nieruchomości to 5600 m3. Budynek z 2008 roku, wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

438 256 zł51 m² 8 607 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Biuro, ul. Niedurnego

Ruda Śląska,śląskie

20 zł/m²550 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szanowni Państwo, w swojej ofercie posiadamy na wynajem lokal biurowo-handlowo-usługowy w Rudzie Śląskiej, o powierzchni 550 m2. Projekt wnętrza pod klienta w cenie! Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Zaopusta

Katowice,śląskie

1 500 000 zł3 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Szanowni Państwo! W naszej ofercie posiadamy na sprzedaż działkę budowlaną w Katowicach Podlesiu blisko centrum tej dzielnicy. Działka o powierzchni 3000 m2, (szeroka na: 41 m, długa na:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

275 028 zł32 m² 8 595 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

537 264 zł64 m² 8 400 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Graniczna

Gliwice,śląskie

4 201 860 zł21 548 m² 195 zł/m²

 

 

 

Dąbrowa Górnicza,śląskie

5 100 000 zł30 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szanowni Państwo, oferujemy na sprzedaż teren komercyjny w Dąbrowie Górniczej w Strzemieszycach. Powierzchnia: 3 ha. Media tj.: woda, prąd w granicach działki. Gaz w drodze. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Kocikowa

Kocikowa,śląskie

36 500 zł4 974 m² 7,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, w naszej ofercie mamy do sprzedania działkę rolną o powierzchni 4974m2. Wymiary: 72m x 69m. Lokalizacja to sam środek Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Media.