dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 769 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 769 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilimowskiego

Katowice,śląskie

1 250 zł35 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *2 -pokojowe mieszkanie na ul. Wilimowskiego w Katowicach. *Powierzchnia 35m2. *Piętro 2. *Ogrzewanie elektryczne. *Mieszkanie idealne dla osób ceniących sobie prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Międzybrodzie Żywieckie

Międzybrodzie Żywieckie,śląskie

149 000 zł1 244 m² 119,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

- międzybrodzie Żywieckie. Działka z potencjałem w topowej lokalizacji na sprzedaż.- Przedmiotem oferty jest nieruchomość położona na GÓRZE ŻAR o głównych atutach: topowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Cieszyn

Cieszyn,śląskie

900 zł49 m² 18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pogwizdów, niski czynsz, widokowe, 2 pokoje, 49 m2, balkon Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na IV piętrze (blok IV piętrowy). Mieszkanie posiada 2 przestronne pokoje, łazienkę z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Częstochowa,śląskie

56 000 zł47 m² 1 188 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 47m2 w Centrum za odstępne prezentuje; aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa, centrum Aleje nmp O mieszkaniu Lokal mieszczący się na 1 piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaruskiego

Sosnowiec,śląskie

139 000 zł29 m² 4 793,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1880

Mieszkanie idealne zarówno dla osoby prywatnej jak również na inwestycje pod wynajem. Na sprzedaż kawalerka o pow. 28,61 mkw. Nieruchomość znajduje się w Sosnowcu. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

395 000 zł56 m² 7 053,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży bardzo atrakcyjne, mieszkanie trzypokojowe, położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie kilka lat temu przeszło generalny remont obejmujący wymianę instalacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Katowice

Katowice,śląskie

37,27 zł/m²220 m² 8 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokalizacja : Katowice, południowa część miasta. Lokal położony bezpośrednio przy drodze o dużym natężeniu ruchu samochodowego, dobrze widoczny. Bezkolizyjny dojazd. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Górska

Kocierz Moszczanicki,śląskie

57 000 zł584 m² 97,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona działka budowlano - rolna o powierzchni 584 m2. Działka usytuowana w bardzo widokowym miejscu ul. Górska w Kocierzu Moszczanickim. Bardzo dobry całoroczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Beskidzka

Szczyrk,śląskie

299 000 zł108 m² 2 768,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji biura. Pomagamy we wszystkich formalnościach związanych z zakupem. Chętnie pomożemy w uzyskaniu finansowania na zakup i ewentualny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złota

Katowice,śląskie

502 000 zł46 m² 10 913 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bezprowizyjnie, bez pcc-pełna obsługa, od finansowania po wykończenie wnętrz i pomoc przy wynajmie dodatkowy atutem jest taras 16m2 Nietuzinkowa inwestycja, usytuowana w pięknym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witaj! Poszukujesz jasnego, nowoczesnego mieszkania z dużym tarasem i garażem? Świetnie, że tu trafiłeś/aś, zapraszam do opisu mieszkania i kontaktu! Nowocześnie wykończone wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

279 000 zł273 m² 1 021,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 382 m²

Nowa okazyjna cena! Hala: 210 m2 Hala: 78 m2 Działka: 1382 m2 Oferta na wyłączność biura. Posiadamy do sprzedaży nieruchomość zabudowaną budynkami o charakterze usługowo - handlowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

585 000 zł3 813 m² 153,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana wraz z budynkiem mieszkalnym, gospodarczym i garażem. Działka o regularnym kształcie ok. 35mx109m, uzbrojona (woda,prąd) o przeznaczeniu zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

256 300 zł28 m² 9 186 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

669 550 zł77 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Chorzów

Chorzów,śląskie

658 174 zł74 m² 8 846 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

311 780 zł36 m² 8 565 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

572 425 zł66 m² 8 734 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

537 264 zł64 m² 8 400 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

275 028 zł32 m² 8 595 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

362 712 zł43 m² 8 400 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Żernica

Żernica,śląskie

265 000 zł826 m² 320,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka mieszkaniowo - usługowa Żernica Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 826m2, w kształcie przypominającym kwadrat o bokach około 28m. Działka jest niezabudowana, płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

591 263 zł71 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

572 425 zł66 m² 8 734 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

324 814 zł38 m² 8 548 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

362 712 zł43 m² 8 400 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

537 264 zł64 m² 8 400 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczyrk

Szczyrk,śląskie

649 000 zł63 m² 10 301,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:760 m²

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Na sprzedaż prywatnie nowo wybudowany dom jednorodzinny na działce budowlanej w świetnej lokalizacji z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

387 278 zł47 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! Możliwość przerobienia mieszkania na 3-pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

407 150 zł48 m² 8 482 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

324 814 zł38 m² 8 548 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

275 028 zł32 m² 8 595 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pszczyńska

Gliwice,śląskie

1 350 zł19 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie aktualne Wynajmę jednopokojowe mieszkanie. Nowo wybudowany budynek znajduje się 500m pieszo od Politechniki Śląskiej, przy ul. Pszczyńskiej. Mieszkanie w stanie bardzo dobrym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Katowice

Katowice,śląskie

950 000 zł200 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta sprzedaży domu wolnostojącego z garażem w Katowicach, dąbrówka Małą Lokalizacja: katowice, dąbrówka Mała Powierzchnia: 200 mkw Działka: 394 mkw Liczba kondygnacji: 4 Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

311 780 zł36 m² 8 565 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

387 278 zł47 m² 8 300 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

438 256 zł51 m² 8 607 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

438 256 zł51 m² 8 607 zł/m²