dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 769 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 769 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Sączów

Sączów,śląskie

28 000 zł200 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Opis oferty Przedstawiam do wynajęcia dochodowy, dobrze prosperujący hotel Dwupiętrowy składający się z 18 pokoi dla 48 łóżek - trzy kuchni ( po jednej na piętrze ) - trzy łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kazimierza Wielkiego

Knurów,śląskie

145 000 zł26 m² 5 566,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka z balkonem francuskim o powierzchni 26,05 m2 na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku w Knurowie. W skład mieszkania wchodzą : - 1 pokój z wnęką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Dzierżno

Dzierżno,śląskie

115 000 zł1 150 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam, działka 1150m2, dzierżno, żarki Letnisko. Wgn Myszków ul.Sikorskiego 53G. Oferujemy Państwu działkę usytuowaną w malowniczej, turystycznej miejscowości Żarki Letnisko (dzierżno).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojewódzka

Katowice,śląskie

2 000 zł48 m² 41,93 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne, umeblowane mieszkanie 2-pokojowe, do zamieszkania od zaraz. Pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia z dużą szafą, łazienka, duży balkon od południowej strony. Możliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

527 700 zł88 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Apartament o pow. 87,95 m2 z ogródkiem - położony na pierwszym piętrze z osobnym wejściem w doskonałej lokalizacji - Tarnowskie Góry Śródmieście. Bez podatku pcc. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Katowice

Katowice,śląskie

75 zł/m²40 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Katowice ścisłe centrum lokal użytkowy Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 40m2 zlokalizowany w Śródmieściu Katowic (do Rynku 300m). Lokal usytuowany na parterze z witryną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sosnowiec,śląskie

1 600 zł29 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia umeblowaną oraz wyposażoną kawalerkę zlokalizowaną w Sosnowcu przy ul. Hallera. Bez prowizji dla biura nieruchomości! Kawalerka jest położona na ósmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Trzebniów

Trzebniów,śląskie

199 000 zł6 900 m² 28,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Rezerwacja! Sprzedam, piękna działka widokowa, 6900 m2, trzebniów, niegowa. Wgn Myszków ul.Sikorskiego 53G. Oferujemy Państwu działkę widokową z przepięknym widokiem usytuowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Krasińskiego

Bielsko-Biała,śląskie

1 600 000 zł982 m² 1 630,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Bielsko-biała, dolne przedmieście, ul. Krasińskiego 14 Unikalna Inwestycja w Bielsku-Białej Działka jest sprzedawana w ramach prowadzonej działalności przez przedsiębiorcę będącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Krakowska

Bytom,śląskie

899 000 zł500 m² 1 798 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:253 m²

Na sprzedaż kamienica w centrum Bytomia (ul. Krakowska) To dobrze prosperujący długoterminowo obiekt - od wielu lat stale wynajmowany. Obecnie w kamienicy znajduje się parterowy lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 45m2 położone na piątym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Błeszno. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzanowskiego

Czechowice-Dziedzice,śląskie

1 700 zł44 m² 38,64 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Przedstawiam Państwu do wynajęcia piękne, słoneczne i przytulne mieszkanie! Zlokalizowane w Czechowicach- dziedzicach przy ul.Krzanowskiego. Niezwykle spokojna okolica. Wokół dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliwicka

Katowice,śląskie

332 000 zł56 m² 5 929 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 56 m2 położone w Katowicach Załężu, okolica ul. Gliwickiej. Mieszkanie jest umeblowane, składa się z salonu z tv i dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Armii Krajowej

Katowice,śląskie

26,67 zł/m²90 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy Katowice Piotrowice ul. Armii Krajowej Oferujemy najem lokalu użytkowego o powierzchni 90m2 zlokalizowanego w Piotrowicach blisko dworca pkp Katowice Piotrowice. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Chorzów

Chorzów,śląskie

1 499 000 zł730 m² 2 053,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:384 m²

Świetna propozycja inwestycyjna- nieruchomość dochodowa. Oferujemy dom wielorodzinny (kamienicę) w Chorzowie II przy ul Krótkiej 2. Budynek zmodernizowany, frontowa ściana docieplona, zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Ziemska

Zabrze,śląskie

1 355 000 zł80 340 m² 16,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nr oferty: nieruchomość niezabudowana położona w Zabrzu w rejonie ul. Ziemskiej o łącznej powierzchni 8,0340 ha, działki tworzą kompleks o nieregularnym kształcie, porośnięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Rybnik

Rybnik,śląskie

93,33 zł/m²150 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Prezentujemy ofertę wynajmu lokalu gastronomicznego znajdującego się na Rybnickim Rynku , zlokalizowany w odrestaurowanej piwnicy kamienicy z ciekawą historią. Więcej zdjęć na naszej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dworek

Rybnik,śląskie

369 000 zł53 m² 6 962,26 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Witam serdecznie. Dziś w ofercie pięknie wykończone, umeblowane, gotowe do zamieszkania trzypokojowe mieszkanie na ulicy Dworek w Rybniku. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wymieniona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Armii Krajowej

Chorzów,śląskie

900 zł32 m² 28,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *ogrzewanie elektryczne. *Powierzchnia 32 m2. *Piętro 1. *Bliskość trasy średnicowej dtś, stanowi znakomite połączenie komunikacyjne z Katowicami oraz innymi sąsiednimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Kopernika

Tychy,śląskie

800 000 zł945 m² 847 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka dla inwestora (945m2). Cechy działki: - teren płaski - kształt nieregularny - dostępne media (prąd, gaz, woda, kanalizacja, ciepło z sieci miejskiej) - zjazd na działkę bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Katowice

Katowice,śląskie

30 zł/m²64 m² 1 920 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Przedstawiamy ofertę wynajmu lokalu biurowego mieszczącego się na drugim piętrze reprezentacyjnej kamienicy przy jednej z głównych ulic o dużym natężeniu ruchu pieszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ślemień

Ślemień,śląskie

146 000 zł1 357 m² 107,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Widokowa działka w Ślemieniu przeznaczona do zabudowy mieszkalnej lub weekendowej. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica z dobrym dojazdem piekny widok Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Tychy,śląskie

278 000 zł50 m² 5 548,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tychy - oś A - wojska polskiego (wolne od zaraz) Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,1m2, położone na pierwszym piętrze w bloku niskiej zabudowy. Okolica cicha i spokojna, klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Katowice

Katowice,śląskie

39,60 zł/m²886 m² 35 086 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:własny parking

Wybierz najlepsze biuro dla twojej firmy! lokal to 887 m 2 powierzchni użytkowej na 3 piętrze W biurowcu, a W nim : 24 pomieszczenia biurowe możliwość przebudowy lub dobudowy ścianek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Pocztowa

Mysłowice,śląskie

500 zł20 m²

 

Piętro:2/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:500 zł

Mysłowice Wesoła rynek. Bez pośredników, mieszkanie 3pokoje dla min 3 max 5 osób. 500zł/osoba plus prąd wg liczników. Kaucja 500 zł/osoba. Akceptuję zwierzęta i osoby palące. Zapraszam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rolnicza

Katowice,śląskie

556 205 zł2 795 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Miejsce na twój dom W katowicach - katowice podlesie! Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową położoną przy ul. Rolniczej w Katowicach Podlesiu, o numerze ewidencyjnym:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

275 028 zł32 m² 8 595 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.