dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 789 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 789 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

360 000 zł71 m² 5 070,42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

DO remontu Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w centrum Dąbrowy Górniczej. Mieszkanie 4 pokojowe z możliwością połączenia małego pokoju z kuchnią. Łazienka i toaleta oddzielnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bliska

Bielsko-Biała,śląskie

487 000 zł47 m² 10 361,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Podana cena jest ceną netto - należy doliczyć 23% vat Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy i zaprojektowany z dbałością o szczegóły apartament inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Sikornik

Gliwice,śląskie

239 000 zł30 m² 7 869,61 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Chcesz się usamodzielnić i szukasz Swojego pierwszego "M"? A może masz zaoszczędzone kilka groszy i chciałbyś/chciałabyś je zainwestować? Mamy dla Ciebie mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Bobrowniki Śląskie

Tarnowskie Góry,śląskie

320 000 zł823 m² 389 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki budowlanej pod swój wymarzony dom ta oferta powinna Cię zainteresować! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 823m2 w Tarnowskich Górach-Bobrownikach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

955 000 zł106 m² 9 009,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Niepowtarzalna okazja! - komfortowy dom szeregowy W świetnej lokalizacji! opis nieruchomości: do sprzedania dom położony w dzielnicy Kamienica w Bielsku-Białej (pod Szyndzielnią).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Grzawa

Grzawa,śląskie

179 000 zł2 002 m² 89,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena! Do sprzedaży piękna działka budowlana położona w miejscowości Grzawa (gmina Miedźna, powiat pszczyński) o powierzchni 2002m2. Teren w jednej księdze wieczystej, księga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bielsko-Biała,śląskie

335 000 zł38 m² 8 885,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z propozycją 2- pokojowego mieszkania położonego przy ul. Grunwaldzkiej w Bielsku-Białej. Mieszkanie o powierzchni 37,7m2 znajduje się na III-cim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Częstochowa

Częstochowa,śląskie

189 000 zł26 m² 7 269,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjnie położona kawalerka na drugim piętrze w samym centrum Częstochowy z dużym balkonem , mimo metrażu 26 mkw można wygospodarować sobie oddzielna sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Gliwice,śląskie

295 000 zł56 m² 5 284,84 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opis Nieruchomości: oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,82m2. Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze, co jest niewątpliwym atutem, ponieważ na tym poziomie znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. le Ronda

Katowice,śląskie

2 400 zł90 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Polecam do wynajęcia mieszkanie położone w ścisłym centrum dzielnicy Katowic-Dąbrówce Małej.Mieszkanie o powierzchni 90m2 składa się z dwóch pokoi,dużego pokoju połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ludwika

Racibórz,śląskie

1 300 zł48 m² 27,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe na pierwszym piętrze bloku czteropiętrowego z piwnicą lokatorską. Ścisłe centrum miasta (ul. Ludwika), w pobliżu sklepów, szkół, gastronomii, przychodni, parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rybnik

Rybnik,śląskie

166 000 zł1 033 m² 160,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w dzielnicy Zamysłów, niedaleko wlotu na drogę Pszczyna Racibórz. Przeznaczenie działki - mu - pod zabudowę mieszkaniowo - usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Stawowa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

500 000 zł1 614 m² 309,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta - działka w pobliżu lasu, w najbliższym sąsiedztwie domy jednorodzinne, tereny rekreacyjne, jezioro Pogoria IV. Oferujemy do sprzedaży działkę w Dąbrowie Górniczej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wisła

Wisła,śląskie

2 700 000 zł501 m² 5 389 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:1 304 m²

NA sprzedaż - świetnie prosperujący biznes! gotowy produkt inwestycyjny! Jeśli kochasz góry, i zawsze marzyłeś aby prowadzić tutaj swój własny biznes to dobrze trafiłeś! Całoroczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gilowice

Gilowice,śląskie

418 500 zł200 m² 2 092,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 641 m²

Okazja! dom Z przepięknym widokiem! Do sprzedania dom położony w Gilowicach. Budynek w stanie surowym otwartym, wolnostojący, 2-kondygnacyjny + poddasze, wybudowany z pustaków pgs.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Częstochowa

Częstochowa,śląskie

4 800 zł180 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Do wynajęcia nowoczesny, wygodny dom ( bliźniak ) w cichej i spokojnej na granicy Tysiąclecia i Kiedrzyna. Na parterze kuchnia ze spiżarka i pralnią, toaleta , salon na piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Żarnowcowa

Katowice,śląskie

495 000 zł740 m² 668,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana I katowice kostuchna Oferujemy Państwu na sprzedaż ogrodzoną działkę budowlaną o powierzchni 740m2 położoną w Katowicach, dzielnica Kostuchna przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

235 000 zł38 m² 6 192 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w Rudzie Śląskiej o powierzchni 37,95 m2 dla klienta poszukującego lokalu od zaraz. Wyposażenie włącznie z żelazkiem do prasowania oraz podstawowymi rzeczami do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Katowice

Katowice,śląskie

7 600 000 zł480 m² 15 833,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu wyjatkową Rezydencję na sprzedaż usytuowaną na prestiżowym katowickim osiedlu "pod Dębem". Rezdydencja składa się z dwóch niezależnych wolnostojących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Bielska

Tychy,śląskie

376 748 zł39 m² 9 778,04 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Specjalna okazja na zakup pięknego 2 pokojowego mieszkania z bardzo dużym ogrodem w wyjątkowej cenie. Zakup bez prowizji i podatku pcc. Zaledwie kilka minut wystarczy, by przenieść się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle 1000-lecia

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

169 000 zł53 m² 3 198,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,84 m2 zlokalizowanego na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym. Atrakcyjna lokalizacja, cicha, spokojna okolica. Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

280 000 zł46 m² 6 100,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 45,9 m 2 usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku w dzielnicy Ostatni Grosz przy ulicy Alei Niepodległości. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Mysłowice,śląskie

12,90 zł/m²620 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

| na wynajem | Lokal Handlowo Usługowy Mysłowice-Krasowy Jeśli poszukujesz Lokalu pod restaurację, salę weselną, przedszkole, żłobek, lub biura , zaledwie 15 minut od Centrum Katowic to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

256 300 zł28 m² 9 186 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

362 712 zł43 m² 8 400 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

572 425 zł66 m² 8 734 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz Katowice

Katowice,śląskie

600 zł12 m²

 

Piętro:parter/1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 200 zł

Oferta dla młodej kobiety Do wynajęcia od zaraz jeden pokój o pow. ok. 12 mkw., w trzypokojowym mieszkaniu (o łącznej pow. 55,90mkw.) z wspólną używalnością przedpokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

311 780 zł36 m² 8 565 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

591 263 zł71 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Apartament umeblowany

Radlin,śląskie

1 500 zł31 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Do wynajęcia apartament o powierzchni 31m2 Mieszkanie jak z "bookingu" : - Wynajmiesz na rok albo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

324 814 zł38 m² 8 548 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

438 256 zł51 m² 8 607 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

438 256 zł51 m² 8 607 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

407 150 zł48 m² 8 482 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

572 425 zł66 m² 8 734 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

387 278 zł47 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! Możliwość przerobienia mieszkania na 3-pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

299 000 zł47 m² 6 321,35 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 47,3 m 2 usytuowane na pierwszym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ulicy Słowackiego. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

669 550 zł77 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

362 712 zł43 m² 8 400 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Wczasowa

Szczyrk,śląskie

675 000 zł2 333 m² 289,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: działka budowlano- rolna o powierzchni 2333m2 położona w Szczyrku w rejonie ul. Wczasowej, objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (symbol A3.9MN oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Chorzów

Chorzów,śląskie

658 174 zł74 m² 8 846 zł/m²

 

 

 

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij