dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 789 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 789 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Tychy,śląskie

454 338 zł53 m² 8 569,19 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Idealne mieszkania na inwestycje: apartament 3pok. w najbardziej zielonej dzielnicy a jednocześnie w centrum tychów. Ciche mieszkanie do wnętrza osiedla. Oferta bezpośrednia -brak podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rudzka

Racibórz,śląskie

164 000 zł35 m² 4 726,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,70 m2 na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku w Raciborzu. W skład mieszkania wchodzą : - 2 pokoje, - kuchnia widna, - łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Filarze

Gliwice,śląskie

196 000 zł41 m² 4 795 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone w Gliwicach-Sośnicy przy ul. Na Filarze. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze budynku z cegły. Składa się z dużej, bardzo ustawnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małopolska

Częstochowa,śląskie

389 697 zł51 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Chcesz mieszkać na osiedlu premium w rewelacyjnej lokalizacji dającej zarówno bliskość udogodnień miasta oraz ciszę niczym na wsi ? Mamy coś idealnego! Mieszkanie w stanie deweloperskim -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

572 425 zł66 m² 8 734 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

275 028 zł32 m² 8 595 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

537 264 zł64 m² 8 400 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

438 256 zł51 m² 8 607 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

669 550 zł77 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

387 278 zł47 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! Możliwość przerobienia mieszkania na 3-pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

256 300 zł28 m² 9 186 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

469 000 zł67 m² 6 996,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Idealna lokalizacja - centrum, dwa kroki na rynek, dwa kroki na politechnikę. DO zamieszkania I na inwestycję. Niskie koszty utrzymania - czynsz około 350 złotych. Polecam serdecznie mieszkanie typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

324 814 zł38 m² 8 548 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

572 425 zł66 m² 8 734 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

407 150 zł48 m² 8 482 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Chorzów

Chorzów,śląskie

658 174 zł74 m² 8 846 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

256 300 zł28 m² 9 186 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Żniwna

Siemianowice Śląskie,śląskie

337 050 zł630 m² 535 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! Mam do zaoferowania idealną działkę pod budowę domu! Siemianowice Śląskie, ul. Żniwna Powierzchnia działki to: 630m2, oznaczona numerem 3, jest też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

362 712 zł43 m² 8 400 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

591 263 zł71 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Fabryczna

Katowice,śląskie

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam. Oferuję do wynajęcia od luksusowe mieszkanie 38 m2 w kilkuletnim apartamentowcu w Katowicach Ochojcu przy ul. Fabrycznej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

387 278 zł47 m² 8 300 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

362 712 zł43 m² 8 400 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

324 814 zł38 m² 8 548 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

438 256 zł51 m² 8 607 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

275 028 zł32 m² 8 595 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

399 000 zł56 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż klimatyczne mieszkania po generalnym remoncie. Lokal umeblowany. Na 56m2 mieści się: - przestronny salon z aneksem kuchennym - sypialnia - przedpokój - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Rybnik,śląskie

1 100 zł37 m² 29,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Duża kawalerka o pow. 37m2 Rybnik Chwałowice ul. 1 maja Przestronne mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze w kamienicy jedno piętrowej. Układ: - bardzo duży jasny salon z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

537 264 zł64 m² 8 400 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

311 780 zł36 m² 8 565 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

669 550 zł77 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-