dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 777 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 777 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwarków

Lędziny,śląskie

319 000 zł62 m² 5 145 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem niniejszej oferty jest trzypokojowe mieszkanie, przy ul. Gwarków w Lędzinach. Mieszkanie dzięki układowi ma wiele możliwości aranżacji. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barbary

Zabrze,śląskie

1 700 zł53 m² 32,32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie przy ul. Św. Barbary 16 w Zabrzu usytuowane na trzecim piętrze. Bardzo dogodne położenie w śródmieściu, blisko do przystanku tramwajowego, dworca kolejowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Graniczna

Psary,śląskie

949 999 zł255 m² 3 725,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 319 m²

Szukasz dla siebie i swojej Rodziny dużego domu w wyjątkowej lokalizacji? Chcesz, żeby Twoje dzieci wychowywały się w okolicy spokojnej i zielonej? Marzysz o wygodzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słoneczna

Katowice,śląskie

375 365 zł41 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Od dewelopera. Brak podatku pcc. Brak prowizji. 5 lat rękojmi na mieszkanie i budynek. Nowoczesne Osiedle powstaje przy ulicy Słonecznej oraz Korfantego w zielonym i spokojnym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedzieli

Ruda Śląska,śląskie

195 000 zł44 m² 4 382,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,50 mkw położone na I piętrze w niskim IV piętrowym bloku w Rudzie Śląskiej Bielszowicach przy ul. Ks. Niedzieli. Blok położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Furgoła

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

95 000 zł732 m² 129,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w Dębieńsku! Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej wśród niskiej zabudowy domów oraz terenów zielonych, która mieści się w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Żwaków

Tychy,śląskie

502 138 zł60 m² 8 381,54 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najmniejsze 4pok, ostatnie mieszkanie w tym układzie w już prawie gotowym budynku! okazja Mieszkanie kupują Państwo bezpośrednio od Dewelopera! Nie płacąc żadnej prowizji i podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Żwaków

Tychy,śląskie

467 820 zł53 m² 8 787 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Specjalna okazja na zakup pięknego 3 pokojowego mieszkania z ogrodem i balkonem w wyjątkowej cenie. Sprzedaż bezpośrednia dewelopera_brak podatku pcc_bez prowizji 0 zł Zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Małachowskiego

Będzin,śląskie

1 998 000 zł1 200 m² 1 665 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedam kamienicę posiadającą bardzo duży potencjał inwestycyjny. Nieruchomość zlokalizowana jest w centrum Będzina. Składa się z trzech budynków mieszkalno-usługowych: dwupiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

39,29 zł/m²140 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na wynajem lokal w nowo wybudowanym pasażu handlowym w Piekarach Śląskich. Lokal o powierzchni 140 m2 w stanie deweloperskim składający się z jednej dużej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warmińska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

169 000 zł56 m² 2 996,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie składające się z 4 pokoi, kuchni z oknem, przedpokoju, łazienki z wc. Nieruchomość znajduje się w niskim bloku na 4 piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Chorzów

Chorzów,śląskie

1 200 zł41 m² 29,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwu pokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką o pow. 40,62 m2. Drugie piętro kamienicy. Orientacja jednostronna - północna. Łazienka z oknem. Ogrzewanie węglowe - piec węglowy typu koza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Gliwice

Gliwice,śląskie

55 000 zł20 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Okolice ul. Warszawskiej. Polecamy na sprzedaż garaż murowany o pow. 20,34 m2. Dodatkowo możliwość zakupu drugiego garażu sąsiadującego bezpośrednio o pow. 20,25 m2. Pow. całej działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Kamienica

Bielsko-Biała,śląskie

459 000 zł872 m² 526,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja - wyjątkowa działka pod szyndzielnią! Do sprzedania działka budowlana położona pod Szyndzielnią w Bielsku-Białej. Zlokalizowana została w świetnej, prestiżowej lokalizacji - pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grota-Roweckiego

Bytom,śląskie

248 000 zł47 m² 5 235,38 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam do zaoferowania nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu przy ulicy Grota Roweckiego o powierzchni prawie 48 m2. Mieszkanie to 2 pokoje, bardzo przestronna kuchnia z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

199 000 zł577 m² 344,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka położona w Siemianowicach Śląskich w dzielnicy Dąbrówka Wielka Media w drodze głównej; w trakcie organizacji przyłącze zbiorowe wod-kan do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Katowice,śląskie

1 700 zł55 m² 31 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 55 m2 położone w Katowicach Bogucicach, okolica ul. Modrzewiowej - super lokalizacja! Mieszkanie składa się z jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Katowice

Katowice,śląskie

46 zł/m²51 m² 2 346 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Katowice bezkolizyjny wjazd i wyjazd w kierunku najważniejszych szlaków komunikacyjnych: - autostrada A-4 Kraków - Wrocław (600 metrów) - dk 86 Warszawa - Bielsko Biała - Cieszyn (300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Cmentarna

Chorzów,śląskie

1 050 zł19 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *jasne, przestronne mieszkanie. *II piętro. *19 m2. *Przeznaczone dla 1-2 osób. *W pełni umeblowane i wyposażone. *Przyjazne dla zwierząt! Wyposażenie: *pokój: kanapa rozkładana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Łojki

Łojki,śląskie

129 000 zł860 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Gminie Blachownia - miejscowość Łojki na pograniczu z Częstochową Powierzchnia działki ok. 860 szer od ulicy Długiej 22 a od drogi wewnętrznej 37 Media w ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Katowice

Katowice,śląskie

52,38 zł/m²105 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Katowice - Brynów - doskonałe położenie względem A4 oraz dtś ok.1km. Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 105m 2 znajdujący na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego klasy B+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Knurów

Knurów,śląskie

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę atrakcyjne 2 -pokojowe mieszkanie na osiedlu 1000-lecia znajdujące się na 3 piętrze w wieżowcu. Lokal mieszkalny składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni i łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tysiąclecia

Katowice,śląskie

256 300 zł28 m² 9 186 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tysiąclecia

Katowice,śląskie

362 712 zł43 m² 8 400 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Powstańców

Chorzów,śląskie

990 zł12 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio przy ul. Powstańców 31 of. *12 m2 *1 piętro *elektryczne ogrzewanie *pełne wyposażenie i umeblowanie. *Idealne dla 1-2 osób *gwsp i wsb ok 1,5 km *przyjazne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

407 150 zł48 m² 8 482 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

537 264 zł64 m² 8 400 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tysiąclecia

Katowice,śląskie

275 028 zł32 m² 8 595 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

311 780 zł36 m² 8 565 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-