dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 816 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 816 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamesznica

Kamesznica,śląskie

210 000 zł43 m² 4 899,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:445 m²

Spacer 360! Dom z bali na odludziu w Kamesznicy o pow. 42,86 mkw Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych położenie z dala od głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tysiąclecia

Katowice,śląskie

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:17/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Possible contact in english Chciałbyś zamieszkać w pięknym, stylowo urządzonym apartamencie w najlepszej lokalizacji Katowic? Dobrze trafiłeś! Przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wręczyca Wielka

Wręczyca Wielka,śląskie

2 200 000 zł251 m² 8 754,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:18 440 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolno stojący w dzielnicy Wręczyca Wielka. Budynek oddany do użytku w 2008r., zaprojektowany z rozmachem, posadowiony na działce o powierzchni 18440 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gliwice

Gliwice,śląskie

1 065 000 zł181 m² 5 897,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:554 m²

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie bezczynszowe z balkonem, garażem i działką 554m2 położone w Gliwicach w ok. placu Grunwaldzkiego Lokal mieści się w budynku dwurodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zakopiańska

Częstochowa,śląskie

1 110 000 zł261 m² 4 252,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Pięknie położony dom wolnostojący z ogrodem dzielnicy Parkitka / Grabówka w sąsiedztwie nowego budownictwa, lasów i łąk. Dom składa się z dwóch nieprzechodnich pokoi, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ziołowa

Katowice,śląskie

1 200 zł26 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *jasne, przestronne mieszkanie z balkonem. *II piętro. *26 m2. *Przeznaczone dla 1-2 osób. *W pełni umeblowane i wyposażone. *Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa - 1800 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

549 900 zł101 m² 5 444,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

- oferta bezpośrednia - bez prowizji - bez pcc - Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w spokojnej okolicy. Lokal o powierzchni 101 mkw, z użytkowym poddaszem oraz wyjściem do ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

248 700 zł28 m² 8 914 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Katowice,śląskie

248 700 zł28 m² 8 914 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

395 800 zł48 m² 8 246 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Żory,śląskie

2 100 zł53 m² 39,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! mieszkanie wysoki standard wolne od zaraz oferta na wyłączność biura odstępne - 2100zł ( w tym internet światłowodowy) + opłaty do wspólnoty ok. 410 zł ( w tej opłacie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

266 900 zł32 m² 8 341 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

424 700 zł51 m² 8 341 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Jabłoniowa

Marklowice,śląskie

75 000 zł1 200 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w miejscowości Marklowice, ul. Jabłoniowa. Około 1200 m2 Atrakcyjna cena oraz okolica! Jest to miejsce położone w centrum Marklowic. Niedaleko znajduje się kościół z kaplicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

248 560 zł42 m² 5 899,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży,nowe,komfortowe,klimatyczne i kameralne mieszkanie w podwyższonym stanie deweloperskim usytuowane na poddaszu w całkowicie odbudowanej kamienicy.Wszystkie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Rybnik

Rybnik,śląskie

366 000 zł57 m² 6 421,05 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe apartamenty w Rybniku Mieszkania zlokalizowane ok 5 km od centrum Rybnika w otoczeniu drzew z daleka od zgiełku miasta.K ameralny kompleks apartamentowców, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gilowice

Gilowice,śląskie

129 000 zł1 200 m² 107,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

-Gilowice. Widokowa działka budowlana położona w Beskidzie Małym- działka znajduje się wśród malowniczych pasm górskich Beskidu Żywieckiego, śląskiego oraz Małego. Z działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Katowice,śląskie

302 900 zł36 m² 8 321 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

302 900 zł36 m² 8 321 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

556 200 zł66 m² 8 486 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niewiadom

Rybnik,śląskie

190 000 zł37 m² 5 177,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Nowoczesne mieszkanie po remoncie *** Rybnik-Niewiadom Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży ładne, dobrze nasłonecznione mieszkanie o powierzchni 36,70 m2, mieszczące się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Katowice,śląskie

556 200 zł66 m² 8 486 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Katowice,śląskie

424 700 zł51 m² 8 341 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mikołowska

Katowice,śląskie

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie w Katowicach przy ul. Mikołowskiej. Lokal mieszkalny o pow. 58m2 znajduje się na 4 piętrze w bloku. W skład mieszkania wchodzą: - 2 pokoje w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stałe

Jaworzno,śląskie

1 200 zł44 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 na Osiedlu Stałym w Jaworznie znajdujące się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. W skład lokalu wchodzą: -2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chabrowa

Rybnik,śląskie

279 000 zł49 m² 5 726,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

M-3 w świetnej lokalizacji, ul. Chabrowa opis: partner Plus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 48,72 m2 zlokalizowaną w Rybniku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

239 000 zł47 m² 5 074,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego 2-pokojowego mieszkania z usytuowanego na drugim piętrze niskiego bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żywiec

Żywiec,śląskie

153 000 zł1 700 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Żywiec moszczanica - ładna działka budowlana o pow. 1700 mkw., szer. ok. 18 m. położona na leciutkim wzniesieniu. Dojazd z miejskiej drogi asfaltowej. Media: wodociąg i gaz na działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rybnik

Rybnik,śląskie

71 500 zł1 300 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka położona w Rydułtowach przy ul. Radoszowskiej - dosłownie kilkaset metrów od granicy z Rybnikiem - Niewiadomiem. Działka płaska, prostokątna, bardzo widokowa, gdyż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wilkowice

Wilkowice,śląskie

2 500 zł65 m² 38,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Wynajmę mieszkanie w domu prywatnym 65m2. Wydzielony osobny parking ,2 miejsca parkingowe. Mieszkanie ma osobne wejście. Posiada odrębne liczniki woda prąd. Osobne kosze na śmieci, mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Radzionków

Radzionków,śląskie

645 000 zł120 m² 5 367,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:339 m²

Oferujemy na sprzedaż nową inwestycję domów szeregowych w Radzionkowie klient nie płaci pcc! Nieruchomość sprzedawana w stanie deweloperskim. Ogłoszenie dotyczy skrajnego szeregu. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Żory,śląskie

1 900 zł38 m² 49,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia luksusowe mieszkanie W apartamentowcu dostępne od zaraz oferta na wyłączność biura odstępne - 1900zł ( w tym internet światłowodowy) + opłaty do wspólnoty ok. 450 zł (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jagiellońska

Sosnowiec,śląskie

1 150 zł25 m² 46 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *ogrzewanie miejskie. *Powierzchnia 26 m2. *Piętro 10. *Miejsce bardzo dobrze zlokalizowane, dobry dojazd komunikacją miejską ( pod blokiem przystanki w obu kierunkach), są sklepy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jaroszowice

Tychy,śląskie

1 800 000 zł160 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 072 m²

Do sprzedania piękny, nowy dom wolnostojący, parterowy położony w enklawie zieleni, na cichym spokojnym osiedlu, w otoczeniu nowych domów jednorodzinnych. Dom składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

360 500 zł57 m² 6 298,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży,nowe,komfortowe,klimatyczne i kameralne mieszkanie w podwyższonym stanie deweloperskim usytuowane na drugim piętrze w całkowicie odbudowanej kamienicy.Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Niedurnego

Katowice,śląskie

990 zł28 m² 35,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *nowoczesna kawalerka w pełni umeblowana i wyposażona w sprzęt agd. *Miejsce bardzo dobrze skomunikowane z centrum Katowic (tramwajem około 10 minut) oraz z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Bielsko-Biała,śląskie

449 000 zł78 m² 5 729,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1888

Tylko w Best Nest Nieruchomości Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w okazałej willi z mansardowym dachem, stojącej przy ulicy Krasińskiego w Bielsku-Białej. Wille.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Zabrze,śląskie

250 000 zł48 m² 5 188,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 48,18 m kw. przy ul.3 Maja. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum dobra ekspozycja na strony świata bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Masłońskie

Masłońskie,śląskie

346 000 zł70 m² 4 942,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Sprzedam klimatyczny dom letniskowy całoroczny w Masłońskim na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej rezerwacja wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g. Oferujemy Państwu uroczy dom letniskowy całoroczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plaka

Wojkowice,śląskie

255 000 zł51 m² 4 970,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecamy do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 51.30m2 położone na 3 piętrze 4-piętrowego bloku w Wojkowicach przy ulicy Plaka. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zamkowa

Katowice,śląskie

1 100 zł35 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia duża kawalerka przy ul. Zamkowej *piętro 1. *Powierzchnia 35 m2. *Ogrzewanie miejskie. *Dobry dojazd do Sosnowca i Mysłowic. *W okolicy są sklepy, punkty usługowe.