dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 811 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 811 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stroszek

Bytom,śląskie

2 000 zł56 m² 36,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

**** Rarytas wśród mieszkań **** wysoki standard - mieszkanie do wynajęcia **** balkon! Szanowni Państwo! Z przyjemnością pragnę zaprezentować najnowszą ofertę tego fenomenalnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Bobolice

Bobolice,śląskie

169 000 zł1 000 m² 169 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną położoną na Szlaku Orlich Gniazd. Działka w otulinie lasów z wyjątkowym widokiem na Zamek w Bobolicach. Nieruchomość dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Sikorskiego

Żory,śląskie

274 500 zł61 m² 4 529,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Słoneczne M4 na osiedlu Sikorskiego w Żorach. Drugie piętro. Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na strony świata bliskość szkoły/przedszkola Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Domsa

Jaworzno,śląskie

135 000 zł1 421 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nr oferty: 3/3/01/2020 Nieruchomość zlokalizowana w Jaworznie przy ul. Pstrowskiego, obręb 278, niezabudowana o kształcie nieregularnego wielokąta. Teren nieruchomości porośnięty krzewami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Panewniki

Katowice,śląskie

25 zł/m²480 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

DO wynajęcia lokal usługowo-biurowy O powierzchni 480m Na lokal składają się: - 3 duże pomieszczenia 142,9m kw., 62,8m kw. i 55,4m kw. - 5 pomieszczeń biurowych 26,5m kw., 27,1m kw., 18,7m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Katowice

Katowice,śląskie

46,30 zł/m²108 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia lokal handlowo-usługowy O powierzchni 108m. Dane szczegółowe : -parter budynku biurowo-usługowego, -wejście po kilku schodach, -duże przeszklenie od frontu, -lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarni Stok

Bielsko-Biała,śląskie

2 350 zł38 m² 61,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla pierwszego najemcy. Piękne, jasne mieszkanie, właśnie wyszło spod ręki niezwykłych fachowców, dbających o każdy szczegół i element tego niezwykle przytulnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ochaby Małe

Ochaby Małe,śląskie

95 000 zł1 866 m² 50,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu o powierzchni 1866 m , położona w Ochabach Małych w gminie Skoczów. Znajduje się blisko Skoczowa, w sąsiedztwie drogi szybkiego ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Brynek

Brynek,śląskie

319 080 zł2 659 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W cichej spokojnej okolicy - brynek, z każdej strony ściana lasu! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2569 m2 w bezpośrednim sąsiedztwie lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczyrk

Szczyrk,śląskie

2 499 000 zł210 m² 11 900 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 739 m²

Drewniana, energetyczna oaza dla miłośników przyrody. Bezpośrednio nad rzeką. Ustronna polana. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja wysoki standard bliskość obiektów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Katowice

Katowice,śląskie

62,06 zł/m²150 m² 9 309 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokalizacja : Katowice centrum -dobry dojazd do Drogowej Trasy Średnicowej ok. 100m od przystanków komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus). Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową ok. 150 m 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielsko-Biała,śląskie

265 000 zł31 m² 8 576,05 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Wojska Polskiego w Bielsku-Białej! Mieszkanie znajduje się na najwyższym poziomie dziesięciopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Północ

Częstochowa,śląskie

1 900 zł51 m² 37,25 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowe i wyposażone dwupokojowe mieszkanie położone na ósmym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Północ. Mieszkanie po generalnym remoncie z pięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bobolice

Bobolice,śląskie

159 000 zł1 000 m² 159 zł/m²

 

 

 

Czeladź,śląskie

31 zł/m²16 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy bardzo atrakcyjną ofertę wynajmu lokali użytkowych-powierzchni biurowych w Kompleksie Biurowo-Usługowym przy głównej ulicy w Czeladzi Centrum ul.Wojkowicka 14a. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Janasa

Katowice,śląskie

1 300 zł22 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulna kawalerka przy ul. Janasa 9 w Katowicach zlokalizowana na 1 piętrze rewitalizowanej kamienicy z cegły. O kamienicy: - wybudowana w 1898 r., - generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Brzozowa

Ustroń,śląskie

251 559 zł25 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Ustroń, brzozowe apartamenty, nowa jakość na mapie ustronia mieszkanie z dużym balkonem, lokal 1: - na parterze - 1 pokój ( salon z kuchnią, łazienka z wc ) - powierzchnia mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

289 000 zł35 m² 8 316,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie własnościowe z elementami stylu glamour, na poddaszu ( II piętro) w kamienicy. Główne atuty nieruchomości: dobra ekspozycja na strony świata bliskość terenów zielonych po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zaborze

Zabrze,śląskie

380 000 zł59 m² 6 436,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,04m2 w skład którego wchodzi: - słoneczny salon - 2 sypailnie - kuchnia - przedpokój - łazienka - wc Do lokalu przynależy balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warężyn,śląskie

459 000 zł101 m² 4 559,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 471 m²

Dom nad jeziorem Pogoria! Malowniczy, duży ogród |kuźnica Podleśna zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Bytom,śląskie

163 000 zł37 m² 4 358,29 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis Posiadamy w ofercie na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,4m2, do remontu w bliskiej odległości od śródmieścia w pobliżu Parku Kahla. Mieszkanie idealnie nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saperów

Tarnowskie Góry,śląskie

289 000 zł48 m² 5 961,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwu pokojowe mieszkanie w Tarnowskich Górach. Gotowe do zamieszkania. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Rogoźnik

Rogoźnik,śląskie

220 000 zł986 m² 243,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 986m2 zlokalizowaną w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej w Rogoźniku. Media: woda, prąd, gaz i kanalizacja w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ziętka

Piekary Śląskie,śląskie

199 900 zł57 m² 3 513,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta bez prowizji dla kupującego! Na sprzedaż mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, trzecie piętro, balkon, trzy niezależne pokoje, ogrzewanie miejskie. Piekary Śląskie ul Ziętka niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szopienicka

Katowice,śląskie

295 000 zł59 m² 4 966,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,40 m2 w cichej, spokojnej okolicy! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Katowice,śląskie

424 700 zł51 m² 8 341 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

266 900 zł32 m² 8 341 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

302 900 zł36 m² 8 321 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

556 200 zł66 m² 8 486 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Katowice,śląskie

302 900 zł36 m² 8 321 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Katowice,śląskie

556 200 zł66 m² 8 486 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Katowice,śląskie

248 700 zł28 m² 8 914 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

299 000 zł37 m² 8 050,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecam serdecznie nieduży, dwupokojowy, wygodny apartament Z centralnym miejskim ogrzewaniem położony na I piętrze W kamienicy na starówce. Ciche miejsce, parking dla mieszkańców, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

395 800 zł48 m² 8 246 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

424 700 zł51 m² 8 341 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Brynek

Brynek,śląskie

171 120 zł1 426 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W cichej spokojnej okolicy - brynek, z każdej strony ściana lasu! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1426 m2 w bezpośrednim sąsiedztwie lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

248 700 zł28 m² 8 914 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Dąbrowa Górnicza,śląskie

252 000 zł51 m² 4 960,63 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

2 komfortowe pokoje! Świetna lokalizacja | Dąbrowa Górnicza ul. Legionów Polskich zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z Home On Nieruchomości - biurem nieruchomości działającym na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mysłowice

Mysłowice,śląskie

275 000 zł45 m² 6 152,13 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz M3 do zamieszkania ta oferta jest dla ciebie! atrakcyjna lokalizacja! mieszkanie W stanie do remontu Ofertą jest mieszkanie na 8 piętrze w wieżowcu o pow. użytkowej 44,7 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gliwicka

Katowice,śląskie

1 100 zł22 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *22 m2, ogrzewanie miejskie, piętro 3. *Samo Centrum Katowic. *Galeria Katowice 500 m. *Plac Wolności 200 m. *Zadbana klatka. *Dobra lokalizacja i komunikacja miejska - samo Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ostatni Grosz

Częstochowa,śląskie

1 100 zł31 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 31 m2. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w wieżowcu w dzielnicy Ostatni Grosz Na powierzchnię składa się duży pokój.