dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 811 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 811 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro, Aleja Najświętszej Maryi Panny

Częstochowa,śląskie

1 450 000 zł62 m² 23 500,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dochodowy lokal W centrum częstochowy Przedmiotem sprzedaży jest lokal handlowo-usługowy położony na parterze ładnej i zadbanej kamienicy, przy Alei Najświętszej Maryi Panny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Dworcowa

Rudy,śląskie

189 000 zł1 800 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca spokojnego, w otoczeniu zieleni, gdzie można się relaksować - to być może właśnie je znalazłeś. Rudy niedaleko Rybnika, raciborza oraz Gliwic i całej aglomeracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławików

Rybnik,śląskie

209 000 zł36 m² 5 735,46 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Umowa na wyłączność biura M-3 w świetnej lokalizacji, ul. Sławików opis: partner Plus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 36,44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, 4 Pory Roku

Tychy,śląskie

2 990 zł67 m² 44,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie w apartamentowcu z windą na osiedlu Cztery Pory Roku! Do wynajęcia komfortowe, 67 metrowe, mieszkanie z obszernym tarasem położone w apartamentowcu na osiedlu Cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Katowice,śląskie

405 365 zł43 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zakupu nowoczesnego 2 pokojowego mieszkania M50 w nowo powstającym Osiedlu przy ul. Bytkowskiej w zielonym i spokojnym otoczeniu Parku Śląskiego. Funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poleska

Chorzów,śląskie

230 000 zł52 m² 4 466,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz mieszkania gdzie nie trzeba wkładać dodatkowych pieniędzy w remont i tracić na tym czas, a może szukasz miejsca żeby ulokować swoje środki i czerpać zyski w wynajmu ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Długoszyn

Jaworzno,śląskie

375 000 zł89 m² 4 213,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:462 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 89 m2 stojący na działce o powierzchni 462m2 w cichej lokalizacji Jaworzna w dzielnicy Długoszyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogodna

Katowice,śląskie

1 390 zł37 m² 37,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *jasne, przestronne mieszkanie z balkonem przy ul. Pogodnej 6a. *IV piętro. *37 m2. *W pełni umeblowane i wyposażone. Wyposażenie: *pokój nr 1: kanapa, stół, krzesła , komoda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zabrska

Katowice,śląskie

504 840 zł42 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:26/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Powierzchnia 42 m2 Komfortowe mieszkanie w kompleksie pełnym zielonej przestrzeni. Położone w pobliżu przystanku. W kompleksie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żory

Żory,śląskie

565 000 zł145 m² 3 896,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 161 m²

Interesująca oferta! Na sprzedaż piętrowy dom o powierzchni mieszkalnej około 145 m2 w Żorach. Przestronny, zadbany, z wielkim potencjałem adaptacyjnym. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Świętojańska

Gliwice,śląskie

6 000 zł3 000 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wynajmę grunt o powierzchni 3000m2 lub większej. Powierzchnia częściowo kostka, częściowo nieutwardzona. Z Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego wynika, że są to tereny usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Środmieście

Katowice,śląskie

37 zł/m²164 m² 6 068 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro w prestiżowym miejscu w samym centrum Katowic. Główne atuty nieruchomości: lokalizacja w ruchliwym miejscu lokalizacja w sąsiedztwie biur/sklepów prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Andrzeja

Katowice,śląskie

31,87 zł/m²91 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferta tylko W naszym biurze Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu biurowo - handlowo - usługowego. Lokal znajdujący się na 2 piętrze kamienicy przy ul. Andrzeja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zendek

Zendek,śląskie

80 000 zł11 776 m² 6,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna w Ożarowicach - dzielnica Zendek. Działka w kształcie prostokąta o szerokości około 10m, położona przy drodze polnej. W miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Alberta

Będzin,śląskie

168 000 zł30 m² 5 655,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Nowoczesna kawalerka w Będzinie, po generalnym remoncie! Lokalizacja: będzin, warpie, ul. Brata Alberta 71 Ilość pokoi: 1 Metraż: 29.88 m2 (liczony z komórką lokatorską jak w KW,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śliwki

Gliwice,śląskie

1 900 zł43 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam serdecznie zgrabne, kompaktowe mieszkanie dwupokojowe położone W dobrej lokalizacji, blisko centrum. Okolica ulic orlickiego/jana śliwki. Mieszkanie znajduje się na parterze zadbanego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bojszowy

Bojszowy,śląskie

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Bojszowy stare będzie gotowe do końca lipca 2023 okazyjnie, nowe mieszkanie, energooszczędny budynek aktualnie W trakcie prac wykończeniowych możliwość korzystania Z ogródka, miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Parkitka

Częstochowa,śląskie

304 000 zł38 m² 8 049 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim na osiedlu Parkitka ( Nowa Częstochowa ). Mieszkanie mieści się w niskim apartamentowcu z roku 2022 , na drugim piętrze. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

730 000 zł167 m² 4 366,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:720 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący w trakcie budowy, zlokalizowany w Dąbrowie Górniczej, niedaleko zbiornika Pogoria IV. Oferta dotyczy sprzedaży domu w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Żory,śląskie

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność D o wynajęcia mieszkanie położone w ścisłym centrum miasta o powierzchni 37 m2. W skład wchodzi salon połączony z kuchnią, sypialnia, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Repty Śląskie

Tarnowskie Góry,śląskie

839 000 zł163 m² 5 142,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

*** dom wolnostojący W malowniczej I spokojnej części tarnowskich gór **** - oferta tylko W naszym biurze - Szukasz własnego miejsca na ziemi ? - zobacz tą lokalizację , która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Myszków

Myszków,śląskie

800 zł37 m² 21,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne mieszkanie dwupokojowe położone w centrum Myszkowa Oferta wysłana z systemu bck Galactica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

1 200 zł44 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa atrakcyjna oferta dostępna tylko wyłącznie W naszym biurze nieruchomości! doskonała lokalizacja! Przedstawiamy ofertę mieszkania o powierzchni 44 m2,mieszczącego się na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

209 680 zł52 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji od kupującego oferta W przygotowaniu Zapraszam do obejrzenia mieszkania, które nie wymaga nakładów finansowych (do wejścia). Wysoki parter Spory balkon Parking pod blokiem Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Dwernickiego

Częstochowa,śląskie

26,67 zł/m²60 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na wynajem lokal użytkowy o pow. 60 m2 w śródmieściu na Wałach Dwernickiego. Lokal jest 2-poziomowy. W lokalu była prowadzona działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolności

Zabrze,śląskie

224 900 zł31 m² 7 183,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Sprzedam mieszkanie zadbane jak na zdjeciach czynsz zaledwie ok 250zl za wszystkie uslugi i fundusze remontowe wraz z ogrzewaniem - miejskim. Mieszkanie jest narozne wiec nie ma obok sasiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Gliwice,śląskie

3 000 zł60 m² 49,92 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament W centrum miasta, plac krakowski, politechnika Z balkonem, co miejskim, ciepłą wodą Z sieci I miejscem parkingowym. Apartament po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Knurów

Knurów,śląskie

980 000 zł180 m² 5 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:634 m²

Duża działka za domem, w której znajduje się duży domek na drzewie wraz z zabudowanym pomieszczeniem Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Sokolska

Katowice,śląskie

72,73 zł/m²110 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

0% prowizji! Szukasz świetnej okazji, aby prowadzić własny biznes w gastronomii? Możesz przejąć całość lub sam lokal który jest w pełni przystosowany do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czechowa

Katowice,śląskie

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie w Katowicach przy ul. Czechowa (os. Nikiszowiec). Lokal mieszkalny o pow. 34m2 znajduje się na wysokim parterze budynku wielorodzinnym. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

248 700 zł28 m² 8 914 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Katowice,śląskie

424 700 zł51 m² 8 341 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Koszutka

Katowice,śląskie

36,01 zł/m²31 m² 1 102 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro dwu pokojowe w biurowcu. Katowice - Koszutka, z miejscem parkingowym. Główne atuty nieruchomości: lokalizacja w sąsiedztwie biur/sklepów prestiżowy budynek dobra komunikacja wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

302 900 zł36 m² 8 321 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

556 200 zł66 m² 8 486 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Pierściecka

Kiczyce,śląskie

700 000 zł9 953 m² 70,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę budowlaną położoną w Kiczycach, gmina Skoczów wraz z udziałem w dwóch działkach dojazdowych. Wodociąg (z opomiarowaniem), kanalizacja i prąd na działce, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Ożarowice

Ożarowice,śląskie

180 000 zł1 358 m² 132,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-usługowa w Ożarowicach. Do sprzedania działka o powierzchni 1358 m2 w Ożarowicach. Media: woda, prąd, gaz i kanalizacja bezpośrednio przed działką w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Katowice,śląskie

248 700 zł28 m² 8 914 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

266 900 zł32 m² 8 341 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pułaskiego

Katowice,śląskie

2 085 zł45 m² 46,65 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe z balkonem, zlokalizowane w Katowicach przy ul. Pułaskiego, dolina Trzech Stawów. Brak prowizji dla biura nieruchomości! - możliwość zawarcia umowy najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Katowice,śląskie

302 900 zł36 m² 8 321 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-