dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 777 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 777 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kwiatowa

Wisła,śląskie

1 100 000 zł300 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 038 m²

Dom w Wiśle na ul. Kwiatowej 1 obok Hotelu Gołębiewski. Cena ofertowa: 1.100.000 zł. Dom jest podzielony na dwie niezależne jednostki, ma dwa osobne wejścia. Usytuowany jest na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

390 000 zł135 m² 2 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 268 m²

Dom z potencjałem w spokojnej okolicy! Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu, który znajduje się w spokojnej okolicy, gminy Czerwionka- leszczyny (tzw. Leszczyny Stare), wśród niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Usługowa

Będzin,śląskie

239 000 zł1 500 m² 159,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1496 m2, położona przy ul. Usługowej, ogrodzona. Szerokość od frontu 23m. W ulicy znajdują się media takie jak woda, prąd, gaz, kanalizacja. Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lisa

Katowice,śląskie

1 150 zł24 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *piętro 2. *24 m2. *Ogrzewanie elektryczne. *W pobliżu są liczne sklepy, punkty usługowe, miejsce doskonale skomunikowane w kierunku ścisłego centrum Katowic jak i centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Warpie

Będzin,śląskie

1 600 zł47 m² 34,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Będzin Warpie mieszkanie 2 pokoje z opcją 3 pokoi Mieszkanie o powierzchni 47m2 zlokalizowane w dzielnicy Warpie przy ulicy Krakowskiej. Usytuowane na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Częstochowa,śląskie

245 000 zł42 m² 5 791,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje duże 1-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym w Śródmieściu na ul. Focha. Mieszkanie idealne również jako gotowiec inwestycyjny. Na pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Czarków

Czarków,śląskie

169 000 zł2 500 m² 67,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania w dobrej cenie działka o powierzchni 2500m2 działkę budowlaną w Czarkowie 5km/ od centrum Pszczyny. Lokalizacja: blisko sklep, piekarnia, kościół, szkoła, las Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Stara Huta

Jaworzno,śląskie

2 950 000 zł820 m² 3 597,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 501 m²

Działka przemysłowo-usługowa o pow. 4501 m2 w pełnej własności. Cena ofertowa: 2.950.000 zł. netto Nieruchomość znajduje się w centrum Jaworzna. Zabudowana jest budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Sosnowiec,śląskie

210 000 zł42 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

2-pokojowe mieszkanie w Sosnowcu na Sielcu, przy ul. Legionów o powierzchni 42 m2. Zlokalizowane na 2 piętrze dziesięciokondygnacyjnego bloku, po modernizacji, w otoczeniu parku. Do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ruchu Oporu

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

185 000 zł60 m² 3 066,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży mieszkanie typu M-4 w układzie szwedzkim położone w niskim bloku na 3 piętrze przy ul. Ruchu Oporu. Mieszkanie o pow. 60,50 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Zuzanny

Sosnowiec,śląskie

45 zł/m²29 m² 1 305 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Nowe i wyposażone w pełną infrastrukturę, klimatyzowane biuro o powierzchni 29 m 2 w nowoczesnym biurowcu z bardzo łatwym dojazdem! Do współużytkowania pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Częstochowa,śląskie

275 000 zł54 m² 5 055,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Ema Nieruchomośći Przedstawia Państwu urokliwe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51 m2, które znajduje się w dzielnicy Wrzosowiak w Częstochowie. Położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, ul. Bytomska

Zabrze,śląskie

1 499 000 zł274 m² 5 472,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:289 m²

Obiekt mieszkaniowo - usługowy z Żabką w Zabrzu na sprzedaż! Główne atuty nieruchomości: wysoki standard wykończeń w pełni wykończony lokal po remoncie generalnym Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Knurowska

Gliwice,śląskie

5 500 zł126 m² 43,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Komfortowy, zupełnie nowy dom, pierwszy najemca. Nowe osiedle mieszkaniowe W zabudowie szeregowej. Proponujemy do wynajęcia komfortowy segment, całkowicie umeblowany i wyposażony. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Lompy

Chorzów,śląskie

1 749 000 zł753 m² 2 322,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 106 m²

Kupujący nie ponoszą dodatkowych kosztów obsługi biura nieruchomości "revelio" ( Oferta na Wyłączność ). Do sprzedaży bardzo atrakcyjny teren inwestycyjny o powierzchni 4106 m2 w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Łaziska Górne,śląskie

149 000 zł57 m² 2 627,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponoszą dodatkowyh kosztów obsługi biura nieruchomości "revelio" ( Oferta na Wyłączność! ). Do sprzedania bardzo atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 56.71 m2 .Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Będzin,śląskie

12 825 zł855 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferujemy do wynajęcia magazyn o powierzchni ok. 855 m2 składający się z 2 części 290 m2 i 565 m2 przedzielonych ścianą. Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernik

Gliwice,śląskie

259 000 zł50 m² 5 199,76 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Polecam serdecznie duże, dwupokojowe mieszkanie Z balkonem położone na X piętrze wieżowca na osiedlu kopernik. Budynek po termomodernizacji. Jest dodatkowe piętro XI komunikacyjno-gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Centrum

Bielsko-Biała,śląskie

45 zł/m²150 m² 6 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Nowe miasto - na wynajem lokal o przeznaczeniu biurowo - usługowym o pow. ok. 150 mkw., położony na parterze budynku B - jak BRUKSELA w kompleksie NOWE MIASTO DOSKONAŁA LOKALIZACJA:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Piotrowicka

Katowice,śląskie

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam na wynajem luksusowe mieszkanie, 2 pokojowe na zamkniętym osiedlu Książęcym. Apartament idealny dla pary spełni wymagania nawet najbardziej wymagającego klienta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Żerniki

Gliwice,śląskie

4 500 zł100 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia przestronny i nowoczesny dom z ogródkiem w bardzo spokojnej okolicy miasta. Nieruchomość zlokalizowana jest w Gliwicach w dzielnicy Żerniki. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wojkowice

Wojkowice,śląskie

389 000 zł2 047 m² 190,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2047 m2 zlokalizowaną w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej w Wojkowicach. Działka ogrodzona z licznymi nasadzeniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Komorowice Krakowskie

Bielsko-Biała,śląskie

2 300 zł62 m² 36,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament W świetnej lokalizacji - klimatyzacja! niskie opłaty - brak czynszy do wspólnoty (tylko media)! Do wynajęcia komfortowy apartament położony w Komorowicach Krakowskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Patriotów

Rybnik,śląskie

179 000 zł36 m² 4 904,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Poszukujesz okazji inwestycyjnej z niskim czynszem w dobrej lokalizacji? Sprawdź M2 z wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Tychy

Tychy,śląskie

598 000 zł135 m² 4 429,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Tychy - wilkowyje Tylko w Naszym biurze Do sprzedania mieszkanie na parterze w budynku typu "dom wielorodzinny" wybudowany w 2002r. o powierzchni 135 m 2 , wysokość pomieszczeń 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Rybnik,śląskie

206 000 zł37 m² 5 549,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Idealna oferta zarówno dla osób starszych jak i młodych rodzin, które cenią sobie dobrą lokalizacje. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Marklowice

Marklowice,śląskie

58 800 zł560 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Idealna oferta dla osób, które cenią sobie ciszę, prywatność oraz bliskość terenów zielonych. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Rybnik,śląskie

224 000 zł53 m² 4 229,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Idealna oferta dla rodziny z dziećmi, która pragnie zamieszkać bez konieczności remontowania. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Obrońców Pokoju

Gliwice,śląskie

2 300 zł53 m² 43,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie w bloku na Osiedlu Obrońców Pokoju. Składa się z 2 pokoi, przedpokoju, kuchni otwartej na salon i łazienki. Położone na III piętrze. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

189 000 zł49 m² 3 857,14 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna i poszukiwana lokalizacja. Idealne również jako inwestycja. Proponujemy Państwu mieszkanie M-3 o powierzchni 49 m2 przy ul. Wielkopolskiej. Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pszczyna

Pszczyna,śląskie

860 000 zł165 m² 5 223,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

0% prowizji od kupującego Szukasz wyjątkowego domu dla swojej rodziny? Bezpiecznej przystani wśród wiejskich pól, domu w harmonii z ogrodem? Zapraszam do zapoznania się z tą ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

239 000 zł32 m² 7 468,75 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu przestronną kawalerkę o powierzchni całkowitej 32 mkw zlokalizowane na osiedlu Słonecznym. Nieruchomość znajduje się na parterze w wysokim budynku. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Azotowa

Chorzów,śląskie

279 000 zł75 m² 3 711,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Jeśli szukasz przestronnego i jasnego mieszkania z ogródkiem, to mam idealną propozycję dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 75,18 m2, znajdujące się w Chorzowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bytkowska

Katowice,śląskie

244 444 zł26 m² 9 507,74 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż, kawalerka bezpośrednio przy Parku Śląskim i Lasku Bytkowskim! Mieszkanie gotowe do odbioru. Bez pcc i prowizji. Pośrednikom dziękuję. Lokal sprzedawany na zasadzie cesji. Miało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chwałowice

Rybnik,śląskie

249 000 zł57 m² 4 368 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze w niskim, ocieplonym bloku w dzielnicy Chwałowice. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 57 m2 składa się z: - przedpokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dąbrówka Wielka

Piekary Śląskie,śląskie

499 000 zł137 m² 3 642,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:318 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 90m2 w skład którego wchodzą: parter: - przedpokój - kuchnia - salon - łazienka - wc piętro I: - 2 sypialnie poddasze: do dowolnego zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Katowice

Katowice,śląskie

20 000 zł1 070 m² 18,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajmu hala produkcyjno- magazynowa o powierzchni 1070m2 Na hali znajdują się dodatkowo pomieszczenie biurowo- socjalne o powierzchni ok. 80m2. Łącznie 1150m2 Konstrukcja szkieletowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Częstochowa,śląskie

199 900 zł38 m² 5 194 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Duży, ustawny pokój z kuchnią na Alei Pokoju prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja Mieszkanie o powierzchni 38,49m2, zlokalizowane na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku przy Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Katowicka

Chorzów,śląskie

1 300 zł40 m² 33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najemca nie płaci prowizji Do wynajęcia mieszkanie 40m2 , 2 pokoje przy ul. Katowickiej 153 Ogrzewanie elektryczne w 2 taryfie, lokal ocieplony z wewn i wewn. poniżej lokal ogrzewany -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Barkowska

Bielsko-Biała,śląskie

350 000 zł50 m² 6 969,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W malowniczym zakątku północnej części miasta Bielska-Białej - Komorowicach Krakowskich przy ul. Barkowskiej, powstaje nowoczesny kompleks mieszkań w zabudowie szeregowej (podwójne ściany miedzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem, ul. Chopina

Katowice,śląskie

598 000 zł63 m² 9 492,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

0% prowizji! Lokal z najemcą lub bez. Gotowiec inwestycyjny 10% roi Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż klimatyzowany z własną wentylacją, luksusowy i po generalnym remoncie(jak na.