dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 805 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 805 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala Bytom

Bytom,śląskie

4 300 000 zł6 933 m² 620,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:22 159 m²

Grunt o pow. 22 159 m2 użytkowanie wieczyste. Mpzp; 05pu produkcja, składy, magazyny pow. zabudowy 60% pow. biolog. czynna; 10% wysokość obiektów budowlanych do 23 m W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Pszczyna

Pszczyna,śląskie

1 490 000 zł849 m² 1 755,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 519 m²

Ofertą sprzedaży jest Dom z Halami oraz pomieszczeniami magazynowymi. Dom dwu kondygnacyjny z 80 lat o powierzchni użytkowej 349m2 z garażem i warsztatem. Dom wielorodzinny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Katowice,śląskie

380 000 zł47 m² 8 050,85 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

*rezerwacja* *kupujący nie płaci prowizji* Szukasz mieszkania w pięknym widokiem? Odległość od parku ma dla Ciebie znaczenie? Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 47,2m2, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikołów

Mikołów,śląskie

500 000 zł89 m² 5 617,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:426 m²

Sprzedaż domu W zabudowie bliźniaczej W mikołowie Cena 500000 zł Proponuje Ofertę sprzedaży działki o pow. 426m 2 zabudowanej Domem o pow 86M 2 w konstrukcji murowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Jasienica

Jasienica,śląskie

1 640 000 zł12 978 m² 126,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dużą działkę, zlokalizowaną w pięknym, widokowym miejscu na wzgórzu w Jasienicy z widokiem na góry. Działka o powierzchni - 12978 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Cmentarna

Chorzów,śląskie

1 200 zł23 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *jasne, przestronne mieszkanie. *I piętro. *23 m2. *Przeznaczone dla 1-2 osób. *W pełni umeblowane i wyposażone. *Przyjazne dla zwierząt. Wyposażenie: *w pokoju jest kanapa, stół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

12 960 zł720 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nowo wybudowana hala magazynowo-produkcyjna o pow. 720 m2. Siatka slupów 12 x 12m. Wys 10 m. Nośność posadzki 5000 kg/m2. Przeważająca gęstość obciążenia ogniowego poniżej 4000 Mj/m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kocierz Moszczanicki

Kocierz Moszczanicki,śląskie

199 000 zł3 208 m² 62,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlana Kocierz Moszczanicki atrakcyjna cena! Piękna działka w otoczeniu lasu z rozciągającym się widokiem na pasma górskie. Ci z Państwa, którzy potrzebują ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Katowice,śląskie

556 200 zł66 m² 8 486 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Katowice,śląskie

302 900 zł36 m² 8 321 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

266 900 zł32 m² 8 341 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

248 700 zł28 m² 8 914 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Lokal użytkowy Gorzyce

Gorzyce,śląskie

540 000 zł1 724 m² 313 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość tworząca gospodarczą całość, zabudowana zwartym kompleksem budynków zakładu obróbki drewna, znajdującą się w miejscowości Turza Śląska, ul. Mszańska 20 C, składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

556 200 zł66 m² 8 486 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Wola

Wola,śląskie

26 zł/m²650 m² 16 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy o dużym potencjale, idealny na działalność medyczną, biurową czy też usługową. Położony na V piętrze w budynku 7-mio kondygnacyjnym. Powierzchnia składa się z: - 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Mikołów

Mikołów,śląskie

159 000 zł30 m² 5 369,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! ** bardzo jasne mieszkanie ** świetna lokalizacja ** lubiane osiedle Przy Plantach Kawalerka o pow. 29, 61 m2 położona na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

302 900 zł36 m² 8 321 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

424 700 zł51 m² 8 341 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

897 000 zł148 m² 6 060,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:406 m²

Oferujemy do sprzedaży segment domu w zabudowie bliźniaczej. Podwyższony stan deweloperski, ostatnie dwa segmenty! Jest to nowopowstająca inwestycja w spokojnym, zacisznym miejscu, wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

2 899 800 zł12 888 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna o pow. 12 888 m2. Foremna kształtem zbliżona do kwadratu. Dojazd asfaltowy. Dogodna komunikacja dk 79/86/ a4/dtś. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Fabryczna

Ustroń,śląskie

8 000 zł150 m² 53,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 204 m²

Polecam do wynajęcia kompleks budynków magazynowo-produkcyjno-biurowych z dużym placem, w dobrej przemysłowej lokalizacji, blisko stacji kolejowej w Ustroniu. Nieruchomość gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

395 800 zł48 m² 8 246 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Katowice,śląskie

248 700 zł28 m² 8 914 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Katowice,śląskie

424 700 zł51 m² 8 341 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malczewskiego

Bielsko-Biała,śląskie

370 000 zł44 m² 8 466,82 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po remoncie! 2 pokoje! Przyjemna okolica! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica po remoncie generalnym Nieruchomość złożona z: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiezdna

Częstochowa,śląskie

299 000 zł51 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 50.6 m2, 2 przestronne pokoje z kuchnią i łazienką, 2 piętro w 3 piętrowym bloku przy ul Gwiezdnej w Częstochowie. W sypialni znajduje sie zadaszona loggia idealna do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

269 000 zł47 m² 5 723,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu mieszkanie z nutką luksusu w bloku. 47 metrowe mieszkanie po generalnym remoncie ( włącznie z przestawianiem ścian), podczas remontu wymienione zostały wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Góreckiego

Katowice,śląskie

1 900 zł30 m²

 

Piętro:3/11

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:3 800 zł

Wynajmę w pełni wyposażony i funkcjonalny apartament o powierzchni ok. 30 m2, z dużym balkonem (ok. 7 m2), komórką lokatorską ok. 3m2 oraz miejscem w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Pszczyna

Pszczyna,śląskie

2 509 000 zł928 m² 2 703,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:695 m²

Wyjątkowa kamienica mieszczańska z końca osiemnastego wieku, z wyjątkowym widokiem na pszczyński zamek, jak i nietuzinkową historią. Początkowo pełniła rolę siedziby Poczty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rudzica

Rudzica,śląskie

360 000 zł150 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Zapraszam do zakupu domu we wsi Rudzica 5 km od Jasienicy. Pow użytkowa domu 150 m2 + 85 m2 strychu Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Ćwiklice

Ćwiklice,śląskie

395 000 zł11 566 m² 34,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zlokalizowana w Ćwiklicach przy ul. Spokojnej. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, nr uchwały V-26-15 z dnia 22.01.2015r. oznaczonym symbolem: ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Bytom

Bytom,śląskie

21,94 zł/m²273 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pub Z mini browarem - bytom rynek zobacz, zainwestuj, zyskaj! Ofertą jest lokal gastronomiczny - 273,49 m2 lokal to: bar (16,12 m 2 ) Sala konsumpcyjna (75,66 m 2 + 31 m 2 ) szatnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gęzyn

Gęzyn,śląskie

298 000 zł47 000 m² 6,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż nieruchomość obejmującą sześć sąsiadujących ze sobą działek położonych w Gminie Poraj w miejscowości Gęzyn przy ul. Wojska Polskiego o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gliwice

Gliwice,śląskie

3 800 000 zł2 805 m² 1 354,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gliwice Park Chopina obok Palmiarni! Działka o powierzchni 2805m2 zlokalizowana w reprezentacyjnym miejscu, w samym centrum miasta Gliwic, tuż przy Parku Chopina i znanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Żywiec

Żywiec,śląskie

1 450 000 zł1 145 m² 1 266,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Duże powierzchnie biurowe 300 metrów od Rynku. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki gruntu nr 61 o pow. 2.506 m , zabudowanej budynkiem biurowo-technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Wodzisław Śląski,śląskie

32,61 zł/m²46 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy na wynajem Oferujemy na wynajem lokal użytkowy o powierzchni ok. 46m2, położony na parterze kamienicy przy ruchliwej ulicy w centrum Wodzisławia Śląskiego. Obiekt składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Tychy

Tychy,śląskie

2 500 000 zł720 m² 3 472,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nowoczesny dom weselny. W pełni wyposażony. Działka zagospodarowana o pow. 7700m2. Obiekt posiada również miejsca noclegowe dla gości. Oferta wysłana z systemu bck Galactica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

1 430 000 zł240 m² 5 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 125 m²

Opis Na sprzedaż funkcjonalny dom wolnostojący, na dużej zagospodarowanej działce w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Nieruchomość zlokalizowana jest powiecie bielskim, w Czechowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Pszczyna

Pszczyna,śląskie

1 513 250 zł6 053 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Rezerwacja Na sprzedaż działka usługowo-mieszkaniowa, o łącznej powierzchni 6053m2. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczonym symbolem I.4-9MN/U - na co ustala się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwarków

Lędziny,śląskie

322 400 zł62 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem niniejszej oferty jest trzypokojowe mieszkanie, przy ul. Gwarków w Lędzinach. Mieszkanie dzięki układowi ma wiele możliwości aranżacji. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Leśna

Mikołów,śląskie

752 600 zł5 300 m² 142 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana, przy asfaltowej drodze gminnej. Prąd, woda, gaz, kanalizacja w granicy. Mpzp zabudowa jednorodzinna, szeregowa. Cena podana w ogłoszeniu netto + 23% vat Cena do negocjacji.