dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 822 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 822 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala ogrzewana Mikołów

Mikołów,śląskie

10 500 zł600 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajmu hala o powierzchni 600m2 Suwnica o udźwigu 5t Konstrukcja hali murowano- stalowa Wysokość 9,2m. Posadzka niepylna Rozładunek z poziomu 0 przez 1 bramę ( szer. 4,6m x 4,2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Katowice,śląskie

556 200 zł66 m² 8 486 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

395 800 zł48 m² 8 246 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Katowice,śląskie

302 900 zł36 m² 8 321 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Leśna

Wodzisław Śląski,śląskie

6 500 000 zł36 680 m² 177,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży terenu przemysłowo ? magazynowo ? handlowo ?usługowego, mogącego służyć, jako: baza transportowa, magazym materiałow sypkich, betoniarnia, centrum logistyczne, baza produkcyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Katowice,śląskie

424 700 zł51 m² 8 341 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

248 700 zł28 m² 8 914 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bliska

Bielsko-Biała,śląskie

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować nowy, funkcjonalny apartament o powierzchni 37 m2, z dużymi przeszkleniami, oraz balkonem - typu loggia. Znajduje się na 1 piętrze, w apartamentowcu pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Katowice,śląskie

248 700 zł28 m² 8 914 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Pszczyna

Pszczyna,śląskie

48,47 zł/m²27 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia prestiżowe biura w nowym budownictwie w świetnej lokalizacji w samym centrum Pszczyny, kilkaset metrów od rynku. Zarówno budynek jak i same lokale cechuje prestiż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

302 900 zł36 m² 8 321 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

424 700 zł51 m² 8 341 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

556 200 zł66 m² 8 486 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

360 000 zł87 m² 4 137,93 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: katowice Typ: mieszkanie do całkowitego remontu Pow.: 87m2 Piętro: 2 Pokoi: 4 Cena: 360 000 PLN Mieszkanie do całkowitego remontu. Oferta nr 10020963 wysłana z systemu locumnet Online

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Mysłowice

Mysłowice,śląskie

2 000 zł31 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowa kawalerka z ogródkiem na strzeżonym osiedlu Park Moniuszki. Kompletnie wyposażona. Aneks kuchenny: białe meble na wymiar, płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka, lodówka, wyspa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pułaskiego

Katowice,śląskie

2 050 zł33 m² 62,56 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe z balkonem, zlokalizowane w Katowicach przy ul. Pułaskiego, dolina Trzech Stawów. Brak prowizji dla biura nieruchomości! - możliwość zawarcia umowy najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oswobodzenia

Katowice,śląskie

139 000 zł33 m² 4 212,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się przy ul. Oswobodzenia w Katowicach w dzielnicy Janów. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Sowińskiego

Katowice,śląskie

780 zł9 m²

 

Piętro:-

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:780 zł

#I also speak english #preferowany wynajem do 09.2023(istnieje możliwość krótszego lub dłuższego wynajmu) Witam, wynajmę pokój 1-osobowy (9m2) w mieszkaniu przy ul. Sowińskiego 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Gliwice,śląskie

2 300 zł60 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Okolice ul. Wyspiańskiego. Komfortowe mieszkanie 2- pokojowe o pow. ok. 60 m2, p. 1/4. C.o. miejskie, c.w. - bojler elektr. Całkowicie umeblowane i wyposażone (pralka, lodówka, tv, zmywarka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Rolnicza

Częstochowa,śląskie

66 000 zł300 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rod im.: "TYSIĄCLECIE" przy ul. Rolniczej 47 pow. 300 m2. Na działce znajdują się: - domek murowany z podpiwniczeniem z dwoma pomieszczeniami z wyposażeniem: kosiarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Tarnopolska

Gliwice,śląskie

420 000 zł960 m² 437,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 960m2 o regularnym kształcie w spokojnej okolicy na sprzedaż! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum prestiżowy adres cicha i spokojna okolica Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rybnicka Kuźnia

Rybnik,śląskie

229 000 zł48 m² 4 734,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego, rozkładowego mieszkania typu szwedzkiego. Nieruchomość usytuowana na trzecim piętrze w docieplonym, wyremontowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Siemianowice Śląskie,śląskie

298 000 zł61 m² 4 885,25 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Siemianowice śląskie - michałowice - wyzwolenia Oferta tylko w Naszym biurze klucze W biurze Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 61m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Sosnowiec,śląskie

235 000 zł43 m² 5 513,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie typu M3 o powierzchni 42,62 m 2 , położone na pierwszym piętrze w niskim bloku przy ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu. Posiada bardzo praktyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Międzyrzecze Górne

Międzyrzecze Górne,śląskie

139 000 zł772 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 772m2 położoną w Międzyrzeczu Górnym. Działka w kształcie prostokąta (wymiary ok: długość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzozowa

Gliwice,śląskie

1 650 zł30 m² 55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje do wynajęcia, balkon, piwnica Brzozowa Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni około 30m2, znajduje się na parterze budynku 2 - kondygnacyjnego zlokalizowanego w Gliwicach przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

556 200 zł66 m² 8 486 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Jagiellońska

Zabrze,śląskie

389 000 zł81 m² 4 802,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferta na wyłączność! Biuro nieruchomości Projekt Kwadrat oferuje na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 81 m2 mieszczący się w Zabrzu przy ul. Jagiellońskiej. Wejście do budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Katowice,śląskie

248 700 zł28 m² 8 914 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Działka budowlana

Żywiec,śląskie

285 000 zł2 381 m² 119,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Żywiec - zabłocie - korzystna lokalizacja - działka Z potencjałem inwestycyjnym - widok na grojec - - zapraszamy Mam przyjemność zaprezentować Państwu ładną , kształtną , ustawną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

395 800 zł48 m² 8 246 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

302 900 zł36 m² 8 321 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

266 900 zł32 m² 8 341 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Katowice,śląskie

424 700 zł51 m² 8 341 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Dom, ul. Rędzińska

Częstochowa,śląskie

6 500 zł415 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 822 m²

Dom o powierzchni 415 m2 z powierzchnią usługowo-handlową do wynajęcia prezentuje; aleja Nieruchomości lokalizacja Dom mieści się w dzielnicy Wyczerpy przy ul. Rędzińskiej. Dom Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

424 700 zł51 m² 8 341 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Katowice,śląskie

302 900 zł36 m² 8 321 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Pszczyna

Pszczyna,śląskie

2 200 000 zł11 141 m² 197,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż teren typowo inwestycyjny przy dk1 w Pszczynie. Topowo usytuowany - bezpośrednio przy trasie szybkiego ruchu Katowice - Bielsko. Aktualnie dojazd odbywa się od tyłu nieruchomości (drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Żory

Żory,śląskie

320 000 zł70 m² 4 596,38 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie M5 w układzie 2x2 przy ul. Pawlikowskiego 19 Oferta na wyłączność biura rezerwacja Informacje ogólne: lokal mieszkalny usytuowany na 7 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

248 700 zł28 m² 8 914 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie Tychy

Tychy,śląskie

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Tychy os C mieszkanie jednopokojowe, z dużą oddzielną kuchnią, umeblowane, po remoncie. Mieszkanie o pow. użytkowej ok 37 m2 z składa się z dużego pokoju, dużej kuchni,.