dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 830 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 830 ogłoszeń

190 000 zł1 000 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka budowlana o pow.1000 m 2 możliwość wydzielenia mniejszej , zagospodarowana, częściowo ogrodzona, z bramą wjazdową. Dojazd asfaltowy media w ulicy. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 150 m² 190,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Częstochowie, w dzielnicy Grabówka, o powierzchni ok 1150 m2. Działka : o pow. 1150 m2 wymiary : szer. ok.

Szczegóły ogłoszenia

4 799 000 zł960 m² 4 998,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz przestronnej, nietuzinkowej willi, która stanie się Twoim azylem lub doskonałym miejscem do prowadzenia biznesu? Ta wyjątkowa oferta z pewnością Cię zaintryguje. Przedstawiamy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł40 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w niskim, ocieplonym bloku z cegły, ze sprawnym domofonem. Budynek posiada bardzo dobra lokalizację, w pobliżu znajduje się szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Partyzantów - dzielnica Śródmieście w Częstochowie. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w bloku z 1968 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł77 m² 11 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny parterowy o powierzchni 77m2 zlokalizowany w Kozach przy ul.Macierzanki, na osiedlu nowych domów jednorodzinnych z pięknymi widokami na panoramę Beskidów.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł180 m² 2 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 309 m²

Bardzo solidny dom o powierzchni użytkowej około 180 metrów kwadratowych ( powierzchnia zabudowy 120 metrów kwadratowych). Nieruchomość może pełnić rolę domu dwurodzinnego! ( na każdym.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł160 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej ma ok 166 m powierzchni całkowitej , w tym użytkowa około 134m2 , dach płaski ,pokryty papą, posadowiony jest na działce o pow. 240m2. W roku 2012.

Szczegóły ogłoszenia

3 960 zł220 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:10 m²

Oferuję do wynajmu magazyn w Gliwicach ok 220 m. Opis nieruchomości: magazyn w parterowym budynku. Ściana frontowa i 1 ściana boczna wykonane z płyt warstwowych. 2 pozostałe są.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oraz podatku pcc! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, bezczynszowego apartamentu położonego w spokojnej, zielonej części Dąbrowy Górniczej przy ul. Przytulnej. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²23,75 m² 594 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

| oferujemy do wynajęcia pokoje biurowe położone na 2 piętrze budynku biurowego .ŚCISŁE CENTRUM GLIWIC .Pokóje o powierzchni23,75 m2 wyposażony w media z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł110 m² 4 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:408 m²

Chcielibyśmy przedstawić Państwu dom jednorodzinny położony w Rybniku-Boguszowicach budynek oddany do użytku w 1983r położony na działce 0,048 ha. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł120 m² 5 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowoczesny dom położony w spokojnej okolicy w Gogołowie. Dom znajduje się w bliskiej odległości od Jastrzębia Zdroju. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł360 m² 3 330,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Na sprzedaż świetnie przemyślana nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym, położona w spokojnej i zielonej części Dąbrowy Górniczej - przy ul. Ujejskiej. Szukasz gotowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

333 884 zł36,49 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opis Przestronne, dwupokojowe mieszkanie - dostępne od zaraz. To ostatnia tak atrakcyjna oferta na osiedlu Kościuszki. Budynek oddany do użytku. Mieszania przy centrum miasta. Doskonała lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

6 050 000 zł1 332 m² 4 542,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Witam Oferuję do sprzedaży nieruchomość Wybudowaną w roku 2011. Hala. Jednokondygnacyjny budynek usługowo-handlowy w postaci hali o konstrukcji stalowej pokrytej płytą warstwową.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł53,18 m² 8 461,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania z balkonem w Rudzie Śląskiej - ta oferta może być dla Ciebie! Co wyróżnia tą ofertę? - balkon o powierzchni 6m2 - miejsce parkingowe za szlabanem.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł158 m² 3 132,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 879 m²

Dom Z dużym ogrodem W dobrej cenie. Oferujemy do sprzedaży przestronny dom wolnostojący w miejscowości Truskolasy. Budynek ma ok. 200 m2 powierzchni użytkowej i składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przestronne mieszkanie 67,5 m w świetnej lokalizacji - Racibórz, ul. Waryńskiego 18 Szukasz mieszkania z potencjałem, w solidnej kamienicy i w dobrej lokalizacji? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

184 900 zł2 151 m² 85,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 2151m2 , położoną w miejscowości Wyrazów (gmina Blachownia); działka w kształcie prostokąta, szerokość od wjazdu 13m, następnie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł7 639 m² 124,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 7639m2 położona w Mazańcowicach. Działka zlokalizowana 10km od centrum Bielska-Białej. Malownicze położenie, piękny wido k na panoramę miasta na tle.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł176 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:988 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 176m2 znajdujący się w Cegielni gm. Mstów. Usytuowany na działce o powierzchni 988 m2. W skład domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł92,77 m² 5 917,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż nowo wybudowany dom w stanie surowym zamkniętym z elewacją, położony w Świerklanach na działce 900 m2. Parametry budynku: - budynek parterowy z możliwością adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł149,93 m² 3 534,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:226 m²

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż dwupiętrowy dom w zabudowie bliźniaczej, o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń, o metrażu 149,93 m posadowionym.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł55,63 m² 10 965,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę mieszkania położonego na kameralnym osiedlu Kawie Wzgórza. Lokal o powierzchni 55,63mkw na którą składają się dwa pokoje, salon z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł67 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie - prywatna kamienica w centrum Bytomia. Mieszkanie dostępne od marca. Mieszkanie o powierzchni 67 m2 znajduje się na 2 piętrze. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł350 m² 6 285,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gotowy biznes w Beskidach: wyjątkowy Pensjonat z apartamentem w Brennej i projektem rozbudowy. Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży w pełni funkcjonującego obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł48,90 m² 26,58 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M-3 Jastrzębie - Zdrój ul. Wrocławska Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,9 m 2 , usytuowane na parterze wysokiego bloku. Okna pcv. Łazienka w kafelkach, na wyposażeniu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu - z miejscem parkingowym i komórką lokatorską Oferujemy na wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł47 m² 5 723,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie M-3 w Sosnowcu na osiedlu Pogoń o następujących parametrach: 47,2m 2 - dwa niezależne pokoje, widna kuchnia, łazienka z toaletą oraz przedpokój piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł80,66 m² 14 877,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przedstawiamy Państwu propozycję zakupu lokalu użytkowego, o powierzchni 80,66 m2, usytuowanego na parterze budynku, zlokalizowanego w ścisłym centrum Gliwic przy ulicy Zwycięstwa. Lokal ten.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł200 m² 3 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 179 m²

Niemal idealny dom. Dlaczego? Bo usytuowany w stereotypowo wzorcowym miejscu. Czyli w Puńcowie, w otoczeniu pól i lasów, w sąsiedztwie rozproszonej zabudowy jednorodzinnej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł840 m² 2 261,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 266 m²

Na sprzedaż wyjątkowa kamienica z lat 30., położona w ścisłym centrum Częstochowy lokalizacji o nieustannie wysokim popycie na najem zarówno mieszkań, jak i lokali usługowych. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 240 zł640 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia teren niezabudowany o powierzchni 640,00 m2 położony w Rudzie Śląskiej przy ul. Kilińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł28 934 m² 70,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu nr 900/174 o powierzchni 28934 m2, położonej w Świętochłowicach w rejonie ul. Sztygarskiej i Kolonia Zygmunt,.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł56 m² 12 053,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Widokowy apartament zlokalizowany w cichej, spokojnej dzielnicy Ustronia - Jaszowcu. W pobliżu znajdują się wyciągi narciarskie i górskie szlaki. Mieszkanie w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł56,60 m² 31,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56,60 m2, zlokalizowane w okolicy centrum Bielska-Białej. Lokal położony na trzecim piętrze w nowym budownictwie z początku lat 2000.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł130 m² 6 846,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Tylko teraz - nowa niższa cena! obiekt Z działką szczyrk ul. Salmopolska "pod golgotą" w pierwszej linii zabudowy! idealne miejsce do stworzenia miejsca dla koneserów narciarstwa jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 000 zł80,40 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz domu w zabudowie szeregowej z ogródkiem. Oferta sprzedaży domów w zabudowie szeregowej o nowoczesnej architekturze w dzielnicy Parkitka przy ul. Westerplatte/ Małopolska.

Szczegóły ogłoszenia

86 615 zł1 019 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż! piękna działka budowlana w Ochabach Małych Zamieszkaj w Ochabach Małych, wybuduj własny dom i spełnij swoje marzenia. Mamy przyjemność zaprezentować działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł447 m² 35,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 382 m²

Bardzo ciekawa oferta/ świetna lokalizacja wysoki standard wykończenia! obiekt W stanie gotowym do użytkowania od 01.2026r! KLIENT IDEALNA NIERUCHOMOŚĆ POD SIEDZIBĘ FIRMY / BARDZO DUŻE.